>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Expekt
MEGA PROMOCJA: Zakład bez ryzyka 400PLN!!!

W ramach oferty powitalnej gracz może wnieść pierwszy zakład sportowy bez ryzyka. W przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot stawki do 222 zł.

Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:

1. Zarejestruj się w Expekt.com ze specjalnego linku:
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)
Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twoją skrzynkę pocztową.
2. Dokonaj wpłaty na konto
Aby rozpocząć grę w Expekt, musisz wpłacić na konto co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z powitalnego cashbacku, środki musisz wpłacić przy pomocy przelewu bankowego lub karty kredytowej/debetowej. Wpłata przy pomocy e-portfela nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.

3. Wnieś pierwszy zakład

Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład. Jeśli nie trafisz zwrócimy Ci stawkę do 222 zł. Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów.
Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
Inne warunki:

  • Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy stawiających pierwszy zakład w Expekt.
  • Oferta dotyczy tylko graczy zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Expekt zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania.
  • Expekt przyznaje tylko jeden cashback na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do zablokowania próby wypłaty jeśli zaistnieje podejrzenia o nadużycie. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania cashbacku i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.
  • Z cashbacku nie można skorzystać w połączeniu z innymi promocjami, jeśli nie zaznaczono inaczej.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do wykluczenia z oferty danych graczy lub rezydentów danego regionu z natychmiastowym efektem i według własnego uznania.
  • Angielska wersja regulaminu jest wersją nadrzędną.
  • Niniejszy regulamin obowiązuje w połączeniu z regulaminem ogólnym Expekt Gaming (Gibraltar) Limited, który jest dostępny na stronie www.expekt.com.

    Z cashbacku 222 zł mogą skorzystać tylko gracze, którzy zarejestrowali się w Expekt po godzinie 18:00 CET 8 listopada 2013 r.

KLIKNIJ i zarejestruj się na www.Expekt.com
 
P 0

patyczak94

Użytkownik
jezeli korzystalem z cashback na betclic to nie ma nic wspolnego z expektem?
i czy dziala to na identycznej zasadzie?
expekt zastrzega sobie prawo do odebrania cashbacku i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych. - o co tu chodzi
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie znam dokładnie regulaminu obecnego cashbacku w B/E ale podejrzewam, że są identyczne regulaminy, a różne kwoty tylko. Co do pierwszego pytania, to możesz skorzystać z obu cashbacków i nie ma to nic wspólnego. Dwa, działa to prawdopodobnie identycznie.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem to jak zwracaja i odrazu mozna wyplacic po ewntulanej przegranej .To nie ma senc su sie bać i grac np za 50 zl tylko max 222 tak ? bo i tak zwrócą ?
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Ktoś podobny przypadek w temacie opisał ale wolę się upewnić. Mój tata miał konto na expekcie jakieś 3 lata temu założone. Adres IP się nie zmienił także jeśli teraz bym zarejestrował na siebie konto to czy dostanę bonus? Zgodnie z regulaminem przysługuje jeden cashback na ip/rodzinę itp. a stosując literalną wykładnię no to na moje ip nikt inny cashback&#39;u nie dostał ale z racji tego że na pewno bukmacher tylko czeka na takie błędy żeby to wykorzystać to mam nadzieję dowiedzieć się czegoś na forum.
 
C 0

czarus

Użytkownik
Witam,
mam zmienne IP więc mogę skorzystać z promocji?
Nigdy nie rejestrowałem się i nie zakładałem konta u tego buka, ale mam zmienne IP. Tak więc jaka będzie sytuacja, gdy przegram np 100 zł? zwróca mi je?
2. Mogę postawić za 100 zł 2 mecze? Np, Stoke -Arsenal 2, ruch - Legia 2??
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Witam
Sprawa tego typu:
Założyłem tam konto (rejestrując się u siebie w domu) wszystko pięknie cacy, poszedłem na mecze oglądać mecz LM tam przypomniałem sobie że mogę zagrać cashbacka więc wpłaciłem sobie fundusze i puściłem zakład. Dodam że uprzednio 2min przed postawieniem zakładu upewniłem się na liveczacie czy mogę z niego skorzystać (na wszelki wypadek), Pani Natalia odpowiedziała mi ze &quot;tak mogę&quot;.
Postawiłem zakład który niestety nie wszedł kupon został rozliczony około 22:30. Na drugi dzień po 14 przychodzi mi email że zostałem wykluczony z oferty cashback gdyż złamałem podpunkt regulaminu związany z 1 IP.
I teraz moje pytanie brzmi jak to ma wyglądać? U kolegi zalogowałem się jeden, jedyny raz kiedy zagrałem zakład. Konto oraz wiele logować robiłem od siebie z domu a teraz nie mogę otrzymać zwrotu? Jak to jest z tym? Miał ktoś podobną sytuację?
 
nomercy 0

nomercy

Użytkownik
Mam taką samą sytuację jak kolega Kamillo0103. Przyznam szczerze, że nie wiem o co może chodzić dla bukmachera, gdyż nie jest możliwe, aby ktokolwiek z adresu IP, z którego korzystam (o ile ten nie jest lokowany dynamicznie przez ISP) rejestrował się i co najważniejsze skorzystał z cashback&#39;a. Logowałem się dodatkowo za pomocą urządzenia przenośnego. Czy ma to jakiś wpływ? Jeśli tak to jest to zupełnie bez sensu. Sformułowałem oficjalną prośbę o wyjaśnienie sytuacji i liczę na konkretne argumenty, bo co jak co ale 222 zł to im nie przepuszczę.
 
K 0

kamill923

Użytkownik
Elo. Niedawno założyłem konto na expekt. Mam stały adres IP. Nie wpłacałem tam jeszcze żadnej kasy, ale chciałbym skorzystać z cashbacka i tu pojawia się problem. Otóż mój kolega wielokrotnie logował się z mojego komputera (a co za tym idzie IP) i obstawiał zakłady w expekt. On ma tam konto od lat i z cashbacku nie korzystał. Czy w takim wypadku przysługuje mi cashback?
 
K 0

kamill923

Użytkownik
No i przed chwilą wpłaciłem depozyt (przez przelewy24), i w zakładce bonusy, w bonusach oczekujących nie mam niestety nic. Czy jeśli skontaktuję się z supportem to przyznają mi ten cashback?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
No i przed chwilą wpłaciłem depozyt (przez przelewy24), i w zakładce bonusy, w bonusach oczekujących nie mam niestety nic. Czy jeśli skontaktuję się z supportem to przyznają mi ten cashback?
najlepiej zapytać na livechacie, chociaż z mojego przykładu wcale nie jest to w 100% pewne bo 2minuty przed &quot;puszczeniem&quot; zakładu było wszystko w porządku a na drugi dzień okazało się że cashback mi cofnęli ... sprawa nadal jest w toku...

Dziękujemy za e-mail.

Uprzejmie informujemy, ze Pani na czacie nie weryfikuje kont, Dział Promocji się tym zajmuje.

To Gracz bierze odpowiedzialność za miejsce, w którym się rejestruje oraz loguje.

Z przykrością informujemy, że Dział Promocji nie może przydzielić bonusu, ponieważ konto nie spełnia warunków regulaminu oferty CashBack.

Twój profil połączony jest z innymi kontami poprzez adres IP.

Według regulaminu, jeden bonus przypada tylko na jednego gracza, na jeden adres IP, komputer, rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową lub debetową lub konto bankowe i jest przeznaczony dla graczy, rejestrujących się z Polski.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.


Dział Obsługi Klienta Expekt.
DOstałem taką odpowiedź... czyli masło maślane. Ale walczę dalej. Wiecie gdzie można taką sprawę zgłosić prócz Expekt.com ?
 
Do góry Bottom