>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Predzej Berdych zalozy czapke z napisem RF niz wygra z Ferdkiem ???? [do usuniecia, nie moglem sie powstrzymac]
A ogladales mecze Rogera ?? Z Fucsovicem nie wygladal za ciekawie, do tego Berdych wyglada tu dosc solidnie, zarowno w wymianach jak i na serwisie, i fizycznie tez calkiem calkiem. Sandgren mial przegrac z Thiemem, Djokovic wygrac z Chungiem, dzis Rafa kontuzja i przegrana, Kyle pokazal Dimitrovovi gdzie jego miejsce w szeregu, bombardujac go niemilosiernie i lepiej trzymajac serwis, czemu wiec Berdych ktory nie wygral Szlema a odpadal tylko z najlepszymi w waznych meczach typu Nole, Nadal, Federer nie mialby teraz z Rogerem wygrac ??
Roger nie ta forma co rok temu, nie te poruszanie po korcie, wyglada slabo na returnie i ma w dorobku 19 szlemow i uwaga: z Fucsovicem byl jakis chimeryczny, wiec cos mu dolega, moze tez ukryta kontuzja jak u hiszpana ?? Pod koniec roku juz mowil,ze cos zplecami znowu mu dolega..
Berdych wie , ze jak nie teraz to juz nigdy nie zdobedzie choc jednego szlema.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Panowie fachowcy od tenisa,kolejny wielki szlem zbliża się do końca,co tu dużo powiedzieć ,wielka trójka już się mocno sypie i nie domaga,ale z kolei z innych tylko Wawrinka i Cilic wygrali w ostatnich latach turnieje Wielkiego Szlema,szczególnie u mężczyzn ciężko wyłamać faworytów,już ile to czytałem a to Kyrgios,Thiem,Dymitrow i jeszcze paru innych już szykowanych na zwycięzcę i co? Nic trzeba mieć naprawdę to coś aby wygrać taki turniej.Akurat tę trójkę co wymieniłem to moim zdaniem na 75 % takiego turnieju nie wygrają nigdy.Ciekawa ta Australia w tym roku ,trochę świeżej krwi jest i wyniki całkiem i owszem.
Co do meczu Federer-Berdych dla tych co chcą grać to mam takie rady,jak ktoś chce zagrać na rozum to gra Federera a jak ktoś na przełamanie to gra Berdycha.Dlaczego?
To bardzo proste Berdych do tej pory zawsze na wielkim szlemie jak grał z kimś z wielkiej trójki zawsze wtopa,i to zawsze notował słabszy występ,nigdy w takim meczu nie wspiął się na wyżyny swoich możliwości.Jest tenisistą z czołówki ,ale nie wybitnym.
Laurki Federerowi nie wystawiam bo każdy kto trochę kuma tenis to wie.
Osobiście bardziej skłaniam się ku Mistrzowi.
Pozdrawiam i życzę samych trafiejek,posty z analizami miło poczytać choć apeluję o dyskusję rzeczową i bez ciśnienia a jak ktoś akurat się minie z trafnym typem to proszę pamiętać , nie oznacza to ,że nie zna się na tenisie.Każda analiza na wagę złota szczególnie jak chce się mocniej uderzyć w dany typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
&quot;Mam taką żelazną grupę z sąsiedztwa. Oglądają moje ważne mecze. Zbierają się w piwnicy i puszczają mecz na wielkim ekranie. Jest tam też stół do bilarda. No i tak wszyscy skakali z radości, że moja mama wpadła na stół i złamała żebro.&quot;
Wypowiedź Sandgrena ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Sandgren - Chung
Typ: Zwycięstwo Sandgrena
Kurs: 4,40
Zacznę od tego, że swój typ opieram na statystykach tego turnieju i osobistych odczuciach po obejrzeniu spotkania Tennysa z Thiemem oraz Chunga z Djoko (poprzednie mecze Sandgrena też oglądałem, ale Koreańczyka już nie). Sandgren ma w Australii swój najlepszy czas, gra jak natchniony pokonując wyżej rozstawionych rywali. W dotychczasowo zagranych spotkaniach miał on 77 gemów serwisowych z czego stracił zaledwie 4 w całym turnieju! Jak na zawodnika, który miał szybko się pożegnać z tymi rozgrywkami jest to kosmiczna statystyka moim zdaniem. We wczorajszym spotkaniu z Dominiciem pokazał naprawdę szeroki wachlarz zagrań, biegał za piłką bez żadnego cienia rezygnacji, widać, że chce tu powalczyć o wielki wynik. Jest cierpliwy przy wymianach, nie zrywa uderzeń, wyczekuje przeciwników i atakuje w odpowiednich momentach. Trzeba przyznać, że trafił idealnie z formą na turniej w Melbourne. Po drugiej stronie siatki młody Koreańczyk, nadzieja na przyszłość, który już teraz walczy o najwyższe cele. Można powiedzieć, że po drodze pokonał naprawdę świetnych zawodników, ale patrząc przez pryzmat tylko tego turnieju, nie byli oni w jakichś wybitnych formach. Szybki krecz od Mischy, trzy sety z podmęczonym, po wygranej w Sydney, Miedviedievem, następnie pięciosetówka z solidnym, ale mającym wahania formy drugim, młodszym, z braci Zverevów i wczoraj szybki meczyk z Novakiem, gdzie break pointy były stałym elementem spotkania. No właśnie, Chung w moim odczuciu nie ma startu pod względem trzymania swojego serwisu w stosunku do Tennysa. Drugie podanie w starciu z Serbem nijak miało się do wysokiego poziomu innych zagrań Koreańczyka. To spora szansa dla Amerykanina, który z takich prezentów skutecznie korzystał w pojedynku z Thiemem. Z tą różnicą, że tu powinien mieć więcej takich okazji. Jeszcze tylko dodam, że Chung na 61 podań serwisowych oddał przeciwnikom aż 9 z nich, po drodze dając masę szans na przełamanie swoim rywalom. Poza tym wszystkim co tu napisałem, Sandgren według mnie po prostu w danej chwili jest lepszy od Chunga, wiadomo że Azjata jest niesamowicie wybiegany i będzie walczyć, ale moim zdaniem jedyne co ugra w tym meczu to maksymalnie jeden set po tiebreaku. Osobiście gram zdarzenie 1 set i cały mecz Sandgren po kursie 6, ale na forum proponuję po po prostu zwycięstwo Amerykanina. Zapraszam do dyskusji i powodzenia grającym ze mną!
Mnie przekonuję analiza kolegi i idę w debla ( a właściwie miksta z Halep). Z Koreańczyka zrobiono już gwiazdę a jeszcze nic poważnie nie wygrał poza Next Gen 2017. Dla mnie mecz 50/50. Obaj w nowej sytuacji. Amerykanin lepiej serwuje, Koreańczyk lepszy na linii końcowej. Tak jak &quot;Marylka&quot; pisała Djoko był słaby a pierwszy poważny rywal był w 4 rundzie.Powodzenia!⛔
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Chung-Sandgren - over 3,5 setów 1,90 lvbet
Bardzo ciekawe i jednocześnie niespodziewane zestawienie w tej fazie turnieju,typ na logikę aż się prosi,wg mnie Jankes bardzo niedoszacowany kursowo,spodziewam się meczu bardziej równego niż wystawione kursy,co przemawia za tym?Korty twarde i młode pokolenie Jankesów,naprawdę widać jak idą w górę w hierarchii,jest ich dużo więc zawsze któryś z formą trafi,udało mi się przewidzieć mecz Kudly z Thiemem,ten Austriak to wg mnie ciekawy przypadek,ma zajebisty pijar a umiejętności w lesie,czasami wygra turniej ATP ,ale co stabilizacji formy i do tego z kim jeszcze przegrywa to ma się mniej więcej tak jak gra Krychowiak po euro2016, sorry za przeskok dyscyplin,ale myślę ,że większość to ogarnie.
Dla mniej chcących ryzyknąć typ Sangren over 0,5 seta
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Nie ma szans Amerykanin. Chung gra jak cyborg. Biega do wszystkiego, wszystko odbija, i w ogóle nie widać po nim zmęczenia. W wywiadzie po meczu z Serbem, mówił, że jakby było trzeba to na takiej intensywności mógłby biegać kolejne 2,5 godziny. On jest albo świetnie przygotowany, albo nakoksowany ;-). Amerykanin wykorzystał drabinkę, gdzie miał gamonia Chardego, połamanego, niezdolnego do gry Stana, challengerowca Merterera i upośledzonego Thiema, który poza mączką regularnie się ośmiesza, ale tym razem przeszedł samego siebie. Do tego trafił tutaj z niezłą formą, i będzie miał co wspominać, ale to koniec przygody. Sandgren wcale jakoś rewelacyjnie nie serwuje, a skośny gra świetnie na returnie, on go będzie sobie ustawiał jak będzie chciał w wymianach.
Może na fali sukcesu seta Tenys urwie, ale nic więcej.
-5,5 gema wydaje się bardzo pewną opcją.
W drugim niby Roger, ale mnie jakoś nie przekonuje, a Czech gra dobrze. Jeśli będzie w stanie wyrzucić z pamięci te wszystkie kompromitujące wpadki z top 3, wyjść na kort z myślą &quot; chłopie masz 32 lata, drabinki wyczyszczone, to pewnie twoja ostatnia szansa, zagraj swoje&quot; to może sprawić niespodziankę.
+2,5 seta
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
B 31

bushido

Użytkownik
Czyżby kolejny szlem dla Rogera??
Wszystko na to wskazuje a jedyny który może mu w tym przeszkodzić jest
koreańczyk. To co zagrał z Djoko to był kosmiczny poziom i pytanie czy jest w stanie to powtórzyć z Federerem.
A z tym Berdychem to już ładne pare lat wszyscy piszą jak nie teraz to kiedy? I wychodzi gościu na kort &quot;gra swoje&quot; i dostaje 3-0. To jest solidny tenisista ale powyżej pewnego poziomu nigdy nie przeskoczył i nie przeskoczy. Urwanie seta
Szwajcarowi to max na co go stać.
Pamiętajcie, że Roger gra ekonomicznie i efektywnie ma swoje lata, nie spina się do wszystkich piłek więc niektórzy mają mylne wrażenie że nie ma formy ale jak trzeba to podkręca swoje tempo i nie ma mocnych.
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Nie wiem czemu ale od rana mam przeczucie , że knedel dzisiaj wygra z Federerem .Zaimponował mi w meczu z Del Potro. Wczoraj Nadal miał pozamiatać a jak się skończyło wszyscy wiemy. Dziadek Roger swoje lata ma ale z formą nie wiadomo jak to jest.Oczywiście większość powie , że się oszczędza , że jeden break i kontroluje spotkanie .Jeśli Pepik zresetuje mózg(co ponoć jest możliwe za pomocą elektrowstrząsów) to nawiąże walkę.Liczę na 5 setów i może krecz Federera. ???? ⛔⛔⛔ nie zresetował czajnika
Berdych win 5,30@ Unibet
Berdych win 3-2 14@ Unibet
Berdych win 3-1 15@ Unibet
Wszystko oczywiście za drobne
W drugim meczu over 43,5 gema 2,9@ Unibet⛔⛔⛔
Panowie nie róbmy z Chunga terminatora,on ma tylko zaczarowane okulary.
Poza tym zauważyłem , że ma problem z gośćmi , którzy mają mocny serwis
Tutaj będzie tie-break i to nie jeden moim zdaniem
 
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
Siema.
Nie rozumiem tej całej nagonki na Sandgrena. Turniej trwa dalej, Sandgren nieźle pyka, a większość gra dalej na faworytów po @1.10. Pisałem o Chungu i obecnej formie Djoka - nikt się ze mną nie zgodził, widocznie nazwisko to dla większości połowa sukcesu. Serwis Koreańczyka bardzo słaby, zapewne przy jego podaniu będzie bardzo dużo wymian. Mecz z Djokerem nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, jedynie pozostawił lekkie zażenowanie, dlaczego to tak długo trwało? Zostaje przy tym, że to 100% tenisista, jednak spodziewałem się większego zaangażowania ze strony Chunga, widocznie jest już nieźle zmęczony i w sumie nie ma co się dziwić. Sandgren gra bez większej presji, ma 26 lat i zasłużenie osiąga życiowy sukces, drabinka pomogła i uważam, że na jutrzejsze spotkanie wyjdzie o wiele lepiej zregenerowany. Nie widzę tak ogromnej przepaści pomiędzy tymi zawodnikami jak wskazują na to kursy, jednak dalej uważam, że Chung jest faworytem. Ten mecz to będzie prawdopodobnie niezły maraton i 21 latek na prawdę może nie wytrzymać, musi postawić na mocniejszy serwis, ale co tam się jutro stanie to na prawdę ciężko przewidzieć. Dla mnie typowanie turnieju się już kończy i dalsza gra to po prostu hazard, którego chce unikać. Turniej jest już na takim poziomie, gdzie zawodnik, który nie żyje z serwisu może nie mieć siły utrzymać regularności i łatwo przegrać. Sandgren też często zagra świetny mecz, a w następnym nie ma mocy, moim zdaniem handluje, bo umiejętności to mu nie brakuje. Ostatnie ich spotkanie, gdzie byli wypoczęci i jeszcze nie rozegrani skończyło się 2:1 na korzyść Chunga, jednak nie ma to przełożenia na to spotkanie. Liczę tu jutro na przynajmniej 4 sety i na na prawdę świetne widowisko i tak właściwie to żaden wynik mnie nie zdziwi.
Over 3.5 seta @1.90 Bet365 Powodzenia ;)
Zgadzam się! Pamiętajcie obaj są już daleko i nie odpuszczą będą grali ile fabryka dała. Widzę Sandgrena na bardzo mocnym serwisie plus żelazna konsekwencja w wymianach. Koreańczyk jeszcze śni po pięknym meczu z Djoko nie podniecajmy się tak nim bo nie wiadomo ile Djokovic miał siły na to spotkanie
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Popieram typ Pikarafy17 , Berdych win AO kurs 17 efortuna.???? Co prawda H2H Federera z Berdychem to miazga , ale 3 z 4 zwycięstw nad Federerem , Czech odniósł właśnie na betonie , a pozostałe gry na tej nawierzchni przeważnie były bardzo zacięte. Federer miał łatwą drogę to ćwierćfinału , nie pokazując przy tym wielkiej gry , a Berdych rozniósł w 3 setach bardzo mocnego przecież Del Porto . Oczywiście problemem jest głowa Berdycha, ale na tym poziomie rozgrywek (ćwierćfinał) jeszcze nie powinna splajtować przed możliwością wielkiej szansy jaką jest ewentualna wygrana w finale. Czy splajtuje później? nie wiem , ale warto postawić na to ,że wytrzyma zwłaszcza , że pozostali zawodnicy , który mu zostaną wtedy do pokonania to mimo wszystko niższa tenisowa półka .
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Tak tak, racja, grałem w sts i Uni i nie zwróciłem uwagi, że miałem tutaj wpisane to drugie, mój błąd, ;)
A co w STS dali zwrot? Wszędzie powinien być minus. Jak może wejść handi jak zawodnik przegrał dwa sety. Tu nawet krecz nie pomaga. Rozumiem czyste 1, ale handi? Możesz rzucić screena? Bo jakoś trudno mi w to uwierzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jeśli ktoś gra u polskich bukmacherów i chce zagrać na Sandgrena, to polecam Milenium - jest tam na Amerykanina kurs 4,6, gdzie u reszty kursy 3,5-3,9, więc różnica spora ;)
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
A co w STS dali zwrot? Wszędzie powinien być minus. Jak może wejść handi jak zawodnik przegrał dwa sety. Tu nawet krecz nie pomaga. Rozumiem czyste 1, ale handi? Możesz rzucić screena? Bo jakoś trudno mi w to uwierzyć.
STS zawsze daje zwrot w przypadku krecza, niezależnie od tego, czy wynik zakładu został już rozstrzygnięty, czy nie.
 
ilm99 22

ilm99

Użytkownik
Gratulacje dls tych ktorzy typowali gladkie zwyciestwo Slepego, Sangren w moim odczuciu psychicznie polegl w tym spotkaniu, przegrany tb w 2 secie na poczatku 3ciego dwa bp na przelamanie po czym sam sie lamie, Chung trzymal swoj serwis dzieki czemu gladko zwycieza i melduje sie w półfinale, kto by sie spodziewal ze slepy zajdzie tak daleko, wygląda stabilnie psychicznie plus duze zaangazowanie na korcie myślicie ze ma szanse nawet siegnsc po tytul na AO?
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
A co w STS dali zwrot? Wszędzie powinien być minus. Jak może wejść handi jak zawodnik przegrał dwa sety. Tu nawet krecz nie pomaga. Rozumiem czyste 1, ale handi? Możesz rzucić screena? Bo jakoś trudno mi w to uwierzyć.
oczywiście że dali zwrot, w jakim świecie żyjesz. Zapraszam na Pw to pokażę
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Żeby oszukiwac nawet w dziale tematycznym. Jaki zwrot? W Unibecie? W momencie jak Cilic wygrał seta na 2:2 to ten zakład zaczął się palić na czerwono.
A co w STS dali zwrot? Wszędzie powinien być minus. Jak może wejść handi jak zawodnik przegrał dwa sety. Tu nawet krecz nie pomaga. Rozumiem czyste 1, ale handi? Możesz rzucić screena? Bo jakoś trudno mi w to uwierzyć.
Nie wszędzie drogi kolego. Znam 3 buków, którzy krecz rozliczają zwrotem na całość zakładów. Przykład w załączeniu.
Gratulacje dls tych ktorzy typowali gladkie zwyciestwo Slepego, Sangren w moim odczuciu psychicznie polegl w tym spotkaniu, przegrany tb w 2 secie na poczatku 3ciego dwa bp na przelamanie po czym sam sie lamie, Chung trzymal swoj serwis dzieki czemu gladko zwycieza i melduje sie w półfinale, kto by sie spodziewal ze slepy zajdzie tak daleko, wygląda stabilnie psychicznie plus duze zaangazowanie na korcie myślicie ze ma szanse nawet siegnsc po tytul na AO?
Nie zapominajmy, ze po przełamaniu serwował na seta w II secie. Potem był re-break i przegrany TB również przy 5-4 dla Amerykanina. Serwis go zawodził w istotnych momentach.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Kto wie moze Fedex się zlituje i puści wieczną 5tkę Berdycha żeby w końcu sobie coś wygrał w szlemie, nie ma już 3 graczy co go wiecznie jechali został tylko Fedi ???? chociaż znając jego psychę to nawet w finale z Chungiem by przegrał ????
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
A co w STS dali zwrot? Wszędzie powinien być minus. Jak może wejść handi jak zawodnik przegrał dwa sety. Tu nawet krecz nie pomaga. Rozumiem czyste 1, ale handi? Możesz rzucić screena? Bo jakoś trudno mi w to uwierzyć.
W totolotku masz zwrot na wszystkie zakłady jeśli wystąpi krecz, nawet te rozstrzygnięte przed nim.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Cilic - Edmund 2 @3.6 ( fortuna ) ????????????
pierwszy półfinał pary dość niespodziewane ale to dobrze dla nas oglądających. Cilic jest tutaj tylko dzięki kontuzji Nadala, Edmund ograł dość pewnie Bułgara tracąc mniej sił przy tym miał więcej czasu na odpoczynek. Mecz bym określał typu 50/50 serwis po obu stronach podobny gra pod siatką też niczym dużym się nie różni ale to Edmund gra równiej w wymianach popełnia mniej błędów i lepiej się porusza po korcie. Na korzyść Cilicia można dać większe doświadczenie na tym poziomie gry. Kurs jest zdecydowanie przesadzony i na moje warto tu iść w stronę Anglika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom