>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mega Promocja w Winmasters - Bonus 100% aż do 250PLN na start!

Status
Zamknięty.
S 674

slukasz123

Użytkownik
Wprowadzili ponownie stare prowizje:
Opłaty:
80 PLN - 2,950 PLN 3%
2,950 PLN - 4,200 PLN 2%
4,200 PLN - 6,300 PLN 1.5%
6,300 PLN - 8,500 PLN 1%
Dodam ze juz konto maja w pln wiec nie traci sie na przewalutowaniu ale sa jakies problemy techniczne aby kasa doszla na konto!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
koval 161

koval

Użytkownik
Wplata przez skrilla liczy się do promocji?
Jest jakiś czas od aktywacji w przeciągu którego trzeba wpłacić żeby mieć bonus? Czy poprostu 1 wplata i jest bonus?
 
K 16

kawaguchi007

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące obrotu bonusem związane z pkt. 20 regulaminu:
20. Przed przystąpieniem do skomponowania zwycięskiego kuponu, gracz nie może umieścić stawki wyższej niż jego inicjalny depozyt. Kwota bonusu nie może być postawiona wspólnie z depozytem jako jedna stawka łączna.
Czy ten punkt dotyczy tylko pierwszego zwycięzkiego kuponu czy generalnie nie można stawiać za więcej niż inicjalny depozyt? Ktoś w praktyce stawiał po pierwszym zwycięskim kuponie stawki większe niż inicjalny dezpoyt i nie miał następnie problemów z wypłatą?
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące obrotu bonusem związane z pkt. 20 regulaminu:




Czy ten punkt dotyczy tylko pierwszego zwycięzkiego kuponu czy generalnie nie można stawiać za więcej niż inicjalny depozyt? Ktoś w praktyce stawiał po pierwszym zwycięskim kuponie stawki większe niż inicjalny dezpoyt i nie miał następnie problemów z wypłatą?

Na moim przykładzie: zagrałem dwa zakłady po dokladnie 249.98 PLN ( przewalutowanie dlatego nie 250 :? ) kursy powyżej 2.00 i jeden z nich wygrałem i normalnie dalsze zakłady można grać powyżej kwoty depozytu. Nikt przy wypłacie nie doczepił się do tego punktu regulaminu. Weryfikacja u mnie trwała 1 dzień i pierwsza wypłata na skrill kolo 12 godzin więc nie jest źle ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
damianres 170

damianres

Użytkownik
Na moim przykładzie: zagrałem dwa zakłady po dokladnie 249.98 PLN ( przewalutowanie dlatego nie 250 :? ) kursy powyżej 2.00 i jeden z nich wygrałem i normalnie dalsze zakłady można grać powyżej kwoty depozytu. Nikt przy wypłacie nie doczepił się do tego punktu regulaminu. Weryfikacja u mnie trwała 1 dzień i pierwsza wypłata na skrill kolo 12 godzin więc nie jest źle ;-)
Mialem z tym pierwszym zakladem dokladnie tak jak Ty, z tym ze ja pierwszy zagralem za 100 a pozniej juz za 300 mozna bylo nawet na luzie grac
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
lars19 272

lars19

Użytkownik
Zmienili pewnie, tak jak zrobili w Betano. Teraz tylko 100% do 150 i 50 % do 250. To co jest na ich stronie pewnie jest wiążące.
 
K 0

kamiltrader

Użytkownik
Buka zdecydowanie nie polecam, pomijając już te złodziejskie kursy rodem z STS-u to jeszcze nie mogę wypłacić środków, od tygodnia czekam na weryfikacje konta, wysłałem im już trzy maile i zero odzewu.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Wg mnie (a gram u nich chwilę) kursów wcale nie mają złodziejskich - przynajmniej na tym co grałem - tenis, piłka, kosz. W porównaniu do innych buków wypadali tak samo, pod tym względem nie mogę narzekać. U mnie weryfikacja trwała jeden dzień, wypłata po 6 godzinach na Skrillu więc również przyzwoicie. ✅

Na minus, i to duży to opłaty. Przy wpłacie straciłem już 10 czy 11zł, teraz ugrałem kilka groszy i przy wypłacie skasowali mnie na kolejne 70zł ⛔

Gdyby nie tak duże sumy to można by się było bawić bo czasami ofertę mają naprawdę niezłą.
Teraz po weryfikacji dali mi już lekkie limity, ale trudno ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom