>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

M 2

messsi18

Użytkownik
Dołączam się do pytania rumaczka. Ktoś namieszał i pisał, że niby nie można.
Proszę o konkretną odpowiedź na to pytanie:
Czy stawiając dwa mecze z tenisa na zwycięstwo (12) zwrot zostanie mi przyznany?
Aby było jaśniej, na przykład:
Dubelek: Monfils + Federer za 200 zł. Jak ktoś z tej dwójki przykładowo przegra, będę miał zwrot?
 
K 0

kerston1337

Użytkownik
Jeśli nigdy nie miałem tak konta a ni nikt z mojego ip,mam swoje konto w banku tylko rachunki nie przychodzą na mnie powinienem mieć jakieś problemy z wypłatą kasy jeśli przegram?
 
kascper88 0

kascper88

Użytkownik
Jeśli nigdy nie miałem tak konta a ni nikt z mojego ip,mam swoje konto w banku tylko rachunki nie przychodzą na mnie powinienem mieć jakieś problemy z wypłatą kasy jeśli przegram?
Jednym z wymaganych dokumentów przy weryfikacji tożsamosci jest zdjecie rachunku potwierdzającego adres zamieszkania. Także odpowiedź brzmi: TAK - możesz mieć problemy z wypłatą zarówno wygranej jak i zwrotu. Zresztą z tego co wiem przed otrzymaniem zwrotu trzeba zweryfikować konto, także możliwe, że tego zwrotu nawet byś nie otrzymał na swoje konto w expekt, nie mówiąc już o wypłacie.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Jednym z wymaganych dokumentów przy weryfikacji tożsamosci jest zdjecie rachunku potwierdzającego adres zamieszkania. Także odpowiedź brzmi: TAK - możesz mieć problemy z wypłatą zarówno wygranej jak i zwrotu. Zresztą z tego co wiem przed otrzymaniem zwrotu trzeba zweryfikować konto, także możliwe, że tego zwrotu nawet byś nie otrzymał na swoje konto w expekt, nie mówiąc już o wypłacie.
nie prawda, do weryfikacji adresu wystarczy skreen z konta bankowego - takze nie bedziesz mial zadnego problemu z wyplatą
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
a czy tą weryfikację mogę dokonać zaraz po założeniu konta przed wpłata kasy?
Tak, weryfikacji możesz dokonać przed wpłatą. Ja tak zrobiłem dzięki czemu później nie było problemu z szybką wypłatą pieniędzy.
 
koval 161

koval

Użytkownik
Panowie, wplacam 200zl, stawiam zaklad za 200zl (zalozmy kurs @2), wygrywam i mam na koncie 400zl i moge wyplacic? w przypadku przegrane 200zl zostaje na koncie i wyplacam?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Witam, czy też ktoś ma problem z tym, aby otrzymać zwrot cashback na konto gracza? W betclicu z tym problemu nie było, a tutaj dziadostwo robi pod górkę...
ja jestem tego samego zdania... obsługa czatu jest tragiczna na tym buku...
tymek mówi co innego w poniedziałek, paulina co innego we czwartek a w sobotą agnieszka czy jeszcze jakaś inna kobiecina znów co innego.
nie wspominając już o zdjeciach dowodu przy twarzy co jest rzeczą śmieszną ahhhhh...
co prawda pieniądze odzyskane po 2 tygodniach weryfikacji ...
 
W 0

warson

Użytkownik
Ja czegoś nie rozumiem bo kłócę się z kolegą a Regulamin jest opisany dwuznacznie, krótko mówiąc:

Aby uniknąć wątpliwości: gracz, który otworzył Konto i otrzymał bonus powitalny Cashback lub bonus od depozytu, nie może otrzymać bonusu Cashback lub bonusu od depozytu ponownie na jakimkolwiek innym Koncie Expekt. Freebety nie mogą zostać postawione na zakłady wielokrotne, jeśli Gracz nie dokonał pierwszego depozytu. Za wyjątkiem bonusu powitalnego Cashback (który moż być oferowany od czasu do czasu), aby odblokować lub wypłacić bonus (lub inne środki promocyjne), Gracz musi dokonać sześciokrotnego obrotu bonusem na zakładach postawionych na zdarzenia z kursem 2,00. Jeżeli kwota bonusu będzie postawiona na więcej niż jednym zakładzie, każdy zakład musi być postawiony na inne wydarzenie (np. różne rodzaje zakładów na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu na różne wydarzenia)
- A więc czy to wygląda tak? wpłacam 200zł, obstawiam 5 meczy z kursami 1.50 i wygrywam kasę, nie wiem nie licze ile ale powiedzmy 1500zł i tą kasą muszę grać czy mogę od razu wypłacić na konto?
 
Do góry Bottom