>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

michau

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
Spoko loko kolo ponton ;)
Powodzenia wszystkim i sobie... życzę

Staty (z dn. 10.07):

  • [*]Typów: 7
    [*]Trafione: 6
    [*]Nietrafione: 1
    [*]Skuteczność: 85%
    [*]Yield: +16,9%
    [*]Zysk/strata: +20,55j
    [*]Postawione j: 21j
    [*]Wygrane/przegrane j: +24,55j
 
michau 84

michau

Forum VIP
NCAA-B
Saint Louis vs. Nebraska
STL +10 1.901
pinnacle
3/10

Nebraska is yet to play a team as strong as St. Louis so I will gladly jump on these 10 points. St. Louis is coming off an impressive win over Boston College, holding the Eagles to just 50 points. Nebraska is not a high scoring team and both of these sides take a lot of pride on the defensive end. With this game going to be a defensive battle, odds makers are spotting us too many points. Nebraska is just 6-16 ATS after playing a game as favorite over the last 3 seasons, losing by an average score of 65.5 to 68.8 in these spots. We&#39;ll take the points.
Zanim zdążyłem postawić kurs minimalnie poszedł w dół.

57-71
⛔3
 
michau 84

michau

Forum VIP
Asseco Prokom Sopot - Panathinaikos
Asseco Prokom Sopot under 70.5 @ 1.88 ✅
unibet
(4/10)

✅ 3,52j

Drużynę z Sopotu czeka bardzo ciężka przeprawa i chyba wszyscy doskonale o tym wiedzą... a ta linia to chyba przesadzona o kilka dobrych pkt. Sopot w swoich ostatnich spotkaniach rzadko przekraczał tą linię - szczegóły poniżej...

Prokom Trefl vs. Polonia Spec 64:72
Gornik Walbrzych vs. Prokom Trefl 74:71
Regal Barcelona vs. Prokom Trefl 74:62
Kotwica vs. Prokom Trefl 77:77 84:89 (OT)
Prokom Trefl vs. Zalgiris Kaunas 65:60
Prokom Trefl vs. Sokolow Znicz 98:69

Dodając do tego takiego przeciwnika jakimi są Grecy to trudno mi jest uwierzyć że uda im się z takim zespołem osiągnąć to, czego nie mogą w naszej lidze. Utwierdziła mnie w tym jeszcze analiza Alexa, którą myślę warto przeczytać:
Niesamowicie ciekawy pojedynek w Sopocie, który - według mnie - zakończy się pewnym zwycięstwem koszykarzy Żeljko Obradovicia. Dlaczego tak sądze? O sile Prokomu stanowią dwie rzeczy - gracze obwodowi (w tym wypadku Ewing i Logan), a także defensywa. Jednakże Panathinaikos na pozycjach 1-2 posiada najlepszych defensorów na Starym Kontynencie. Dimitris Diamantidis już 4-krotnie zgarniał nagrodę najlepszego obrońcy Euroligi. Także Vasilis Spanoulis i Sarunas Jasikevicius to bardzo dobrzy zawodnicy do utrudniania życia przeciwnikom. Obradović tego lata znacząco wzmocnił również swoją siłę podkoszową sprowadzając Nikole Pekovicia oraz Antonisa Fotsisa. W poprzednim roku Koniczynki miały olbrzymi problem pod tablicami, w efekcie czego nie zdołali oni obronić mistrzowskiego tytułu. Tym razem zespół wygląda bardziej kompletnie. Co najważniejsze Obradović ma możliwość szerokiej rotacji na obwodzie, czego z kolei nie można powiedzieć o Tomasu Pacesasie. W lidze Prokom gra chaotycznie, bez pomysłu na akcje ofensywne, nie wykorzystuje nawet Patricka Burke, więc jak rywalizować na równi z Panathinaikosem? Nie da się! Logan jest w fatalnej formie, a nawet jeśli to Żeljko jest świetnym strategiem i wie, że trzeba jak najbardziej wyłączyć amerykański duet obrońców. Pacek z kolei raczej nie będzie miał na to pomysłu. Nawet jeśli jego obrona będzie agresywna, to w końcu wyjdzie na dobro Panathinaikosu, albowiem oni mają szerszy skład. Analizując grę, każdego gracza z osobna nie widzę innej możliwości jak tylko triumf mistrzów Grecji, tym bardziej, że w niedziele pokazali oni silnemu Olympiakosowi, że ich siła jest olbrzymia.
edit // Wszystko zgodnie z przewidywaniami, oprócz tego, że Panata wygrała tak nisko... ale ważne że typ na plus i to ze sporym zabezpieczeniem ;) 60-67
 
michau 84

michau

Forum VIP
Chelsea - Arsenal
x2 @ 1.90

3/10 ✅ 2.7j

W kadrze Chelsea zabraknie na pewno Juliano Bellettiego (kostka), Michaela Essiena (kolano), Ricardo Carvalho (kolano) oraz Franco di Santo (ścięgno podkolanowe). Nie zagra również Didier Drogba, któremu do końca zawieszenia pozostały jeszcze 2 spotkania. Do kadry powraca Alex, który uporał się już z kontuzją pachwiny.

Arsene Wenger powita najprawdopodobniej Emmanuela Adebayora, Bacary’ego Sagnę (obaj kostka) oraz Samira Nasriego (kolano). Nie zagrają natomiast Abou Diaby (mięsień brzuszny), Kolo Toure (łydka), Theo Walcott (bark) oraz Emmanuel Eboue (kolano).
Obrona Chelsea jak widać nie będzie występować w pełnym składzie, poza tym to derby, więc wszystko jest możliwe. Dla mnie spory value na Arsenal.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Veroia - Olympiakos Volou
2 @ 3.25

Teoretycznie fix od serba... kurs przed sekundą poleciał z 3.50. A na początku było 3.75.

Ten mam od mojego kontaktu z Grecji, tym svatko
rodzaj gry na własne ryzyko. Ci zdecydować, że chcesz
zagrać, ponieważ nie mogę zagwarantować, że przechodzi.
Tylko taki fix którego sam nie jest pewien... ????
Daje 6/10
⛔ 6
 
michau 84

michau

Forum VIP
KS VIVE Kielce - KS Azoty-Pulawy
VIVE (-10,5) @ 1,75
betsafe
(6/10)

⛔
Od razu przejdę do konkretów. Ponad tydzień temu drużyna z Puław grała swój mecz również na Bocznej, tylko że w ramach Pucharu Polski. Przyjechali oni w juniorskim składzie kompletnie lekceważąc kielecki zespół. Tym razem powinni już być w swoim normalnym zestawieniu, jednak mimo to kielczanie zapowiadają pełną mobilizację i odgrażają się na czele z trenerem Wentą, że w dniu dzisiejszym odegrają się za ten skandal. Dodatkowo jak wspomniałem jest to ostatni mecz w tym roku i zespół będzie chciał go zakończyć z hukiem. Absencje (niepotwierdzone) w VIVE to Paweł Piwko i Piotr Grabarczyk.

*Dodam jeszcze, iż VIVE ten feralny mecz sprzed tygodnia wygrało bodaj 38:8. Do połowy VIVE straciło dwie bramki.

// po pierwszej połowie 17-10 a druga część spotkania to jakiś dramat.....
 
michau 84

michau

Forum VIP
Burton Albion - York
1 @ 1.75
5/10
2:1


✅ 3,75j

Kolega który mieszka w Anglii mi napisał, że niby &#39;ustafka&#39;. Pierwsze takie info od niego, więc ostrożnie ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Cittadella - Avellino
under 2.5 @ 1.60
5/10

under 1.5 @ 2.5-2.8
2/10

Undery polecają się do grania.

czerwona kartka i czerwony post...
 
michau 84

michau

Forum VIP
USA vs Meksyk 1 @ 1,95
3/10 ✅ 2:0


Można delikatnie zagrać na Amerykanów. Z kilku powodów. Stany notują u siebie systematyczne zdobycze 3-punktowe, ich bilans z Meksykanami wynosi 6-3-1(u siebie 5-2-0). Przede wszystkim atut własnego boiska - w zeszłym roku nie przegrali ani razu przed własną publicznością. Na dodatek kilka kontuzji u latynosów:
Mexico coach Sven-Goran Eriksson&#39;s selection problems were underlined on Sunday when he called up several off-form forwards for this month&#39;s World Cup qualifier away to the United States.


Giovani dos Santos, who has barely seen any action for Tottenham Hotspur in the last three months, was included alongside Omar Bravo, a regular substitute with Spanish club Deportivo Coruna.

Guillermo Franco, who has struggled for form with Spain&#39;s Villarreal, was also named. Given a rare start in Sunday&#39;s 3-0 defeat to Deportivo Coruna, he was taken off after halftime.

Shakhtar Donetsk&#39;s Nery Castillo, another of Eriksson&#39;s choices, will also be rusty because the Ukrainian season is in the middle of a long winter break.

Arsenal striker Carlos Vela is suspended for the match after being sent off in the 1-0 defeat in Honduras in November.
Jak znajdę jeszcze jakąś istotną informację to wrzucę.

@ kursy spadają
betsafe 2.00-1,80
10Bet 1,95-1,80
Betway 2,05-1,90
unibet 2,00-1,80
William Hill 2,05-1,83

&#39;Player not in here are Vela (red card), Guardado (injury), Arce, Magallon (injury), Castillo, Morales&#39;

Na innej stronie znalazłem iż Dos Santos i Castillo zagrają - poszukam jeszcze wieczorem, być może pojawią się oficjalne składy i braki w kadrach.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Marco Fu (HKG) - Fergal O´Brien (IRL)
1 @ 1.44 (7/10)
✅
1 (-1,5) @ 1.90 (4/10)


Dość już było niespodzianek w tym turnieju, a do tego typu jestem przekonany bardziej niż kiedykolwiek. Fu już zdążył wspiąć się do czołówki snookerowego światka, gra systematycznie, a co najważniejsze nigdy się nie poddaje. O&#39;Brien to już starszy zawodnik, co nie zmienia faktu że darzę go szacunkiem. Oglądałem kilka jego pojedynków i prezentował się nie najgorzej. Ale nie ma go co porównywać do zawodnika z Hong-Kongu. Ostatnie spotkania Irlandczyka nie wskazują jakiejś rewelacyjnej formy, szczególnie że przegrywał on z mniej znanymi zawodnikami. Typ na Marco oceniam na bardzo dobry na dziś. Handi dla odważnych daję 4/10. Lecz o wygraną powinno być spokojnie i bez problemów.

Ronnie O&#39;Sullivan (ENG) - Steve Davis (ENG)

W tym meczu rozpatruję dwie opcje - Ronek przejedzie po nim i wygra 5-0, 5-1, albo... co wydaje mi się bardziej prawdopodobne - wyjdzie rozluźniony i straci jednego, może dwa frejmy w pierwszej części spotkania. A później to już nawet najstarsi górale nie wiedzą co się stanie :spokodfhgfh:.

Steve Davis (ENG) +2,5 2.10 (2/10)

edit:
główny typ wszedł, to najważniejsze :spokodfhgfh:
 
michau 84

michau

Forum VIP
Marco Fu (HKG) - Ronnie O&#39;Sullivan (ENG)
over 7.5 @ 1.85 bwin (5/10)
Ronnie wygra 5:3 @ 5.50 (1/10)

Wczorajsze spotkanie zapewne Marek będzie chciał zostawić za sobą daleko, bo z pewnością nie należało do najlepszych (może oprócz tego mega brejka 142) a przypomina mi się pewien turniej w którym była taka sama sytuacja, że pierwszą rundę przeszedł ledwo ledwo, w drugiej trafiając na kogoś z czołówki (już nie pamiętam kogo). Pojedynek jaki wtedy rozegrał był o wiele lepszy, bardziej zacięty. Czy wygrał, czy przegrał... tego już nie pamiętam. W każdym razie taki scenariusz dziś pasuje mi bardzo. Być może wczoraj Fu miał słabszy dzień. Dziś jest dzień nowy no i przeciwnik wymaga mobilizacji ;) Tak na czuja to myślę że będzie 5-3 dla Ronka. Co do kursów na 1 2, myślę, że można do jakiegoś wariata ewentualnie dorzucić Marco ✅- nie jest to jakiś bardzo nieprawdopobony wynik, powiem tak - jak zwykle 70% zależy od humoru Ronka, a kurs na niego marny...(1.30) i nie wart ryzyka na jakimkolwiek kuponie czy singlu ;)

edit: Wynik 5:3 tak jak przewidywałem ???? Jednak dla Marco co mnie bardzo cieszy. Myślę że ich spotkania można porównać do pojedynków Nadala z Federerem - Fu jako jedyny ma dodatni bilans w spotkaniach z Ronkiem spośród wszystkich :!: I co ciekawe po raz kolejny sprawdza się teza że o 70% szans w meczach z Ronniem decyduje jego przykładanie się do gry i nastawienie. Najwyraźniej po 6 frejmie już miał dość i niekoniecznie wykazywał chęć do gry. Tak jak wcześniej napisałem, myślę że mozna już śmiało mówić o małym kompleksie Anglika. Popełnił kikla błędów, które skrzętnie Marco wykorzystał i bardzo dobrze. Zwycięstwo w 100% zasłużone.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Anthony Hamilton - Michael Judge
2 @ 1.85 (5/10)
over 7.5 @ 1.65 (6/10)


Pojedynek za chwilę się zaczyna, wcześniej mnie nie było... a typy godne uwagi.

edit: szybkie 5-2.... a pierwsze 3 frejmy grali wieki... weird
 
michau 84

michau

Forum VIP
Indiana Pacers - New York Knicks
OVER 224.5


Two teams that score more than 103 ppg on offense, and defense that allow at least 106 ppg. Both teams run well and away team defends weakly on the run. Last time they combined score ended up as 235 points, when line was 226. Team at home which scores highly and away team which has bad defense - this time in New York with the total points over 224.5.
Nie jestem jakimś specem od NBA, ale takie coś dostałem. Przejrzałem statystyki, spojrzałem tu i ówdzie i całkiem dobrze to wygląda.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Schuettler R. (Ger) - Clement A. (Fra)
1 @ 1.60
(5/10)
bwin


Francuz w niedzielę skończył co dopiero grać turniej w swoim kraju gdzie doszedł do zwycięskiego finału z Llodrą. 3-setowy pojedynek i cały turniej na pewno jest w kościach bez wątpienia. Obaj zawodnicy doświadczeni, prezentujący podobny poziom tenisa, więc zmęczenie będzie być może tym decydującym czynnikiem. Na dodatek Clement w singlu ostatnio osiągał wyniki delikatnie pisząc nie najlepsze... Schuettler na jego tle prezentuje się o wiele lepiej. Dodam na koniec że Niemiec odpoczywa po przegranym pojedynku z Gillesem (1-2) od czwartku. Krótki przegląd i od czwartku do niedzieli mamy odpoczynek Schuettlera oraz 7 setów w wykonaniu Clementa (w tym 3tb).

edit: Rozważania na temat tego spotkania zakończę na pierwszym secie :|
 
michau 84

michau

Forum VIP
Z tego samego źródła co wczoraj over Knicksów(correct), dziś dostałem pick na +7 na Bobki ⛔... stake jakis 2/10 nie mam sily ładnie wpisać bo mam miliard stopni gorączki... :|
 
michau 84

michau

Forum VIP
KS AZS- AWFiS Gdańsk - KS VIVE Kielce
1 @ 4.30 unibet 1/10 ✅
1 (+3,5) @ 1.82 fortuna 3/10 ✅
26:25


W dzisiejszym spotkaniu spotykają się trenerzy, którzy pracują razem w reprezentacji Polski (Wenta - Vive i Waszkiewicz - Gdańsk). Co więcej Wenta mieszkał wiele lat w Trójmieście. Aż ośmiu zawodników Vive ma za sobą grę w Gdańskim klubie (Kuchczyński, Jachlewski- wychowanek, Piwko, Kubiszewski, Żółtak, Grabarczyk, Krieger, Stankiewicz). Co ciekawe Waszkiewicz trenował Vive w sezonie 2003/2004! Vive ostatni raz przegrało 13 września w Płocku (liga), a z kolei Płocczanie dwa razy ulegli ekipie z Gdańska (29:37 na wyjeździe i 24:27 u siebie). Mecz Vive z zawodnikami z Pomorza u siebie zakończył się różnicą tylko 4 bramek (25-21). Mecz był jednak bardzo zacięty i wynik przez większość meczu oscylował przy przewadze 2-3 bramek Vive. Trener Wenta posłał do Gdańska 17 zawodników - do kadry po kontuzji mają wrócić Rosiński, Żółtak i Piwko. Kontuzjowani natomiast są: Chodara, Zaremba (pęknięcie wyrostka poprzecznego kręgu lędźwiowego) i Knudsen (przywodziciel). Najciekawsze jednak jest to, że Vive ma już zapewnione pierwsze miejsce w tabeli, a Gdańsk walczy o play-offy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom