>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Miesiączka

T 11

tyche

Użytkownik
Niebawem następny mecz z mojego kuponu, liczę na dobra dyspozycje OM i wygrana bądź remis z niżej notowanym rywalem
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Chyba koniec tego cyrku ;) Oczywiście Tyche zaraz napisze, że i tak nie musi nikomu nic udowadniać, bo jest najlepszym typerem na tym forum.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
3-4 - normalnie cyrk ???? Dlatego Marsylia jest u mnie na czarnej liście do grania - jedynie PSG dorównuje im pod względem nierówności gry i nieprzewidywalności.
edit. 3-5 no to mamy już chyba nokaut
 
T 11

tyche

Użytkownik
Cholera nie tak to miało wyglądać.... Ale swoją droga watpię ze choć jedna osoba wsród typerow przewidziałby taki scenariusz tego spotkania...
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
No i skończyło się rumakowanie ;)
edi8 - kilka pytań do. Jak czujesz się po tym co właśnie się stało?
Czy jest to duża niespodzianka, iż jednak nie dane będzie Wam się pojedynkować?
Może chciałbyś kogoś pozdrowić? ????
@Tyche - scenariusz może nie, ale to, że Marsylia może sprawić niespodziankę chyba większość brała pod uwagę. Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Tyche, Twoje typowania dostarczyły wielu różnorakich wzruszeń szerokiemu gronu userów kibicujących temu co tu się działo.
Zatem rozważ taką moją propozycję: masz ode mnie 2. życie z 1000zł i życzę Ci aby to 2. podejście było udanym.
Pozdrawiam
 
T 11

tyche

Użytkownik
Przegrałem, tak jak pewnie nie jeden z Was, chciałem łatwych i szybkich pieniędzy a skończyło sie szybciej niż myślałem. Posłuchajcie ważne jest aby zachować równowagę, o tak równowaga to świetne słowo, bo gracz który chce wygrać zbyt duzo ryzykuje ze straci absolutnie wszystko, z kolei gracz który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Przegrałem, tak jak pewnie nie jeden z Was, chciałem łatwych i szybkich pieniędzy a skończyło sie szybciej niż myślałem. Posłuchajcie ważne jest aby zachować równowagę, o tak równowaga to świetne słowo, bo gracz który chce wygrać zbyt duzo ryzykuje ze straci absolutnie wszystko, z kolei gracz który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać
To zbyt głębokie nawet jak dla mnie ...
Ale w końcu za takie złote myśli pokochały Cię setki użytkowników ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
i3olo 12

i3olo

Użytkownik
tyche ofiara miesiaczki
nie sadze nie poddawaj sie &quot;na pokaz to moj szwgier mial haybuse stracilem szwagra&quot;
 
Do góry Bottom