>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Co mam klikac zeby przenosic sie do ostatniego postu w temacie, a nie do ostatniego nieprzeczytanego?
Widzialem, ze ktos juz to zglaszal i pisal, ze naprawione, ale u mnie nadal nie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chciałem pochwalić zmiany. Rzeczywiście teraz forum wygląda lepiej i jest znacznie więcej opcji niż było. Fajnie rozwiązane powiadomienia. Naprawdę zrobiliście kawał dobrej roboty ! Brawo !
Piszę to bo z reguły tu, w całym necie jak i niestety w życiu ludzie z reguły częściej są skłonni do krytykowania kogoś nich chwalenia. Tak już mamy niestety od dzieciństwa - jak dostaniemy 1 to jest krzyk, jak 6 to &quot;tak ma być&quot;. to błąd. To rodzi tylko kolejne pokolenia frustratów.
Jeszcze raz dziękuję bo jest za co !
I takie małe pytanie, może głupie, ale nie wiem do końca - kiedy dawać polubienia, a kiedy reputację ? Jaka jest różnica i cel obu wyróżnień dla forumowiczów ? Np za dobry typ i analizę reputacja i polubienie, a tylko za samą analizę bez typu - polubienie ?
Serdecznie pozdrawiam administrację forum i cały mod team (nawet tych moderatorów co mnie nie lubią ???? )
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
I takie małe pytanie, może głupie, ale nie wiem do końca - kiedy dawać polubienia, a kiedy reputację ? Jaka jest różnica i cel obu wyróżnień dla forumowiczów ? Np za dobry typ i analizę reputacja i polubienie, a tylko za samą analizę bez typu - polubienie ?
Ja to widze tak:
Polubienie dajesz gdy po przeczytaniu typu,analizy przekonujesz się do gry tegoż typu.
Reputacja gdy typ okazuje się trafny
Ja sie do tego stosuje
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Sporo istotnych rzeczy zostało już zrobionych więc może teraz spytam o kosmetykę ;) Czy jest plan zmienić język stażu usera na polski ? Nie chodzi mi tu o jakieś wymyślne stopnie, ale po prostu żeby jednak całe forum było przetłumaczone.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Sporo istotnych rzeczy zostało już zrobionych więc może teraz spytam o kosmetykę ;) Czy jest plan zmienić język stażu usera na polski ? Nie chodzi mi tu o jakieś wymyślne stopnie, ale po prostu żeby jednak całe forum było przetłumaczone.
Tak, ogarnę - teraz badam dalej tą minusową reputację, niestety przez ostatnie dwa dni ze względu awaryjna sytuację związaną ze szpitalem nie miałem bardzo czasu.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Witam
Od kilku dni nie mogę wejść na normalnej przeglądarce czy to Mozzilla czy inne na forum gdyż po wpisaniu adresu wyswietla się że strona nie istnieje. Dopiero na Torze mogę wejść o co chodzi? czyściłem historię ciasteczka i dalej to samo.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Sporo istotnych rzeczy zostało już zrobionych więc może teraz spytam o kosmetykę ;) Czy jest plan zmienić język stażu usera na polski ? Nie chodzi mi tu o jakieś wymyślne stopnie, ale po prostu żeby jednak całe forum było przetłumaczone.
Przetłumaczyłem - narazie. Nad nową listą, będziemy musieli popracować ????
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Zmiany ogólnie na duży plus. Wielki ukłon dla Administracji i Moderatorów za to jak wygląda teraz forum. Mam jednak pytanie...da się coś zrobić z faktem, że po dodaniu repki dla danego użytkownika strona przeładowuje się i wracamy do 1 postu na danej stronie ? I trzeba śmigać pokrętłem na dół aby odszukać ostatnio nagrodzony post.
Trochę mnie to irytuje, nagradzam dobre typy stąd moja sugestia ????
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Zmiany ogólnie na duży plus. Wielki ukłon dla Administracji i Moderatorów za to jak wygląda teraz forum. Mam jednak pytanie...da się coś zrobić z faktem, że po dodaniu repki dla danego użytkownika strona przeładowuje się i wracamy do 1 postu na danej stronie ? I trzeba śmigać pokrętłem na dół aby odszukać ostatnio nagrodzony post.
Trochę mnie to irytuje, nagradzam dobre typy stąd moja sugestia ????
Dzięki za docenienie, ostatnie tygodnie były ciężkie i bardzo pracowicie, dużo ponad normę, fajnie ze widać efekty :) dodałem do ToDo, na pewno da sie coś wykombinować :)
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Zmiany ogólnie na duży plus. Wielki ukłon dla Administracji i Moderatorów za to jak wygląda teraz forum. Mam jednak pytanie...da się coś zrobić z faktem, że po dodaniu repki dla danego użytkownika strona przeładowuje się i wracamy do 1 postu na danej stronie ? I trzeba śmigać pokrętłem na dół aby odszukać ostatnio nagrodzony post.
Trochę mnie to irytuje, nagradzam dobre typy stąd moja sugestia ????
Dziwne, własnie testuje. U mnie po dodaniu reputacji przesuwa właśnie do komentarza a propo reputacji. Mogę zmodyfikować tak, aby po dodaniu reputacji strona w ogóle się nie przesuwała.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dziwne, własnie testuje. U mnie po dodaniu reputacji przesuwa właśnie do komentarza a propo reputacji. Mogę zmodyfikować tak, aby po dodaniu reputacji strona w ogóle się nie przesuwała.
Tak by było chyba najlepiej, bo tak też było na starym silniku forum ;)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie wiem czy już ktoś to zgłaszał, ale odnośniki na dole forum do facebooka, google+ i twittera nie przenoszą na te portale, a na główną stronę forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom