>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
marcin_test 0

marcin_test

Użytkownik
gonicpieniadz i doberman
Proszę o trochę cierpliwości. Chciałbym zaznaczyć, że zmienialiśmy całkowicie skrypt, więc pewne rzeczy nie są kompatybilne. Baza danych była ogromna i będą występował bugi, które do kilku dni ogarniemy. Nie możliwe jest przeniesienie takiego forum bez problemów technicznych. Pracujemy nad optymalizacją.
Edycja postów, reputacja zostaną naprawione w najbliższym czasie.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
1. Rozciągnijcie posty - tj. po boku za dużo wolnego miejsca.
2. Większe nazwy userów z lewej strony ts. to niżej &quot;Forum VIP&quot;
3. Nieco ciemniejsze kolory
4. Coś ws tylu panelu managerskiego by się przydało (co był z lewej strony na VBulletinie)
5. Powiększcie czcionki i na górze forum przy Mark Forums Read , Search Forum , Recent Posts etc.
Pamietam jak to forum przechodziło z php by Przemo bodajże na vBulletin i tez ludzi narzekali...
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Oj ludzie, ludzie.. spokojnie.. Admini chcieli jak najszybciej przejść na &quot;nowe forum&quot; i dać Wam możliwość pisania postów. To zawsze wiąże się z mnóstwem błędów i rzeczy do poprawy. Fajnie, że je widzicie, ale tez nie ma co przesadzać, Admini robią co mogą, ale Wy tez musicie potrafić np. ustawić sobie język na polski czy zrobić inne pierdoły na własnym profilu. Wystarczy go przejrzeć i poczytać. Wytrwałości, za kilka dni będzie hulać ????
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
6. Edycja postów nie działą
7. Przydałby sie podział na Prywatne Wiadomości wysłane i otrzymane , bo tutaj sa pomieszane wszytskie ze sobą.
 
florenski 2

florenski

Użytkownik
Wpisałem swoj mejl i hasło i zalogowało mnie jako Florenski jak widać choć ostatnio logowałem się jako LEM nawet nie pamiętam że miałem takie konto. Da się to jakoś ogarnąć ?
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Przydałoby się umieścić również na dole strony odnośnik do strony głównej. W tym momencie, będąc na dole strony, muszę przelecieć na górę i tam kliknąć &quot;Strona Główna&quot;. Nie mam pojęcia, czym można dodać taką opcję na tym silniku, ale jeśli tak, to byłoby to ułatwienie.
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Jest możliwość sprawdzenia sumy punktów reputacji jaka się posiada? Punkty za poszczególne posty widzę, a sumy już nie o_O
 
P 16

przytomny

Użytkownik
Na górze, w pasku z wyszukiwarką jest opcja &quot;Marks Forums Read&quot;, która oznacza wszystkie nowe posty jako przeczytane - fajnie, ale brakuje tej funkcjonalności dla poszczególnych działów. Tak jak było na poprzednim forum.
Jeśli taka opcja jest i czegoś nie widzę to z góry przepraszam i proszę o instrukcje.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Prosze o pomoc !!!
Na laptobie strona nie dziala a dzialala, na moim telefonie dzialala juz nie dziala, teraz pisze z telefonu kobiety i dziala ale co jest grane ? Pewnie tez przestanie...
Jest pewnie problem z IP Twoim, podeslij go do mnie na PW to przekaze dalej.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Błąd z językami powinien być naprawiony- w tej chwili wszyscy powinni miec domyślnie wybrany język polski.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
przede wszystkim dodajcie opcje CHAT LIVE , skoro juz zmieniacie to dodajcie i czat, co jeszcze mozna by bylo dodac pomysle, zastanowie sie i dam cyne. aktualnie kolor nadal wali po oczach jak laser
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
edycja postow nie dziala, zrobcie cos tez z najnowszymi odpowiedziami na dany temat. wchodza w towarzyskie jest tego tak nawalone ze ja nie jestem w stanie na 1 rzut oka stwierdzic o czym ostatnio bylo pisane. naprawde musze zrobic wytrzeszcz oczów zeby cokolwiek tam dojrzeć. powiększcie moze czcionki tych bardziej &quot;aktywnych tematow&quot;. na poprzedniej skorce nie mialem probllemu - wchodzilem klikalem i nic nie szukalem. tutaj to juz niestety sie pojawia
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Zajrzyj na pierwszy post - tam jest lista rzeczy, któe są robione aktualnie i które zgłoszone.
Co masz na mysli przez aktywne tematy? W sensie, nieprzeczytane maja się bardziej wyróżniac? Możemy oczywiście modyfikować skórkę i dostosowywać do naszych potrzeb ;)
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Wielu użytkowników zgłasza problem z edycją postów (ja również). Nie było jeszcze żadnej odpowiedzi w tej kwestii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom