>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
D 570

duff999

Użytkownik
Australian Open: Richard Gasquet – Roger Federer
Wartość valuebeta: 0.70* 1.65 = 1.16
Planowany start spotkania: 20.01.2018, godz. 10:30
Twoje wyliczanie valuebeta w kursie 1.65 to jest jedna z największych kpin w tym temacie ????
-------------------
Wartość valuebeta jest kwestią indywidualną ???? Nie wiem, co tutaj dla Ciebie jest kpiną ? Jesteś kolejną osobą, która chce zrobić bałagan w dziale głupimi komentarzami ? Napisz coś merytorycznego lub nie pisz (tylko czytaj) ???? / noname007x

E: Nie chcę Cię w żaden sposób obrazić. Ciężko o wiele merytoryki w jednym zdaniu krytyki. Nie podaje typów, ponieważ gram tylko live.
Może to być kwestią indywidualną(w Twoim przypadku błędną), ale tak po prostu nie szacuje się valuebetów. Zbyt dużo czynników wpływa na to abyś swoje szanse procentowe mnożył razy kurs i tyle. Szukaj błędnych , zawyżonych kursów, a nie handi na Federera ustawione po kursie 1.65. W Twoim mniemaniu adekwatny kurs na ten zakład to 1.49 gdzie te 0.16 jest value. Po krótce po otwarciu rynku średni kurs na kazdy z setów Federera to 1.20 x3 = 1.728. Nijak nie ma tu value. Co innego gdyby jakiś buk zdecydował się wystawić ujemne handi -2.5 po 2.0 (dla przykładu i później to korygował) Wtedy łapiesz value i z tego czerpiesz zysk. Z Twoich typów nie zarabiasz na valuebetach nic w długim okresie.
----------------
Dokładnie, jak napisałeś, w moim mniemaniu kurs na 3:0 dla Federera powinien oscylować w granicach 1.50. Według mnie kursy często nie odzwierciedlają szans, które rzeczywiście posiadają poszczególnie gracze. Bukmacherzy szacują kursy na podstawie tego co ludzie będą grać, a nie tego jakie są szanse. Natomiast jeśli chodzi o to, czy zarabiam, czy nie to w ogóle w tej kwestii nie powinieneś się wypowiadać.. No chyba, że jesteś nostradamusem i masz dostęp do moich kont.. Jeżeli masz coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam na pw ???? /
noname007x

Źle mnie zrozumiałeś. Nie wypowiedziałem się odnośnie tego czy zarabiasz czy nie. Chodzi mi o to, że w tych typach nie ma value i nie z tego jest zysk.
Natomiast gratuluję udanego typu. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A ja tam wzialem forFun Zvereva.. Alexander czasem potrafi zagrac dno ale w szlemie zawsze odpadal szybko, teraz dosyc pewnie przeszedl 2 rundy i powiem Wam,ze jak juz jest w 3 rundzie to pogra dalej .. Zverev to taki Wawrinka.. rozpedza sie bardzo powoli ale jak juz przejdzie początkowe rundy dalej tylko lepiej gra.. nie skreslam niemca a na pewno nie z gosciem, ktory dostal lanie od Ferrera ( nie ujmuje Davidowi bo gral niezle) ale dostac lanie do 2 i 3 bez walki nie przystoi panie Chung. Jak Alex bedzie 3mal serwis ogarnie to moze 3:0 jak sie zepnie. Dajesz Zverev junior ;) 1.55 Zverev fortuna
Dorzucilbym Fogniniego po 1.4 fortuna. Bennetau sie rozstrzelal z Goffinem i tutaj zakonczy swoj udzial w tym turnieju.
Kusi mnie Mannarino z Thiemem, moze jutro w koncu odniesie swoje pierwsze zwyciestwo z Dominiciem, Domino mial problemy jakies przed AO, meczarnie z Kudla, Mannarino wyglada calkiem calkiem, seta powinien zdobyc po 1.37 fortuna a dla ryzykantow wygra mecz po 3.3.
No i Delpo po 1.7 fortuna. Powinien argentynczyk wygrac ,moze troche zalatwy typ , lekka masowka sie pewnie zrobila ale nie umoczy tym razem z Berdychem.. raz tak bylo ze mega masowka sie zrobila i Delpo przegral , no ale oby nie jutro, w formie lepszej jest Delpo i Berdych dla mnie zawsze bedzie kontuzjowany jesli chodzi o glowe .
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Chung 3:0 @ 6,60 fortuna
Uderzam bez mrugnięcia okiem w Koreańczyka i to bez utarty seta. Oczywiście można mówić, że prędzej świnie zaczną latać niż Chung wygra w tym bardziej w trzech setach. .
(...)
odnosnie tego typu, skwitowalbym to tak
prędzej świnie zaczną latać niż Chung wygra w tym bardziej w trzech setach xD
Mysle ze fajny kurs na Zvereva. 21 latek zdobywa powoli doswiadczenie wielkoszlemowe i mysle ze ma nawet duze szanse na cwiercfinal, gdzie niechybnie spotkalby sie z Rogerem.
Oba wielkie mlode talenty, zarowno Chung jak i Alexander. Na pewno spotkanie bedzie toczylo sie w ferworze walki, podyktowane zyciowej sentencji : o to kto ma wiesze jajca (podobno skosnoocy statystycznie nie maja specjalnie wielkich osiagniec na tej plaszczyznie, tymbardziej Koreaniec bedzie musial sie postarac :/ ).
Obaj chlopcy maja wielkie ambicje i beda chcieli sobie cos udowodnic, wywalczyc sobie pozycje najwiekszego talenciaka i pretendenta do przyszlego no.1. Zdecydowanie blizej do tej wizji mlodszemu niemcowi, ktory okupuje juz 4 lokate rankingu ATP.
Obaj w formie, analiza gry obu panow powielona wiele razy w wyzszych postach. Dodam tylko ze wzrost na tej nawierzchni jednak faworyzuje Alexandra.
Z cala pewnoscia nie bedzie gladkiego 3:0 dla ktoregokolwiek z chlopakow.
Ale upratruje wzglednie pewnego zwyciestwa Zvereva.

Zverev @1,50 Unibet ⛔ :)confused ????
do dubelka z
Del Potro @1,68 Unibet ⛔ (po co wychodzic na kort?)
(analiza zbedna. Kurs korzystny)

Dodatkowo troche bardziej ryzykownie
Zverev -1,5 seta @1,85 Unibet ⛔
do dubelka z
Ramos-Viñolas + 9.5 gema @1,37 Unibet ⛔
Ramosa stac na ugryzienie secika dla serba, ktory nie wrzuci chyba najwyzszego biegu w tym turnieju. A nawet jesli nie urwie ani secika, handi gemowe dosyc bezpieczne
 
W 47

wojtek7

Użytkownik
Najciekawsza propozycja to dziś zdecydowanie Nicolas Kicker. Jak to mozliwe, że w 3 rundzie AO challengerowiec z challengerowcem ma kursy rzędu 1.18-5.10? 1.18 to dałbym w tej chwili z Kickerem Djokoviciowi czy Del Potro a nie Fucsoviciowi..który właściwie co osiągnął? W tamtym roku 2 challengery wygrał, podobnie jak Kicker. W tym roku będzie to już jego bodaj 8 mecz, Kickera 3, co jest raczej na korzyść Argentyńczyka jeśli mecz ma mieć 5 setow co jest prawdopodbne.Oczywiscie buki sugerują się zwycięstwem nad Querreyem oraz tym że 1 stycznia Węgier wygrał w bezpośrednim starciu 6-0 6-3 ale umówmy się.. to nie odzwierciedla klasy oni zawodników a co najwyżej to że Kicker miał ciężkiego sylwestra.. 50/50. Ktoś oglądał ich mecze ? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ile to Berdych miał pojedynków z czołówka i zawsze zawodził? A Delpo spokojnie swoją grę będzie prezentował, a gdy dojdzie do kluczowej piłki to Argentyńczyk ja wygra. Tego wytrenować nie można, to się albo ma albo nie ma.
Berdych jasne, solidny zawodnik.
Wszytko co osiągnął włożył dużo pracy, ale to Juan jest tenisowo lepszy i tyle. Tutaj nie ma co gadać.
Przeczuwam jakieś 3:1 dla Del Potro.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Edmund - Seppi 3.0 [Unibet]
Co to za kurs?! Promocja z okazji USA. Dobrze. Seppi od jakiegos czasu wszystko wygrywa a Edmund nabawil sie bodajze urazu (?) w ostatnim meczu. Swietna okazja dla Wlocha.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Przypomnę tylko, że Juan w poprzednim meczu oddychał rękawami i nie był w stanie biegać. Gdyby nie psychika młodego Ruska to raczej by wyszedł z 2:0. Del Potro miał fizjo w czwartym. Ja pobieram Berdych DW 3:1 @ 5.35 Betrally
Mecz był za dnia a JMDP nie jest jakimś tytanem jeżeli chodzi o znoszenie takich warunków(można sobie przypomnieć mecz z jesieni bodaj z Dimitrovem na jakimś mastersie gdzie umierał przy upale). Jutrzejsze spotkanie zacznie sie póżnym popołudniem/wczesnym wieczorem i nie powinno być takich problemów.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Kilka słów ode mnie:
Del Potro - Berdych 1,74 fortuna ⛔ 0-3
Pojedynek dwóch doświadczonych i należących swego czasu do czołówki zawodników. Del Potro 1 Wielki Szlem na koncie, Berdych 1 finał Wimbledonu. Czech, moim zdaniem, miał łatwiejszą drogę do 3. rundy. W obu meczach stracił po 1 secie. Argentyńczyk mierzył się z perspektywicznymi graczami. Z Tiafoe łatwo wygrał, a z Khachanovem męczył się, ale ostatecznie zwyciężył w 4 setach. Ciężko powiedzieć, co by było, gdyby Rosjanin zdołał doprowadzić do 5. seta. Del Potro korzystał z pomocy medycznej i wyglądał niemrawo. Ale pokazał ducha walki, przezwyciężył kryzys i awansował dalej. Mimo tych problemów zdrowotnych Juana, uważam, że pokona jutro Tomasa. O Berdychu można od kilku lat mówić to samo. Solidny zawodnik, dochodzący często do ćwierćfinałów turniejów wielkoszlemowych. Ale tenisista, który ma bardzo słabe statystyki z zawodnikami z czołówki. Z Del Potro nie wygląda to najgorzej. Argentyńczyk prowadzi 5-3. Ważne w tych meczach jest to, że grali ze sobą 2 mecze do 3 wygranych setów i obydwa wygrał Del Potro. Myślę, że jutro obaj będą utrzymywać swoje serwisy, bo dysponują bardzo dobrym podaniem i wszystko rozegra się w paru punktach. A w nich większy spokój powinien zachować Argentyńczyk.
Federer - Gasquet 3-0 fortuna ✅ 3-0
Roger nic sobie nie robi ze swojego wieku. Porusza się po korcie jak za najlepszych lat, serwis działa jak powinien, forehand robi swoje. W bezpośrednich meczach Szwajcar miażdży Gasqueta 16-2. Ostatni set wygrany przez Francuza to rok 2011 i pojedynek na mączce w Rzymie. Mimo, że Richard nie przegrał jeszcze seta w AO, nie sądzę, że będzie w stanie ugrać chociażby jednego w jutrzejszym meczu. Szwajcar, jak to ma w zwyczaju, nie będzie się silił na wygrywanie setów w rozmiarze 6-1 czy 6-2. Jedno przełamanie w zupełności mu wystarcza. A nawet jeżeli Francuzowi uda się doprowadzić do tie-breaka, to nie ma po prostu narzędzi, aby urwać Federerowi seta.
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Wiadomo, że dzisiaj takich upałów nie będzie, ogólnie cały dzień poniżej 30°C także na spokojnie, ale ja po prostu nie wierzę w tak szybką regeneracje Juana. Poza tym grają na HA, także spodziewam się gry.
Popieram grę w stronę Tomka. Może nie zwycięstwo, ale jak najbardziej stać go na 2 sety lub +3.5g jeszcze się waham, ale Argentyńczyk z Rosjaninem faktycznie, snuł się po korcie i również uważam, może nie uważam a jestem pewny, że nie ma szans na pełną regenerację, było wiele takich przypadków a jeśli ktoś uprawia regularnie sport na wyższych obrotach to doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Zwróćcie uwagę jak będzie grał Del Potro w pierwszym/drugim secie a jak będzie wyglądał w czwartym, oczywiście jeśli będzie stać Tomka na ugranie tego seta. Osobiście liczę na piąty set i wtedy ładuję mocno w Czecha.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Rzygac mi sie chce jak czytam ciagle i to samo o zmeczeniu zawodnika tak tylko zeby miec w swojej pieknie napisanej analize zaczepienie , &quot;argument&quot; pod swoj typ , zeby nie wygladalo to na lanie wody i podawanie suchego typu. No bo przeciez Delpotro to amator chuderlak slabo zbudowany ktory pracuje z debilami. Argentynczyk nie przygotowal sie do turnieju co sprawia ze dozna rozleglego zawalu w polowie 4 seta.
Gramy Berdycha ktory powinnien wykorzystac niewydolnosc Juana Martin Del Potro.
Berdych @ 2.20 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
mfl 439

mfl

Użytkownik
Co do meczu Del Potro- Berdych, nie będę typował, namawiał, choć będę w tym meczu za Potro.
Wypowiem się natomiast na temat sugerowanej nienajlepszej dyspozycji fizycznej Argentyńczyka.
Na pewno każdy widział, nie jeden z Was startował w biegach na dłuższy dystans. Część zawodników wypala na starcie od pierwszych metrów a na finishu są daleko, bardziej doświadczeni zawodnicy, znający swój organizm i dyscyplinę stopniowo, powoli włączają kolejny bieg by przed metą zaatakować. Analogia do Wielkiego Szlema, który jest tenisowym maratonem. Może Potro znając swój organizm i wiedząc, że i tak wygra w pierwszych rundach powoli dozuje zaangażowanie?, jak czuje, że coś lekko zabolało sięga po technicala, by uspokoić nieco ciało, by była harmonia?, być może nie chce pokazywać wszystkiego i odkrywać karty na tak wczesnym etapie?.
Dlatego radzę nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków co do jego dyspozycji fizycznej. Pozdrawiam
 
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Czytuję forum codziennie, sam nie piszę bo się wk..em kiedyś jak mi dwa razy z rzedu
przepadły już prawieskończone długie posty, wiec WIELKI szacunek dla wszystkich
użytkowników, którzy mają czas i chęci wypisywać mniej lub bardziej rozbudowane
analizy a potem polemiki - brawo, tak trzymać!
Ale o meczu Federer - Gasquet muszę napisać, a w zasadzie podpisać się pod tymi
wszystkimi, którzy uważają, że Król wygra to 3:0. Nie oglądałem w tym roku Ryśka, ale
widziałem cały mecz ze Struff-em i Niemiec grał naprawdę dobrze a seta nie ugrał. Na
serwisie Struffa uważam w tej chwili za lepszego niżFrancuz a Roger i tak miał aż 11
breakpoint-ów, fakt że wiele z nich to były breaki w długich gemach na przewagi ale tak
jak mówię mecz był na bardzo wysokim poziomie, na poziomie na pewno nie osiągalnym
dla Gasqueta. Tutaj przypomniał mi się mecz z przed 3 mies zShanghaiMasters w którym
Rysiek nic Szwajcarowi nie mógł zrobić, a ten jest wg mnie w lepszej formie niż wtedy.
Jak zatem Frnacuz miałby go ugryżć ??
serwis - Roger
forhand - Roger
backhand - Roger
return - Roger
technika - Roger
siła - Roger
tylko w szybkości - Rysiek chyba górą, ale to przecież za mało !
Dodatkowo spina się Szwajcar żeby zbędnych setów nie grać i mecz ostatni więc wieczorem bez słońca Tylko cud w postaci jakiejś kontuzji może uchronić Francuza przed egzekucją.
Ja dla mnie pewne jednostronne widowisko
Gasquet nie ugra seta 1.6 forBET
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Fucsovics- Kicker
Fucsovics - 6.5 @ 1.80 ✅✅✅
Spotkali się niedawno i było 6-0 6-3 dla Węgra. Rozumiem przegrać, ale jeśli przegrywa seta 6-0 w tenisie mężczyzn to znaczy, że różnica między nimi jest znacząca, przynajmniej na kortach twardych. Ktoś tam zażartował, że przecież było po sylwestrze (mecz 1.01.18). Nawet jeśli, to daje nam informację na temat profesjonalizmu Kickera. Spójrzcie na Fucsovicsa. Na hardzie gra regularnie. Stara się. Zielono u niego, a gdy przegrywa to potrafi z uznanymi nazwiskami ugrać seta np z Ciliciem urwał. Widziałem trochę Węgra w meczu z Albotem i Querreyem. Walczak, pozytywne wrażenie.
Djokovic- Ramos
Djokovic 3-0 @1.67 ✅✅✅
Tutaj już jako niedzielny obserwator już dawno przypiąłem Ramosowi łatkę porażki. Po prostu Djokovic to za wysokie progi i nawet gdy forma Serba jest niewiadomą to Ramos krzywdy mu nie zrobi. Typ na czuja. Ramos w mojej świadomości na przestrzeni lat = przegrana.
Benneteau- Fognini + 37.5 @ 1.83 ✅✅✅
Francuz gra, niezły serwis, tutaj wygrał z Goffinem, pod koniec ubiegłego roku pokonał Cilicia, Tsongę, Shapovalova. Fognini jest zbyt faworyzowany w tym meczu i pewnie wygra ale Francuz seta też ugra, tym bardziej z Fogninim, który uwielbia tracić sety. Spójrzcie na historię spotkań Włocha. Jeśli wygrywa to rzadko kiedy 2-0. I ugrywają z nim seta tacy zawodnicy, że śmiech, nie będę wymieniać z szacunku dla nich, nie chcę obrażać. Podsumowując Fognini każdemu daje seta ???? . Zawsze miał opinię wariatyła, a Julien to doświadczony gracz i powalczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Del Potro @ 1,64 Zaćmienia dostałem, zapomniałem, że on tydzień temu przegrał w podobny sposób z Baptistą w Auckland. 2 i 3 set - 10 procent wygranego drugiego serwisu, WTF?

Panowie co do argumentów, że Juan nie wytrzyma fizycznie to przypomnijcie sobie jak na US 2017 chory wygrał z Federerem w czterech setach a wcześniej też chory z Thiemem ( przegrywając 0/2). Co wielkiego wygrał Berdych? Nic, statysta w finale Wimbledonu 2010. Tak jest równy do bólu jak to Czech, miał tutaj dobre wyniki, lecz jego kariera jest w fazie schyłkowej. Stawiam na mentalność zwycięzcy! Ostatnie mecze grali po 4 sety. Oglądałem i subiektywnie Del Potro z Karenem obfitował w wiele bardzo dobrych akcji z niesamowitym tempem, natomiast Czech z Hiszpanem w ogóle mnie nie zaciekawił a jestem maniakiem tenisowym. Rosjanin zaserwował w meczu z Argentyńczykiem 28 asów!, Del Potro 13, Berdych w swoim 12 ,Garcia- Lopez 8. Winnery - odpowiednio 73 Karen, 60 Juan, Tomas - 42, Gulliermo 41. W mojej Juan może się męczyć, ale ma większe szanse na wygraną.
Kyrgios @ 1,62 Trzy tie-breaki i wszystkie przegrane, oj Nick (czajnik w 1 i 2 secie zagotowany niestety)
Mój faworyt do wygrania turnieju zagrał bardzo wyrównany mecz z Tsongą ( aż za bardzo, ale to wziął). Nie widziałem tego meczu, oglądałem za to męczarnie Grzesia i niemoc Rubleva (ten gość nie ma pojęcia co to jest shot selection- musi się jeszcze wiele nauczyć). Popatrzcie na statystyk gdzie dominacja serwisu aż kuje w oczy:
Asy (grali po 4 sety)- 28 do 13 dla Nicka
Procent wygranego 2 serwisu- 64 do 38 ! dla Nicka
Najszybszy serwis 201 do 187 dla Nicka
Dimitrov wygląda na tym turnieju po prostu słabo w przeciwieństwie do Kyrgiosa (chyba wszyscy się z tym zgodzimy?) Ozi, ozi, ozi oj oj oj!!! ????
Ako 2,66
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Mój faworyt do wygrania turnieju zagrał bardzo wyrównany mecz z Tsongą ( aż za bardzo, ale to wziął). Nie widziałem tego meczu, oglądałem za to męczarnie Grzesia i niemoc Rubleva (ten gość nie ma pojęcia co to jest shot selection- musi się jeszcze wiele nauczyć). Popatrzcie na statystyk gdzie dominacja serwisu aż kuje w oczy:
Asy (grali po 4 sety)- 28 do 13 dla Nicka
Procent wygranego 2 serwisu- 64 do 38 ! dla Nicka
Najszybszy serwis 201 do 187 dla Nicka
Dimitrov wygląda na tym turnieju po prostu słabo w przeciwieństwie do Kyrgiosa (chyba wszyscy się z tym zgodzimy?) Ozi, ozi, ozi oj oj oj!!! ????
Dimitrov wygląda słabo w Australii. Nie może złapać rytmu. Backhand w pierwszych meczach to kopalnia pkt dla jego przeciwników. Musi popracować nad nastawieniem celownika i tym, żeby nie spalić się przed grą z gospodarzem. Kyrgiosowi się upiekło w 4 secie. Tsonga w 4 secie prowadził w Tie-Breaku 5-2 i spalił się konkretnie przegrywając 5 piłek z rzędu. Gdyby był 5 set to mogłoby być różnie. Kyrgios do meczu jutrzejszego miałby mniej czasu na regenerację. A przypominam, że Tsonga przystąpił z nim mając 5 setów w nogach w rundzie poprzedzającej. Jeśli Nick się nie zdekoncentruje nie obrazi na sędziów jak wywołają out i nie stwierdzi, że woli iść oglądać nba to ma realne szanse na zwycięstwo. Na plus tu działa miejsce w którym gra.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dimitrov wygląda słabo w Australii. Nie może złapać rytmu. Backhand w pierwszych meczach to kopalnia pkt dla jego przeciwników. Musi popracować nad nastawieniem celownika i tym, żeby nie spalić się przed grą z gospodarzem. Kyrgiosowi się upiekło w 4 secie. Tsonga w 4 secie prowadził w Tie-Breaku 5-2 i spalił się konkretnie przegrywając 5 piłek z rzędu. Gdyby był 5 set to mogłoby być różnie. Kyrgios do meczu jutrzejszego miałby mniej czasu na regenerację. A przypominam, że Tsonga przystąpił z nim mając 5 setów w nogach w rundzie poprzedzającej. Jeśli Nick się nie zdekoncentruje nie obrazi na sędziów jak wywołają out i nie stwierdzi, że woli iść oglądać nba to ma realne szanse na zwycięstwo. Na plus tu działa miejsce w którym gra.
Tez uwazam , ze Kyrgios powinien wygrac ale ...
Jak jutro Dimiemu wyjdzie mecz a czasem mu sie mózg włączy to Nick poleci.. dla mnie mecz 50 na 50 i chyba omine go.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Busta po ponad 4,00 wygląda podejrzanie. W następnej rundzie czekał będzie prawdopodobnie Nadal. Na moje oko ja bym tu dał z 1,35-1,45 na Chorwata, a nie 1,25. Za koszt pizzy można spróbować 3:0 Hiszpan, nie takie świat tenisa widział wyniki. A tak swoją drogą to świetny mecz Halep i ostatni set z meczowymi i masą BP.
Cilic uwalał mecze z Wawrinką 3:0 gładko całe 7 gemów rok temu, z Schwartzmanem na US Open, na AO z Evansem itd. Wpadki po 1,20 u niego to normalne. RG 2016 Marco Trungelliti 3:1 wygrał z nim.
Dimitrov G. - Kyrgios N.
Kyrgios N. -2 gemy ::: 1,85 ::: 2/3
Bez wątpienia idealne spotkanie na niedzielny poranek lub australijski wieczór. Dwóch głodnych sukcesu zawodników stoczy ze sobą pojedynek. Czy Bułgar zagra tak fenomenalnego szlema jak roku temu? Szczerze wątpię. Grał już w tym roku z Kyrgiosem i przegrał po 3 setach w Brisbane. Z Rublevem obaj Panowie popełnili masę DF przez co trudno ocenić formę zawodników z powodu morderczych upałów.
Osobiście uważam, że Dimitrov nie powtórzy tak dobrego sezonu jak 2017, za to Kyrgios zaczyna po pierwsze dorastać (być bardziej poważnym zawodnikiem), po drugie gra u siebie, po trzecie nie przegrał w tym roku jeszcze meczu, widać, że przygotował świetną formę na własnych śmieciach. Papierowo wygląda na 5 setówkę ten mecz, ale pewnie znając życie rozczaruje to spotkanie, tylko w którą stronę? Powodzenia!
Wynik: 3:1
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Panowie co sądzicie o Nadalu 3:0? Schwartzman ma szansę coś ugrać?
Ja gram -1,5s za 1.15✅. Schwartzman nieprzewidywalny, jeszcze ugra 1.seta i co wtedy, choc nie watpie, ze kusi 3-0.
Do tego Dimitrov po 2.32✅. Kyrgios bywa chimeryczny a Bulgar to nr 3 ATP Touru, wykorzysta slabsze momenty przeciwnika i pewnie sam bedzie jakies przezywal. Pachnie mi wiec 5- lub 4-setowka.
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Schwartzman nie ma prawa nic ugrać. Stanie się tak jedynie jak Rafa dostanie jakiegoś brejka i nie będzie chciał się nadwyrężać w danym secie i skoncentruje się na następnym. Ale generalnie Hiszpan to typ gracza u którego nie ma nic za darmo walczy o każdą piłkę w każdym gemie, Jak dla mnie aktualnie wygląda chyba najlepiej i jest głównym kandydatem do triumfu. Typ bestii został włączony. Poniżej highlighty ze spotkania z Dzumhurem.

 
Otrzymane punkty reputacji: +47
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Cwiercfinaly na papierze wygladaja;
Nadal-Cilic
Kyrgios/Dimi-Edmund
Djoko-Thiem
Roger-Berdych
Wydaje sie ze Djoko Fedex i Nadal w polfinale, niewiadoma jestcczy dolaczy do nich Kyrgios czy Dimi.
Djoko-Fedex-Nadal w polfinale daje kurs 2.59, ciezko sobie wobrazic kogos innego w ich miejsce, jak to widzicie moi mili?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom