>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Metoda "musisz przegrać aby wygrać" by edi8

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
bilo22 wczoraj pytałeś o to gdzie są te kursy 1.9 bo nie mogłeś ich w necie wyszukać a dziś &quot;perkun&quot; dodał taki wpis , który to wyjaśnia:
&quot; edi8 znalazłem ciekawą ofertę bukmachera przy grze twoją metodą &quot;Musisz przegrać aby wygrać &quot; i moją jej adaptacją
Na wyniki parzyste gram w Betsafe - gdzie jest stały kurs 1,9 na obie możliwości gry, natomiast bardzo korzystna jest gra na nieparzyste wyniki w bet365, gdzie kurs dla parzystych jest 1,9, a dla nieparzystych aż 1,95! - jest tylko jeden mankament tego bukmachera - wystawia mniejszą ilość spotkań dziennie na w/w opcje
Ale mająć dwie opcje nieparzyste i jedną parzystą czyli: 1,95x1,95x1,9= 7,22
Pozdrawiam &quot;
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
bilo22 wczoraj pytałeś o to gdzie są te kursy 1.9 bo nie mogłeś ich w necie wyszukać a dziś &quot;perkun&quot; dodał taki wpis , który to wyjaśnia:
&quot; edi8 znalazłem ciekawą ofertę bukmachera przy grze twoją metodą &quot;Musisz przegrać aby wygrać &quot; i moją jej adaptacją
Na wyniki parzyste gram w Betsafe - gdzie jest stały kurs 1,9 na obie możliwości gry, natomiast bardzo korzystna jest gra na nieparzyste wyniki w bet365, gdzie kurs dla parzystych jest 1,9, a dla nieparzystych aż 1,95! - jest tylko jeden mankament tego bukmachera - wystawia mniejszą ilość spotkań dziennie na w/w opcje
Ale mająć dwie opcje nieparzyste i jedną parzystą czyli: 1,95x1,95x1,9= 7,22
Pozdrawiam &quot;
No ok tylko co analizować grając na parzyste/nieparzyste? Ilość strzelanych goli przez poszczególne drużyny?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
pixtr090 &gt;&gt;&gt; 3 zdarzenia mające tylko 2 wyniki ( u/o 2,5 ; P/N itd. ) mają 8 możliwych kombinacji tych wyników...
Od skrajnych: 3x P i 3x N po 2xP i 1N oraz 2xN i 1x P.
Tak więc te 3xP i 3xN mają po 1/8 czyli 12,5% szans na wejście a pozostałe: 3 z 2x P i 3z 2x N po 37,5%.
Tak więc grając 2 niezależne progresje :
a/ na 2xP
b/ na 2xN
grasz na obie strony po 3 takie zakłady:
PPN
PNP
NPP
oraz:
NNP
NPN
PNN
i ako każdego zakładu to przy kursach 1.9 1.9^3=6.859
Więc jest to odpowiednik progresji na kurs 2.286 ponieważ 6.859:3=2.286
Średni okres oczekiwania na wejście 3xP i 3xN to 8 gier a na 1z3 przy graniu po 3 zakłady to 2.66 gry.
Tak więc nic nie musisz tu analizować - oczywiście poza zastanowieniem się , na ile etapów gry jesteś zabezpieczony i sporządzenie sobie odpowiedniej tabelki kolejnych etapów co do stawek , dających Ci zakładany zysk.

Pzdr.
edi8
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Dzięki przeczytałem jeszcze raz pierwszy post i już wszytko rozumiem. Zaraz zrobię tabelę w excelu i zaczynam testować
jeszcze jedno pytanie czy grasz tym sposobem? jeśli tak to przy którym kroku średnio kończyłeś progresję
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Za bardziej mi odpowiadającą uważam tu grę typu total , bo dającą wygraną za każdym razem - z powodu obstawienia wszystkich 8 możliwych wyników...i w związku z tym każdorazowych wygranych pośrednich lub głównych typu 3xP i 3x N , kończących wyzerowaniem ogólnych dotąd poniesionych kosztów ( z najmniejszym możliwym zyskiem ) grę w danej linii i powrót do I etapu.
Przed chwilą zamieściłem ją na forum pod nazwą:
&quot;Obustronna progresja na ako 3.61 i 3x 3.61=10.83 &quot;.
Pzdr.
edi8
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
grasz na obie strony po 3 takie zakłady:
PPN
PNP
NPP
oraz:
NNP
NPN
PNN
i ako każdego zakładu to przy kursach 1.9 3^1.9=6.859
poczekaj, jeśli zagram 6 zakładów po kursie 6.85 przykładow za 1zł to zysk będzie wynosił 0.85zł?
PPN 1x6.859=0.859(na czysto)
PNP 1x6.859=0.859(na czysto)
NPP 1x6.859=0.859(na czysto)
NNP 1x6.859=0.859(na czysto)
NPN 1x6.859=0.859(na czysto)
PNN 1x6.859=0.859(na czysto)
dobrze myślę czy jednak coś przeoczylem
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Odpowiadając Ci na pierwszy wpis , starałem się wytłumaczyć , że gramy na 2 niezależne od siebie linie po 3 zakłady z ako 1.9^3=6.859 i każdą linię progresji rozliczasz niezależnie od tej drugiej , realizując zakładany zysk w momencie trafienia albo PPN ; PNP ; NPP - albo NNP ; NPN ; PNN .
To co teraz przedstawiłeś nie bazuje na progresji , bo przecież przy płaskiej grze na 6 wyników z 8 możliwych , musisz kiedyś mieć te 2 nieobstawiane wyniki PPP i NNN - a wtedy przy zysku 0,85zł grając na 6z8 opcji już nie odegrasz się...
Tak więc tylko: albo gra na 2 grupy po 3 wyniki z ako 6.859 każda i progresja na kurs 2.28 ( 6.859:3=2.28 ) albo metoda &quot;Obustronna progresja na ako 3.61 i 3x 3.61=10.83&quot; w której gramy na 2z3 czyli 3 zakłady po 2 zdarzenia i stąd 1.9^2=3.61 i wtedy progresja na ako 10.83 ,powstałe przy wejściu 3xP lub 3xN bo 3x3.61=10.83 .
Pzdr.
edi8
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
w pierwszym poście odniosłem się do tego
Wybieramy 3 zdarzenia o zrównoważonych kursach 1.8-1.8 lub jeszcze lepszych 1.85-1.85 czy 1.9-1.9 jeśli takie znajdziemy i przeprowadzamy najstaranniejszą analizę , w wyniku której wybieramy naszym zdaniem 3 typy o największych wg nas szansach trafienia.
a ty kolego piszesz
Tak więc nic nie musisz tu analizować - oczywiście poza zastanowieniem się , na ile etapów gry jesteś zabezpieczony i sporządzenie sobie odpowiedniej tabelki kolejnych etapów co do stawek , dających Ci zakładany zysk.
po przeczytaniu pierwszego postu można wywnioskować że gramy na jedną linię - tą wytypowaną przez nas. Progresję stosujemy w wyniku przegranej. jeśli wygramy kończymy i zaczynamy od nowa. o to chodzi?
[edit]
zacząłem sobie rozpisywać to wszystko na kartce i powiedz mi kolego czy dobrze to zrobiłem:
Mecz1 - p - n
Mecz2 - p - n
Mecz3 - p - n
mój typ: 1-n, 2-p, 3-p
i teraz tak:
I krok:
1. 1n - 2p - 3n (2z3)
2. 1n - 2n - 3p (2z3)
3. 1p - 2p - 3p (2z3)
4. 1n - 2p - 3p (3z3)
5. 1p - 2n - 3n (0z3)
I krok gramy za 1zł
trafiamy 1 zdarzenie mamy 1,85 na czysto(1x6,85=6.85 6.85-5=1.85)
------------------------------------------------------------------------
II krok
przepuśćmy że te same typy(oczywiście inne zdarzenia)
II krok gramy za 4zł
trafiamy 1 zdarzenie mamy 2,40 na czysto(4x6,85=27,40 27,40-20=7,40 7,40-5(z poprzedniego kroku)= 2,40)
jeśli wygramy kończymy progresję
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
pixtr090 &gt;&gt;&gt;&gt; chłopie....kolego....
Czy Ty do tej pory nie zauważyłeś , że ten wątek żyje i w nim aktualnie zawartych jest - począwszy od zamieszczenia wzorcowego dla metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać &quot; modelu gry na 3z8 możliwych wyników - już wiele innych???
Zatem nie gotuj teraz rosołu - wrzucając do niego na skutek sklejenia się kilku kartek w książce kucharskiej - buraków z przepisu na barszcz.... ????
A tak na poważnie: masz tu obecnie przedstawione rozmaite warianty gry i nie można ich łączyć , bo inne są zasady dla gry na 3z8 , inne dla gry na dwie linie po 3 mecze na ako 1.9^3=6.859 do gry oddzielnymi progresjami na 3x P i 3xN , a jeszcze inne zasady do gry na 2 linie do grania w nich systemami 2z3 , czyli po 2 zdarzenia na kuponie z ako 1.9^2=3.61 i z zakończeniem gry przy 3x 3.61=10.83 .
Tak więc zadawałeś mi pytania dotyczące jednego z wielu wariantów - ja Ci na to odpisywałem , a Ty teraz robisz z tego jakiś pasztet , mieszając moje odpowiedzi do pytań z jednego obszaru , i teraz porównując je z wpisami o zupełnie innej technice gry.
Mam taką propozycję: weź dokładnie zapoznaj się z zawartością tego wątku , wyselekcjonuj z niego te modyfikacje jakie tu się pojawiły w toku toczonej dyskusji a także adaptacji do mojej metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; - zaproponowanej przez kolegę &quot;perkuna&quot; i wtedy staniemy na jakimś twardszym gruncie do ew. dalszego omawiania.
Na ten moment nie spełniasz kryteriów do dalszego korespondowania - bo błądzisz jak dziecko we mgle - może dlatego że dziś 1.06 Dzień Dziecka... ????
Pzdr.
edi8
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Mam taką propozycję: weź dokładnie zapoznaj się z zawartością tego wątku , wyselekcjonuj z niego te modyfikacje jakie tu się pojawiły w toku toczonej dyskusji a także adaptacji do mojej metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; - zaproponowanej przez kolegę &quot;perkuna&quot; i wtedy staniemy na jakimś twardszym gruncie do ew. dalszego omawiania.
Na ten moment nie spełniasz kryteriów do dalszego korespondowania - bo błądzisz jak dziecko we mgle - może dlatego że dziś 1.06 Dzień Dziecka... ????
Pzdr.
edi8
No patrz no Ty.
Chłopak pokazał ci, że Twoją metodę można o dupę potłuc, a ty jeszcze go obrażasz.
Napisz, jak wyselekcjonować modyfikacje, żeby podeszły do twojej metody.
Chłopie, nie rób z ludzi idiotów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
momodzik &gt;&gt;&gt; kolega pixtr090 nie spostrzegł , że w tym wątku - od czasu przedstawienia przeze mnie gry na 3z8 zakładów - omawianych jest wiele możliwych , innych podejść do gry na zdarzenia 2-drogowe i zadawał pytania z obszaru kilku tych modyfikacji np. kolegi &quot;perkuna&quot; na 6 zakładów , a następnie błędnie odnosił to do metody wzorcowej na 3 zakłady.
Stąd taka a nie inna moja odpowiedź - aby zapoznał się z tym co tu się znajduje i zdecydował w końcu co go interesuje...
P.s: a dupą i idiotą to ty pajacu jesteś - a nie ta metoda!
 
O 98

ozon1

Użytkownik
edi8
mam jeszcze wylaczone PW a niechce nabijac bezsensownych postow jezeli moglbys sie ze mna skontaktowac np. na gg bylbym bardzo wdzieczny 9684651
 
O 98

ozon1

Użytkownik
jeszcze jedno pytanie w poscie 48 tego tematu
po trafieniu np. 3razy parzystych nastepny poziom mamy grac za 10krotnosc stawki poczatkowej czy przegrana rozbijamy i dopisujemy do nastepnych zakladow
to moze byc ciekawy sposob ale nie jest do konca wyjasniony
z doswiadczenia wiem ze ciagi p/n zdarzaja sie po 12 zrzedu a to dalo by 4 poziom progresji , zreszta tez pisales ze to ci sie przydazylo
 
M 1

momodzik

Użytkownik
momodzik &gt;&gt;&gt; kolega pixtr090 nie spostrzegł , że w tym wątku - od czasu przedstawienia przeze mnie gry na 3z8 zakładów - omawianych jest wiele możliwych , innych podejść do gry na zdarzenia 2-drogowe i zadawał pytania z obszaru kilku tych modyfikacji np. kolegi &quot;perkuna&quot; na 6 zakładów , a następnie błędnie odnosił to do metody wzorcowej na 3 zakłady.
Stąd taka a nie inna moja odpowiedź - aby zapoznał się z tym co tu się znajduje i zdecydował w końcu co go interesuje...
P.s: a dupą i idiotą to ty pajacu jesteś - a nie ta metoda!
Dawaj symulację i nie gadaj głupot.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
momodzik &gt;&gt;&gt; ostrzegam Cię , że jeśli pojawi się jeszcze jakikolwiek Twój wpis w którymkolwiek z założonych przeze mnie wątków prezentujących systemy , metody i techniki gry - to wystąpię do Administracji portalu o bana dla Ciebie.
Bowiem to co przedstawiam dla zrozumienia wymaga IQ over 50 , a Twoje prostactwo obecne w wypowiedziach daje dowód że tego kryterium nie wypełniasz.
Informuję Cię też , że kilku podobnych Tobie pajaców już ma bana za swoje &quot;produkcje &quot; w moich wątkach...
Więc miej na to synek baczenie!
 
O 98

ozon1

Użytkownik
W swojej dotychczasowej grze tą metodą równoległego obstawiania , nie wjechałem dotąd ( choć i taki dzień może oczywiście nadejść ) wyżej niż do IV etapu w jednej z linii a tylko jeden raz przydarzyła się sytuacja że obie linie jednocześnie wjechały na III etap , po dwukrotnym pod rząd braku 1 lub 2 błędów w typach.

rozumiem ze kiedy po 2 pelnych trafionych liniach grales to na 3 poziomie trafiles 2z3 a na czwartym 1z3
grales wtedy p/n czy jakies inne typy
sorry ze tak sie wypytuje ale lubie wiedziec zawsze jak najwiecej na temat ktory mnie interesuje
dlatego czasami wole robic to na PW
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ozon1 &gt;&gt;&gt; takie właśnie powoływanie się na moje poprzednie wpisy - ale bez zrobienia tego z dopiskiem czy informacją , czego moja wypowiedź dotyczyła , tzn. do którego modelu gry w ramach tak już tu licznie zaprezentowanych - powoduje tylko niepotrzebny chaos u osób to czytających i nie wgłębionych w historię wątku i ewoluowanie metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; od wzorcowego 3z8 na kilka innych.
Bo Ty zapewne wiesz o co pytasz a ja jako autor tamtej wypowiedzi wiem na 100% w jakiej sprawie i komu to napisałem - ale jesteśmy na otwartym forum , więc ten zaprezentowany przez Ciebie brak uściślenia kontekstu pytania jest tu wysoce mylący dla większości czytających.
P.s: na dziś to koniec z mojej strony - a szerzej odpiszę Ci jutro wieczorem.
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ozon1 Witam.
Zacznę od tego , że moja wczorajsza wypowiedź z godz.23.35 powodowana była tym , iż zadałeś pytanie odwołujące się do mojej dawnej informacji dla &quot;stevena1986&quot; o tym że najdalej wjechałem na IV próg - ale nie podałeś , że przecież dotyczyło to grania na 2 linie z ako 1.9^3=6.859 przy grze na 6z8 opcji wynikowych 3 meczy 2-drogowych ( zastosowanych do techniki gry na spodziewane 1 i na 2 błędy pośród naszego wstępnego typowania jednego , głównego kuponu - od którego się następnie &quot;odstrajamy&quot; tą grą na 1 i na 2 błędy ) .
A zaznaczenie tego której techniki gry to tyczy , powinno mieć miejsce w Twoim pytaniu - ponieważ ktoś czytający to bez głębszego wnikania MUSI popaść w zakłopotanie gdy odczyta moją odpowiedź dla innego użytkownika o tym , że najdalej wjechałem na XII etap - ale przecież już w zupełnie innej technice grania , bo przy grze total na 8z8 możliwych opcji wynikowych , na ako 1.9^2=3.61 i kończonej przy 3xPPP i 3xNNN , czyli przy trafieniu 3 kuponów z ako 3.61 każdy dających 10.83 .
Tak więc precyzja jest tu niezbędna , aby dało się to zrozumieć iż w jednej grze był to IV etap , a w innej grze XII etap i nie ma w tym sprzeczności...
...........................................................
Wracam na grunt Twojego wczorajszego pytania:
&quot;W swojej dotychczasowej grze tą metodą równoległego obstawiania , nie wjechałem dotąd ( choć i taki dzień może oczywiście nadejść ) wyżej niż do IV etapu w jednej z linii a tylko jeden raz przydarzyła się sytuacja że obie linie jednocześnie wjechały na III etap , po dwukrotnym pod rząd braku 1 lub 2 błędów w typach.


rozumiem ze kiedy po 2 pelnych trafionych liniach grales to na 3 poziomie trafiles 2z3 a na czwartym 1z3
grales wtedy p/n czy jakies inne typy &quot;.
Otóż chyba jednak nie doczytałeś , że tamta odpowiedź dla &quot;stevena1986&quot; dotyczy gry na 6 kuponów jako 2 linie z ako kuponu 6.859 , bo na 1.9^3 ( właśnie na 1 i na na 2 błędy ) i całkowicie pomija 2 sytuacje: bezbłędne trafienie zgodne z typowaniem oraz same pudła w 3 typowanych wynikach.
A więc nie mogło tam być żadnych: &quot;2 pełnych trafionych linii&quot; ... bo ich po prostu tamta technika nie obejmuje a były w 2 meczach ( etapy I,II: 2 razy same pudła - oczywiście w odniesieniu do wstępnego typowania wyników od którego to typowania się tu odstrajałem ) .
Było tak:
a/ sytuacja z wjechaniem na IV etap w jednej z linii - a to &quot;wjechanie&quot; oznacza konieczność postawienia stawki dla IV etapu , po 3 kolejnych przegranych:
A..........B
I -- ..... I --
II -- ....II --
III -- .. III ++
IV ++ . IV --
a tu ta sytuacja że obie linie jednocześnie wjechały na III etap , po dwukrotnym pod rząd braku 1 lub 2 błędów w typach i tu &quot;wjechanie &quot; oznaczało konieczność stawkowania na III etapie po 2 przegranych:
b/
A.........B
I -- .... I --
II -- ... II --
III -- . III ++
Raz jeszcze zaznaczam , że mowa tu: w linii A o grze na 1 błąd a w linii B na 2 błędy pośród 3 wyników wstępnie przez nas dobranych z ako 1.9^3=6.859 ( patrz: pierwszy wpis tego wątku ) .
Pzdr.
edi8
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
w pierwszej kolejności Panie edi8 - skoro są to takie dobre systemy - to tłumacz je prościej, bo wiele zdań jest o wszystkim i o niczym, jeżeli są to tak zacne systemy to proste tłumaczenie - i jakiś przykład.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom