>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)

D 0

dziadek997

Użytkownik
Witam.
Jak wyczytałem w przypadku wygranej bonusem nie trzeba obracać, a całość można odrazu wypłacić. A jeśli postawie kupon z np 5 meczami, przegram go to czy pieniadze wpłacone mogę odrazu wypłacić z powrotem na konto?
 
D 30

danielqs

Użytkownik
Pytanie czemu piszecie w 1 poście tego wątku, że tylko rejestracja z linku na forum upoważnia do bonusu? Przecież można samemu wejść na stronę Expekt, zarejestrować się i tak samo skorzystać z cashbacka, no chyba że się mylę?
 
G 0

galagda

Użytkownik
nigdzie na nie ma czy owy cashback można od razu wypłacić na konto,dlatego-pytam czy ktoś już dostał zwrot i próbował go wypłacić ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja pier**** wielokrotnie już ludzie wypłacali. Jak przegrasz dostajesz od razu zwrot w postaci prawdziwych pieniędzy. I możesz od razu wypłacać. Jest to najlepsza promocja na rynku. Ale można z niej tylko jeden raz skorzystać na komputer/domostwo/adres ip. Czyli jak sam skorzystasz to np. twój brat nie będzie już mógł skorzystać. No i jak się wygra 1-szy zakład to też jest po promocji. Nie ważne że nie dostało się cashback-a.
 
D 30

danielqs

Użytkownik
A ja tak się jeszcze w sumie zastanawiam, czy korzystanie z cashbackow u kilku buków jednocześnie do obstawienia przeciwstawnych wyników tego samego zdarzenia jest legalne i zgodne z regulaminem?
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Mam pytanie. Jeżeli zamknę swoje konta w expekt i założę drugie nowe z tymi samymi danymi to czy będę mógł skorzystać z tego cashbacka? Z góry dziękuję za odpowiedź ????
 
M 0

matti1916

Użytkownik
czyli musze zagrac minimum 3pozycje z 3różnymi wynikami czyt. 1, x, 2? Czy tylko mogę jeden mecz psotawić i cashback bedzei obowiązywał?
 
gigix 5

gigix

Użytkownik
Założ konto teraz, a promocja bedzie Cie obowiązywac nawet za miesiąc jesli cahback bedzie mniejszy.
Co racja to racja ????


czyli musze zagrac minimum 3pozycje z 3różnymi wynikami czyt. 1, x, 2? Czy tylko mogę jeden mecz psotawić i cashback bedzei obowiązywał?
Możesz zagrać jedną pozycję ale zdarzenie musi być 3-drogowe czyli np. piłka nożna 1,x,2. Możesz też zagrać siatkę, snooker, tenis itp. ale muszą być minimum 2 takie zdarzenia w kuponie.
 
M 0

matti1916

Użytkownik
nadal jestem nie do końca świadomy hehe czyli przypuśćmy, że gram dzisiaj Rayo - Barca i stawiam 2. Nie mogę zagrać 1x, ani 2DNB, lub Barca -2? Myle się czy nie?
 
gigix 5

gigix

Użytkownik
nadal jestem nie do końca świadomy hehe czyli przypuśćmy, że gram dzisiaj Rayo - Barca i stawiam 2. Nie mogę zagrać 1x, ani 2DNB, lub Barca -2? Myle się czy nie?
1x wydaje mi się że możesz zagrać gdyż jest to zakład 3-drogowy bo jest 1x, x2 i 12. Ale nie mam 100% pewności. Lepiej zapytaj na czacie. Natomiast DNB na Barcę w singlu nie możesz pograć ale połączone w dublu z jakimś nawet niskim kursem już tak. Ale jeśli grasz freebeta to radzę grać jakieś wyższe kursy żeby ako było ok. 2 bo i tak nic nie tracisz ????
 
M 0

matti1916

Użytkownik
gigix właśnie moje snobstwo polega na tym, że nie weim co to znaczy 3-drogowo hehe
wiadoma sprawa, Barce napisalem tylko dla przykładu bo pierwsza do głowy mi przyszła ;)
 
Do góry Bottom