>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
S 135

seba96

Użytkownik
Tylko jakiś kompletny ignorant mógł powiedzieć, że Francuzi odpuścili ten mecz, Polacy zagrali bardzo dobry mecz i zasłużenie wygrali.
Jest tak jak piszesz, jeśli Norwegia dzisiaj wygra, a Polacy wygrają oba mecze, to Francja musi wygrać z Norwegią 5 bramkami, ale do takiej sytuacji jeszcze droga daleka, najpierw dzisiaj Polacy muszą wygrać i Norwedzy, co takie oczywiste wcale nie musi być.
A poza tym patrząc na grę Francuzów, jestem przekonany, że jak będzie trzeba to ograją tych Norwegów różnicą 5 bramek, wystarczy zobaczyć, co zrobili z Chorwacją, czy też Białorusią.
to Francuzom nie wystarczy +4? Wówczas Francja i Norwegia mają -2, ale Francja ma lepszy bilans ogólny.
W takim wypadku liczy się bilans z małej tabeli, czyli tylko z meczów Polska-Francja, Polska-Norwegia i właśnie Francja-Norwegia./Macko18
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Spokojnie Panowie, Polacy na tych mistrzostwach zagrali JEDEN bardzo dobry mecz natomiast 3 pozostale bardzo przecietne zeby nie powiedziec kiepskie. Wiadomo Bialorus powinnismy dzisiaj pokonac ale co do Chorwacji to juz mialbym obawy co wygranej Polski. Najpierw trzeba pomyslec jak ich pokonac i zagrac tak jak z Francja a dopiero pozniej zajac sie liczeniem bramek bo w przypadku porazki z Chorwacja to bedzie zupelnie niepotrzebne.
 
rado_zmm 0

rado_zmm

Użytkownik
Mecz: Polska - Białoruś
Typ: Bielecki over 4.5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1.75
Buk: Unibet

Witam. Rzucił mi się w oczy taki właśnie bet. Myślę, że linia spokojnie do pokrycia. Karol bramki może rzucać z każdej pozycji. 6, 12 metr, rzuty karne. Ma chłopak parę w łapie i rzuty z dystansu to jego specjalność. Wydaje się, że po pierwszych dwóch meczach z Serbią i Macedonią (kolejno 3 i 2 bramki) Karol złapał już odpowiedni rytm, a co najważniejsze, nabrał dużo pewności siebie po meczu z Francją, gdzie rzucił aż 8 bramek, czego następstwem było 10 goli w meczu z Norwegią. Jedyny minus tego wszystkiego to to, że mecz z Białorusią raczej do szybkich należeć nie będzie, jak to miało miejsce z Norwegami. Z kolei pozytywnym faktem będzie wielka chęć wygranej po porażce z Norwegami, ażeby znowu cała hala mogła skakać z radości :p Uważam, że powinniśmy rzucić te 25+ bramek w tym meczu, a minimum te 5 padnie łupem Karola. Wielkim znawcą ręcznej nie jestem, więc w razie jakichś uwag komentarze fachowców mile widziane ???? Polecam.
 
H 13

harper

Użytkownik
Dodam że Unibet przyjmuje to dość wysoko. Bielecki over 4,5 wydaje się być dobry (3 z gry i 2 z karnych)
O ile mnie pamięć nie myli to lazarov stracił karne i under 7,5 też można spróbować
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja bym trochę uważał na te gole zawodników, bo niby łatwo i przyjemnie powinno być ale jak mamy sobie łatwo poradzić i to nawet z gry wyniknie to przy wyraźnym prowadzeniu to ławka będzie wpuszczana w grę, przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, i to nie żeby dać pograć tylko żeby oszczędzać siły na te trudniejsze spotkania a jakby nie patrzeć jesteśmy już na takim etapie że te zmęczenia mogą się zacząć dawać we znak.
Kursiki i typy oczywiście wyglądają smakowicie, aż to za bardzo na takie serie i to w o wiele teoretycznie trudniejszych spotkaniach.
 
maniek81 340,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Macedonia - Norwegia [Tonnesen K. powyżej 3.5 bramki] 1.85 + Polska - Białoruś [Bielecki K. powyżej 4.5 bramki] 1.70
AKO: 3.15 Unibet ⛔
/fatalny, najgorszy na tych mistrzostwach występ Tonnesena, 1/5 + kara/
Na dzisiaj taki dubelek. Zarówno Tonnesen, jak i Bielecki na tym turnieju rzucają sporo bramek. W przypadku Norwega linia jak najbardziej do pokrycia. W dwóch spotkaniach (z Islandią i Białorusią) rzucił po 3 bramki, a w dwóch już więcej (5 z Chorwacją, 6 z Polską). Patrząc na to co wyprawiali norwescy rozgrywający w meczu z Polską, jak bombardowali bramkę z drugiej linii, w połączeniu z zaledwie 24% na bramce Ristovskiego (Dupjachanec jeszcze mniej 18%), to typ z dużą szansą na powodzenie.
Co do Karola, to od meczu z Francją chłop uwierzył w siebie i rzuca sporo bramek. Mocny rzut z drugiej linii, ale i nie tylko. Do tego podchodzi do karnych co tylko ułatwia sprawę na przekroczenie linii 4.5 bramki. Jeżeli dodamy do tego fakt, że Białorusini tracą sporo bramek (średnio 32 na mecz na tym turnieju), to tutaj także spore szanse na powodzenie ????
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Macedonia- Norwegia, Typ: Norwegia -1.5 gola AH @ 1.54 Betsafe
Muszę przyznać, iż Norwegowie zaskoczyli mnie in plus w starciu z naszą reprezentacją. Grali bardzo inteligentny, a przy tym niezwykle dynamiczny handball. Jednocześnie siłowo, jak to mają w zwyczaju Skandynawskie drużyny prezentowali się bardzo dobrze i przepychanki na kole zdecydowanie wygrywali Wikingowie. Starcie z Macedonią to dla Norwegów przysłowiowy must win. W ostatniej kolejce zmierzą się z Francją i zakładając porażkę w tamtym spotkaniu, to właśnie dwa oczka ugrane z Macedonią powinny zadecydować o awansie do dalszej fazy rozgrywek w obliczu wygranych z Polską i Chorwacją. Macedonia to na pewno nie jest łatwy rywal i bynajmniej nie samym Lazarovem stoi. Jednak warto podkreślić, iż tej ekipie brakuje głębi składu, zaś w przypadku tak długiego turnieju i nawarstwiającego się zmęczenia o gorszy mecz jednego z liderów jest bardzo łatwo, a godnych następców brak. Dlatego też spodziewam się 3-4 bramkowej wygranej Norwegów.
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
Macedonia - Norwegia, Typ Norwegia -3 @ 1,83 - Bet365 ⛔⛔⛔ Ta pierwsza połowa... Ale w sumie Polacy powinni się cieszyć ????

Popieram typ podany wyżej . Tak grająca Norwegia wydaję mi się, że spokojnie dziś wygra mecz. Mają odmłodzony, waleczny zespół. W tych mistrzostwach Norwegowie zaskakuje mnie bardzo pozytywnie. Wygrana przybliży ich do półfinału, więc na pewno dadzą z siebie wszystko. Lazarov z kolegami myślę, że dziś przegrają 4 bramkami minimum.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Fortuna

Bielecki under 5.5 1.98 ✅
M Jurecki under 5.5 1.90 ⛔

dubla ako 3.76 (realne 3.31) 2/10 ⛔

czwórka z Syprzak under 4.5 1.55 ✅ oraz Lijewski under 3.5 1.98 ✅
ako 11.55 (realne 10.16) 1/10 ⛔

Ja złapałem linie 6.5 na naszych obu liderów po 1.7 i 1.75, ale skorygowali na 5.5, podnosząc jednak kursy na undery i po takich 2/10 nadal warto w mojej ocenie dać.
W necie obaj Bielecki i Jurecki linia 4.5.
Cała czwórka pod możliwą dużą rotację przy dobrym układzie meczu.
Po meczu z Norwegią główne pretensje ekspertów do Bieglera, to granie właśnie wszystkiego pod Bieleckiego i Jureckiego.
Dziś zapewne będzie chciał pokazać szerszy repertuar (bo też ich nie można zajechać przed Chorwacją). Przy jakimś spokojnym +5 czuję dziś pogra cała ekipa, a liderzy po 30-40 minut max, dlatego nawet bez rk dałem całą czwórkę z Syprzakiem i Lijkiem (ten ostatni zresztą miał jakieś problemy zdrowotne, o których zbyt głośno się nie mówiło).
Oczywiście ewentualne powodzenie betów zależy od przebiegu meczu, ale logiczne wydaje się oszczędzanie naszych strzelb, jeśli tylko będzie ku temu okazja.

Powodzenia
HH
 
M 138

misi3kk

Użytkownik
Linia 5.5 na Rutenke chyba do ogarnięcia nie ? Jest liderem tego zespołu, w dobrej formie, ostatnio nam rzucił chyba 9, więc czemu dziś miałoby się nie udać ?
Karne od jakiegoś czasu wykonuje Puchowski i to jest ważne info.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Linia 5.5 na Rutenke chyba do ogarnięcia nie ? Jest liderem tego zespołu, w dobrej formie, ostatnio nam rzucił chyba 9, więc czemu dziś miałoby się nie udać ?
weż pod uwagę że takie drużyny jak Białoruś czy Macedonia już o nic nie grają a ich liderzy mają odpowiednio 34 i 35 lat więc sam odpowiedz sobie na pytanie po co mają przebywać na parkiecie i czy będą mocno eksploatowani.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 138

misi3kk

Użytkownik
To, że o nic nie grają, nie świadczy o tym, że obaj panowie przejdą obok swoich meczów albo przesiedzą na ławkach. Moim zdaniem linia niska ;) drobniej można spróbować.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak to jest z tymi typami na zawodnika?Musi choć raz wyjść na boisko dowolnym czasie żeby zakład był ważny?
Musi pojawić się na parkiecie, żeby nie było zwrotu.
 
coopycats 2

coopycats

Użytkownik
POLSKA - BIAŁORUŚ, GRACZ KTÓRY ZDOBĘDZIE NAJWIĘCEJ GOLI BIELECKI VS RUTENKA TYP: BIELECKI@2,4 Óni ✅✅✅
Co jak co, ale Bielecki moim skromnym zdaniem dzisiaj troszkę pogra, nie ma żadnego odpuszczania. To, że Białoruś nie ma już szans, ani na wyjście z grupy, ani na IO w Rio jest tylko in plus tego typu, ponieważ Rutenka raczej za dużo nie pogra,bo i po co, a u nas kto ma grać zamiast Bieleckiego? Konitz!? :grin: Value jest moim zdaniem.
 
rado_zmm 0

rado_zmm

Użytkownik
Leci na forum pewunia Bielecki over a chlop ma swoje lata musi odpoczac a po drugie wynik meczu jest juz znany po co go forsowac.Karol odpocznie a ja zagram under 4.5 na Uni po pysznym kursie.
Gdzie mozna obserowac wyniki pilkarzy na zywo chodzi o ich statystyki?
To, że ma swoje lata i musi odpocząć nie wyklucza zdobycia przez niego 5-ciu bramek ???? może pograć mniej, ale 2-3 bramki z akcji i 2-3 z karnego to nie jest jakiś wysoki pułap. Zważywszy właśnie na te karne, które zaczął rzucać i to z dobrym rezultatem ???? a czy wynik od razu będzie taki znany? Czy od razu po 15-20 minutach będziemy mieli +5 żeby swobodnie prowadzić grę? Nie wiadomo. Nic nie wiadomo. Czas pokaże :p
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Macedonia powoli żegna się z rozgrywkami, nie grają już praktycznie o nic i wydaje mi się, że Norwedzy pójdą po łatwe zwycięstwo dziś, bo w kontraście do swoich dzisiejszych rywali mają o co grać, ale nie o tym mowa.
Zastanówmy się szczerze - czy 35-letni Lazarov, którego czeka jeszcze ciężka końcówka sezonu w Barcelonie będzie grał na 100%, aby za wszelką cenę utrudnić życie Norwegom? Czy trener Ivica Obrwan będzie go eksploatował? Lazarov to zasłużony dla reprezentacji gracz i sądzę, że należy mu się odpoczynek, dzisiaj jest czas na grę dla zmienników. Dodatkowo rzuty karne bardzo dobrze rzuca Dejan Manaskov, co pozwala mi stwierdzić, że linia jest najzwyczajniej w świecie przeszacowana. Co ciekawe - Lazarov taką linię ogarnął tylko dwukrotnie na tym turnieju, co zważywszy dzisiejszy okoliczności jest naprawdę słabym wynikiem. W ostatnim meczu z Chorwacją nie rzucił nawet bramki, czy to powód, aby wystawiać na Kirila linię 7,5? No moim zdaniem nie. Kurs nie za wysoki, ale ja uważam, że jest to naprawdę mocny bet.
Kiril Lazarov under 7,5 bramek @ 1,6 (Ónibet) 11 ⛔
Wielu z Was pisze tutaj, że w naszym meczu mogą pojawić się zmiennicy przy korzystnym wyniku, okej, ja się z tym absolutnie zgadzam. Zadajmy sobie jedno pytanie - jak często w meczach Polaków nadarzają się okoliczności, aby zmiennicy mogli pograć? Taki urok naszej reprezentacji, po prostu nie potrafimy wygrywać łatwo, wyjątkiem był mecz z Francją, gdzie zagraliśmy na luzie, bez większej presji, a dodatkowo Francuzom nie wyszedł mecz. Gdy pojawia się presja otoczenia często gęsto jest nerwówka, co udowadniają mecze z Serbią i Macedonią. Moim zdaniem dzisiaj czeka nas kolejny ciężki bój i sądzę, że różnica bramek będzie niewielka, dlatego najważniejsze ogniwa naszej reprezentacji zagrają swoje minuty, ale do rzeczy:
Linia na Syprzaka już nieco poszła w górę, ale sądzę, że i tak warto pograć. Dlaczego? Ano dlatego, że Kamil jest w niebywałej dyspozycji na tych Mistrzostwach, dodatkowo - w odróżnieniu do Jureckiego, Lijewskiego, Bieleckiego znajduje się poniżej 30 roku życia, ba, ma zaledwie 24 lata, więc posiada tych sił witalnych trochę więcej, nie mówiąc już o tym, że wchodzi tylko do ofensywy. Syprzak robi niebywały progres i - moim zdaniem - w niedalekim czasie będzie topowym obrotowym na świecie, ba, jeśli już nie jest, w końcu w Barcelonie nie występują ogórki. Odkąd partnerzy z reprezentacji ogarnęli, że Kamil znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji bardzo często obsługują go podaniami, a nasz obrotowy wykorzystuje zaufanie kolegów. Do tej pory w turnieju zdobył 16 bramek w 18 rzutach, co jest wynikiem nadzwyczajnym, można powiedzieć - jak dostaje piłkę, to okazji nie marnuje. Oczywiście zawsze jest ryzyko, bo obrotowy żyje z podań kolegów, ale sądzę, że linia 3,5 jest jak najbardziej do ogarnięcia. Ostatni mecz co prawda nie wyszedł, ale to ze względu na świetną grę Norwegów, którzy skutecznie odcięli nam koło. Cóż, moim zdaniem warto.
Kamil Syprzak over 3,5 bramek @ 1,65 (Ónibet) 3 bramki ⛔
Oprócz tego, że Lazarova zagram w singlu (bo uważam to za równie mocny bet, co Abalo ostatnio, jeśli nie mocniejszy) polecam dubel złożony z overu Syprzaka i underu Lazarova. Warto pomyśleć także o overze Dejana Manaskova, bo nie tylko rzuca karne, ale ogólnie jest w wybornej dyspozycji, lecz tak, jak już pisałem wcześniej - Macedonia nie gra już o nic, a kurs w sumie niezbyt zadowalający.

Kiril Lazarov under 7,5 bramek @ 1,6
Kamil Syprzak over 3,5 bramek @ 1,65
2,64 (Ónibet)
Efekt czarnego kota :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ale się pięknie nastawiacie na rozgromienie Białorusinów przez podopiecznych Bieglera. ????
A ja przypominam, że na ME w 2014 też graliśmy na tym etapie z Białorusią, która też już o nic nie grała, a wygraliśmy ledwo jedną bramką, podczas, gdy inne ekipy biły Białorusinów tak jak w tym roku: Rosjanie z Nimi wygrali +6, Francja +9, Chorwacja +10 i Szwecja +8. Także nie nastawiałbym się na gładką rozprawę i z zadowoleniem pobieram Białoruś +5,5 @1,95 Ónibet. ✅ ✅ ✅ ✅
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Macedonia - Norwegia(-2.5) 1,80 Unibet ⛔
Gole zawodnika: Kiril Lazarov under 7.5 1,60 Unibet ⛔
Mecz niebawem wiec krótko. Norwegowie po ostatnim dobrym meczu w obronie dziś zmierzą się z Macedonią. Mecz ten dla nich bardzo ważny przed starciem z Francją w środę. Nie widzę tu innego rozstrzygnięcia jak pewna wygrana Skandynawów. Macedończycy natomiast nie grają już o nic. Lazarov też spuścił z tonu. W dwóch ostatnich meczach słabiutko. Ostatni mecz 0/4 i podziękowali mu po 20 min. Z Serbią wcale nie lepiej bo tylko 4/10. Jak na przywódcę to słabo. Tak naprawdę Macedonia tylko w meczu z Serbami zagrała jak równy z równym choć mecz stał na niskim poziomie. My sami sobie narobiliśmy smrodu w końcówce dlatego wygrana z nimi tylko jedną bramką.
Norwegowie w ataku grają różnie ale obrona zawsze na dobrym poziomie. Tym wygrali z nami czy Chorwatami. Dziś będą rozpracowywać silną broń Macedonii czyli ich koło. Sądzę, że mecz bez większej historii w stronę Norwegów. Do tego under na Lazarova. Sądzę, że ma dość już tych mistrzostw. Możliwe, że już nie będzie podchodził do karnych bo ostatnio nic nie trafiał więc to przybliża do undera.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
✅✅✅Hansen over 3,5 1.65 betsson Macedonia - Norwegia

ciekawa sprawa z Hansen z Norwegii, główna linia w betsson to 4,5 z kursem na over 2.28, natomiast w unibet tylko linia 4,5 z kursem na over 2.00 z Polską strzelił 8 goli, z Białorusią tylko 2 ale może nie grał długo tego nie wiem, z Chorwacją 6, z Islandią 3, mecz z Macedonią może nie być łatwy, a wtedy powinien trochę minut pograć, chociaż należy mieć na uwadze, że przed meczem z Francją może być oszczędzany, 4 gole to nie zbyt wysoki pułap, po zwycięstwie z Polską i 8 golami powinien zagrać z dużą pewnością siebie i odwagą do rzutów. Bet wydaje się atrakcyjny tym bardziej w porównaniu z kursami w unibecie,



W betsson linia na syprzaka over 3,5 1,81 a w unibet tylko 1.65, natomiast under lazarov betsson 1.5 a unibet 1.6, jeszcze w betsson można zagrać linię 5,5 na jureckiego, gdzie w większości buków występuje linia 4,5.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Polska:Białoruś(+5,5) 1,9 ✅
Polska gra przeciętnie po za meczem z francją gdzie wzbili się na wyzyny swoich umiejętności w innych meczach grali przeciętnie wszystkie słabości polaków obnażyli norwegowie . Jeśli Polska myśli na poważnie o pół finale musi pokonać dzisiejszych rywali a to zadanie nie będzie łatwe z Białorusią idzie nam jak po grudzie zwycięstwo 6 bramkami nie wchodzi w grę .Jedno lub dwu bramkową wygraną polaków biorę w ciemno a co fajnie składa się na kurs handi białorusi dla mnie kurs marzenie warto z niego skorzystać. Polacy nie potrafią wygrywać łatwo i przyjemnie musimy się z każdym rywalem napocić niemiłosiernie.
Podajemy bukmachera, od którego pochodzi dany kurs./Macko18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom