>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Sportingbet: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie! 100PLN + 400PLN!

M 3

mistrzunio

Użytkownik
czy dobrze rozumiem, jak skorzystać z obu promocji

np. rejestruje się, wpłacam przez przelewy24 100 zł, gram pierwszy ,,darmowy&#39;&#39;zakład za 100 zł (jak pojedynczy zakład to z kursem min. 1,50, jak wielokrotny to z kursem minimum 1.50 każda z jego części) i jak wygrywam to mam wygraną, a jak przegrywam to mam darmowy zakład za 100 zł (zakład pojedynczy z kursem min. 1,50 i od wygranej odejmują stawkę);
następnie wysyłam maila z danymi i otrzymuje we wtorek/czwartek drugi bonus w postaci 100% depozytu czyli 100 zł, które muszę obrócić 5 razy czyli zagrać za 500 zł przed wypłatą po kursach min 1.50 (jak pojedynczy to 1.50 jak wielokrotny to każda część z kursem min. 1.50)??

ps. Wyślij zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] wpisując w tytule &quot;BONUS Sportingbet - 100PLN&quot; podając następujące dane:
- login
- ID konta
- datę rejestracji konta
- kwotę depozytu
- stawkę pierwszego kuponu
chodzi o login i id z konta sportingbet a nie z forum ?
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
mam pytanko, jak sie zarejestruje np. w srode i w czwartek w takim wypadku otrzymam bonus 100% do 100 zl, i jak zagram np. w piatek/sobota kupona za 100 zl (ktory ma byc darmowym zakladem) to czy w takim wypadku ten kupon na 100 zl bedzie tez zaliczal sie do obrotu bonusu 100% od depozytu ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
T 13

txc

Użytkownik
Mam konto w sportingbecie od paru lat, depozytów również już dokonywałem. Natomiast mam pytanie, czy kolejna osoba z mojej rodziny może wziąc udział w promocji? (pytam o tę piątkową dla przykładu)
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Dziś założyłem konto. Czy dostanę bonus i zaliczą mi darmowy zakład ( który obstawiłem) jeżeli poprzez ich błąd strony ( niezaakceptowany numer dowodu) ZABLOKOWALI mi konto !!!
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
kiedy zostanie mi dopisany bonus 100% do 100 zł ?
rejestrowałem się dziś, postawiłem kupon za 100 zł (na weekend nie został więc jeszcze rozliczony i spełniający wymagania oczywiście 1,5 kurs) i wysłałem maila po 22,
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do 15-17 powinny być bonusy dopisane.
Oferta na dzisiaj:

10% bonusu do wygranych zakładów typuj:live

Kiedy: Od 23.8. 01:01 do 24.8. 00:59 CEST
Postaw dowolną ilość zakładów live z oferty na dziś. Jeśli przynajmniej 5 z nich będzie trafionych my powiększymy wygrane z nich o dodatkowe 10% do max. 100 zł. Przykład: 5 wygranych zakładów (200 zł każdy po kursie 1.5) = wygrana netto 500 zł. Dostaniesz od nas ekstra 10% = 50 zł.
Sportingbet
 
Do góry Bottom