>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

mikrofon

mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Od jakiegoś czasu mam problem z mikrofonem, a właściwie z czymś innym. Mikrofon jest w 100% sprawy. Problem w tym, że gdy łącze się przez jakiś komunikator głosowy (Skype, ventriloo, ts3 itp), możliwość gadania jest zablokowana. I w tych komunikatorach jest wszystko ok w ustawieniach, zresztą trudno, żeby na pstryknięcie palcem w 4 programach ustawienia same się pozmieniały... Wygląda to tak, że przed jakimkolwiek połączeniem mogę sobie wejść do ustawień i zrobić test, który potwierdza działanie mikrofonu, ale gdy już połączę się z jakimś serverem/człowiekiem to nie da się mówić.
I to tak, że po naciśnięciu guzika &quot;push to-talk&quot; nic nie chce się podświetlić, tak jakby się nagle wszystko blokowało (nagrywanie przez głupi rejestrator dźwięku też stoi w miejscu)...
Grzebałem, szukałem - nic nie znalazłem. Tylko nie wyjeżdżajcie mi, że mam w &quot;regulacji audio&quot; odznaczony mikrofon czy coś takiego, bo sprawdzałem to 130 razy ???? Przeinstalowanka sterownika też nic nie dała. Za formatowanie też podziękuje. Przy okazji zauważyłem, że przywracanie systemu mi też wysiadło... :?
Jakieś pomysły? ;&gt;
 
Do góry Bottom