>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Metoda "musisz przegrać aby wygrać" by edi8

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
blantyzwedlem&gt;&gt;&gt; proszę abyś nie pouczał mnie co mi się opłaca a co nie - bo ta metoda bazuje na moim własnym wieloletnim doświadczeniu i bazuje na analizie HISTORII mojej gry , gdzie dla gry na 3 zdarzenia dwuwynikowe najczęstszym typem trafień jest 2/3 czyli jest to dla mnie najlepsze antidotum na przegrane przez wynik 1 z 3 meczy ( zdarzeń ) .
Na tym kończę na dziś...
Pzdr.
edi8
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ja wlasnie sobie testuje i póki co 3 (nie wiem jak to nazwać) poziom/próba i:
1. trafiłem 3z3 więc lipa
2. trafiłem 2z3 czyli zwróciło się z nadwyżką
3. trafiłem 2z3 czyli kolejny plus.
generalnie gram koszykówkę handi, o/u. zobacze jak bedzie po 10 próbach. jak bedzie na większy plus, to zaczne grac za kase.
właściwie to tak jak pisze edi8, 3 spotkania przeanalizować dokladnie, najlepiej wybrac dwa takie &quot;pewne&quot; i jeden niepewny. ja dałem dzisiaj np. Lakers -6,5, Boston under 185,5 i Denver -10,5. Tylko Denver wygrało 10 punktami, wiec ledwo &quot;nie weszło&quot; (czyli dobrze :p ), Boston ugrali 184, a Lakersi wygrali 8.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
princeAS&gt;&gt;&gt;witam Cię i zapraszam tu do robienia tego testu , ok?
Będzie to moim zdaniem bardzo cenne uzupełnienie tego wątku!
Pzdr.
edi8
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
pare rad dla osób mających problem z wyborem meczów, proponuje:
-wybierać overy/undery czystym schematem
-wyniki parzyste/ nieparzyste mają dośc wysokie kursy 1,9-1,95 kto poszuka ten znajdzie
-im wyższe kursy tym zwiększenie zysku o kilka % na jednym kuponie co daje w skali 100 dość pokaźną róznice
-opierać się na statystyce(głównie do osób kieruje to, którzy nie mają czasu na zajmowanie się sportem kilka godzin dziennie)

Wniosek
----------każdy może odnosić zyski jeśli potrafi trzymać się wcześniej wyznaczonych zasad i reguł ustalonych na początku swojej gry------------

Każdy zysk jest dobry, szczególnie ten który się odnosi przez samodyscypline swojej gry
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do czytających opis metody &quot;MUSISZ PRZEGRAĆ ABY WYGRAĆ&quot;:
Jeżeli będziesz w wolnej chwili robił przymiarki do tej metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; - to spokojnie rozważaj grę nie tylko na 3 zdarzenia dwuwariantowe , ale także na dwie grupy po 3 takie zdarzenia , bo wtedy 3x3=9 zakładów na 6 zdarzeń ( po 1 błędzie w każdej grupie ) da ako 34 już przy kursach 1.8 - a okresy oczekiwania na równoległe trafienia w obu grupach nie są zbyt długie...
Z punktu widzenia prawdopodobieństwa takiego trafienia:
wobec 37,5% dla każdej z obu grup , to p=0.375x0.375=14% , czyli średnio będzie następowało co ok.7 gier - ale boisko czy kort może to zamienić w serie trafień i porażek , choć ta w/w średnia takich trafień co ok. 7-mą grę będzie w długim okresie czasu jednak utrzymana...
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Może podał byś tu jakies kupony żeby każdy widział jak to się sprawuje w praktyce.
GangSter&gt;&gt;&gt; Nie ma sprawy:
Wczoraj jako 3 zdarzenia do tego systemu , wybrałem sobie takie oto:
A Odense - Aalborg u/o 2,5
B Plzen - Brno czy obie drużyny strzelą?
C Academica - Guimares czy obie strzelą?
i po analizie moimi typami głównymi stały się:
A Odense - Alborg 2 czyli over 2,5 , więc 2
B Plzen - Brno 1 czyli że obie strzelą , więc 1
C Academica - Guimares 2 czyli że SN1 to 2
i według tego typy dla gry na 1 kupon , czyli normalnie to :
A 2
B 1
C 2
więc zgodnie z założeniami mojej metody tej NIBY najpewniejszej opcji nie zagrałem , bo liczyłem się z tym , że w swojej przedmeczowej analizie tych 3 zdarzeń popełnię gdzieś 1 błąd...
Dlatego zagrałem 3 takie kupony:
kupon 1: A 2 - B 1 - C 1
kupon 2: A 2 - B 2 - C 2
kupon 3: A 1 - B 1 - C 2
Wyniki boiskowe tych 3 zdarzeń to:
A Odense - Aalborg 1-1 , czyli 1 , bo jednak under 2,5 więc popełniłem błąd w typowaniu
B Plzen - Brno 1-1 , czyli 1, bo obie drużyny strzeliły , typ ok
C Academica -Guimares 2-0 czyli 2 , bo obie drużyny nie strzeliły , typ ok.
Dlatego wszedł mi jako wygrany kupon nr 3: A 1 - B 1 - C 2
bo popełniłem ten 1 błąd w typowaniu wyników 3 meczy , a zastosowany rozpis pozwolił mi ten błąd zamienić jednak w sukces

A tu jest dowód:
numer kuponu 405000600025543965
status wypłacony
data zawarcia 02/11/2009 17:24:13
data wyniku 03/11/2009
wydrukowano 03/11/2009 10:22:23
stawka 39.00 zł
ilość kombinacji 1
wartość kuponu 39.00 zł
systemy brak
wysokość wygranej 204.60 zł
Ten w/w numer kuponu można wpisać na stronie Totomixu ( bo tam wczoraj zagrywałem mając do wykorzystania bonusy )
i podając także nr referencyjny:530 wyświetlą się grane zdarzenia.
Grałem więc 3 kupony ze stawką 39 zł każdy a wygrana to 204,60zł więc 204,60-117=87.60zł netto

Pzdr.
edi8
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Dlatego zagrałem 3 takie kupony:
kupon 1: A 2 - B 1 - C 1
kupon 2: A 2 - B 2 - C 2
kupon 3: A 1 - B 1 - C 2

Wyniki boiskowe tych 3 zdarzeń to:
A Odense - Aalborg 1-1 , czyli 1 , bo jednak under 2,5 więc popełniłem błąd w typowaniu
B Plzen - Brno 1-1 , czyli 1, bo obie drużyny strzeliły , typ ok
C Academica -Guimares 2-0 czyli 2 , bo obie drużyny nie strzeliły , typ ok.

Pzdr.
edi8
Fajnie a jak wyniki boiskowe były by:
A1 - B1 - C1?

To co wtedy? Cała kasa w ... :p
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
tomi5451&gt;&gt;&gt; a czy Ty raczyłeś przeczytać opis tej mojej metody grania???
Bo totalną bzdurę napisałeś kolego!
Więc skoro pisanie wyprzedza u Ciebie myślenie to objaśniam , że gram na 3 kupony dające na 100% wygraną przy popełnieniu 1 błędu wśród 3 typowanych zdarzeń dwuwynikowych - bo taki właśnie 1 błąd był najczęstszym w historii mojej gry , jaką za dość długi okres prześledziłem i poddałem analizie.
Wobec tego , że w grze na 3 zdarzenia dwuwynikowe istnieje tylko 8 możliwych rozstrzygnięć: 2x2x2=8 a ja obstawiam 3z8 ( układ wyników:1 porażka i 2 ok ) to mam 37,5% przedmeczowych szans na wejście na 1z3 granych kuponów w tego z tym 1 błędem - dającego jednak wtedy sukces , bo granego przeciw niemu.
To prawdopodobieństwo p=37,5% sprawia , że średnio co 2.667 gry będzie to gra zakończona sukcesem.
Oczywiście matematyczne średno nie oddaje ew. na boisku możliwych dłuższych serii porażek , następnie rekompensowanych seriami sukcesów.
Na to jestem oczywiście przygotowany!!!
Ale zastanawia mnie , skąd w Twojej wypowiedzi zupełne pominięcie najistotniejszego:
jak mogłeś nie zorientować się ( a jest to jasno napisane ) że nie jest to metoda do grania płaską stawką , skoro sukces jest tu liczony na występujący przecież co 2.667 gry , a więc do osiągnięcia poprzez zbudowanie sobie tabelki stawek wg posiadanego własnego budżetu na grę i oczekiwanych wygranych netto - realizowanych przy każdym zamknięciu cyklu gry , następującego w momencie WYGRANEJ , dzięki PRZEGRANEJ??? ????
Pzdr.
edi8
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
zastanawiam sie, czy nie nie bardziej opłacalna jest gra TRIXIE, wówczas wygrywa sie jeśli nie wejdzie jeden typ, ale też gdy wejdą wszystkie 3 typy. tylko nie wiem jak tam z opłatą za jeden tego typu zakład.

jednak nie opłacalne. gra sie 4 zakłady, gdzie przy kursach mniejszych niz 2.00 sie nie kalkuluje
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
prineAS&gt;&gt;&gt; zakład TRIXIE to 4 zakłady powstałe z 3 zdarzeń 1,2,3:
a/ 1-2
b/ 1-3
c/ 2-3
d/ 1-2-3
tak więc kosztuje 4 jednostki
Przy grze na kursy po 1.9 i trafieniu 2 zdarzeń da wygraną w postaci 1 parki:a, b lub c z kursem 3.610 - więc przyniesie stratę wobec kosztu tej gry 4 jednostki.
Zaś w mojej metodzie trafienie 2z3 zdarzeń daje kurs 1.9x1.9x1.9=6.859 jednostek , czyli zysk=3.859j.
Trafienie 3 zdarzeń grając TRIXIE , da wygraną wszystkich 4 zakładów tego systemu:
a/ 3.610 j.
b/ 3.610 j.
c/ 3.610 j.
d/ 6.859 j.
Razem: 17.689 j. czyli zysk 17.689-4j.=13.689j.
W mojej metodzie ( tu dla porównania poszerzonej dodatkowo asekuracyjnie do 4 zakładów: 3 zakłady na 1 błąd i dodatkowy 1 zakład bezbłędny ) wejście 3/3 da wygrany tylko 1 zakład z 4 zawartych:z kursem 6.859j. czyli zysk 6.859-4=2.859j.
Tak więc TRIXIE da większą wygraną przy wejściu 3/3 - bo 17.689j. choć jednak gdyby te 4j. przeznaczyć tylko na 1 zakład:1-2-3 to wygrana wyniesie 27.436j.
Natomiast u mnie przy grze na 4 zakłady , trafienie ma charakter stałego kursu ako 6.859 i to obojętnie czy wejdzie 3/3 czy 2/3 - dając więc zawsze zysk 2.859j. niezależnie od samego wyniku - pokrywając 50% możliwych opcji wynikowych , bo na 3/3 i 2/3 przypada 4z8 możliwych układów wyników.
Pzdr.
edi8
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
tak tak, wiem o co biega ???? póki co dalej testuje Twój system i narazie na +. 4 z 5 prób zakończone sukcesem, na czysto 154j z poączątkowym kapitałem 100j, po 5 dniach.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
tomi5451&gt;&gt;&gt; a czy Ty raczyłeś przeczytać opis tej mojej metody grania???
Bo totalną bzdurę napisałeś kolego!

Więc skoro pisanie wyprzedza u Ciebie myślenie to objaśniam , że gram na 3 kupony dające na 100% wygraną przy popełnieniu 1 błędu wśród 3 typowanych zdarzeń dwuwynikowych - bo taki właśnie 1 błąd był najczęstszym w historii mojej gry , jaką za dość długi okres prześledziłem i poddałem analizie.

Wobec tego , że w grze na 3 zdarzenia dwuwynikowe istnieje tylko 8 możliwych rozstrzygnięć: 2x2x2=8 a ja obstawiam 3z8 ( układ wyników:1 porażka i 2 ok ) to mam 37,5% przedmeczowych szans na wejście na 1z3 granych kuponów w tego z tym 1 błędem - dającego jednak wtedy sukces , bo granego przeciw niemu.

To prawdopodobieństwo p=37,5% sprawia , że średnio co 2.667 gry będzie to gra zakończona sukcesem.
Oczywiście matematyczne średno nie oddaje ew. na boisku możliwych dłuższych serii porażek , następnie rekompensowanych seriami sukcesów.

Na to jestem oczywiście przygotowany!!!

Ale zastanawia mnie , skąd w Twojej wypowiedzi zupełne pominięcie najistotniejszego:
jak mogłeś nie zorientować się ( a jest to jasno napisane ) że nie jest to metoda do grania płaską stawką , skoro sukces jest tu liczony na występujący przecież co 2.667 gry , a więc do osiągnięcia poprzez zbudowanie sobie tabelki stawek wg posiadanego własnego budżetu na grę i oczekiwanych wygranych netto - realizowanych przy każdym zamknięciu cyklu gry , następującego w momencie WYGRANEJ , dzięki PRZEGRANEJ??? ????

Pzdr.
edi8
już skumałem. Tylko jak to w sporcie... wytypować 2z3 spotkań po kursie 1.90 to też sztuka. Ja też od dzisiaj teoretycznie &quot;na papierze&quot; zacznę grac twoim systemem.

Czyli dajmy na to ,że stawiam trzy kupony z 3 zdarzeniami na jednym każdy np. po 6zł. Załóżmy że na te trzy jeden nam wchodzi (jest 33% szans że wejdzie) wygrywamy 6*6,859 = 41,15zł przy wkładzie 18zł? I rozumiem, że jeśli przegrywam to mam zwiększyć stawkę tak? Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
tomi5454&gt;&gt;&gt; obawiam się , że chyba jednak nadal nie skumałeś...
Bo mając ten 1 zakładany błąd , czyli grając 3 kupony - mamy 100% GWARANCJĘ wygrania , gdyż wtedy MUSI wejść 1z3 granych zakładów.
Na to , że wystąpi układ z 1 błędem mamy 37,5% szans , gdyż takich możliwych układów dla 3 zdarzeń dwuwynikowych jest 8 , czyli obstawiając te 3 dla jednego błędu ( wszystkie jakie mogą się wtedy pojawić! ) pokrywamy 3/8 a to jest właśnie 37,5%.
Natomiast poprawne jest Twoje wyliczenie wygranej dla stawki 6zł , bo wyniesie ona 6x ( 1.9x1.9x1.9 ) = 6x6.859=41.15zl przy koszcie 3x6zł=18zł czyli zysk to wtedy 41.15-18=23.15 zł
23.15:18x100=128.6% zysku od kosztu gry.
Także poprawne jest to co napisałeś , że należy sobie zrobić dostosowaną do własnych możliwości i zakładanego zysku netto tabelkę kolejnych stawek.
Powtórzę , że średni okres oczekiwania na trafienie 2z3 , czyli wygranie 1 kuponu z 3 granych przy popełnieniu 1 błędu to 2.667 gry.
Przykład mojej realnej gry tą metodą na 3 kupony podałem tu wczoraj dla kolegi o nicku &quot;GangSter&quot; - więc dokładnie to przeanalizuj i pamiętaj , że po dokonaniu wstępnego typowania 3 zdarzeń , do realnej gry MUSISZ się od tego swojego typowania &quot;odstroić&quot; , robiąc 3 kupony z zakładanym 1 błędem na każdym z nich.
Do momentu gdy to zrozumiesz na 100% - wstrzymaj się z grą....
Pzdr.
edi8
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
no bo najwazniejsze to samokontrola i nie robic nic na ,,szybciocha,,...ile razy mialem juz skreslone kupony, poszedlem do stsa i zawsze cos ponadprogramowego dodalem ... no i plecak ????
 
S 0

s.i.c.

Użytkownik
edi8 czy mozesz przedstawic tabelke dla stawek przy graniu 6 kuponow jednoczesnie(3 na mozliwosc wystapienia 1z3 i 3 na mozliwosc wystapienia 2z3) dla kapitalu powiedzmy 100j?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
s.i.c.&gt;&gt;&gt;&gt; oto tabelka na 6 etapów gry , wymagająca zabezpieczenia w wysokości 108 jednostek - pamiętamy bowiem o najczęściej występującej przemienności trafień typu 1z3 i 2z3 , gdyż układy samych 3 pudeł oraz samych 3 trafień będą tymi tu najrzadziej występującymi a zatem i dość rzadko obie te oddzielne linie naszej gry ( na 1z3 i na 2z3 ) będą razem wchodziły na wyższe progi , bo po trafieniu w którejś z tych linii wracamy na I. etap stawkowania:
Etap.......Stawka.......Koszt gry....Koszt łączny......Trafienie.......Zysk netto
I. ............1j. ..........3x1j.=3j. ........3j. ................6.86j. ............3.86j.
II. ...........2j. ..........3x2j.=6j. ........9j. ...............13.72j. ...........4.72j.
III. ..........3j. ..........3x3j.=9j. .......18j. ..............20.58j. ............2.58j.
IV. ..........5j. ..........3x5j.=15j. ......33j. ..............34.30j. ...........1.30j.
V. ...........9j. ..........3x9j.=27j. ......60j. ..............61.74j. ...........1.74j.
VI. .........16j. .........3x16j.=48j. ....108j. .............109.75j. ..........1.75j.
P.s: powyższa tabelka wykonana jest dla kursów zdarzeń po 1.9 , czyli 1.9x1.9x1.9=6.86
Pzdr.
edi8
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
s.i.c.&gt;&gt;&gt;&gt; oto tabelka na 6 etapów gry , wymagająca zabezpieczenia w wysokości 108 jednostek - pamiętamy bowiem o najczęściej występującej przemienności trafień typu 1z3 i 2z3 , gdyż układy samych 3 pudeł oraz samych 3 trafień będą tymi tu najrzadziej występującymi a zatem i dość rzadko obie te oddzielne linie naszej gry ( na 1z3 i na 2z3 ) będą razem wchodziły na wyższe progi , bo po trafieniu w którejś z tych linii wracamy na I. etap stawkowania:

Etap.......Stawka.......Koszt gry....Koszt łączny......Trafienie.......Zysk netto
I. ............1j. ..........3x1j.=3j. ........3j. ................6.86j. ............3.86j.
II. ...........2j. ..........3x2j.=6j. ........9j. ...............13.72j. ...........4.72j.
III. ..........3j. ..........3x3j.=9j. .......18j. ..............20.58j. ............2.58j.
IV. ..........5j. ..........3x5j.=15j. ......33j. ..............34.30j. ...........1.30j.
V. ...........9j. ..........3x9j.=27j. ......60j. ..............61.74j. ...........1.74j.
VI. .........16j. .........3x16j.=48j. ....108j. .............109.75j. ..........1.75j.

P.s: powyższa tabelka wykonana jest dla kursów zdarzeń po 1.9 , czyli 1.9x1.9x1.9=6.86

Pzdr.
edi8
Witaj edi8. Więc mówisz żeby grać za pomocą tej tabelki te 3 zdarzenia na 1 błąd 1 progresją i jednocześnie grać 2 progresje na 2 błędy. Dobry pomysł tylko lipa jak w 6 progach tabeli zrobimy 6 błędów pod rząd tzn: 6 razy trafimy 2 typy na 3 . 6razy trafimy 1 typ na 3 . Ale to mało prawdopodobne jednak myślę że opłaca się grać tylko na 1 błąd bo wtedy zysk jest ponad 120% wiec bardzo przyzwoicie. Przy graniu na 1 lub 2 błędy zysk mizerny nawet bardzo mizerny a zastosowanie progresji chyba nie możliwe. Jak się mylę to mnie popraw. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom