>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Metoda "musisz przegrać aby wygrać" by edi8

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
w pierwszej kolejności Panie edi8 - skoro są to takie dobre systemy - to tłumacz je prościej, bo wiele zdań jest o wszystkim i o niczym, jeżeli są to tak zacne systemy to proste tłumaczenie - i jakiś przykład.
etiene8912 &gt;&gt;&gt; a co ja mogę poradzić na czyjś zbyt niski poziom inteligencji lub jakiegokolwiek zorientowania w elementarnych sprawach dotyczących bukmacherki - jak na zrozumienie tak prostych treści jakie ja zawieram w opisach prezentowanych tu metod , systemów i technik gry?
Albo też na czyjeś gapiostwo - jakie i Ty prezentujesz , bo jak ostatni ... piszesz abym podał przykład gry tą metodą a przecież to dawno juz tu jest !!! , bo pierwsza osoba jaka się w tym wątku wpisała , czyli kolega &quot;GangSter&quot; o to się właśnie do mnie zwróciła i ja to zrobiłem podając przykład mojej gry opartej o konkretne , realne zdarzenia....
A zrobiłem to 3.11.2009 roku o godzinie 16.41 i wystarczy przeczytać ten wątek aby wiedzieć , że to w nim jest ....
Ale tacy jak Ty etiene8912 wolą swoje bzdury pisać , żeby przykłady im podawać...
Ten wątek to nie jest piaskownica - więc innych tam odsyłam!
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
nikogo nie obrażam, od tego zacznijmy - proszę o prostsze wytłumaczenie - bo hmmmm, ciężko mi zrozumieć systemy Pana autorstwa, przeczytałem ten wątek i jeżeli
1,8*1,8*1,8=5,832
to w kolejnym przykładzie nie dzielimy kursu 5,832 na trzy tylko wyciągamy pierwiastek trzeciego stopnia co w rezultacie da nam 1,8; a nie 1,944 - bo kursów przy kuponie akumulowanym nie dodajemy, ale mnożmy.
i takich przykładów w Pana systemach jest sporo - poniżej również odezwałem się w temacie w który opisuje Pan system, na kursy powyżej 4 - również zostałem zbluzgany. A bądź co bądź te systemy nie są nawet matematycznie poprawne. A jeżeli któremuś się to zdarzy - to model nie odzwierciedla kompletnie rzeczywistości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
nikogo nie obrażam, od tego zacznijmy - proszę o prostsze wytłumaczenie - bo hmmmm, ciężko mi zrozumieć systemy Pana autorstwa, przeczytałem ten wątek i jeżeli
1,8*1,8*1,8=5,832
to w kolejnym przykładzie nie dzielimy kursu 5,832 na trzy tylko wyciągamy pierwiastek trzeciego stopnia co w rezultacie da nam 1,8; a nie 1,944 - bo kursów przy kuponie akumulowanym nie dodajemy, ale mnożmy.
i takich przykładów w Pana systemach jest sporo - poniżej również odezwałem się w temacie w który opisuje Pan system, na kursy powyżej 4 - również zostałem zbluzgany. A bądź co bądź te systemy nie są nawet matematycznie poprawne. A jeżeli któremuś się to zdarzy - to model nie odzwierciedla kompletnie rzeczywistości.
etiene8912 &gt;&gt;&gt; ha,ha,ha z przykrością stwierdzam , iż odpisując na poprzedni wpis - trafnie Cię scharakteryzowałem , bo dajesz kolejny przykład , że piszesz to co Ci ślina na język przyniesie , a to się tak ma do tego co jak opisywałem w odniesieniu do metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; , jak Twój wół do mojej karety...
Dzieciaku - czy Ty naprawdę nie rozumiesz , że jeśli grasz 3 zdarzenia 2-drogowe z kursem 1.8 każde z nich to ako tego 1 kuponu wyniesie 1.8^3=5.832 , w tej metodzie od której ten wątek zacząłem ( bo potem pojawiły się tu różne jej modyfikacje ) a do której się teraz odnosisz NIE GRASZ TEGO 1 KUPONU a odstrajasz się od tego jednego wstępnie typowanego kuponu i zastępujesz go:
a/ 3 kuponami aby wygrać w przypadku popełnienia 1 błędu
lub
b/ 3 kuponami aby wygrać w przypadku popełnienia 2 błędów
w tym wstępnym typowaniu na tym jednym kuponie.
Tak więc nie ma żadnego błędu w tym co ja napisałem , że skoro będziemy grać te 3 kupony ( obojętnie w której wersji: czy na 1 czy na 2 błędy ) z ako każdego kuponu 3^1.8=5.832 to możemy TYLKO i WYŁĄCZNIE wygrać 1 z 3 tych kuponów , więc taka gra jest odpowiednikiem gry na kurs 5.832:3=1.944 , bo tę wygraną za trafienie 1z3 kuponów dzielimy na 3 , gdyż koszt nadania 3 kuponów to 3 jednostki.
I czego tu nie rozumiesz???
Bo ja nie napisałem , że to wygrana wynosi 1.944 ( bo wynosi 5.832-3=2.832j. ) ale że to kurs 1.944 wynika z podziału ako jednego wygranego kuponu przez 3 , bo 1/3 z 5.832 wynosi 1.944.
Wartość 1.944 jest więc w pełni rzetelnie i prawidłowo przeze mnie podana , bo grając 1 kupon za 3 jednostki z ako 1.944 wygralibyśmy 3x1.944=5.832 , czyli jest wszystko ok. bo chcąc wygrać 5.832 podchodzimy do tego grą 3 kuponami.
Więc o co Ci pieniaczu chodzi???
Czy nie lepiej najpierw zapoznać się z tym co tu jest przeze mnie napisane, niż swoje bzdury pisać?
etiene8912 , dziś zarzuciłeś mi tu:
a/ brak z mojej strony podania przykładu gry tą metodą &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;
oraz
b/ błąd w podaniu przeze mnie wartości 1.944 jako odpowiednik kursu 1 wygranego kuponu przy grze na 3 kupony z ako 5.832 każdy z nich i przy istniejącej możliwości na wygranie tylko jednego z trzech.
Oba w/w Twoje wobec mnie zarzuty okazały się trafionymi jak kulą w płot , bo po prostu zmyślonymi czyli kłamliwymi - zatem dobrze się zastanów nim kolejne spłodzisz , bo obawiam się że będziesz dziś wyliczony , jeśli wcześniej nie znokautowany!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam.
Oto przykład gry metodą &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;
i 3 kupony jakimi zagrywa dziś kolega Hubert1477 , grając na wynik parzysty/nieparzysty w meczu :
kupon 1
Dinamo Minsk - Club Brugge (Number of goals - odd/even) Odd 1.95
FC Dnepr Mogilev - Villarreal (Number of goals - odd/even) Odd 1.95
FK Aktobe - AZ Alkmaar (Number of goals - odd/even) Even 1.85
Akumulator 7.03 x 2.0 = 14,07
kupon 2
Dinamo Minsk - Club Brugge (Number of goals - odd/even) Odd 1.95
FC Dnepr Mogilev - Villarreal (Number of goals - odd/even) Even 1.85
FK Aktobe - AZ Alkmaar (Number of goals - odd/even) Odd 1.95
Akumulator 7.03 x 2.0 = 14,07
kupon 3
Dinamo Minsk - Club Brugge (Number of goals - odd/even) Even 2.05
FC Dnepr Mogilev - Villarreal (Number of goals - odd/even) Even 1.85
FK Aktobe - AZ Alkmaar (Number of goals - odd/even) Even 1.85
Akumulator 7.02 x 2.0 = 14,03
buk:Tobet
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
blantyzwedlem&gt;&gt;&gt; nie bardzo wiem o jakich to moich założeniach piszesz , że &quot;są zbyt optymistyczne&quot; - bo albo nie przeczytałeś opisu tej metody albo nic z tego nie zrozumiałeś!

Bowiem ja podałem kilka różnych możliwych wariantów gry - obejmujących przecież opcje trafienia 2z3 wyników meczy , ale także i 1z3 wyników , lub nawet obu metod granych naraz w postaci 6 zakładów: na 1z3 i na 2z3 , czyli 6z8 możliwych rozstrzygnięć.

Więc gdzie tu ten mój NIBY nadmierny optymizm???

Kurs ako 3 trafionych zdarzeń to 1.9*1.9*1.9=6.859 będący odpowiednikiem trafienia singla z kursem 2.287 bo 6.859:3=2.287 natomiast trafione 3 single z kursem 1.9 to 1.9+1.9+1.9=5.70 i w obu przypadkach angażujemy przecież po 3 jednostki: na 3 single grane po 1 jednostce i na 3 zakłady z trzema zdarzeniami na każdym , grane po 1 jednostce.

Gra singlowa na 1 zdarzenie z kursem 1.9 ma 1/2 = 50% prawdopodobieństwa powodzenia i da przy stawce 1 jednostka - wygraną 1.9 jednostki , więc tu średnio co 2-ga gra zakończy się sukcesem.

Gra na którąś z opcji po 3 zdarzenia w zakładzie ( 1z3 lub 2z3 ) ma 3/8 = 37,5% szans powodzenia , więc tylko średnio ( w ujęciu matematycznym a nie realnym boiskowym! ) co 2.667 gra zakończy się sukcesem.

Nastawiając się na grę z podnoszeniem stawek aż do jej zakończenia w momencie trafienia którejś z obstawianych opcji - różnica kursu pomiędzy 1.9 a 2.287 jest wtedy dość istotna.

Pzdr.
edi8
i wlasnie tu jest ten nadmierny optymizm.
wszystko pieknie, granie ako sie oplaca tylko ze nie mozesz porownywac grania AKO, dzielic kursu na 3 single poniewaz grajac oddzielnie trafiasz jedno z czterech wyjsc:
wchodza 3na3- 2,7 zysku
wchodza 2na3-0,4 zysku
wchodzi 1na3- 1,1j straty
wchodzi 0na 3- 3j straty
W twoim systemi albo wygrywasz wszystko(i w tym momencie masz przewage o roznice w tym 2.287-1,9)
albo przegrywasz WSZYSTKO( i tu jest przewaga grania singli bo wszysto traci sie raz na OSIEM prob)
i nie pisz mi ze mozna pokrywac inne opcje czy rozpisywac cos tam jeszcze bo KAZDA ROZPISKA mnozysz marze buka ,w ktora chyba nie chcesz uwierzyc.
jezeli gdzies cos zle obliczylem albo zle rozumuje to sorry ale sens na pewno zrozumiales.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Skoro nie dotarło to co Ci napisałem w formie odpowiedzi w Twoim wątku, to Ci to tu przenoszę tamtą moją wypowiedź:
wielkizordon &gt;&gt;&gt; albo Ty jesteś totalnym idiotą albo tylko zwykłym matołkiem - skoro dotąd nie doczytałeś
( pomimo kilkukrotnego wchodzenia ze mną w polemikę na ten temat !!! ) że metoda &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; nie jest nastawiona na grę płaską stawką a zawiera w sobie także podaną przeze mnie kilkuetapową tabelkę rosnących stawek, którą to uruchamiamy przy innym wyniku tych 3 meczy 2-drogowych niż wstępnie zakładane popełnienie 1 błędu ( lub w innej wersji tej metody także 2 błędów, bo tu też mamy przecież 3 zakłady do osiągnięcia wygranej ponieważ zarówno 1 błąd jak i 2 błędy wśród 3 meczy pokrywa zawarcie 3 zakładów - a jedną z możliwych technik opisanych w ramach systemu &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; jest też równoległe granie tych oddzielnych wersji: na 1 i na 2 błędy i obie prowadzone w oddzielnych swoich rozliczeniach ) .
Wybór techniki grania: na 1 lub na 2 błędy wśród 3 zdarzeń 2-drogowych zależy od poziomu typerskich umiejętności i dla moich własnych wyników najlepszą jest technika na 1 błąd a wynika to z moich rezultatów osiągniętych w długim okresie i przy oddaniu ponad 1000 gruntownie przeanalizowanych typów.

Moje doświadczenie z tych w/w ponad 1000 zagranych ( i w necie dostępnych bo zarchiwizowanych* ) zakładów singlowych było takie, że mając średni kurs wchodzącego typu 1.97 i skuteczność ok.49% a więc nawet przy grze płaską stawką wynik bardzo zbliżony do remisu - więc przy tej skuteczności najczęściej popełniany 1 błąd przy 3 typowaniach i dlatego jako antidotum na ten 1 błąd opracowałem tę metodę nazwaną &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;.

Bo moja wyżej podana skuteczność , w połączeniu z zabezpieczeniem w formie z tej skuteczności wynikającej krótkiej bo kilkustopniowej progresji przy innym niż 1 błąd wyniku w 3 zdarzeniach - to była dla mnie recepta na sukces. I ten sukces jest dziś moim udziałem - bo taka gra daje mi największe zyski osiągane w sposób stały od ponad roku.

* archiwum mojej gry jest dostępne na forum u BetManiaka , ponieważ skrypt na tamtej stronie skrupulatnie notuje podawane tam typy prowadząc ich ranking.


....................

Zatem nie bij już więcej człowieczku piany na temat czegoś, czego nie jesteś w stanie objąć swoim małym rozumkiem - bo idiotycznym jest to wszystko co dotąd na ten temat napisałeś, NICZEGO z tego systemu nie rozumiejąc , gdyż to wymaga IQ over 60 a tego kryterium w sposób oczywisty nie spełniasz, o czym dobitnie zaświadczają Twoje wszystkie dotychczasowe wypowiedzi....

Pzdr.
edi8
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Grajac Twoim systemem 8 kolejek po 3 kupony SREDNIO zarobimy co 2,66 gry czyli wchodzi 3 kupony o kursie 5,83 na 8 kolejek.
grajac kursami 1,8 wyjdziesz na tym 3 razy 5,83 czyli uzyskasz 17,5 jednostki przy koszcie 24j za 8 kolejek po 3 kombinacje.
Grajac singlami rozlozy sie to podobnie:
1 na 8 gier- trafimy 3na3 i uzyskamy 3 razy 1,8 czyli 5,4j za wlozone 3j
3 na 8 gier- trafimy 2na3 i uzyskamy 3 razy 3,6 czyli 10,8j za wlozone 9j
3 na 8 gier- trafimy 1na3 i uzyskamy 3 razy 1,8 czyli 5,4j za wlozone 9j
1 na 8 gier- trafimy 0na3 i uzyskamy 0j za wlozone 3j
Razem wychodzi 21,6j przy wkladzie 24j. Roznica jest marza buka czyli 24 spotkania po 0,1.
Grajac Twoim sposobem wychodzisz na plus tylko 17,5j przy identycznym wkladzie 24j.
21,6j -17,5j=4,1 jendostki roznicy, na co sklada sie przemnozenie przez siebie marzy buka oraz NIEGRANIE opcji 3na3 trafione, ktora badz co badz raz na 8 prob sie trafia.
I nie wyskakuj mi tu znowu ze swoimi pseudo-inteligentynymi textami bo juz kiedys nie potrafiles tego systemu UDOWODNIC, zaczales mnie obrazac a w rezultacie koncowym zostalem zbanowany PO TWOIM ZAZALENIU gdy dalem sie sprowokowac nie pozostajac Twoim epitetom dluznym.
A to archiwum z Betmaniaka mozesz sobie na scianie powiesic bo jest takim samym dowodem jak Twoje wyliczenia.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
wielkizordon &gt;&gt;&gt; zachowujesz się tak jak przystało na to kim jesteś, a dla mnie - na podstawie tego co wypisujesz - jasnym jest, że jesteś totalnie porąbanym szczeniakiem i na gruncie bukmacherki ( choć nie tylko ) półanalfabetą i gamoniem....
Po blisko roku od zamieszczenia przeze mnie wpisu z metodą &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;, gdzie wszystko z nią związanego zostało w jasny sposób wyjaśnione i poparte na prośbę jednego z użytkowników zaprezentowaniem praktycznego w realnej grze aktualnego zastosowania tego sposobu grania wraz z podaniem numeru kuponu i numeru referencyjnego do wpisania tych w/w danych na stronie firmy bukmacherskiej i obejrzenia tam sobie tego kuponu z wygraną - ty jeszcze wczoraj kolejny raz napisałeś swoje idiotyzmy tej metody NIBY dotyczące:
&quot; W twoim systemi albo wygrywasz wszystko(i w tym momencie masz przewage o roznice w tym 2.287-1,9) albo przegrywasz WSZYSTKO &quot;
a ja na to ha,ha,ha - bo ty od roku nie możesz zrozumieć jednego, że w momencie zaistnienia sytuacji, że gra na zakładaną ilość błędów ( wariant pierwszy tej metody to 1 błąd lub wariant drugi gra na 2 błędy wśród 3 typowanych wyników zdarzeń 2-drogowych - oba warianty tak samo grane na 3 kuponach ) to wtedy uruchamiam stawkowanie przedstawione w opisie gry i wchodzę na II etap gry, więc NICZEGO wbrew temu co ty od roku wciąż bzdurzysz nie przegrywam, a spokojnie kontynuuję swoją grę do rychłego jej zakończenia przy popełnieniu zakładanej wstępnie ilości błędów - mnie dającej wtedy wygraną , bo &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; ????
Ten sposób grania opracowałem i dostosowałem do swoich własnych wyników - bo moja skuteczność ok. 49% ze średnim kursem trafionego typu 1.97 i po oddaniu poddanych analizie ponad 1000 zakładów - sama w sobie czyli grana na płasko jest zbliżona do remisu w bilansie gry a zastosowanie do niej techniki grania dającej wygrane przy popełnieniu 1 błędu w 3 meczach - to w tej sytuacji recepta na stałe wygrywanie ( jeśli nie w pierwszym to w drugim czy trzecim podejściu ) ale WYGRYWANIE!!!!
P.s: to co ty szczeniaku napisałeś o wiarygodności tamtego forum Betmaniaka i przez jego uczestników oraz Admina czyli przez społeczność tamtego forum prowadzonego rozliczania i rankingu oraz jego archiwum i to ośmielając się kwestionować w zakresie rzetelności - tylko dobitnie kolejny raz udowadnia jaką jesteś mendą i gnidą!
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Po blisko roku od zamieszczenia przeze mnie wpisu z metodą &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;, gdzie wszystko z nią związanego zostało w jasny sposób wyjaśnione i poparte na prośbę jednego z użytkowników zaprezentowaniem praktycznego w realnej grze aktualnego zastosowania tego sposobu grania wraz z podaniem numeru kuponu i numeru referencyjnego do wpisania tych w/w danych na stronie firmy bukmacherskiej i obejrzenia tam sobie tego kuponu z wygraną - ty jeszcze wczoraj kolejny raz napisałeś swoje idiotyzmy tej metody NIBY dotyczące:

&quot; W twoim systemi albo wygrywasz wszystko(i w tym momencie masz przewage o roznice w tym 2.287-1,9) albo przegrywasz WSZYSTKO &quot;

a ja na to ha,ha,ha - bo ty od roku nie możesz zrozumieć jednego, że w momencie zaistnienia sytuacji, że gra na zakładaną ilość błędów ( wariant pierwszy tej metody to 1 błąd lub wariant drugi gra na 2 błędy wśród 3 typowanych wyników zdarzeń 2-drogowych - oba warianty tak samo grane na 3 kuponach ) to wtedy uruchamiam stawkowanie przedstawione w opisie gry i wchodzę na II etap gry, więc NICZEGO wbrew temu co ty od roku wciąż bzdurzysz nie przegrywam, a spokojnie kontynuuję swoją grę do rychłego jej zakończenia przy popełnieniu zakładanej wstępnie ilości błędów - mnie dającej wtedy wygraną , bo &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; ????
Ten sposób grania opracowałem i dostosowałem do swoich własnych wyników - bo moja skuteczność ok. 49% ze średnim kursem trafionego typu 1.97 i po oddaniu poddanych analizie ponad 1000 zakładów - sama w sobie czyli grana na płasko jest zbliżona do remisu w bilansie gry a zastosowanie do niej techniki grania dającej wygrane przy popełnieniu 1 błędu w 3 meczach - to w tej sytuacji recepta na stałe wygrywanie ( jeśli nie w pierwszym to w drugim czy trzecim podejściu ) ale WYGRYWANIE!!!!

P.s: to co ty szczeniaku napisałeś o wiarygodności tamtego forum Betmaniaka i przez jego uczestników oraz Admina czyli przez społeczność tamtego forum prowadzonego rozliczania i rankingu oraz jego archiwum i to ośmielając się kwestionować w zakresie rzetelności - tylko dobitnie kolejny raz udowadnia jaką jesteś mendą i gnidą!
jeden wpis a nazwales mnie:
totalnie porąbanym szczeniakiem,półanalfabetą ,gamoniem, menda i gnida a to wszystko tylko dla tego ze pokazalem ,ze mozesz sobie wsadzic swoj system wiesz gdzie.
Nie potrafisz inaczej sie odzywac w stosunku do mojej osoby?
ojojoj chyba dawno nic nie zamoczyles, amatorze

ale spoko, nie wyprowadzisz mnie tym razem z rownowagi ????
po kolei obale Twoje MITY:


Po blisko roku od zamieszczenia przeze mnie wpisu z metodą &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;, gdzie wszystko z nią związanego zostało w jasny sposób wyjaśnione i poparte na prośbę jednego z użytkowników zaprezentowaniem praktycznego w realnej grze aktualnego zastosowania tego sposobu grania wraz z podaniem numeru kuponu i numeru referencyjnego do wpisania tych w/w danych na stronie firmy bukmacherskiej i obejrzenia tam sobie tego kuponu z wygraną

ktos poprosil o przyklad a ty dajesz kupon w wczoraj, to jest dla Ciebie wiarygodny dowod, prosze nie rob z siebie wiekszego blazna niz pokazales do tej pory. A skad my mamy wiedziec ze to nie byl jeden ze stu kuponow , ktory tak idealnie pasuje do tej jakze genialnej teorii??i ten numer referencyjny mozesz sobie wraz z tymi kuponami w buty wsadzic, moze bedziesz troche wyzszy bo pewnie z tym tez masz kompleksy.


ty jeszcze wczoraj kolejny raz napisałeś swoje idiotyzmy tej metody NIBY dotyczące:

&quot; W twoim systemi albo wygrywasz wszystko(i w tym momencie masz przewage o roznice w tym 2.287-1,9) albo przegrywasz WSZYSTKO &quot;

a ja na to ha,ha,ha - bo ty od roku nie możesz zrozumieć jednego, że w momencie zaistnienia sytuacji, że gra na zakładaną ilość błędów ( wariant pierwszy tej metody to 1 błąd lub wariant drugi gra na 2 błędy wśród 3 typowanych wyników zdarzeń 2-drogowych - oba warianty tak samo grane na 3 kuponach )
no to chyba czegos nie rozumiem. Puszczasz kazdorazowo 3 kombinacje , z ktorych tylko JEDNA MA SZANSE wejscia. Wygrywasz 3 razy na 8 prob a 5 razy przegrywasz CALY WLOZONY W TEN ZAKLAD KAPITAL!!zrozum ze to nie moze sie oplacac.

,,oba warianty tak samo grane na 3 kuponach,,

czyli co obstawiasz jednoczesnie 6 z 8 mozliwych kombinacji(popelnienie 1 lub 2 bledow)??moze wyslij 8 kuponow ze wszystkimi mozliwosciami i to graj progresja??wtedy tez na pewno wygrasz.

A co do Twojego wutlumaczenia(proby ominiecia odpowiedzi ala Girzynski), to powiedz mi czy w rospisanym w ostatnim poscie srednim rozkladzie wygranych przy osmiu kolejkach popelnilem blad?? czy moze nie doczytales do konca??

to wtedy uruchamiam stawkowanie przedstawione w opisie gry i wchodzę na II etap gry, więc NICZEGO wbrew temu co ty od roku wciąż bzdurzysz nie przegrywam, a spokojnie kontynuuję swoją grę do rychłego jej zakończenia przy popełnieniu zakładanej wstępnie ilości błędów - mnie dającej wtedy wygraną , bo &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; ????
no i tu jest dowod Twojego geniuszu.
Gdy system nie wchodzi zaczynamy progresje i wtedy kiedys na pewno wygramy.
,, A ja to wszystko wam gwarantuje a imie moje EDI,,

P.s: to co ty szczeniaku napisałeś o wiarygodności tamtego forum Betmaniaka i przez jego uczestników oraz Admina czyli przez społeczność tamtego forum prowadzonego rozliczania i rankingu oraz jego archiwum i to ośmielając się kwestionować w zakresie rzetelności - tylko dobitnie kolejny raz udowadnia jaką jesteś mendą i gnidą!
ja nie pisalem nic o wiarygodnosci tamtego forum moj Ty Guru, nie pisalem nic o jego uzytkownikach ani o Adminie tylko porownalem poslugiwanie sie owymi archiwami jako dowodem na funkcjonowanie Twojego systemu do podanego num eru wczorajszego kuponu.

Tak samo jakbym napisal:
,, Mam super system na Duzego lotka,
kresle liczby na pale i wchodzi, polecam kazdemu,
w razie czego mozna grac takze systemem na 9 liczb i tez sie sprawdza.
Jako dowod prosze tutaj macie zdjecie kuponu z wczoraj.
A no i jescze wyczytalem na paru forach ze inni ludzie tez na pale stawiaja i tez trafiali.
Ta modyfikacja systemu nazywa sie ,, chybil/trafil,,


teraz moja najwieksza watpliwosc;

Ten sposób grania opracowałem i dostosowałem do swoich własnych wyników - bo moja skuteczność ok. 49% ze średnim kursem trafionego typu 1.97 i po oddaniu poddanych analizie ponad 1000 zakładów - sama w sobie czyli grana na płasko jest zbliżona do remisu w bilansie gry a zastosowanie do niej techniki grania dającej wygrane przy popełnieniu 1 błędu w 3 meczach - to w tej sytuacji recepta na stałe wygrywanie ( jeśli nie w pierwszym to w drugim czy trzecim podejściu ) ale WYGRYWANIE!!!!
podddales analizie ponad 1000 spotkan i miales skutecznosc ok. 49% ze średnim kursem trafionego typu 1.97.
Ty , wielki systemowiec grales jednak ponad 1000 spotkan , ktore przeanalizowales i nie chwaliles sie swoimi przemysleniami z innymi uzytkownikami??
Tobie sie chyba kwas zawiesil:
piszesz ze masz skutecznosc, omylnosc ponad jeden blad na dwa spotkania a za chwile piszesz, ze trafiajac 1 blad na 3 mecze to w tej sytuacji recepta na stale wygrywanie.
No ciezko nie wygrywac jak sie trafia 2 na 3 typy o kursie prawie 2.
Ale oczywiscie zapominasz dodawac ze owa skutecznosc 2 na 3 to tylko BLEDNE ZALOZENIE Z KTOREGO WYCHODZISZ na poczatku swojego systemu.

czekam az ktos ogarniety odezwie sie w tym temacie bo gadanie z Edim to jak gadanie o Islamie z Arabem.

Rospisalem mu jak dziecku ze na 8 prob, grajac singlami przy wkaldzie 24, odda bukowi srednio statystycznie tylko marze czyli 2,4j a grajac jego systemem srednio na 8 gier odda bukowi 6,5 jednostki czyli przemnozona marze przez siebie oraz odda jeden na osiem kuponow , w ktorym trafia sie 3na3.

Edi i nie obrazaj mnie wiecej bo to ,ze sie spuszczasz nad kazdym ą i ę badz to , że ładnie zdania skladasz o niczym nie swiadczy i nie ustawia Cie ponad mna czy ponad innymi uzytkownikami( ale tego chyba nie bvierzesz pod uwage Guru). Swiadczy to natomiast jak zadufanym w sobie jestes osobnikiem, nie dopuszczajacym do siebie innych informacji niz te, ktore chcesz otrzymac.

czekam az glos zabierze ktos ogarniety i podwazy moja badz Ediego opinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
blantyzwedlem&gt;&gt;&gt; ponadto porównanie gry na 1 singla z tym Twoim kursem 1.9 i stawką 3 jednostki ( dla wyrównania 3 jednostek dla gry na 3 zakłady po 1 jednostce np. dla opcji 2/3 czyli z 1 błędem ) z tą grą na 3 kupony i kursem ako 1.9^3=6.859 daje taki oto zysk przy trafieniach:

a/ w singlu i b/ w 2/3 lub 1/3

Ad a/ 1.9-1=0,90j. 0.9/1x100=90% zysku neto szansa 50%
Ad b/ 6.859-3=3.859 3.859/3x100=128.63% zysku netto szansa 37,5%

Pzdr.
edi8
dodam tylko ze w:
a) masz 12,5% szans na strate calego wkladu
50% szansy na 90% zysku daje srednio 45% zysku na gre
b) masz 62,5% szans na strate calego wkladu
37,5% szansy na 128% zysku co daje srednio 48.23% zysku na gre.


Ewentualny zysk jest co prawda wiekszy az o cale 3% jendak ryzyko porazki, utraty calego wkaldu jest 5 razy wieksze.

Jezeli dalej uwazasz, ze taka gra przynosi zysk w dluzszej perspektywie to prosze UDOWODNIJ TO!!

Bo juz nie moge czytac tych Twoich wypocin i szkoda mi tylko nowych userow( kiedys sam myslalem ze masz racje), ktorzy przyjmuja Twoje systemy za jak to nazwales ,,RECEPTE NA PEWNY ZYSK,,(przy skutecznosci 2z3 i kursie1,9 co jest NIEMOZLIWE)

Udziel merytorycznej odpowiedzi a nie obracaj kota ogonem.

a i jesczez cos- nazwales mnie ,,dzieciakiem,,. Masz racje, w porownaniu do Ciebie jestem moze i ,,dzieciakiem,,./ Dzieciakiem, ktory Twoj poziom inteligencji , a raczej jego przelozenie na bukmacherke osiagnal prze 18tymi urodzinami.
Jestem tez jak top nazwales ,, menda i gnida,, ( ostatnio nazywales kogos tryperem stad nasuwa mi sie wniosek, ze miales jakies ciezkie doswiadczenia z chorobami wenerycznymi, ze tak czesto wspominasz takie rzeczy), ktora potrafi UDOWODNIC badz obalic kity jakie tu wypisujesz.

Milej soboty.
PS: dzisaij chyba duzy lotek, polecam grac systemem na 9 liczb. Kosztuje troche wiecej ale na pewno sie oplaca.

Ilość trafionych liczb Szansa wygranej
6 1 do 13 983 816
5 1 do 54 201
4 1 do 1 032
3 1 do 57

powodzenia
PS2: nie jestes juz ani smieszny ani zalosny, jestes chory.

nie ma takiego bicia.
dziekuje.
dobranoc.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
wielkizordon &gt;&gt;&gt; jesteś debilem i jako taki odpornym na wiedzę... i to wszystko co mam ci dzieciaku do przekazania, a odnośnie twojego apelu o to aby ktoś &quot;ogarnięty&quot; się o tym systemie wypowiedział to - bo widać że kurza ślepota cię dopadła skoro we własnym wątku tej wczorajszej wypowiedzi dotąd nie zauważyłeś - to tu wkleję wypowiedź kogoś niewątpliwie &quot;ogarniętego&quot;, bo kolegi Ja28 a zamieszczoną POWTARZAM: w twoim własnym wątku:
&quot; Ja28

Dołączył: 23.10.2007
Postów: 120


Ja tą metodę opisaną przez eid8 stosuje już kilka lat i jest ona bardzo skuteczna w zakładach z kursem 1,90-1,98 np na hadicap w NBA.W zakładach piłki nożnej przy typowaniu trzech meczy jednocześnie jest niezastąpiona, bo jak wiadomo (ale chyba nie wszystkim) że faworyci wygrywają średnio 63% wszystkich meczy, czyli na trzy mecze wchodzą dwa (losowo panowie - losowo). Oznacza to że w dłuższym okresie czasu ta reguła zawsze się sprawdza, zwłaszcza gdy zamiast typowania losowego stosuje sie typowanie analityczne. Natomiast system w którym dopuszcza sie że jeden z trzech meczy granych nie wchodzi jest cool...Dlatego Twoje wypowiedzi w stosunku do edi8 świadczą tylko o Tobie, o Twojej kulturze osobistej i wychowaniu&quot;
.....
A zatem &quot;wielozordon&quot; wsadź sobie do tej pustej łepetyny , że to tylko ty jako 100%-owy gamoń nie wiesz jak ten sposób grania zastosować i te swoje chore bajdurzenia pijanej małpy w buty możesz sobie wsadzić:
&quot;Bo juz nie moge czytac tych Twoich wypocin i szkoda mi tylko nowych userow( kiedys sam myslalem ze masz racje), ktorzy przyjmuja Twoje systemy za jak to nazwales ,,RECEPTE NA PEWNY ZYSK,,(przy skutecznosci 2z3 i kursie1,9 co jest NIEMOZLIWE) &quot;
......
Wpis &quot;Ja28&quot; mówi ci właśnie że jednak jest to MOŻLIWE i wręcz niezmiernie proste do zastosowania - ale ty na to synek jesteś po prostu za głupi....
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
odpowiedz mi na pytania, ktore zadalem lub napisz gdzie popelnilem blad w obliczeniach.
zauwazylem od jakiegos czasu ze uzytkownik ,,ja28,, przytakuje wszytskim Twoim systemom lecz nie chcialem tego tematu poruszac. Teraz sam udowadniasz mi swoj system standardowo czyli wcale.
skoro jest taki pewny taki skuteczny to pokaz na przykladach i zamknij mi tym samym buzie.
Nie chce nic wiecej. Dlaczego tak bardzo sie opierasz i nie chcesz nam wszystkim POKAZAC ZE TWOJ SYSTEM SIE SPRAWDZI???
 
B 0

barti

Użytkownik
Edi8 zakłada najwięcej nowych tematów w tym dziale i jakby miał te wszystkie systemy testować to by z torbami poszedł. Zatem Wielkizordonie po co ta złość?
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
ja sie nie zloszcze.Edi pokazuje cala mase systemow , ktore sa nic nie warte.
Niech udowodni, ze ten sie sprawdza i po krzyku. Lub niech napisze gdzie sie pomylilem w obliczeniach 3 posty temu.
Wszystko pieknie wyglada tylko kolega zapomnial napisac ze w 5 na 8 gier straci caly wklad co w dluzszej perspektywie przyspiesza i to znacznie mozliowosc zbankrutowania.
Oczekiwana wygrana przy 8 probach wynosi 17.5j przy wkladzie 24. To jest okolo 73%.
Czyli w kazdej kolejce zmniejsza swoje szanse na zysk.
Edi nie pisze o tym celowo i juz po raz enty zamiast krotko, rzeczowo odpowiedziec zarzuca mnie obelgami.
A chce zeby mi to wyjasnil tylko z jednego wzgledu- pol roku temu, czy moze dawniej gdy pokazal swoj system zadawalem te same pytania, rowniez nie odpowiadal, wyzywal mnie , pozniej ja go a w finale zostalem zbanowany a ten dalej wypisywal , ze jego system jest ,,RECEPTA NA STALY ZYSK,,.
Ja mu pokazalem gdzie sie myli, wiec niech albo sie przyzna albo pokaze gdzie ja sie myle.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
zauwazylem od jakiegos czasu ze uzytkownik ,,ja28,, przytakuje wszytskim Twoim systemom
Kompletna bzdura wielkizordonie. Ja po prostu zajmuje się bukmacherką już wiele lat dlatego jestem obiektywny.Wielokrotnie przećwiczyłem na własnej skórze i własnej kasie że wysyłając trzy dobrze przeanalizowane mecze z najróżniejszych powodów jeden z nich nie wchodził.Grając te mecze przy teoretycznym kursie 1,90 to gdy gram trzy single, dwa weszły 1,9*1,9=3,61 jeden nie wszedł więc w sumie wypłata jest 3,61-3=0,61 (gdzie 3 to koszt tych trzech meczy). Grając systemem to obojętnie czy weszły wszystkie trzy czy tylko dwa mecze mam 6,86-4=2,86 jednostek zysku. Natomiast jeżeli wszedł tylko 1 mecz to po prostu miałem pecha który przy prawidłowej analizie zdarza mi się rzadko. Natomiast sytuacja gdy nie wszedł żaden z trójki meczy świadczyłaby o tym że typer ze mnie jak z koziej du.. trąba. Własnie dlatego popieram stanowczo system edi8 i właśnie dlatego uważam Twoje wypowiedzi za upór 16-to leniego smarkacza który wszystko wie lepiej i żadne słowa rodziców do niego nie trafiają.

I jeszcze jedna uwaga: moim zdaniem system &quot;musisz przegrać aby wygrać&quot; nie jest systemem umożliwiającym wygrywanie kasy początkującym graczom, lecz systemem wspomagającym graczy zaawansowanych którzy potrafią analizować mecze. Dla nich ten system to złota kura pomagająca zmiejszyć zmienna losową do niewielkiej wartości. Z mojego doświadczenia np w NBA na 10 kolejek (czyli 10 dni bo rozgrywki są codziennie), bez tego systemu zysk wychodził mi około 3 jednostek, przy graniu wspomaganym systemem edi8 zysk wychodzi około 10 jednostek średnio na 10 dni. Zaznaczam średnio bo nie we wszystkie dni gram, są dni kiedy trudno wytypować mecze, wtedy nie gram.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Kompletna bzdura wielkizordonie. Ja po prostu zajmuje się bukmacherką już wiele lat dlatego jestem obiektywny.....Grając te mecze przy teoretycznym kursie 1,90 to gdy gram trzy single, dwa weszły 1,9*1,9=3,61 jeden nie wszedł więc w sumie wypłata jest 3,61-3=0,61 (gdzie 3 to koszt tych trzech meczy).
Czasem robi sie cos zle przez cale zycie i nawet czlowiek nie zdaje sobie z tego sprawy,
no i jak widzisz robisz cos, zajmujesz sie bukmacherka tyle lat a robisz glupie bledy w obliczeniach.nie 1,9*1,9 tylko 1.9+1,9 jak juz.

Czyli teraz mowisz, ze obstawiasz w 3 spotkaniach polowe mozliwosci i to jest ten wlasnie system??
Gracie kursy 1,9(50%szans wejscia), wiec z matematycznego punktu widzenia obstawiajac polowe mozliwosci TrACISZ caly wklad.
Zeby to siue w jakikolwiek sposob oplacalo kurs powinien byc zblizony do 8, a nie jest.
Z kazdych wlozonych 8j statystycznie 1,14j oddajecie bukowi.

Prosze nie mowcie mi , ze ten system jest dla bardziej zaawansowanych graczy bo to jest raczej system dla Totkowiczow.

Kazdemu kiedys, predzej czy pozniej trafia sie czarna seria ale w tym systemie oczywiscie nie.

Zrozumcie , ze nei oszukacie matematyki a wychodzenie z zalozenia ze sie trafia 2z3 po kursie 1,9 jest wrecz NIEMOZLIWE.
Obaj bylibyscie juz milionerami jakbyscie grali tym systemem z taka skutecznoscia.

Sztuka jest byc 5% na plusie miesiecznie ale wy na dziendobry trafiacie 2z3 i po klopocie.
Skoro jestes taki kozak to wez zaloz temat w dziala kupony i pokaz mi ze sie myle bo jak narazie jest to dla mnie jedna wielka sciama, na ktora nie ma zadnych dowodow.

Nie potraficie mi odpowiezdiec rzeczowo tylko w kolko jakies opowiesci o wygranych i o skutecznosci, skonczcie gadac a zacznijcie dzialac bo ten dzial jest zeby cos udowadniac a nie sie chwalic kurami znoszacymi zlote jajka.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
wielkizordon &gt;&gt;&gt; dałeś kolejny dowód swojej głębokiej niczym Rów Mariański ignorancji na polu bukmacherki - skoro to ty dzieciaku zarzucasz błąd we wpisie kolegi Ja28 gdy pisze najzupełniej prawidłowo że trafiając 2z3 typów singlowych z kursami po 1.9 jego wygrana wynosiła 1.9*1.9=3.61 przy koszcie gry 3 jednostki - bo to nawet dla kogoś średnio zorientowanego w sposób jasny oznacza przecież iż jest tu mowa o grze systemem 2z3 kosztującym 3 jednostki - więc przy trafieniu 2z3 zdarzeń ako wygranego kuponu to 3.61 co dawało zysk 0.61j.
Zaś obecne granie tych samych 3 zdarzeń za 4 jednostki ( 1 kupon ze stawką 1j. na wejście faworytów i 3 kupony ze stawką 1j. każdy - bo zagrane już wg metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;, dają przy wejściu: albo 3 faworytów albo przy wejściu 2z3 typów - zawsze identyczną wygraną 1.9*1.9*1.9=6.86j. więc zysk netto 2.86j.
I słusznie Ja28 napisał:
&quot;I jeszcze jedna uwaga: moim zdaniem system &quot;musisz przegrać aby wygrać&quot; nie jest systemem umożliwiającym wygrywanie kasy początkującym graczom, lecz systemem wspomagającym graczy zaawansowanych którzy potrafią analizować mecze.Dla nich ten system to złota kura pomagająca zmiejszyć zmienna losową do niewielkiej wartości.&quot;
Zatem jasnym jest, że nie jest on &quot;wielkizordon&quot; dla ciebie.... ???? bo ty przez ten rok od jego zamieszczania na tym forum - wciąż nawet nie wiesz o co w nim chodzi, a cóż dopiero mówić o zastosowaniu w grze.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Wybieramy 3 zdarzenia o zrównoważonych kursach 1.8-1.8 lub jeszcze lepszych 1.85-1.85 czy
1.9-1.9 jeśli takie znajdziemy i przeprowadzamy najstaranniejszą analizę , w wyniku której
wybieramy naszym zdaniem 3 typy o największych wg nas szansach trafienia.
Dla 3 zdarzeń: A,B,C niech będą to te pierwsze w zestawie:
A 1-2 kursy: 1.8-1.8
B 3-4 kursy: 1.8-1.8
C 5-6 kursy: 1.8-1.8
A zatem zamiast układu typów 1-3-5 gramy trzy takie kupony:
1-4-5
1-3-6
2-3-5
----------------------
Zakładamy, że prawdopodobieństwo każdego zdarzenia o kursie 1.8 wynosi 50%.
W akumulatorze będzie to 50%^3=12.5%
Maksymalni może nam wejść jeden kupon, a wtedy wygrana netto z jednej gry będzie wynosiła (1.8^3)-3=2.832 jednostki.
Jest osiem możliwych rozstrzygnięć gry:
Trzy z nich zapewniają nam zysk na czysto 2.832j.
a) trafimy 1-4-5 (prawdopodobieństwo wynosi 12.5% lub 1na8 jak kto woli)
b) 1-3-6 (12.5%)
c) 2-3-5 (12.5%)
Przy następnych pięciu rozstrzygnięciach tracimy 3 jednostki na każdą grę:
d) 2-4-6 itp.
...
h)
Wygrane: 3x2.832j= 8.496j
Strata: 5x3j= 15j
Zysk netto: 8.496j-15j= - 6.504j
Zainwestowane: 3x8j= 24j
Yield: - 6.504/24x100%= -27.1%
Yield z takiej gry będzie w przybliżeniu równy marży akumulatora, która w tym przypadku (1.8-1.8 ) wynosi 1-(0.9^3)=27.1%. Czyli podobnie jak przy graniu jednego kuponu 1-3-5 zamiast trzech
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
skończ z uzywaniem epitetow wzgledem mojej osoby bo nic o mnie nie wiesz a rownie dobrze ja moglbym wymyslac historie o tym ze molestowal Cie ojciec, co zapewne nie bylo prawdziwe... a chcialbys zebym, takie rzeczy pisal?skoro nie-to sie ogarnij bo uwazasz mnie za dzieciaka siebie za wielkiego matematyka a zachowujeesz sie jak wiesniak .

wielkizordon &gt;&gt;&gt; dałeś kolejny dowód swojej głębokiej niczym Rów Mariański ignorancji na polu bukmacherki - skoro to ty dzieciaku zarzucasz błąd we wpisie kolegi Ja28 gdy pisze najzupełniej prawidłowo że trafiając 2z3 typów singlowych z kursami po 1.9 jego wygrana wynosiła 1.9*1.9=3.61 przy koszcie gry 3 jednostki - bo to nawet dla kogoś średnio zorientowanego w sposób jasny oznacza przecież iż jest tu mowa o grze systemem 2z3 kosztującym 3 jednostki - więc przy trafieniu 2z3 zdarzeń ako wygranego kuponu to 3.61 co dawało zysk 0.61j.

Zaś obecne granie tych samych 3 zdarzeń za 4 jednostki ( 1 kupon ze stawką 1j. na wejście faworytów i 3 kupony ze stawką 1j. każdy - bo zagrane już wg metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;, dają przy wejściu: albo 3 faworytów albo przy wejściu 2z3 typów - zawsze identyczną wygraną 1.9*1.9*1.9=6.86j. więc zysk netto 2.86j.

I słusznie Ja28 napisał:
&quot;I jeszcze jedna uwaga: moim zdaniem system &quot;musisz przegrać aby wygrać&quot; nie jest systemem umożliwiającym wygrywanie kasy początkującym graczom, lecz systemem wspomagającym graczy zaawansowanych którzy potrafią analizować mecze.Dla nich ten system to złota kura pomagająca zmiejszyć zmienna losową do niewielkiej wartości.&quot;

Zatem jasnym jest, że nie jest on &quot;wielkizordon&quot; dla ciebie.... ???? bo ty przez ten rok od jego zamieszczania na tym forum - wciąż nawet nie wiesz o co w nim chodzi, a cóż dopiero mówić o zastosowaniu w grze.
Reka reke myje a idiota idiote chwali.
Przeciez w cytowanym fragmencie ja28 JEDNOZNACZNIE MOWI o grani singlami a mnozy kursy zamiast dodawac

.Grając te mecze przy teoretycznym kursie 1,90 to gdy gram trzy single, dwa weszły 1,9*1,9=3,61 jeden nie wszedł więc w sumie wypłata jest 3,61-3=0,61 (gdzie 3 to koszt tych trzech meczy). Grając systemem to obojętnie czy weszły wszystkie trzy czy tylko dwa mecze mam 6,86-4=2,86 jednostek zysku. Natomiast jeżeli wszedł tylko 1 mecz to po prostu miałem pecha
...

powiwnno byc 1,9+1,9=3,8 3,8-3=0,8


a najlepszy koniec zdania,, po prostu mialem pecha.

Skoro dla was 37,5% gier, ktorych nie traficie to tylko pech którym nie trzeba sie przejmowac to albo wy jestescie tak w ten system zapatrzeni albo specjalnie wprowadzasz ludzi w blad.
W twoich systemach jest pelno takich malych bledow , ktore ciezko wychwycic i zawsze znajdzie sie paru userow(przewaznie niedoswiadczonych w temacie), ktorym system sie podoba i wlasnie szkoda mi tych osob bo przez te wasze banialuki straca kase.
Jezeli chodzi o liczenie zyskow to ok system sie sprawdza tylko zawsze zapminasz napisac ze RYZYKO UTRATY CALEGO WKLADU jest nieproporcjonalnie wieksze do ewentualnych wygranych.

Piszac znowu do mnie dzieciaku stawiasz sie w pozycji duzo starszego ode mnie. Pewnie chowales sie za komuny a jedyne co z dziecinstwa wyniosles poza liczeniem to konfidentowanie, wiec albo wyzal sie administracji ze moje wpisy sa ci nie w smak( co doskonale potrafisz) albo ZALOZ TEMAT i pokaz, ze system sie sprawdza.

Pisze to juz po raz enty a Ty dalej nie chcesz nawet odpowiedziec mi na moje pytania. Uprzedzajac Cie napisze tylko abys nie zaczynal kolejnego wpisu tekstami typu ,, nie masz IQ powyzej 60 zeby to zrozumiec wiec z Toba nie gadam,, ...

Jestes zalosny a najgorsze, ze juz stary i niereformowalny jak stare psy, badz stare cepy(Bron Boze zebym Cie tak nazwal-to tylko porownanie) a ja jeszcze mam czas.

ZROB PROBE OSZUSCIE!!!
wtedy przeprosze, przyznam racje, a tak jestes dla mnie naciagaczem i bede to powtarzal przy kazdej okazji.
Dziekuje
Dobranoc
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
wielkizordon &gt;&gt;&gt; to ty jesteś idiotą - bo dla ciebie pojedyńcze zdarzenia zastosowane do sytemu 2z3 już nie są singlami... ???? ???? ????
Przecież ty przygłupie, w swoim wpisie kolega Ja28 tłumaczył ci niczym krowie na pastwisku różnicę pomiędzy jego poprzednią , klasyczną grą na 3 single w ramach z nich utworzonego systemu 2z3 - a tą obecną, z zastosowaniem metody &quot;Musisz przegrać aby przegrać&quot;, także na 3 zdarzenia, ale już teraz grane nie jako system 2z3 mający 3 zakłady ale jako 3 kupony ako.
Poprzednio przy jednym błędzie wśród 3 typów w ramach gry systemem 2z3 wygrana to 1.9*1.9=3.61 a obecnie przy tej samej skuteczności , czyli przy tym samym 1 błędzie i przy stawce każdego kuponu 1 jednostka - wygrana to 1.9*1.9*1.9=6.86 ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom