>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Miliony RPA - Gamebookers

G 0

gienek_

Użytkownik
No to panowie gratulacje. Jak możecie to napiszcie potem ile dostaliście bo bardzo jestem ciekaw ???? Co prawda sam jeszcze mam szansę bo zostało 8 meczów a jak do tej pory trafiłem 8... zobaczymy czy jeszcze przy dwóch się poszczęści.
 
D 2

dar852

Użytkownik
Wiele się nie zmieniło.....przed ostatnimi meczami :
Liczba przewidywań 62
Liczba poprawnych przewidywań 13
Obecna pula nagród € 15,000
Liczba przewidywań potrzebna do osiągnięcia kolejnej puli nagród 3
 
G 0

gienek_

Użytkownik
U mnie już tylko 1 do &quot;celu&quot;. Gdyby nie własna głupota to byłoby już 10 poprawnych, na 5 minut przed meczem Urugwaj-Ghana zmieniłem z 1-1 na 0-0:-|
Cztery mecze zostały, zastanawiam się jak to teraz rozegrać. Może dam wszędzie 0-0 lub 1-1, a nuż się coś się trafi. Trzeba jeszcze asekuracyjnie wpłacić kasę do gamebookers i coś postawić hehe.
dar852 ciekaw jestem które mecze trafiłeś, pochwal się ???? Moje:
RPA-Meksyk 1-1
Algieria-Słowenia 0-1
Słowenia-Anglia 0-1
Ghana-Australia 1-1
Ghana-Niemcy 0-1
Holandia-Dania 2-0
Włochy-Paragwaj 1-1
Holandia-Słowacja 2-1
Paragwaj-Hiszpania 0-1
 
D 2

dar852

Użytkownik
&quot;dar852 ciekaw jestem które mecze trafiłeś, pochwal się ???? Moje:&quot;
Nie było wymyślnej strategi opartej na fusach i astrologii ;) głównie stawiałem na najczęściej padający w piłce nożnej wynik czyli 1:0 i tyle... ????
 
K 0

ktokolwiek

Użytkownik
Liczba przewidywań
62
Liczba poprawnych przewidywań
10
Obecna pula nagród
€ 15,000
Liczba przewidywań potrzebna do osiągnięcia kolejnej puli nagród
6
Jest nas tutaj trzech zatem.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Mi niestety jednego zabrakło , w fazie pucharowej tylko jeden DW trafiony , i do tego zapomniałem o ćwierćfinałach ;/
 
G 0

gienek_

Użytkownik
Jeszcze ja dołączam, rzutem na taśmę ;]&lt;szczerbaty&gt; Ale cieszyć się będę dopiero jak ten bonus będzie na jakimś przyzwoitym poziomie i uda się go obrócić zgodnie z regulaminem.
Niestety 10-15 meczy mogło sporo ludzi trafić.&lt;/szczerbaty&gt;
 
D 2

dar852

Użytkownik
Raczej nie jeżeli trzymają się tego &quot;Bonusy i gotówka zostaną wypłacone na konta graczy w ciągu od 48 do 72 godzin po zakończeniu wydarzenia&quot;
 
Do góry Bottom