>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)

D 30

danielqs

Użytkownik
Hmmmm czy naprawdę nikt nie może mi pomóc i wyjaśnić wątpliwości dotyczących kwestii poruszonych w moim wcześniejszym pytaniu? ????
 
K 0

kuuba128

Użytkownik
Wpłaciłem kase na konto jakas godz temu i do teraz jej nie mam. Ile sie czeka? Czytałem, ze nowi uzytkownicy musza czekac dłużej az kasa dojdzie?
 
S 1

smutna-zaba

Użytkownik
gigix właśnie moje snobstwo polega na tym, że nie weim co to znaczy 3-drogowo hehe
wiadoma sprawa, Barce napisalem tylko dla przykładu bo pierwsza do głowy mi przyszła ;)
Zakład 3-drogowy to taki gdzie masz 3 możliwości obstawienia np. 1 X 2 (zwycięstwo gospodarzy, remis, zwycięstwo gości)
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące tej promocji. Z góry przepraszam, jeśli pytanie to już wcześniej w temacie się powtórzyło. Zarejestrowałem konto na expekcie, gdy jeszcze był bonus cashback 200PLN, jednak nie wpłacałem tam żadnych pieniędzy. Teraz gdy pojawił się nowy bonus cashback 400PLN, czytałem gdzieś, że aby z niego skorzystać należy założyć konto bodajże po 11 września. I tu rodzi się moje pytanie. Czy jeśli brat założy konto (ten sam adres, nazwisko itp.) to czy może skorzystać z bonusu cashback 400PLN?
 
K 0

kuuba128

Użytkownik
Witam.Wyslalem zdjecie do weryfikacji danych ale przy rejestracji podałem tylko miejscowosc ale bez ulicy i numeru domu. Czy w tej sytuacji status bedzie zrealizowany ??Reszta danych jest taka sama jak na dowodzie.Czy ktoś już był w takiej sytuacji ?? Proszę o pomoc
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Witam, rozumiem że promocja wygląda następująco.
Wpłacam 400 pln.
Gram kupon np.
Wisła - Legia typ 1 @ 2.00 (Jest to typ 3-drogowy)
Ale nie chcę singla, lecz ako... Czyli dokladam do tego np.
Atletico - Barcelona BTS
Borussia - Bayern over 2.5
Daje to nam przypuścmy ako 8.
Jeżeli nie wejdzie kupon, dostaję zwrot 400zł bez żadnego obrotu ? ????
A jeżeli wygram to wypłacam normalnie wygraną ? ????
 
gigix 5

gigix

Użytkownik
2. Wnieś pierwszy zakła na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami.

3. Jeśli nie trafisz, zwrócimy Ci stawkę do 400 zł.

Wyślij maila na adres [email protected] a my zwrócimy Ci postawione pieniądze w ciągu 14 godz od zgłoszenia . To oferta bez żadnego ryzyka!

Jeśli Twój typ będzie poprawny, zatrzymujesz wygraną.
Z cashbacku 400 zł mogą skorzystać tylko gracze, którzy zarejestrowali się w Expekt po 11 września 2013 r.
Czy to oznacza że jeśli nie wejdzie mój zakład będę musiał napisać do nich maila? Nigdzie nie znalazłem w regulaminie informacji na ten temat.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Witam.Wyslalem zdjecie do weryfikacji danych ale przy rejestracji podałem tylko miejscowosc ale bez ulicy i numeru domu. Czy w tej sytuacji status bedzie zrealizowany ??Reszta danych jest taka sama jak na dowodzie.Czy ktoś już był w takiej sytuacji ?? Proszę o pomoc
Raczej lepiej jak dorzucisz całe dane.
 
D 30

danielqs

Użytkownik
Czy to oznacza że jeśli nie wejdzie mój zakład będę musiał napisać do nich maila? Nigdzie nie znalazłem w regulaminie informacji na ten temat.
Ja wypłaciłem wygraną bez wysyłania żadnego maila. Ale może gdyby zakład nie wszedł to mail jest konieczny, tego już nie wiem ????
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Witam czy jeżeli ktoś zarejestruje się przez internetu z telefon 3g to jakie tu ip jest zapisywane. Czy z tego samego internetu z tego samego telefonu mogą się zarejestrować np 2-3 osoby ?
 
bryli 0

bryli

Użytkownik
Witam, zarejestrowalem się dzisiaj na expekt i zastanawia mnie czy może ktoś inny mi wpłacic kasę na expekt ze swojego konta bankowego?
Na czacie expekt dostałem informację ,że jeżeli brał udział w tym bonusie to nie może mi wpłacac. Natomiast konto jako konto na expekt już posiada koleżka od X czasu.
Czy miał ktoś podobną sytuację?
 
D 0

dexter88

Użytkownik
Witam,
jedno zasadnicze pytanie:
Czy ktoś wpłacił 400 zł przegrał, zwrócili mu kasę i przelał znowu na własne konto bankowe 400 zł?
Nie ma gdzieś ukrytych haczyków, typu prowizja za wypłatę?
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Prowizja za wypłatę? Nie spotkałem się z czymś podobnym w przypadku żadnej promocji u żadnego bukmachera. Expekt to ceniona firma, jeżeli mówią, że cashback po zwrocie w przypadku przegranej można bez obrotu wypłacić od razu, to tak z pewnością jest ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
to dwie firmy - mają wszystko tak samo, należą do jednej spółki, ale to dalej dwie różne firmy, odpowiadając na pytanie - tak.
 
Do góry Bottom