>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Cilic - Edmund 2 @3.6 ( fortuna )
pierwszy półfinał pary dość niespodziewane ale to dobrze dla nas oglądających. Cilic jest tutaj tylko dzięki kontuzji Nadala, Edmund ograł dość pewnie Bułgara tracąc mniej sił przy tym miał więcej czasu na odpoczynek. Mecz bym określał typu 50/50 serwis po obu stronach podobny gra pod siatką też niczym dużym się nie różni ale to Edmund gra równiej w wymianach popełnia mniej błędów i lepiej się porusza po korcie. Na korzyść Cilicia można dać większe doświadczenie na tym poziomie gry. Kurs jest zdecydowanie przesadzony i na moje warto tu iść w stronę Anglika.
Na podstawie jakiej statystyki stwierdzasz, że to Cilic popełnia więcej błędów? Jak dla mnie to jest akurat brednia. Oboje mają podobny wskaźnik winnerów w stosunku co do błędów niewymuszonych, ze wskazaniem na + dla Cilica. Trzeba by było policzyć wszystkie punkty. Asy też na korzyść Cilica.
Widziałeś mecz Dimitrova z Edmundem, że mówisz iż Cilic jest tylko i wyłącznie ze względu na kontuzję Nadala? To w takim razie Edmund jest tylko ze względu na kontuzję mózgu Dimitrova. Bułgar zagrał wtedy fatalne spotkanie. Podwójne błędy serwisowe w bardzo ważnych momentach, forehandy które latały gdzieś w trybuny, backhandy w połowę siatki jakby od niechcenia. Owszem Edmund poczuł krew i to wykorzystał. Nie mówię, że grał słabo bo zagrał ze swojej strony bardzo dobre spotkanie.
Mimo wszystko typu nie neguję, bo Cilic po 1.3 to kompletnie nieopłacalny typ, ale moim zdaniem Marin na tym turnieju jest groźny. Widać u niego chęć gry i wątpię żeby Edmund dostał się do finału. To nie jest poziom tego gościa i do tego nie gra jakoś spektakularnie. Dojdzie jeszcze do tego presja, która jest mu totalnie obca.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Cilic - Edmund 1.33
Ktos naganial biednego Nadala, ze zlapal kontuzje. Ktos uzywal rakietowych forehandow, by tylko popatrzec sobie na pilke, a ktos inny postresuje sie troche z braku obycia i zagra gorsze pilki. Przyznajcie, gracie Edmunda, bo value ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Jak oceniacie mecz Chung - Federer ? czy pan Chung ma argumenty aby się przeciwstawić Rogerowi ?
Chung zdecydowanie mi przypomina Nadala i ja osobiście gram Chunga, tak jak sobie postanowiłem - będzie mecz Nadal-Fedex, gram 1. Federrer zdecydowanie mi się nie podoba, zapewne wielu twierdzi, że gra na niskim poziomie i podnosi go dopiero do 1 breaka, ja się z tym nie zgodze - to zawodnicy tracą głowę po przełamaniu. Fedex to nie ten sam zawodnik co sezon temu i tutaj będzie musiał się napocić, duży sprawdzian i nie widzę tu innej opcji jak ostrej walki do końca. Chung ma głowę, dobry doping i na pewno będzie niewygodny, tutaj potrzeba będzie kozackich wykończeń, żeby go zaskoczyć - Sandgren nie ugrał seta, bo był styrany i to wychodziło szczególnie przy najważniejszych punktach, Chung świeży i wypoczęty. Co do króla to powiem tak - jest on czysty pod względem &quot;wspomagaczy&quot;, ale setami handluje na prawo i lewo - każdy to wie, tylko niektórzy nie umieją się z tym pogodzić. Myślę, że to będzie ostra walka i nawet 5 setów mnie zbytnio nie zaskoczy. Nie przesadzę jak napisze, że będzie to mecz turnieju, życzę powodzenia. ▶
Chung @6 Bet365 (przy ewentualnym 2-0, zakład wygrany)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No coż prowadzil w 1 secie Berdych 5:3 i lanie 0:3 w setach.. typowy Tomas, nie jest zlym tenisista ale tak jak ktos napisal wyzej pewnego poziomu juz nigdy nie przeskoczy .. Roger vs Chung .. Tutaj na pewno koreaniec zagra lepiej niz Thomas i seta powinien urwać .. ale czy ogra Rogera ? Co powiecie kursy niezłe .
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Chung Hyeon vs Federer Roger
Chung Hyeon +6.5 games @1.76 unibet
Klasycznie Berdycha głowa uległa Rogerowi, bo forma bardzo dobra, może nie na mecz ale pierwszy set był na wyciągnięcie ręki przy dwóch bitych set-pointach. Ogólnie trochę to potrwało zanim Fedex się dogrzał, do tego czasu oddał trochę punktów Tomkowi, zaczęła się delikatna frustracja, to jeszcze wzmocniła sprzeczka z sędzią i gdzieś wtedy powoli się uruchamiał. Berdych grał stanowczo za mało odważnie, dużo nie przemyślanych zagrań zwłaszcza przy siatce, żeby w kolejnych setach móc coś zagrozić. Co do Rogera to martwił mnie jego serwis, który dopiero z biegiem setów zaczynał być regularny, bo jak pisałem pierwszy set to masa błędów, słabe pierwsze podanie i DFs w kluczowych momentach. Jeśli w tym meczu to się powtórzy, to Chung może być tym pierwszym, który urwie tutaj seta. Osobiście najbardziej idę w stronę dobrze wyglądającego handicapu dla Koreańczyka, bo kursy dość podobne do overa setowego, a jest dodatkowe zabezpieczenie gdyby jednak Chung zdołał doprowadzić jedynie do tie-breaków.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Cilic M. - Edmund K.
Edmund K. +2,5 seta ::: 1,47 ::: 3/3
Edmund K. ::: 3,58 ::: 2/3

Panowie już raz ze sobą grali na turnieju w Szanghaju pod koniec poprzedniego sezonu, górą był Cilic po 2 setach, ale z jednym tie-breakiem. Za Cilicem stoi na pewno większe doświadczenie, opanowanie i potężny serwis, ale...
Edmund w ten sezon wszedł bardzo dobrze, już od turnieju w Brisbane gdzie poległ w półfinale po 3 setach z Dimitrovem którego tutaj ograł w gładki sposób 3:1. Ograł też doświadczonego Seppiego, Istomina który rok temu wyrzucił Novaka z turnieju, czy w 1 rundzie sensacyjnie Andersona. Padło wtedy 5 setów, Kevin zrobił 34 asy przy tylko 2 podwójnych błędach, więc to zawodnik zbliżony poziomem do Cilica.
Czemu Edmund gra tak dobrze?

Trenuje na wykupionej wyspie (8 000 000 $) przez Hewitta który otworzył tam swoją szkółkę tenisową. Często trenuje ze swoim kolegą ANDY MURRAYEM. Jego gra bardzo przypomina uderzenia Szkota, długie trzymanie piłki w korcie itd. Czytałem też, że trenują na Florydzie, ogólnie co by nie mówić blisko mają do siebie i mają ze sobą dobry kontakt.
H2H Murraya z Cilicem wynosi aż 12:3 na korzyść Szkota i w tym pokładam też spore szanse na niespodziankę. Z ciekawostek to mało kto wie, że Edmund Kyle urodził się w RPA i jest przybieranym Brytyjczykiem.
Wynik: 3:0
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Cilic Marin vs Edmund Kyle
Suma podwójnych błędów serwisowych powyżej 6.5 @1.82 forbet
Dość niska linia na ilość DF w półfinale szlema, który w mojej opinii będzie bardzo wyrównany, dlatego odpuszczam granie na czystą wygrana któregokolwiek, chociaż kurs na Brytyjczyka kuszący. Wątpię, by mecz skończył się w 3 setach, a to klucz do powodzenia typu. Idąc w czysta statystykę, Cilic vs Nadal na 4 sety nabił 8 DF, Cilic vs Carreno na 4 sety 4 DF. Ze strony Edmunda- z Dimitrovem 4 sety i 4 DF, z Seppim 4 sety i 3 DF. Tak więc sumując w każdym pojedynku linia by się pokryła, dodatkowo tendencja w obu przypadkach moze byc raczej wzrostowa biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, dlatego myślę że 7 podwójnych powinno tu gładko wejść.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Tak właśnie myślalem, że Cilic weźmie mecz do 3-0.. Nie postawiłem bo dla mnie to dwóch nieobliczalnych zawodników ale widziałem Cilica z Nadalem i wcześniej i gość poprostu ma w tym turnieju niesamowite szczęście, jakby nie uderzył to ta piłka i tak wyląduje w korcie i przeciwnik jest bezradny... Przecież z Nadalem grał super i tak naprawdę nawet jakby Rafa nie doznał kontuzji i tak sądzę, że Cilic mógł to wygrać, a Edmund no cóż oprócz meczu z Dimitrovem to jakoś nie zachwycał i dlatego nie widziałem go w tym pojedynku ale zabrakło mi odwagi żeby pograć 3-0 dla Cilica bo jednak to dwaj podobni zawodnicy no i bałem się, że ten limit szczęścia się wczyerpie wkoncu u Chorwata bo ile można uderzać na pale a piłka i tak siedzi w korcie.. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Dla mnie jest to bet z gatunku grać domy i auta zastawiać.
Często tak bywa,że półfinały są bardziej zacięte niż sam finał.U Pań się to sprawdziło w 50%.Pojedynek Halep-Kerber to jak na razie najlepszy mecz jaki widziałem na AO w wykonani kobiet(może dlatego,że uważam,że kobiety lepiej się realizują w kuchni niż na korcie;),a może dlatego,że zmagania kobiet zaczynam oglądać właśnie od półfinałów ???? ).W drugim pojedynku C.Wozniacki bez problemu pykła rewelację turnieju Mertens.
Dlaczego to piszę , dlatego,że po mojemu u Panów będzie podobnie.Cilić już jest w finale po stosunkowo łatwym meczu.Natomiast drugi półfinał będzie zdecydowanie bardziej zacięty.
Chung odprawił już kilku dobrych tenisistów z Nole i Zverevem na czele.W zeszłym roku w Paryżu postawił się Nadalowi(przegrał 7-5,6-3 ale dwa razy go połamał).Ten dzieciak to przyszłość.Ma mocną głowę,on się nie spali jak np.Tomasz(cipka)Berdych .Jest szybki i zwinny jak koreańska kobra,no i te zaczarowane okulary.Jedyny jego mankament to serwis,który dziadek Roger ma o wiele lepszy.Federer doszedł do tego półfinału spacerkiem,nie musiał się nawet spinać,bo Bedene,Struff czy Fucsovics to są kelnerzy a Berdych i Gasquet to powinni co jedynie to prosić Rogera o autografy-bo on w jeden sezon wygrał tyle co oni obaj przez całe kariery ???? .Uważam,że Federer wbrew ogólnej opini nie wygląda tak wspaniale,z Chungiem będzie musiał pokazać więcej.Gram za wszystko co zarobiłem na szlemie-więc albo zarobie całkiem niezłą sumkę albo będę oglądał na sucho jak Roger zdobywa swój 20 szlem na który na pewno zasługuje ????
Chung:cool:-Federer over 35,5 gema 1,84@ Unibet grubasek
Chung:cool:win 3-2 15@ za czteropak
Federer win 3-2 6,75@ za czteropak
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Roger - 4.5g @ 1,45 fortuna
Roger 3:0 @ 1,98 fortuna
Panowie zejdźcie na ziemię, proszę was. Nie ten czas, nie ten moment, jeszcze nie teraz. Nie można niczego oczywiście Koreańczykowi odjąć, pisałem jeśli chodzi o niego w poprzednim poście, świetny młodziak, zapowiadający się na zdecydowaną topkę, kreatywny, ale zdecydowanie nie doświadczony.
Pisanie za przeproszeniem &quot;bredni&quot;, że publiczność będzie za Chungiem to śmiech na sali.
Ile razy Szwajcar spotykał się z &quot;rewelacją&quot; szczególnie nie doświadczoną, gdzie wszyscy spodziewali się zaciętego spotkania itp itd ? Mnóstwo! Zadajcie sobie pytanie, kogo tak na dobrą sprawę, trochę zbliżonego poziomem do Rogera pokonał Koreańczyk. Medvedeva? Sandgrena? Drewnianego Zvereva? Czy Novaka, który zdecydowanie nie jest w najlepszej dyspozycji. Młody tutaj na prawdę wycisnął już sporo z siebie i to widać gołym okiem. Wykończony Sandgren serwował po seta przy 5-4 w drugim i młody wcale nie przejmował już tak często inicjatywy jak w poprzednich spotkaniach a co tu dopiero mówić o zwycięstwie z Rogerem. Panowie, tuż to bez podjazdu jest młody. Federer, gra jeden z ostatnich sezonów, kto wie czy to nie jego ostatni półfinał AO, doskonale wie jak grać z takimi przebojowymi, szybkimi, kreatywnymi zawodnikami i szybciutko może zgasić tą świeczkę.
Szwajcar bez straty seta, zapewne tak jak planował, bo wiadomo, iż nie te lata i każdy set na wagę złota.
Jeśli dojdzie do piątego seta to uwierzę w szansę młodziaka, ale bardzo w to wątpię i idę bez zastanowienia w Rogera, który pod nieobecność Rafy idzie tutaj po kolejnego szlema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Ja również stawiam na Rogera. W poprzednich meczach moim zdaniem nie grał na 100% swoich możliwości Inna sprawa, że nikt go do tego nie zmusił. Co jak co, ale w turniejach wielkoszlemowych Roger nie zwykł przegrywać z młokosami. Do tego Roger wygląda na świetnie przygotowanego pod względem kondycyjnym. 1 set dla Koreańczyka to maks co może ugrać.
Chung H. - Federer R. - poniżej 32,5 gema @2,50 STS
 
D 570

duff999

Użytkownik
Zna sie gość na tenisie.. Sporo analiz trafnych, Roger to weźmie i w finale Cilica pewnie tez ogra ;)
Tak się zna oceniając Zvereva drewnianym...
Ten drewniany Zverev tak dla przypomnienia na szybkich kortach ma z Rogerem h2h 3-3.
(Nazywanie go drewmianym to po prostu brak trzeźwej oceny.) Drewniany to jest Opelka i Karlovic.
Jakos mi się tu nie widzi szybkie 3-0. Chung jest w bardzo dobrej formie. Federer z Berdychem nie grał rewelacyjnie. To Czech zmarnował swoje szanse jak to ma w zwyczaju.
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Tak się zna oceniając Zvereva drewnianym...
Ten drewniany Zverev tak dla przypomnienia na szybkich kortach ma z Rogerem h2h 3-3.
(Nazywanie go drewmianym to po prostu brak trzeźwej oceny.) Drewniany to jest Opelka i Karlovic.
Jakos mi się tu nie widzi szybkie 3-0. Chung jest w bardzo dobrej formie. Federer z Berdychem nie grał rewelacyjnie. To Czech zmarnował swoje szanse jak to ma w zwyczaju.
czyli jednak trzeba ci tłumaczyć, że Zverev przy słowie &quot;drewniany&quot; to nie to samo co przy choć by doktorku ?
Sasza przy Koreańczyku jest drewniany.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Tak się zna oceniając Zvereva drewnianym...
Ten drewniany Zverev tak dla przypomnienia na szybkich kortach ma z Rogerem h2h 3-3.
(Nazywanie go drewmianym to po prostu brak trzeźwej oceny.) Drewniany to jest Opelka i Karlovic.
Jakos mi się tu nie widzi szybkie 3-0. Chung jest w bardzo dobrej formie. Federer z Berdychem nie grał rewelacyjnie. To Czech zmarnował swoje szanse jak to ma w zwyczaju.
Żeby każdy z tych wirtuozów operował tak voleyem i slajsem jak Karlovic, to może teraz tenis nie byłby na dnie.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ja pójdę krok do przodu bo uważam, że jutro Federer wchodzi do finału. Powiedzcie mi proszę czy Cilic jest w stanie powalczyć z Federerem? Nie ukrywam, że mam pograny WIN Ferdka w turnieju stąd moje pytanie. Cilica widziałem chwilę z Nadalem i tyle, z tym , że Nadal już wtedy &quot;kulał&quot;....
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
FEDERER wystawiony w superofercie u ziemniakow,prosze Was,musialby go helikopter zabrac ,zeby Koreanczyk to wzial. Tu nie ma zadnego haczyka.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Chung-Federer - Koreańczyk wygra jednego seta.
Strasznie kusi mnie dać tu handicap -2,5 Federer. Kurs w STS jest 1.70. Federer nie przegrał w tym turnieju seta. Może półfinał to czas na przełamanie tej dobrej passy? Koreańczyk to młoda krew, nieprzewidywalny w zagraniach, zwłaszcza takich przy stanie A:40. W czasie turnieju bliscy seta byli rywale Federera, ale zawsze czegoś zabrakło. W mojej ocenie właśnie tej odrobiny szaleństwa, która promieniuje od młodego okularnika.
 
D 570

duff999

Użytkownik
czyli jednak trzeba ci tłumaczyć, że Zverev przy słowie &quot;drewniany&quot; to nie to samo co przy choć by doktorku ?
Sasza przy Koreańczyku jest drewniany.
Możesz napisać,że porusza się gorzej po korcie, ale na pewno nie jest drewniany.
Eot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom