>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie wiem, jak u innych, ale u mnie została naprawiona zgłoszona przeze mnie sprawa przechodzenia do ostatniego postu klikając na nazwę tematu, zamiast do pierwszego nieprzeczytanego. Teraz użytkowanie forum jest szybsze, bo nie muszę wchodzić do konkretnego działu i klikać kółka, żeby przenieść się do pierwszego postu nieprzeczytanego, tylko po prostu klikam nazwę tematu choćby ze strony głównej ???? A odnośnie przycisku na dole, żeby przenieść się błyskawicznie na górę strony można wykorzystać fakt braku odnośnika do fanpage&#39;a forum na Facebooku - po prostu na samym dole forum klikacie logo Facebooka i was przenosi od razu na górę strony bez potrzeby scrollowania ????
 
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Poprawcie jeszcze dodawanie postów. U mnie to trwa bite 10-15 s zanim sie post doda
Dodawanie reputacji nie działa przynajmniej u mnie.2 minuty i nic nadal kwadraciki lecą
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Właśnie nad tym pracuję - zarówno dodawniaem postów jak i reputacją. Mam na dzieję, że maks do jutra (przez noc) uda mi sie to zrobić w 100%.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Gdzieś już chyba wcześniej zgłaszana była kwestia braku możliwości znalezienia swoich starszych aktywności we własnym panelu. Udało mi się po dłuższej przerwie (ehh praca) powrócić na to zacne forum i widzę, że zaszły niezłe zmiany. Gratuluję pomysłu i chęci rozwoju bo nowa szata graficzno-użytkowa nie jest zła. Pozdro. dla &quot;technicznych&quot; ziomków bo najgorsza jest praca przy drobnych szczegółach. Coś o tym wiem.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Udało mi się prawdopodobnie znaleźć przyczynę - szwankuje trochę mechanizm cache&#39;u, który ppowoduje błędu i długie czasy ładowania. Postaram się przez noc zaktualizować, ew. zmienić silnik cacheujący.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Nie wiem czy już było ale nie można edytować sygnatury. Jest napisane, że jest za dużo o 86 znaków. Ale muszę powiedzieć, że jest z górki niż pod górkę. Póki co fajnie wszystko wygląda/
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Hej
Chciałem dać reputacje (punkty) i wyświetla mi :
,, The field &#39;reputation_count&#39; was not recognised.,,
(Komentarz także uzupełniłem)
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Reputacja powinna już działać.
Dlaczego wylaczyliscie możliwość ⛔ w reputacji ? To było potrzebne i jest wymagane bo pokazuje jakość typera. Nawet wykres historii reputacji powinien być. Oczywiście każdy minus jak i plus musi mieć podstawę. Bez możliwości minusowania to zabawa dla głupców (przyznawanie reputy). Bo jak widać niektórzy mają 6 tys reputy a 0 like&#39;ow, a to oznacza że najprawdopodobniej sami pod stolem sobie to załatwili, a realnie nikt się nimi nie interesuję i są nieprzydatni na forum (jak taki DX2 co tylko spamuje dział tenisa pisząc wszystko na siłę aby było)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom