>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
b4ry 33

b4ry

Użytkownik
Cześć. Jeżeli mogę się wtrącić to czy dałoby się na dole strony pod ostatnim postem zrobić coś takiego :

Bardzo poprawiłoby to poruszanie się po forum. Nie trzebą będzie za każdym razem wracać się do góry co jest szczególnie uciążliwe przy korzystaniu z telefonu.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Cześć. Jeżeli mogę się wtrącić to czy dałoby się na dole strony pod ostatnim postem zrobić coś takiego :

Bardzo poprawiłoby to poruszanie się po forum. Nie trzebą będzie za każdym razem wracać się do góry co jest szczególnie uciążliwe przy korzystaniu z telefonu.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam
Dodane do &quot;TODO&quot;
 
alley 79

alley

Użytkownik
Nie wiem jak na lapku ale na telefonie nie da się wejść na ostatni post ze strony głównej. Muszę wchodzić w temat a potem w wątek i na ostatnia stronę co jest bardzo niewygodne. Ponadto strona bardzo nieczytelna.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Mam poważny problem po tej całej migracji. Coś mi się pomieszało, że nie mogę wejść na forum będąc podłączonym do routera, dostaję informację o zbyt długim czasie oczekiwania na odpowiedź z serwera. Na internecie z sieci w smartfonie wszystko śmiga.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Dopisuję, bo nie można edytować. Taki problem, że przestaje działać forum dzieje się, gdy próbuje się na forum wykorzystać jakąś niedziałającą funkcjonalność. Chciałem dać reputację, będąc połączonym z telefonu i przestało mi działać forum, rozłączyłem i połączyłem dane sieciowe i działa, bo zmieniło się IP. Niestety na routerze nie mam tej możliwości i forumek mi nie działa, tylko z tel ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Edycja cały czas nie działa. Pojawia się komunikat jak na zdjęciu, które dołączyłem. Świetna sprawa z możliwością dołączania zdjęć.
Potwierdzam - działa edycja w trybie: otwórz na następnej karcie
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Mam poważny problem po tej całej migracji. Coś mi się pomieszało, że nie mogę wejść na forum będąc podłączonym do routera, dostaję informację o zbyt długim czasie oczekiwania na odpowiedź z serwera. Na internecie z sieci w smartfonie wszystko śmiga.
Mi nie działało od wczoraj od około 21 do dzisaj do 8 rano
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Mam poważny problem po tej całej migracji. Coś mi się pomieszało, że nie mogę wejść na forum będąc podłączonym do routera, dostaję informację o zbyt długim czasie oczekiwania na odpowiedź z serwera. Na internecie z sieci w smartfonie wszystko śmiga.
Zrestartuj router i problem powinien ustapic.
 
mateo93 0

mateo93

Użytkownik
mam problem wejściem do tego forum wyskakuje error time czy coś takiego a na telefonie można wejść jak to naprawić próbowałem na innych przeglądarkach i nie,działa
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Póki nasi technicy nie poradzą sobie z problemem nie działającej edycji a dokładnie wszystkich buttonów w dolnej części posta można rozwiązać to klikając na każdy z nich prawym przyciskiem myszy i otwórz łącze w nowej karcie. Możecie wtedy dokonać edycji posta, dać punkty reputacji itd.
Przepraszamy za problemy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Mam taki sam problem jak opisany wyżej z telefonu dziala, a przez WiFi nie, różne przeglądarki. Router resetowany, laptop też. Problem pojawil się ok godz temu.
E: 12:28 działa normalnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom