>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mike i LoL

brawomike 134

brawomike

Użytkownik
Ogladałem tak samo jak poprzednie mecze Vitality i nic nie grali.
Nie wiem dlaczego malzahar nie jest banowany, nie wiem jakie win ratio ma ten champion ale większość typów w tym temacie przegranych to mecze właśnie przeciwko niemu.
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
LCK

BBQ:Kongdoo Monster
Typ: BBQ
Kurs:1.44
Buk:bet365

Ten typ troche ryzykowny, szczególnie kurs moim zdaniem za niski , Kongdoo przegrało na razie wszystko ale grali z bardzo dobrymi zespołami. Stawiam bo nie widzę innego ciekawego zdarzenia na ten mecz.

Afrecca:JAG
Typ: Afrecca
Kurs:1.22
Buk: bet365

AKO:1.77
Stawka: 380pln⛔⛔⛔
Do wygrania:670pln
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
&quot;Stawiam bo nie widze innego ciekawego zdarzenia na ten mecz &quot; :cool::cool::cool::cool::cool:
Affreca moim zdaniem spore value mimo ze kurs 1,22
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
&quot;Stawiam bo nie widze innego ciekawego zdarzenia na ten mecz &quot; :cool::cool::cool::cool::cool:

Affreca moim zdaniem spore value mimo ze kurs 1,22
Moim zdaniem affreca jest zbyt losowa zeby grac ja po takim kursie. Raz przegrywaja na MVP, a nastepnie graja fajna Bo3 na KT. Ja dzisiejszy dzien LCK skipuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
EU LCS

Splyce-Origen
Typ: Splyce
Kurs:1.20
Buk:Bet365

Roccat:Fnatic
Typ: Fnatic
Kurs:1.22
Buk:bet365

AKO:1.44
Stawka 300pln
Do wygrania: 440pln✅✅✅

Midlaner Roccatu jeszcze nigdy nie wygrał mapy na zawodowej scenie.
Ci cieszę się że niektórzy interesują się tu lolem ale jednak nie chciałbym dyskusji w tym temacie bo robi się on coraz mniej przejrzysty, a prowadze go głównie do swoich statystyk.
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
TSM:CLG
Typ: TSM
Kurs:1,4

Co prawda w ubiegłym tygodniu CLG grało już trochę lepiej, to ciągle plasują się w środku tabeli. TSM pokazuje solidną, stałą formę. Trduno mi znaleźć jakąś szansę dla CLG, może gdyby Bjergsen w drodze do studia złamał rękę, mieliby jakieś szanse. W innym wypadku TSM powienien pewnie wygrać - jest po prostu lepszą drużyną

Echo Fox:Liquid
Typ: Echo
Kurs: 1.83

Echo FOx ostatnio zaczyna zaskakiwać. Niedawno na wierzch wyszły informacje i ich problemach ze znalezieniem scrim partnerów, jednak mimo to pokazują solidną grę. Pewne 2:0 na Dignitas i wyrównane gry z FlyQuest, ostatecznie zakończonie wymikiem 2:1 na Froggena i społki udowniły, że trzeba zacząć się z nimi liczyc. To właśnie ten zawowdnik powininen zdobyć największą przewagę nad jego opnentem. Goldenglue zdaje się być najsłabszym punktem TL. Nie należy jednak zwalać całej winy za porażki na niego - cała drużyna ostatnimi czasy prezentuje wręcz tragiczny poziom. IMO 2:0 dla Echo Fox.

Ako:2.57
Stawka:200pln⛔⛔⛔
Do wygrania:510pln

FlyQuest: Dignitas
Typ:Fly
Kurs:1.83
Stawka:100pln
Do wygrania:183pln✅✅✅

i flyquest tak75-25 imo, jakby nie mowili ze te scrimy im tak chujowo ida to bym w ciemno stawial
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
Chalenger Series EU
Team Kinguin: Misfits Academy
Typ:Kinguin
Kurs: 9
Buk bet365
Milenium: Fnatic Academy
Ty: Fnatic
Kurs: 2
Buk: bet365

PSG: Schalke
TyP: Schalke
Kurs:2.5
Buk: Bet365
Ako:45
Stawka:200 pln
Do wygrania: 9000pln
Stawiam jeszcze odzielnie kinguin.
Kurs na kinguin to nie porozumienie ostatnio mocno przegrali ale na zdecydowanie najlepsza drużyne w CS misfits zaś wygrało z najsłabsza drużyną Milenium.
Całe Polskie środowisko sportowe uważa kinguin za faworyta a po takim kursie warto zaryzykować.
Następny Fnatic ostatnio niespodziewanie łatwo poradził sobie z PSG, co prawda stracili junglera który przeszedł do pierwszego składu ale z Milenium i tak nie powinni mieć problemu.
Ostatni mecz to jak większość twierdzi 2 najlepsze drużyny w stawce ale PSG moim zdaniem i tak nie ma podejścia do Shalke
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Do góry Bottom