>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Meridianbet Freebet 2 EUR

prof 8,8K

prof

Użytkownik
www. Meridianbet.com
Wchodzimy na stronę podaną wyżej, klikamy w baner promocyjny po prawej (zielony z napisem €2 FREE NO DEPOSIT BONUS i się rejestrujemy... Następne piszemy maila na [email protected] ze swoim username i ID w temacie wpisując: No Deposit Bouns Request. 2 EUR musimy postawić w całości
Jak przyznaja wam freebeta to wysla maila z opisem warunkow obrotu bonusu
Bukmacher wydaje się być wiarygodnym.
2. Free Bets Rules
2.1 Singles are not allowed. Free bets must be Multiples.
Multiple bets must only contain selections priced at Evens (2.0) or bigger (each).

Jak mamy już FREEBET to klikamy w wydarzenie które chcemy obstawić i w kuponie po prawej zaznaczamy haczykiem drugą opcję i wpisujemy stawkę 2 EUR
PS: Na przyznanie freebetu trzeba czekać maksimum 72h lecz ja po wysłaniu wiadomości email zwrotny z przyznaniem darmowego zakładu dostałem dokładnie po 14. minutach

PROSZĘ O NIE ZAKŁADANIE MULTI-KONT BO NIE MAM ZAMIARU WIDZIEĆ KOMUNIKATU, ŻE PROMOCJA NIE OBEJMUJE POLAKÓW !!! KAŻDY CHCE SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI TYMBARDZIEJ, ŻE JEST ONA DARMOWA !!
Życzę powodzenia :wink:
_________________
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Gdzie moge znależdź moje ID ??
Wlasnie sam zabardzo niewiem ale ja podalem im sam login i jeszcze jakis numer ktory przypadkowo znalazlem i napisalem im taka wiadomosc

T: No Deposit Bouns Request. 2 EUR
Hello i want to get 2 euro Freebet
Call Centre Acc: ME14900
profek20
 
A 37

andr_w

Użytkownik
mam na o2.pl i niestety nie otrzymałem od nich żadnego maila ???? ale ID wyciągnąłem po kliknięciu na My account i posłałem im maila z prośba o 2E ???? także teraz czekam...
 
S 0

sopel1987

Użytkownik
U mnie meil dotarł po 30 min na 02 . 2 euro na końcie . Poszło wszystko na Espanyol .
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale ten freebet musi byc wykorzystany na kupon zawierający 2 lub wiecej zdarzenia ( po kursie przynajmniej 2.0) a nie na singiel
 
J 5

jawa123

Użytkownik
sie nas nie pytaj. W meilu pisalo tak:
2. Free Bets Rules
2.1 Singles are not allowed. Free bets must be Multiples.
Multiple bets must only contain selections priced at Evens (2.0) or bigger (each).
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
A teraz mam pytanie ?? Czy ktoś z was już wysłał kupon ?? I gdzie mozna sprawdzić ten kupon na tej stronie bo nie widze ??
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
i tu pytanie czy kurs ogólny powyzej 2.0 czy każde zdarzenie na akumulatorze powyzej 2.0.....

Multiple bets must only contain selections priced at Evens (2.0) or bigger (each).


selekcje o kursach powyzej 2.0 - kazdy ..
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
A teraz mam pytanie ?? Czy ktoś z was już wysłał kupon ?? I gdzie mozna sprawdzić ten kupon na tej stronie bo nie widze ??
Dajesz Statement i masz ;]
poszlo all in

@zapala81
laczny kurs powyzej 2 raczej ;]
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
UU to chyba mam lipe bo nie mam zadnego kuponu , ani nie mam 2 euro na końcie . ;/

Edit . NIe jesdank mam . ALe coś tu nie gra , bo przy tym spotkaniu mam status Cancelled , ty też tak masz przy spotkaniu przy kursie 1,30 ??O co loko
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
Każdy mecz musi być z kursem przynajmniej 2.00 a nie łączna suma akumulowanych zakładów.
Edit.po wysłaniu maila długo czekaliście aż wam się pojawi te 2 euro na koncie ?
 
Do góry Bottom