>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mila Pomylka

W 1

wojnecki

Użytkownik
Wplacilem sobie depozyt w kwocie 25 zl. I szedl dosc dlugo. Przez przelewy 24. I dopiero dzis rano zaksiegowali mi kwote 25 zl. Teraz sie loguje i mam 50 zl. Dwa razy to samo zrobili. Ciekawe kiedy sie skapuja.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wplacilem sobie depozyt w kwocie 25 zl. I szedl dosc dlugo. Przez przelewy 24. I dopiero dzis rano zaksiegowali mi kwote 25 zl. Teraz sie loguje i mam 50 zl. Dwa razy to samo zrobili. Ciekawe kiedy sie skapuja.
O takiej pomyłce jeszcze nie słyszałem... więc na 99,9% jest to bonus ????
I wcale się nie ciesz, bo musisz go obrócić ;)
Oczywiście możesz też go anulować, wystarczy napisać do supportu.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czemu mieliby Ci zabrać, skoro obróciłeś :| ?
Mówiłem, że istnieje możliwość anulowania bonusu, jeśli nie chcesz go otrzymać (czyt. nie chcesz spełniać warunków do wypłaty).
Sam widzisz, ze był to bonus a nie pomyłka... koniec tematu.
 
W 1

wojnecki

Użytkownik
Ja o zaden bonus nie prosilem itd, nie domagalem itd. Moja opinia jest taka: ja mam konto w malo znanym banku wiec przez przelewy24 nie ma szans aby depozyt zostal zaksiegowany w 15 minut. Wiec zrobili to na drugi dzien rano, i w dziale finansowym sie im pomieszalo i ktos inny zrobil to samo drugi raz wieczor. Nie wierze w zadne bonusy bez wiedzy uzytkownika.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Kontynuuję temat, tylko żeby Ci uświadomić, że był to bonus.
Zaloguj się, wejdź w &quot;moje konto&quot; a następnie w transakcje.
Zobaczysz czemu miałeś dopisane 50 złotych ????
 
W 1

wojnecki

Użytkownik
Juz nie raz wpalcalem przez przelwey24 i czasem sie tak poknocilo ze czekalem 4 dni. I zadnych dodatkow nie bylo. Dopiero ostatnio. I wazne informacja jeszcze: gdy dostalem przelew o 8:15 to nie dostale mmejla, jak dostalem potem znow ten depozyt niespodziewanie o 16:15 top wtedy dostale mejla &quot;Twoj depozyt zostal aktywowany na koncie gracza, za trudnosci przepraszamy&quot;. NA pewno robimy to dwie rozne osoby. i im sie powielilo.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Właśnie bo Ty się chwalisz żalisz czy nie wiem co ? NO udało Ci się masz 25pln za free brawo, gratuluje jestem z Tobą.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Mi półtora roku temu na koncie bankowym pojawiło sie dodatkowe 1200zł , w historii transakcji nie było po tym ani śładu:grin: Do dzisiaj tego mi nikt nie zabrał
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Juz nie raz wpalcalem przez przelwey24 i czasem sie tak poknocilo ze czekalem 4 dni. I zadnych dodatkow nie bylo. Dopiero ostatnio. I wazne informacja jeszcze: gdy dostalem przelew o 8:15 to nie dostale mmejla, jak dostalem potem znow ten depozyt niespodziewanie o 16:15 top wtedy dostale mejla &quot;Twoj depozyt zostal aktywowany na koncie gracza, za trudnosci przepraszamy&quot;. NA pewno robimy to dwie rozne osoby. i im sie powielilo.
W takim razie żałuj że nie wpłaciłeś w owym czasie załóżmy 2000 PLN :cool:

Bo dubel 25 PLN to ilość śladowa
 
Do góry Bottom