>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Memy na sportowo

kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Majstry sprawa jest krótka.
Z ziomkiem zrobiliśmy stronę i musimy się wybić. Na Was zawsze można było liczyć, mam nadzieję, że i teraz również.

Jeśli lubicie się pośmiać po sportowemu to zapraszam na :

http://kikss.pl/index.php

dużo ciekawych obrazków, gifów, filmików.
Najbardziej jednak zachęcam do założenia konta i oczywiście wrzucenia swoich gifów, obrazków etc.

Strona istnieje trzy tygodnie, powoli kulamy, ale bez Was wygląda to kiepsko.

Zapraszam również na fanpage&#39;a:
https://www.facebook.com/kiksspl

Liczymy na Waszą pomoc :!:
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Oczywiście chłopaki zachęcam do tworzenia kont i wrzucania swoich obrazków :!:
Pozdro i dzięki za pomoc.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Majstry to znowu ja :!:

Chłopaki jest sprawa, ciężko nam idzie wypromowanie się

bylibyście w stanie trochę pomóc?
Nie wiem, udostępnijcie na swoich portalach społecznościowych, mówcie znajomym czy co w ten deseń, liczymy na Was :!:

http://kikss.pl/index.php

Oczywiście :

lajk na fan page&#39;u nie zaszkodzi :
https://www.facebook.com/kiksspl

????

Pisząc to co wytłuściłem, sam sobie ograniczasz ilość potencjalnych, nazwijmy to &quot;promotorów&quot; o jakąś połowę. A biorąc pod uwagę, że kobiet jest więcej to nawet więcej niż połowę. Gdybym był kobietą i przeczytał coś takiego od razu olałbym takiego gościa i jego prośby o promowanie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
jak myślisz o tym na poważnie to zainwestuj w reklamę na facebooku
sam sobie wybierasz &quot;zakres&quot; użytkowników i komu ma się ta reklama wyświetlać
ostatnio memy w Polsce robią się coraz bardziej popularne i chyba sportowefakty lecą z podobnym pomysłem (chyba, że tylko reklamują), a ostatnio także weszło więc konkurencja spora.
Druga sprawa, że u nas to jeszcze dojrzewa i nie każdy rozumie takie memy tak jak ludzie na zachodzie Europy np.
&quot;żebranie&quot; o lajki jest słabe, bo odstrasza ludzi. Najważniejsze to żeby ludzie ze świadomością klikali w &quot;lubię to&quot; no i żeby aktywnie komentowali, lubili posty, udostępniali memy.
Na Fejsa nie wrzucali bramek czy innych skrótów. Jak ktoś będzie chciał to oglądać to sobie zasubskrybuje kanał kowalskiego &quot;zajebiste bramki&quot;.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ponadto na tym fejsbuku to musi być większa częstotliwość, a nie podawanie raz na jakiś czas. Dziennie ma być około 7-8 postów jeżeli oto chodzi.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ponadto na tym fejsbuku to musi być większa częstotliwość, a nie podawanie raz na jakiś czas. Dziennie ma być około 7-8 postów jeżeli oto chodzi.
Spam nie jest mile widziany. Moim zdaniem 2-3 posty to jest absolutny maks. Więcej postów może ludzi zdenerwować i sprawić, że &quot;odejdą&quot;.
Rano koło 7-8 gdy ludzie jadą do pracy, szkoły no i pod wieczór w granicach 20. Wtedy najlepiej wrzucać co się da i jak się da. Tu akurat głównie chodzi o zdjęcia to problemu nie ma.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ponieważ sam prowadzę pewien fanpage i tak mi pisało szefostwo. I potem właśnie miałem to szkolenie. Jest to najodpowiedniejsza różnica czasowa 2h + jakieś nieoczekiwane wydarzenia to częściej.
Najprostszymi przykładami z branży są fanpage fortuny (ponad 10k &#39;lubię to&#39;) STS (prawie 50k) etc.
Spójrzcie na częstotliwość i Ramzesa mi przyznasz racje. Co do memów/obrazków etc. to najprostsze przykłady: kwejk (1.3 mln) czy soccermemes (723k).
Częstotliwość nawet większa na memach. I to nie jest spam. Ciągle przybywa fanów i klientów.
Ludzie korzystają z fejsbuka nie tylko by gromadzić znajomych, ale staje się/jest to najprostsze źródło ogarnięcia wielu dziedzin w jednym. Stąd też częstotliwość wrzucania postów co 2h (mniej, więcej) jest najbardziej optymalna. Dany fanpage ma być widoczny po prostu co jakiś czas i nie nachalnie. Tak się to przyjęło i tak jest.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spójrzcie na częstotliwość i Ramzesa mi przyznasz racje. Co do memów/obrazków etc. to najprostsze przykłady: kwejk (1.3 mln) czy soccermemes (723k).
Podajesz różne strony, które akurat pomimo, że fanów mają multum to jednak nie zawsze muszą być dobrze prowadzone.
Ja podam przykłady Małego Głodu, Serce i Rozum, Samsung.. Mogę wymieniać i akurat tu wiadome jest, że wszystkie te marketingowe działania (facebook też) są prowadzone dobrze.
Wrzucanie 7-8 postów jest spamem. Przecież tu nie chodzi o to by zyskać fanów, bo żebranie o lajki nie przynosi skutku. Może kiedyś przynosiło. Najlepiej jest jak ktoś świadomie klika w lajka profilu i robi to bez przymusu.
Są profile które mają po kilka tysięcy lajków, a poziom interakcji na poziomie kilku lajków/komentarzy na post. Dlatego też uważam, że nie liczy się ilość lajków profilu, ale stosunek komentarzy/lajków/udostępnień do liczby fanów.
Lepszy 1 post na dzień czy nawet dwa który polubi 10 osób niż 20 postów, które również polubione zostaną przez 10 osób w sumie. Zasięg na facebooku jest bardzo ważny, a bez reklamy i tak nie da się przebić głębiej.
Dlatego też na allegro możesz kupić obsługę profilu facebooka za 300zł za miesiąc, a są także ludzie, którzy biorą za to kilka tysięcy złotych. Różnica taka, że Ci za 300zł udostępniają debilne posty typu &quot;jak minął weekend?&quot; albo &quot;nareszcie piątek&quot;. W poważnych firmach praktycznie każdy post jest przemyślany. Zdarzają się wpadki, ale czasami nie da się tego kontrolować.
Kuba bez reklamy się nie przebijesz.
 
Do góry Bottom