>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Milan AC - Inter Milan 14.04.2006 - 18:00

Status
Zamknięty.
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Milan - Inter 2.30 2.85 3.25

Logicznie rzecz biorac faworytem jest Milan ale wszyscy wiedza ze za 4 dni Milan zagra o finał CL z Barsa i napewna juz &quot;zaczynaja myslec&quot; o tamtym meczu.
Mozliwe a nawet bardzo prawdopodobne jest ze trener bedzie oszczedzal podstawowych zawodnikow zeby sie nie nabawili przypadkowo jakis urazow co zreszta jest logiczne bo graja przeciez o final CL.
Ale przeciez i chca osiagnac dobre miejsc e lidze wloskiej. Druga pozycja gwarantuje bezposredni awans do CL.Maja tylko dwa punkty przewagi na Interem.
Inter juz tylko jest skoncentrowany na lidze. Co w tym przypadku nalezalo by sadzic o wyniku tego meczu ?

Typuje remis.
 
el_fenomeno 0

el_fenomeno

Użytkownik
To nie jest zwykły ligowy mecz, a wielkie derby Mediolanu - mecz o prestiż. Drużyny za pewne (Inter na pewno) zagrają w najmocniejszych składach, nkt się nie będzie oszczędzał. Myślę, że tu nikt nie będzie grał na remis, a gdy oba zespoły grają o przysłowiowe 4 pkt, to bardzo czesto taki mecz kończy się bez roztrzygnięcia. Typuje: X
 
L 45

laha

Forum VIP
No i to był raczej (jak to pewniaczek ują) Sparing a nie mecz :? Dobrze że chociaż bramka padła :? Ale mi weszło i należy się cieszyć

Kaka Kaladze rulezz

[center:08f1ec9f6f]Milan - Inter 1:0[/center:08f1ec9f6f]
 
novo 203

novo

Użytkownik
W takich meczach od zawsze padał wynik 1-1 ( przynajmniej w Serie A), jak zobaczyłem końcowy wynik to sie nawet troche zdziwiłem.... :roll: .
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
No i to był raczej (jak to pewniaczek ują) Sparing a nie mecz :? Dobrze że chociaż bramka padła :? Ale mi weszło i należy się cieszyć

Kaka Kaladze rulezz

[center:2731b2a362]Milan - Inter 1:0[/center:2731b2a362]
Troche dziwne.Inter przeciez mogl powalczyc bo nie maja zadnych &quot;dodatkowych&quot; meczy oprocz ligi (no chyba ze sie mysle) a tu taki wynik... Widac ze odpuscili juz chyba walke o 2 miejsce.Szkoda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom