>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Edycja cały czas nie działa. Pojawia się komunikat jak na zdjęciu, które dołączyłem. Świetna sprawa z możliwością dołączania zdjęć.
Potwierdzam - działa edycja w trybie: otwórz na następnej karcie
Potwierdzam - działa edycja w trybie: otwórz na następnej karcie.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Mój problem dotyczy tego, że po wczorajszym wyrzuceniu z forum, gdy jestem połączony przez wifi mam komunikat, że witryna jest nieosiągalna. Mogę wejść na forum, gdy używam danych komórkowych w telefonie. Ktoś ma podobnie?
 
funias 691

funias

Użytkownik
Dodam jeszcze (nie mogę edytować) że na chwilę pomógł restart routera, ale po nieudanej próbie edycji postu, znów forum nie działa na wifi.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
W trakcie edytowania, używając kolorów nie pojawiają się ich nazwy (red, see green itd), więc nie bardzo wiadomo, który wybrać. I jeszcze jedno - po wybraniu danego koloru nie pozostaje w tym ustawieniu do kolejnej operacji.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Na nowym forum na stronie głównej jak i w działach jest opcja OSTATNI TEMAT, zamiast OSTATNI POST, gdzie klikało się w załącznik, który odsyłał nas do ostatniego postu. Teraz trzeba kliknąć w temat i przewertować go całego od początku, co jest po prostu męczące przy przeglądaniu wielu tematów dziennie.
Po drugie nieczytelne tematy w działach tematycznych. Te podwieszone powinny byc według mnie oznaczone ciemniejszym kolorem.
Da się coś z tym zrobić, szczególnie z tą pierwszą uwagą ?
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
kuba72 nie bardzo rozumiem z tymi kolorami. Jak chcesz dac kolor tekstu to masz pole z paleta barw pokazana... O co dokladnie chodzi? ????
Wcześniej najeżdżałem na wybrany kolor i pojawiała się jego nazwa. Jeżeli miałem trafiony typ, to zaznaczałem go na zielono - konkretnie &quot;see green&quot; , a teraz nie jestem pewien czy to ten kolor, czy może inny. A po drugie jak kilka wyników miałem zaznaczyć tym samym kolorem, to wybierałem go raz, a nie za każdym razem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeżeli potrzebujecie kogoś do pomocy, może troche nieskromnie ale powiem ,że sam zrobiłbym to milion razy lepiej heh... służe poradą jakby co....darmową z względu na sentyment ???? Zarówno w kwestiach WEB (programowanie) jak i serwerowych (administracja).
A nie lepiej było zaproponować pomoc wcześniej ? O tych zmianach to admini informowali już z miesiąc wcześniej ???? To jak dyskusja o meczu, który się już zakończył i nie wiele wnosi choć sam dyskutuję &quot;i po&quot;, ale w tym wypadku definitywnie było lepiej &quot;przed&quot;
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
No to zmiany nastąpiły. Szkoda że na gorsze. Problemy z utratą łącznośći z wifi. Problemy z logowaniem. Mam nadzieję że uda się to w końcu ogarnąć bo trzeba będzie migrować do innego forum :p
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kolejny problem: po napisaniu swojego posta widze tylko swoj nick, post i awatar, a nie ma ilosci postow i reputacji,
Korekta: dzieje się tak tylko na smartfonie.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
reputacja raz dziala raz nie dziala, wchodze w jeden dzial raz repke widac, wchodze w inny dzial juz nic nie widac.to nie tylko na smartfonie korzystam z lapka i mam to samo
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Kolejny problem: po napisaniu swojego posta widze tylko swoj nick, post i awatar, a nie ma ilosci postow i reputacji,
Korekta: dzieje się tak tylko na smartfonie.
Jak obrócisz ekran poziomo to będzie wszystko ????
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Wcześniej najeżdżałem na wybrany kolor i pojawiała się jego nazwa. Jeżeli miałem trafiony typ, to zaznaczałem go na zielono - konkretnie &quot;see green&quot; , a teraz nie jestem pewien czy to ten kolor, czy może inny. A po drugie jak kilka wyników miałem zaznaczyć tym samym kolorem, to wybierałem go raz, a nie za każdym razem.
Jak wciśniesz: użyj edytora tekstu bb code ( taki klucz - ostatnia ikonka na górze poprawej stronie), to wtedy możesz sobie sprawdzić w jakim kolorze piszesz. Kolory są wybierane po numerach, jest ich naprawdę sporo. Pierwszy lepszy link : http://fonty.pl/kolory.htm
A co do tego zaznaczania to wystarczy trzymać klawisz Ctrl i wtedy wybrać co cię interesuje.
 
dzei 6

dzei

Użytkownik
Gdzie znajdę obserwowane tematy?
Poszukałbym odpowiedzi w wcześniejszych treściach, ale... strasznie wolno śmiga mi forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom