>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Meksyk 2013

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik


W Meksyku dzielimy sezon na otwarcia(Apertura) i sezon zamknięcia(Clasura),rozgrywki są z fazą play-off.Więc co sezon jest dwóch mistrzów, mistrz sezonu otwarcia i sezonu zamknięcia.
O to ekipy:
Tak jak widzimy pierwsze 8 pozycji awansuje do play-offów .W kończącym się roku 2012 sezon otwarcia wygrała drużyna Tijuany ,było to dosyć wielką sensacją bo klub został założony w 2007 roku i od razu po awansie z niższej ligi zaprezentował się fantastycznie.
Tutaj taka mała historia:


Z ciekawszych transferów zimowych to jest pozyskanie Teofilo Gutierreza (ponad 2mln euro) i Nicolasa Bertolo przez Cruz Azul i są to ciekawe wzmocnienia Teofilo nie muszę chyba przedstawiać reprezentant Kolumbii ,technik ,dobry grajek.Bertolo znany choćby z gry w Palermo i Zaragozie .
Pachuca sprowadziła Kolumbijczyka Hurtado za 4 mln $ i myślę że jest to dobry ruch możliwe że nie długo przebije się on do reprezentacji ,pomocnik ale dosyć bramkostrzelny.San Luis pozyskało napastnika z Argentyny Mauro Matosa może im się przydać ale nie musi tak napiszę w jego wypadku.Pomocnik chilijskiego Colo Colo Rodrigo Millar przeszedł do Atlasu i myślę że się tam przyda bo jest dosyć waleczny,szybki ,dobry technik także powinien pasować.Na + transfer Pumas reprezentant Paragwaju Robin Ramirez został przez nich zakupiony 23 latek w lidze kolumbijskiej ładował jak natchniony myślałem że gdzieś do europy wybije a tu proszę:razz:
Ogólnie pozytywnie jestem zaskoczony transferami np Cosme z Millionarios przeszedł do Querétaro nie spodziewałbym się wygrał ligę z Milionerami i przeszedł do przeciętnej drużyny z Meksyku .Nie wspominając o talenciku transferze A. Rentería 19 latek jest już zawodnikiem Santosu Laguna i widać że coś z niego będzie na pierwszy rzut oka w poprzednim sezonie w 21 meczach 14 bramek bardzo dobry wynik.New York Red Bulls opuścił Rafael Marquez i podpisał kontrakt z Club Leon .I co ciekawe żaden klub się nie osłabił.
1kolejka Clasury zaczyna się 5 stycznia o to mecze i kursy:
Długoterminowy zakład z którego jasno wynika kto jest faworytem ale czy na pewno?:cool:


i taki bonus :
http://www.youtube.com/watch?v=Z5cd_V7GaJQ

Będę próbował opisać choć jedno spotkanie co kolejkę ,mam nadzieje że ktoś też będzie się udzielał.Przed pierwszą kolejką jeszcze coś skrobnę a tak to u góry to jest taki wstęp.Fajna odskocznia od europejskiej piłki ,często potem piłkarze z tej ligi lądują w europie i robią karierę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Leon-Queretaro
Z racji tego że jest to pierwsza kolejka za wiele nie napiszę ,ale mam ciekawą propozycję.Leon w Aperturze bardzo dobrze się zaprezentował i mamy teraz kursy na nich jakie mamy ,Queretaro ogólnie przeważnie okupuje dolne pozycje ligowe ale potrafią powalczyć i napsuć nerwów i często nie są doceniani.Lubią grać z Club Leon i co najważniejsze &quot;kradną&quot; im punkty.Goście zagrają dwójką napastników Landin i J Navą jeśli wierzyć składom przedmeczowym czyli dosyć ofensywnie.U gospodarzy zagra w podstawowym składzie nowy nabytek Rafael Marquez w jakiej jest formie nie wiem ale to się właśnie okażę.H2H ,nastawienie przed meczowe ,fest niski kurs przed meczowy na gospodarzy (nie wiem czy są wstanie grać tak jak w Aperturze,wystrzelili spoko ale kursy zaniżone nie mniej są faworytami ale czy faworyt nie może stracić bramki jeśli nie ma aż takiej dużej różnicy poziomów?)skłania mnie do zagrania typu:
Queretaro strzeli 1.83 bet365✅ 37minuta
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Guadalajara - Toluca
W pierwszej kolejce Meksykańskich rozgrywek Clausura staną naprzeciw siebie jedenastokrotny mistrz Meksyku (Chivas ostatnie trofeum to Apertura w 2006 roku) i dziesięciokrotny mistrz Meksyku (Toluca z kolei ostatni sukces to Bicentenario w 2010 roku). Ogólnie mecze obu drużyn są wyrównane, poza tym to będzie pierwszy mecz w nowym roku, więc nie widzi mi się tutaj wielka strzelanina, acz w Meksyku nigdy nic nie wiadomo. Siedziałem trochę w statystykach i zauważyłem, że Guadalajara wygrała tylko trzy razy nie tracąc przy tym bramki (na osiem spotkań wygranych). Chivas najlepsze lata mam za sobą, a Toluca od jakiegoś czasu można powiedzieć, że trzyma poziom. Typy na to spotkanie:
BTS @1,90 ✅ gole w końcówce, ale siedzi.
Toluca X2 @1,44
✅ tu także trafiony
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Santos Laguna-Chivas Guadalajara
Hit ;)
Santos jak zawsze u siebie mocny , u siebie rzadko przegrywa na ostatni 20 spotkań zdarzyło im się to dwa razy ,grają bardzo szybką piłkę ,a ich kontry są zabójcze.Na szpicy zagra Oribe Peralta w wiosennej Clasurze 2012 zdobył dwie nagrody najlepszego piłkarza i napastnika w lidze meksykańskiej .Wspomagany jest przez Carlosa Quintero ofensywny pomocnik,cofnięty napastnik ,bardzo szybki spory popłoch robi ,lubi grać na boku.Po drugiej stronie Gomez silny waleczny gracz rodem z USA ostatnio dosyć często powoływany do reprezentacji.I wszystko uzupełniać w ofensywie ma Renteria o którym wspominałem kolumbijski talent rocznik 93 .Defensywa dosyć doświadczona Baloy i Galindo ale zdarzają im się odstrzały.Nie mniej u siebie graja ofensywną piłkę i sporo strzelają.
Goście to legendarny klub meksykański bardzo zasłużony przechodzi przemianę pokoleń i ostatnio nie liczył się w walce o mistrzostwo nie mniej groźni .W ofensywie na szpicy Erick Torres perełka meksykańska jego największym na razie osiągnięciem jest 3 miejsce w MŚ U20 w 2011 roku i zwycięstwo w turnieju eliminacyjnym do IO w Londynie .Porównuje się go do Ibrahimovicia jeśli chodzi o styl ,gra głową i dobre warunki fizyczne ,technika ogólnie zapowiada się na konkretnego zawodnika.Wspomagał go będzie Carlos Fierro (mistrz świata z 2011 roku U17) rocznik 94 ,i zaczął grać teraz w podstawowej jedenastce,też świetny zawodnik dobrze się zapowiada.Wspomaga ich za plecami Marco Fabian kolejny brylant ,ofensywny pomocnik który już ma sporo osiągnięć z reprą Meksyku aż wymienię (
CONCACAF Gold Cup:Winner (1): 2011
CONCACAF Men&#39;s Olympic Qualifying Tournament: Winner (1): 2012 CONCACAF Men&#39;s Olympic Qualifying Tournament,Toulon Tournament:Winner (1): 2012 Toulon Tournament
Olympic Gold Medal: Winner (1): Football at the 2012 Summer Olympics – Men&#39;s tournament:Individual Top scorer Mexico U-23
2012 Toulon Tournament: 7 goals
2012 CONCACAF Men&#39;s Olympic Qualifying Tournament: 5 goals)
musiałem:razz:
Obrona też jest dosyć młoda bo dwaj środkowi obrońcy to Ponce 23lat i Alvarez 20 lat i im się błędy zdarzają bo nie mają jakiegoś wielkiego doświadczenia.W meczu wpadł mi w oko azjan over 2.0 obie ekipy mają bardzo dobrych grajków w ofensywie to też aż żal nie zagrać tego kurs 1.65 mnie satysfakcjonuje;) To też dlatego tak młodo wygląda obrona gości bo nie zagra Reynoso stary wyga ,dosyć mocny punkt zespołu ,w ataku zabraknie Lugo i on najwięcej bramek strzelał ale dla mnie w sumie to lepiej bo on dosyć stary jest 31 lat i barykadował miejsce młodzieży i nie zagra nowy nabytek niezły snajper Sabah 33latek .U gospodarzy za kartki nie zagra Figueroa obrońca też dosyć często grał w podstawowym . I kontuzja sprowadzonego z Pachuca pomocnika Cejasa jeszcze nie zagrał .Także roszady w obronie są.Przypominam że to dopiero 2 kolejka po przerwie.W mieście skąd pochodzi Santos Laguna ,Torreón dosyć gorąco około 27stopni i bezwietrznie .Literówki mogą być.
Typ:
over 2.0 1.65 marathonbet zwrot
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Tijuana - Leon
Dwie drużyny, które w Aperturze zagrały bardzo dobrze. Tijuana u siebie bardzo mocna. U siebie nie przegrali od maja, czyli od pay-offów, gdzie polegli z Monterrey 1:2. Leon na wyjeździe przeplata dobre mecze tymi słabszymi, nie wiem czego się po nich spodziewać w Clausurze. Mecze pomiędzy tymi zespołami są bardzo emocjonujące i wyrównane, widać, że Leon ma na Tijuane patent, na 9 ostatnich spotkań między tymi zespołami Los Rojinegros zwyciężyli tylko trzykrotnie, lecz gdy wygrywali nie tracili bramki. La Fiera w osiemnastu spotkaniach przeciwko Tijuanie, 13 razy kończyła spotkanie przynajmniej z jednym punktem. Myślę, że w tym spotkaniu Tijuana pokaże, że nadal jest mocna na własnym stadionie i oczekuję fajnego widowiska, zresztą jak w większości spotkań w Meksyku. Gospodarze sezon zaczęli dobrze, od zwycięstwa nad Pueblą, co może być motywujące, Leon zaś zremisowało, z co by nie mówić słabym Queretaro, które od jakiegoś czasu ma na nich patent.
Bet na ten mecz to:
BTS - NIE @2,10 0,5/10 bet365
✅
Tijuana over 1,5 @2,20 0,5/10 bet365 ⛔ wczesna bramka napawała optymizmem, jednak nie udało się.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Puebla-Santos Laguna
W zasadzie mógłbym skopiować tą powyższą analizę i wkleić tu odnośnie Santosu Laguna ,a o gospodarzach mogę napisać że grają słabo i tracą bramki w każdym meczu ,z lepszym rywalem tracą jeszcze więcej ,w ofensywie różnie to jest ostatnio się przełamali w pucharze strzelili 4 bramki także to może napawać optymizmem .Goście w ostatnich 5 spotkaniach w lidze licząc poprzedni sezon nie wygrali ,do tego tracili bramki w każdym z nich .W ostatnich latach Puebla leży Santosowi w siedmiu spotkaniach 5 wygranych Santosu i dwa remisy do tego sporo bramek w ich meczach .U gospodarzy zabraknie DeMarcusa Beasleya i Lacerdy ,u gości Cejasa .Ja wchodzę w over 2.5 po takim kursie 2.05 warto ,więcej opisane na temat gry gości jest w dwa posty wyżej .
Typ:
over 2.5 2.05 bet365✅
over 1.0 1połowa 2.02 Pinnacle zwrot
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Copa Mexico - Clausura
Krótko.
Quretaro - Tecos
Gospodarze od rozpoczęcia Clausury prezentują się fajnie, jeszcze nie przegrali (dopiero początek, ale każdy mecz w Meksyku jest ciężki, więc to dobry wynik), w Copa Mexico też mogą osiągnąć dobry wynik, ostatni mecz między tymi zespołami zakończył się zwycięstwem Queretaro, pokonali Tecos na wyjeździe 1:2. Grupa na pewno nie jest łatwa, a z gośćmi w Pucharze już raz się rozprawili, więc czemu nie zrobić tego jeszcze raz, zważywszy, że teraz grają u siebie? Ponadto, żeby awansować z grupy muszą ten mecz wygrać, bo następne z Veracruz i Monarcas na pewno nie będą spacerkiem.
bet365
Queretaro win @1,50 [3/10] ⛔ no myślałem, że będzie lepiej...
i drugi mecz, też krótko:
Toros Neza - Necaxa
Necaxa słabo zaczęła Ascenso, czyli 2 ligę Meksykańską, remis i porażka na pewno nie napawa optymizmem, ale strzelają dużo i stwarzają multum okazji.
26 stycznia grają z obecnym liderem (po 3 kolejkach Leones Negros mają komplet 9 punktów i bilans 5:0, twarda obrona i zorganizowana ofensywa) więc nie będą mieli łatwo. Oba zespoły zajęły 2 pierwsze miejsca w Aperturze i co ciekawe ich gra jest lepsza na wyjazdach aniżeli u siebie (szczególnie Toros). Na moje dzisiaj może paść BTS, oba zespoły strzelają jak i tracą bramki regularnie, więc myślę, że jest duże prawdopodobieństwo trafności tego typu.
Bwin
BTS @1,7 [1/10] ⛔ typ na BTS był prawdopodobny, myślałem też o X2, ale po fakcie to nic nie zmienia, jest minus.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Monarcas Morelia- Chivas Guadalajara
Dosyć ciekawe spotkanie , obie po 3 kolejkach zgromadziły dosyć mało punktów Morelia 4pkt,Chivas 2pkt wyniki dosyć mizerne gra w ofensywie nie wygląda źle ,problemem jest defensywa .Widziałem chwile meczu Chivas-Cruz Azul i zdziwiłem się że nie wygrali tego piłkarze z Guadalajary ,w tym meczu też bym ich nie spisywał na straty Morelia często u siebie remisuje będą faworytem ,Chivas jedzie po pierwsze 3pkt w tym sezonie do składu wraca Sabah ,który właśnie przed sezonem przeszedł z Monarcas do Chivas ,bardzo dobry napastnik dosyć doświadczony ,bramkostrzelny wraz z Marquezem Lugo (który także przeszedł do Chivas z Monarcas) wracają na stare śmieci ,na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony ,do tego znają się jak własną kieszeń ,wady zalety swojego byłego klubu ,obaj w poprzednim sezonie dla Monarcas strzelili 19 bramek (Sabah 9 w 17 meczach ,Marquez 10) .Jak pokazuje historia mecze między obiema drużynami są bardzo zacięte i dziś będzie podobnie .Goście bez osłabień u gospodarzy nie zagra podstawowy obrońca J.Huiqui pauzuje za czerwona kartkę i jest to spore osłabienie (22 mecze /3 bramki) ,a także napastnik Hector Mancilla dobry napastnik przeszedł z Atlasu do Monarcas zagrał na razie 2 mecze i strzelił jedną bramkę .Ja tutaj widzę value w stronę gości .
Typy:
Chivas Guadalajara strzeli 1.53 bet365 ✅
Chivas Guadalajara DNB 3.20 marathonbet zwrot

szkoda bo Chivas prowadzili do 91minuty
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Santos Laguna - Leon BTS @ 1,72 Bet365 ⛔
Na początku posłużę się ciekawym opisem Santosu, gdyż jest on bardzo dobry, a na dzisiejszy mecz nic się w tej kwestii nie zmieniło, a też nie ma co dublować, bo to nie ma sensu jak jest dobrze napisane.
Santos jak zawsze u siebie mocny , u siebie rzadko przegrywa na ostatni 20 spotkań zdarzyło im się to dwa razy ,grają bardzo szybką piłkę ,a ich kontry są zabójcze.Na szpicy zagra Oribe Peralta w wiosennej Clasurze 2012 zdobył dwie nagrody najlepszego piłkarza i napastnika w lidze meksykańskiej .Wspomagany jest przez Carlosa Quintero ofensywny pomocnik,cofnięty napastnik ,bardzo szybki spory popłoch robi ,lubi grać na boku.Po drugiej stronie Gomez silny waleczny gracz rodem z USA ostatnio dosyć często powoływany do reprezentacji.I wszystko uzupełniać w ofensywie ma Renteria o którym wspominałem kolumbijski talent rocznik 93 .Defensywa dosyć doświadczona Baloy i Galindo ale zdarzają im się odstrzały.Nie mniej u siebie graja ofensywną piłkę i sporo strzelają.
Ta &#39;notka&#39; według mnie wystarcza w zupełności do opisania SL. Wszyscy są dostępni na ten mecz.
Leon zremisował ostatnio w Copa Libertadores z Deportes Iquique, ale tam zespół nie wystąpił w podstawowym składzie. Maz zagrał tylko 30 minut i strzelił bramkę, Vazquez cały mecz przesiedział na ławce, a Britosa w ogólnie nie było w kadrze na to spotkanie. Myślę, że gdyby atak był taki jak się należy to ten mecz by spokojnie wygrali. Ale też trzeba przyznać, że Diaz wpakował piękną bramkę :razz: Dzisiaj zagrają wszyscy, już z Mazem i Britosem w ataku [chyba, że znowu coś pomieszali z wystawianiem składów, ale nie sądzę]. Wiadomo, że nie zagra Rafael Marquez i teraz jest pewną niewiadomą jak zaprezentuje się defensywa, bo podobno jak on grał to nie było za różowo, to teraz nie wiem jak będzie. Ogólnie uważam, że jednak Santos ma tak silną linie ataku, że jakoś rozmontują tą &#39;szczelną&#39; defensywę, która już na starcie rozgrywek pokazuje, że nie jest najmocniejszą stroną tego zespołu.
Stawiam w tym meczu BTS, bo jednak oba zespoły mają ogromny potencjał w ataku, a tak jak napisał Track [z czym się zgadzam] Santos lubi popełnić jakiś błąd w obronie i stracić bramkę, a w tej kwestii to Leon też nie jest lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Monterrey - San Luis
Monterrey jak na razie tylko cztery punkty po trzech meczach. W Apertura zajęli dopiero siódme miejsce, ale to nic nie znaczy, bo taka prawda, że te &#39;wielkie kluby&#39; właśnie w tej części sezonu grają po prostu słabo, a dopiero jak zaczyna się Clausura wrzucają wyższy bieg i demolują konkurencję. Za pewne będzie i tak w tym roku. Skład wielce się nie zmienił, odszedł jedynie Perez, który był ważną postacią w defensywie. Na jego miejsce sprowadzono Lopeza z Pachuca, ale najwidoczniej nie sprawdza się w zespole, bo jak na razie to tylko siedzi na ławce. Co najważniejsze w klubie został Suazo oraz de Nigris - dwaj świetni napastnicy, którzy od lat stanowią o sile tego zespołu. W pomocy jest Delgado, Ayovi, Cardozo czy Meza. W defensywie często dochodzi do zmian, dlatego też dzisiaj awizowana jest taka czwórka - Chavez, Mier, Basanta oraz Osorio. Pierwsza trójka to podstawa, ale dziwi mnie obecność w tej grupie Osorio, bo z tego co podają portale wszyscy są do dyspozycji trenera, to też dlaczego nie gra Morales albo Solis [chyba że jest coś o czym nie wiem?]. Zespół na dobrych egzekutorów, więc nie ma trudności ze strzelaniem, obrona w takiej postaci wygląda dobrze.
San Luis ma ciężki terminarz i kto wie czy podołają temu wyzwaniu. Na start rozgrywek los im przydzielił Santos Laguna, mecz ten zremisowali co już było bardzo dobrym dla nich rezultatem. Potem przyszedł trudny mecz z Cruz Azul na wyjeździe, który przegrali chociaż prowadzili po bramce Trellez na początku drugiej połowy. Potem niestety kolejna porażka z Monarcas u siebie. Widać terminarz ciężki, chociaż myślę że z Monarcas mogli bardziej powalczyć. Taka prawda, że przed startem Clausury pozbyli się trzech podstawowych defensorów, a w ich miejsce sprowadzono nowych, którzy od razu zaczęli grać w pierwszym składzie. Nowa czwórka jest doświadczona, ale żeby się zgrać potrzeba czasu. Cała ta grupa [Rincon, Esparza, Jimenez oraz Munoz] dzisiaj zagra. San Luis to nie zespół który potrafi strzelać dużo goli, nie mają do tego wykonawców, bo najlepszy strzelec ma tylko 3 bramki na koncie.
Reasumując, gram tutaj zwycięstwo Monterrey, bo myślę, że w końcu wystartuje maszyna i zacznie grać jak na nich przystało. Co do ewentualnego bts myślę, że SL tutaj nie powinien nic strzelić, ale różnie to może być, więc ten typ odpuszczam. Zagram za to over 1,5 Monterrey oraz bezpieczniejszy wariant czyli over 2 w meczu, który przy takiej defensywie gości może spokojnie zostać pokryty.
Do koloru do wyboru :razz:
Monterrey @ 1,57 Bet365 ✅
Monterrey over 1,5 @ 1,80 Bet365 ✅
Over 2 @ 1,50 Bet365 ✅
-------------------------------------------------------
Queretaro - Tigres
Tutaj już o wiele krócej. Tigres gra na starcie świetnie, trzy pewne zwycięstwa, bilans bramkowy 7-1. Do klubu sprowadzono Ville, który zrobił wejście smoka i strzelił już cztery bramki. Jest niezawodny Lobos [ten człowiek jest po prostu najważniejszą osobą w zespole - bynajmniej takie moje zdanie], nowo pozyskany Danilinho, któremu dają szansę od pierwszych minut każdego meczu, jest doświadczony Alvarez. Obrona zmieniła się tylko pod tym względem, że pozyskano Torresa z Pachuca i wskoczył on na lewą stronę. Widać, że właśnie defensywa funkcjonuje bardzo dobrze, jeśli stracili tylko jedną bramkę.
Queretaro co ciekawe strzeliło już pięć bramek w trzech meczach co stanowi prawię połowę wszystkich strzelonych w całej Apertura ???? No udało im się strzelić tyle bramek, bo grali z nieobliczalnym Leonem, który jest bez formy, a defensywa to na pewno nie rozpieszcza. Dwie bramki strzelone U.N.A.M [podobna opinia jak do Leona] oraz jedna Pachuce, która po stracie obrońców gra tak sobie. Wszyscy w obu zespołach gotowi do gry.
Gram tutaj DNB na gości, bo są na pewno obecnie dużo lepszą drużyną i dość nietypowy typ jak dla mnie, bo gram gol Tigres przed 52 minutą. W każdym meczu goście strzelali przed tą granicą, natomiast gospodarze w każdym też meczu tracili przed tym czasem [mały wyjątek w meczu z U.N.A.M gdzie bramka padła dokładnie w 52 minucie :razz:].
Tigres DNB @ 1,50 Bet365 ✅
Tigres gol przed 52 minutą @ 1,83 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Toluca - Pumas
Los Choriceros grają fajną piłkę, mają pięć punktów po trzech meczach. Ostatnio wygrali z Leonem na wyjeździe 2-1, wcześniej dwa remisy
z Pueblą u siebie 1-1 oraz z Guadalajarą na wyjeździe też 1-1. Ofensywa pracuje dobrze, w formie jest Lucas Silva, który strzelał w każdym spotkaniu. Ogólnie Toluca ma nie najgorszych napastników, bo jest Tejada z sześcioma bramkami, Benitez też z sześcioma, dwójkę doświadczonych pomocników w/w Lucasa oraz Matiasa, w obronie jest bramkostrzelny Rodriguez. Oprócz nich jest jeszcze dwójka Cacho i Sinha, ale ich nie liczę akurat bo dzisiaj nie zagrają, zresztą podobnie było w meczu z Leonem. Toluca wygrała Aperturę i strzeliła dwadzieścia osiem bramek co okazało się drugim najlepszym rezultatem w lidze. To tylko potwierdza, jak ofensywni gracze są skuteczni. Co do składu napisałem już, że nie zagrają Cacho i Sinha, w defensywie awizowany jest Pinto, który zastępuje zapewne nie gotowego jeszcze do gry Cabrere. Atak bez zmian - dwójka z przodu to Benitez i Tejada. W pomocy Lucas, Matias, Esquivel oraz Rios. Skład wygląda fajnie i tutaj z pewnością będzie ciekawie ;)
Pumas jak to Pumas, jeśli ma coś ugrać to tylko u siebie. Jeden remis i dwie porażki to ich obecny bilans ze startu rozgrywek. Pumas powalczyło z Atlasem u siebie i udało się zremisować, ale już następny mecz z Queretaro przegrali 2-1, ale to co wczoraj widziałem w ich meczu z Tigres pokazało, że nie należą do zbyt wymagających zespołów. Na koniec porażka u siebie z Tijuaną, która jest obecnie poza zasięgiem. Co do ich składu, to nie widzę jakiś rewelacji. Bravo [6], Herrera [4] i Cortes [2] są najlepszymi strzelcami zespołu. Właśnie tutaj leży ten szkopuł, że to praktycznie jedyni którzy strzelają regularnie, prawda, inni też coś dołożą od siebie, ale jeśli nie idzie tej trójce to nie ma wyniku. Sprowadzono dwóch fajnych napastników w nadziei, że coś w końcu ruszy. Luis Garcia znany głównie z boisk Hiszpańskich oraz Angielskich strzelał w Puebla dużo, ale to już wiekowy gracz i teraz wygląda na to, że się zaciął z tym strzelaniem. Doszedł też młody Paragwajczyk Ramirez, który strzelił 20 bramek w Kolumbii. Widać, że liczą na niego, gdyż jest po raz kolejny w awizowanym składzie wraz z Herrerą w ataku. Pomoc bez Lozano, ale za to z młodym Cabrerą, obrona bez zmian.
Przechodząc do sedna. Myślę, że dobra sprawą jest tutaj over 1,5 Toluci, bo potencjał w ataku mają, a defensywa UNAM nie gra zbyt dobrze. Kolejny typ jest wynikiem pierwszego, czyli wygrana gospodarzy [ewentualnie DNB] oraz over 2 w meczu :razz:

Toluca @ 1,80 Bet365 ⛔
Toluca over 1,5 @ 1,90 Bet365 ⛔
Over 2 @ 1,525 Bet365 ⛔
Beznadziejny mecz, można to skwitować tylko tak : ????
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Club America - Queretaro
Kto tutaj jest faworytem to raczej nie trzeba mówić. Ja również popieram większość osób stawiających na zwycięstwo gospodarzy, ale według mnie można w tym meczu bardziej &#39;zaryzykować&#39; i zagrać ich w opcji handicap. Club jest u siebie bardzo mocne i to trzeba powiedzieć otwarcie, a to czy Queretaro nawiąże jakąkolwiek walkę pozostaję wielką niewiadomą. Tutaj może być wysoki wynik, może być też w pewnym stopniu minimalizm, ale patrząc na wyniki skłaniałbym się bardziej ku temu pierwszemu stwierdzeniu. Gospodarze posiadają mocny atak, który głównie opiera się na Benitezie i Jimenezie. W pomocy Molina, Medina, Sambueza też zapewniają wysoki poziom. Przed startem rozgrywek zespół wzmocnił defensywę sprowadzając Rodrigueza, który ostatnio grał w Stuttgartcie. To doświadczony zawodnik i z pewnością swoją grą wnosi wiele spokoju w poczynania obrony, która gra pewniej i traci mało bramek, co zresztą widać to po wynikach. Ogólnie tylko trzy bramki stracone, z czego dwie w ostatnim przegranym meczu wyjazdowym z Atlasem, oraz jedna z Monterrey u siebie. Z tego co podają portale to dzisiaj America w najmocniejszym zestawieniu.
Queretaro opisywałem już przy okazji meczu z Tigres i można by było napisać to samo w przypadku tego spotkania. Oglądałem ich w wyżej wymienionym meczu z Tigres i na prawdę szału na mnie nie zrobili. Pierwsze minuty spotkania to raczej odpuścili goście, dając w pewnym stopniu wyszumieć się rywalowi, ale jak już zaczęli grać swoje to Queretaro nie miało nic do powiedzenia. Defensywa gubiła się strasznie, a to że padło tylko dwie bramki dla Tigres, to zawdzięczają tylko ich niechlubnej postawie w ataku i tym strasznym dośrodkowaniom. Nie przypuszczam, aby dzisiaj zagrali lepiej, bo jednak grają na wyjeździe, z przeciwnikiem porównywalnym, a może i lepszym niż ich ubiegłotygodniowi rywale.
Reasumując, Club America nie powinno mieć żadnych problemów z wygraniem tego spotkania, można według mnie spodziewać się dużej przewagi i wynik końcowy w granicach 2:0. Obrona gra dobrze i Queretaro nie powinno w jakimś większym stopniu zagrozić bramce gospodarzy i można by się pokusić o zagranie, że obie drużyny nie strzelą, ale ja osobiście odpuszczam.
Club America @ 1,30 Bwin ✅
Club America -1,5 @ 1,91 Marathonbet ✅
Club America HT @ 1,70 Marathonbet ✅

Jak na razie tyle ode mnie na dzisiejszą noc. Jutro kolejna dawka typów na wieczorne spotkania :razz:
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Pumas - Santos Laguna
Ostatnio grałem przeciwko Pumas i się przejechałem. Wygrali, ale jakoś mega się nie zaprezentowali. Trzeba im oddać, że lepiej wyglądali na tle Toluci, ale też gospodarze zagrali po prostu śmiechowo. Defensywa się gubiła strasznie, w ataku grali bardzo nieskutecznie. Prawdą jest, że Toluca mogła to może nie wygrać, ale zgarnąć remis, bo jednak też ta obrona UNAM nie wyglądała zbyt dobrze. Tak jak mówię, gdyby byli bardziej skuteczni gracze trenera Meza wynik mógłby być zupełnie inny. Dzisiaj z tego co widziałem, zagrają pełnym składem, przeciwko mocnemu Santosowi. Tak jak pisałem poprzednio, Pumas to raczej zespół własnego boiska i myślę, że na SL się zmobilizują i powalczą. W ataku zobaczymy Corteza, który zrobił na mnie fajne wrażenie w poprzedniej kolejce, wraz z nim zagra Herrera. Pomoc taka sama jak w ostatnim meczu, defensywa z Verone, młodym Garcią, Palaciosem oraz Fuentesem.
Santos jakoś nie rozpieszcza na wyjazdach, strzelać potrafią, ale jakoś utrzymać wyniku to już nie. Atak mają mocny, ale defensywa jakoś nie przekonuje mnie. Potrafią zagrać dobrze, ale potrafią też popełniać błędy. Można powiedzieć, że SL u siebie a na wyjeździe to dwie różne drużyny. U siebie potrafią być jakoś bardziej skupieni, ale też teren jest ciężki dla przyjezdnych. Ostatni mecz i wygrana z Leonem 2:0. Forma Leona i ich ostatnie poczynania w lidze wyglądają biednie, a to że nie oddali nawet jednego celnego strzału na bramkę to już jest parodia ???? ( patrząc na to jacy piłkarze reprezentują ten klub ). Guerreros grali dwa mecze wyjazdowe i wrócili tylko z jednym punktem. Troszkę mnie to dziwi, bo przeciwnicy nie byli znowu tak wymagający, a jedynie potwierdza się moje stwierdzenie o ich defensywie. Co do składu z przodu wszystko wygląda bardzo dobrze, bo jest i Peralta i Gomez i Quintero i Salinas. W defensywie też wygląda bez większych zmian, jeśli nie liczyć obecności Figueroa, który zagra za Galindo. Mecz na ławce rozpocznie duży talent Ramirez i Crosas.
Uważam, że jednak oba zespoły obecnie nie prezentują należytego poziomu w defensywie i patrząc na możliwości strzeleckie zawodników obu zespołów jestem skłonny grać w tym meczu over 2 bramki oraz bts, który trzeba przyznać oba zespoły miewają dość często. Pumas u siebie z pewnością powalczy, a ta defensywa Santosu jakoś nie gra rewelacyjnie i coś wpuścić mogą. Z drugiej też strony Peralta czy Gomez to zawodnicy, którzy potrafią zrobić coś z niczego i tutaj bramki po oby stornach są wielce prawdopodobne, nawet pomimo tego, że h2h się ze mną nie zgadza :razz:
BTS @ 1,80 Bet365
Over 2 @ 1,55 Bet365
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Chivas-San Luis
Chivas tak opisałem ostatnio w meczu z Monarcas:
Monarcas Morelia- Chivas Guadalajara
Dosyć ciekawe spotkanie , obie po 3 kolejkach zgromadziły dosyć mało punktów Morelia 4pkt,Chivas 2pkt wyniki dosyć mizerne gra w ofensywie nie wygląda źle ,problemem jest defensywa .Widziałem chwile meczu Chivas-Cruz Azul i zdziwiłem się że nie wygrali tego piłkarze z Guadalajary ,w tym meczu też bym ich nie spisywał na straty Morelia często u siebie remisuje będą faworytem ,Chivas jedzie po pierwsze 3pkt w tym sezonie do składu wraca Sabah ,który właśnie przed sezonem przeszedł z Monarcas do Chivas ,bardzo dobry napastnik dosyć doświadczony ,bramkostrzelny wraz z Marquezem Lugo (który także przeszedł do Chivas z Monarcas) wracają na stare śmieci ,na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony ,do tego znają się jak własną kieszeń ,wady zalety swojego byłego klubu ,obaj w poprzednim sezonie dla Monarcas strzelili 19 bramek (Sabah 9 w 17 meczach ,Marquez 10) .Jak pokazuje historia mecze między obiema drużynami są bardzo zacięte i dziś będzie podobnie .Goście bez osłabień u gospodarzy nie zagra podstawowy obrońca J.Huiqui pauzuje za czerwona kartkę i jest to spore osłabienie (22 mecze /3 bramki) ,a także napastnik Hector Mancilla dobry napastnik przeszedł z Atlasu do Monarcas zagrał na razie 2 mecze i strzelił jedną bramkę .Ja tutaj widzę value w stronę gości .
i dalej to podtrzymuje ,DNB w poprzednim meczu było po świetnym kursie ale niestety Chivas grało prawie całą drugą połowę w 10ciu i stracili bramkę na 1-1 w 91min ,teraz wracają do siebie i widzę w nich faworyta ,San Luis jest w gorszej formie ,gorzej prezentuje się w defensywie nic tylko grać na gospodarzy ,znowu Sabah z Marquezem na szpicy także mnie to w pełni przekonuje do zagrania jedynki.
Typ:
Chivas Guadalajara 1.85 marathonbet⛔
kolejny remis
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Cruz Azul - Pumas
Cruz ostatnio grali z Leonem i zremisowali 2-2, ale oni tak grają na wyjazdach. U siebie całkiem inaczej, lepiej w defensywie, ale też bez przesady. Tracą sporo, ale co ważniejsze strzelają jeszcze więcej. Ostatnio u siebie rozjechali Pueble, ale też nie ma co się dziwić, bo oni jakoś na wyjazdach nie grają najlepiej, a w starciach z ofensywnymi zespołami wystarczy, że mocniej przycisną i brakuje im argumentów, nawet kontry nie pomagają. CA obecnie dwa zwycięstwa i bilans bramkowy 6-1, 4-0 z wspomnianą wyżej Pueblą i 2-1 z San Luis, które nie zagrało złego meczu, nawet wyszli na prowadzenie, ale od czego jest Gimenez ;) Co do dzisiejszego meczu, to wiadomo, że nie zagra napastnik Pablo Barrera (7/1), a wątpliwy jest występ obrońcy Jair Pereiry (4/0). Według portali w ataku zagra dwójka Pavone i Gutierrez. W pomocy trójka doświadczonych, ale już wiekowych piłkarzy - Torrado, Gimenez, Castro i Vela. Defensywa taka sam jak w ostatnim meczu.
Dwa razy w ostatnim czasie grałem na Pumas i dwa razy nie trafiłem żadnego typu. Może do trzech razy sztuka ???? A tak na prawdę to oglądałem oba ich mecze, z Tolucą i Santosem. Mecz z Tolucą opisałem przy okazji meczu z Santosem, więc nie będę się powtarzał. Napiszę tylko tyle, że dalej się zastanawiam jak oni mogli tylko zremisować z SL. Tyle co oni mieli sytuacji w tym meczu to głowa mała. Karny przestrzelony, 3-4 setki, do tego obrońca wybił piłkę z linii bramkowej. Po prostu ze skutecznością są mocno na bakier. Dzisiaj pewnie podobnie jak w meczu z Tolucą, zagrają z kontry, a przy mocnych skrzydłach może coś z tego wyjść. Defensywa nie powinna być przeszkodą dla gospodarzy, bo to, że nie stracili w dwóch ostatnich meczach to głównie zasługa rywali. Skład pełny.
Stawiam po raz trzeci over 2 bramek i myślę, że w końcu zostanie pokryty. BTS też jest w sumie dobrym pomysłem bo jednak ta obrona gospodarzy szwankuje, ale dzisiaj &#39;skromnie&#39; jeden bet na to spotkanie.

Over 2 @ 1,50 Bet365 zwrot ????

-------------------------------------------------------
Atlas - Atlante

W Guadalajara widzi mi się bts. Oba zespoły dobre w ofensywie, ale też lubiące stracić, szczególnie Atlante. Atlas co prawda nie ma takiego ognia z przodu, ale ma zawodników, którzy potrafią odnaleźć się w dobrej sytuacji i ukłuć. W dobrej formie jest Bravo, któremu towarzyszy w ataku nowo pozyskany Millar, który prezentuje się na prawdę fajnie. Na skrzydłach Brizuela i Sandoval, na środku młody Bocanegra oraz Ramirez, a na ławce jest jeszcze Ayala czy Barraza. Grając u siebie potrafią być skuteczni i praktycznie w każdym spotkaniu strzelają bramkę.
Atlante to głównie Parades i jego umiejętność znajdowania się w sytuacjach strzeleckich. Bilans trzynastu bramek w siedemnastu meczach robi wrażenie. Jest przecież jeszcze Larrivey, Fonseca, Maidana czy Venegas. Atuty w ataku spore, chociaż ostatnie dwa wyjazdowe mecze bez bramki, to może teraz nastąpi przełamanie. Obrona obecnie najgorsza w lidze.
Oba zespoły lubią sobie postrzelać między sobą. Ostatnio forma strzelecka gości znakomita, siedem bramek w dwóch meczach, a gospodarze też niczym szczególnym im nie ustępują. Kurs na bts troszkę niski, ale jednak można według mnie spróbować zagrać.
BTS @ 1,66 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Monterrey-Chivas Guadalajara
Ciekawe spotkanie chyba najciekawsze w tej kolejce ,Monterrey może nie gra tak dobrze jak rok,dwa temu ale dalej są mocni w ofensywie sporo strzelają ale nie ma co się dziwić jak ma się takich piłkarzy jak Humberto Suazo,De Nigris,Cardozo,Ayovi,problemem obu ekip jest defensywa w niemal każdy meczu tracą bramkę przynajmniej jedną,goście nie grają źle ale seria remisów im się trafiła ale też mają dobrych ofensywnych piłkarzy jak Sabah ,Marquez,Fabian.Chivas nie wygrało jeszcze meczu,seria remisów i porażka z Santosem Laguna,potencjał spory także strzelić coś powinni,Monterrey u siebie mocne tak jak pisałem ale obie ekipy problem z defensywą Rayados stracili 9 bramek w ostatnich 5 meczach,strzelili 7 ,Chivas 6bramek w 5 spotkaniach a nie grali też z jakimiś potęgami prócz Santosu Laguna ,strzelili 4 .Ja tutaj widzę value na over 2.5 i tak też zagram,osłabień w obu ekipach brak z tego co wiem .
Typ:
over 2.5 2.05 bet365⛔
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Santos Laguna-Pachuca
Santos wiele razy już opisywałem ale teraz nadmienię ,że mają problem z wyjazdami bo w meczach u siebie są twierdzą i rzadko przegrywają,do tego u siebie strzelają sporo w ostatnich pięciu spotkaniach strzelili 10 bramek z tego 4 bramki Peralty,który jest w dobrej formie.Z defensywą jest różnie w tych meczach pięciu stracili 4 bramki.Do miasta Torreon przyjeżdża ekipa własnego podwórka Pachuca,która na wyjazdach gra bardzo źle w defensywie,mają serię ośmiu meczów wyjazdowych bez zwycięstwa w których stracili 14bramek i strzelili tylko jedną,nie mniej mecze między tymi ekipami są zacięte,na 37 spotkań H2H 14 spotkań wygrał Santos,12 razy był remis i 11 razy zwyciężała Pachuca.Mecz zapowiada się ciekawie,osłabień w obu ekipach brak,co więcej Pachuca pozyskała Cavenaghiego i jest szansa że dziś zadebiutuje może nie zacznie od 1min ale powinien wejść.Mecz będzie inny niż poprzednie dlaczego? bo na obu ławkach są trenerzy którzy jeszcze nie prowadzili tych zespołów między sobą(zaczęli obaj pracę w listopadzie 2012).Pachuca może być nie doceniana tym bardziej że teraz widać że w ten zespół się patrzy pod kątem przyszłości w zimowym okienku sporo zawodników sprowadzonych nie szczędzili pieniędzy prócz Cavenaghiego,do klubu przyszli Luduena,który w Santosie Laguna zagrał ponad 200 meczów w których strzelił 63 bramki także wraca na stare śmieci tylko po drugiej stronie barykady,ponadto Reyna z Monterrey także dosyć dobry ligowiec,wystarczy nadmienić że Carlos Slim(jeden z najbogatszych ludzi na świecie) jest partnerem Pachuca group.Mecz ciekawy i widzę w nim minimum dwie bramki.Azjan przy dwóch zwrot.
Typ:
over 2.0 1.575 bet365 ⛔
idioci oczywiście Peralta nie grał...
Santos 21 rożnych he
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
America-Toluca
America gra bardzo dobrze w 6 spotkaniach zdobyła 15 punktów u siebie wręcz demolują rywali,grają bardzo szybką piłkę a ich kontry są zabójcze,Raul Jimenez i Christian Benitez zdobyli 7bramek dla swojego zespoły z 14stu,dziś także zagrają.Toluca w lidze złapała jakiś dołek zdobyła tylko 5 punktów raz wygrywając,problemem jest ofensywa i defensywa ale tutaj liczę że się pokażą z dobrej strony bo w meczu z Boca wyglądali naprawdę nieźle i gdyby nie bramkarz Boca Orion to mogli wygrać nie tylko jedną bramką.Toluca lubi grać z Americą i myślę że ten mecz w Copa Libertadores może być przełomowy dla gości bo dalej jest to ekipa,która w sezonie otwarcia(Aperturze) doszła do finału ja tutaj nie skazywałbym ich na pożarcie.
Typy:
Toluca strzeli 1.61 bet365✅
handi:
Toluca +1 1.75 Pinnacle✅
FT 2-2;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Club Leon-San Luis
Leon ma najlepszą okazje żeby się przełamać,ich gra ogólnie nie wygląda tak tragicznie jak wyniki,u siebie przegrali tylko z Tolucą,i tym bardziej na nich postawię bo jest to ekipa własnego podwórka i jeśli nie braknie im celności to będzie dobrze,nie zagra Maz ale on ma już kontuzje od kilku spotkań i J Gonzalez za czerwoną kartkę da się tą dziurę załatać.Piłkarsko lepsi dla mnie są gospodarze,którym brakuje przede wszystkim wykończenia jednak w tym meczu zagra Britos na ataku z Morelią nie grał i powinno być lepiej.San Luis gra przede wszystkim z kontry widziałem ich z Chivas i mecz wyglądał tak że nic nie grali i jeden strzał jeden gol zabraknie u nich w ataku Rincona i Rojasa i brak Rojasa może być widoczny.Gram na gospodarzy.
Typ:
Leon win 1.75 expekt✅
FT 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Atlante - Queretaro
Krótko, bo myślę, że i tak nie ma o czym zbytnio w typ przypadku pisać. Oba zespoły już nie raz opisywałem, więc nie będę po raz kolejny się o nich rozpisywał. Powiem tyle, że Queretaro nie potrafi grać na wyjazdach, widziałem ich we wszystkich meczach wyjazdowych (oglądając dłużej lub krócej) i w żadnym z nich mnie niczym szczególnym nie zachwycili. Ostatnio z Club America porządne baty, ale co się dziwić, skoro ledwie co przekraczali środek boiska i może udało im się stworzyć raptem parę okazji, które można policzyć na palcach jednej ręki, a te które mogły zagrozić bramce rywala było może ze dwie. Prawda jest taka, że u gości nie widzę nikogo groźnego w ataku, no może Landin, ale jak nie dostanie odpowiedniej piłki to nic z tego nie będzie. Forma strzelecka z początku sezonu odpłynęła, ale też rywale byli dobrzy. Ostatnio przełamanie z Chiapas 1-1. Ciężko będzie im o bramkę, ale z drugiej też strony Altante to ma takie mega dziury w obronie, że nawet oni powinni coś strzelić (przykład Chiapas). Dla gospodarzy priorytetem są mecze u siebie i tutaj mają szukać trzech punktów. Jak na razie na trzy mecze dwa razy się udało. Ulegli tylko Tigres, które jest chyba obecnie poza zasięgiem. Z wyróżniających się graczy to na pewno Parades, na którego jest grane większość piłek. Ukłuć może też Maidana, młody Aimone czy nowy Larrivey. W obronie znowu luka bo nie zagra Castro, grający ostatnio regularnie.
Reasumując, uważam że najlepiej zagrać tutaj over 2,5 bramki, bo myślę, że spotkanie będzie przebiegało podobnie jak poprzednie, czyli mocno do przodu, a defensywa niech radzi sobie sama. Jeśli udało się gościom strzelić takiemu zespołowi jak Pachuca, to wcisną coś i Atlante, dlatego też osobiście gram BTS. Mam nadzieję, że gospodarze zagrają na podobnym poziomie co z Monterrey i skuteczność będzie funkcjonowała jak należy.
Atlante over 1,5 gola @ 1,83 Bet365 ⛔
Over 2,5 @ 1,90 Bet365 ⛔
BTS @ 1,80 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom