>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MiniTour -> Edition: 3rd [ZapisY -> 23.01.2008 21:30]

housekloc 0

housekloc

Użytkownik
pisze tu bo do minitour chyba nie ma cafe

matex34 - nazghul - na obopolne zyczenie prosimy o przelozenie terminu do jutra [niedziela]. zreszta i tak wiekszosc nie rozegrala swoich meczy. my narazie rozegralisy jeden mecz 1-1 a dzisiaj matex juz nie moze. pzdr
ok. zagrajcie jutro
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Mój mecz ze snajperem miał się odbyć wczoraj. umówiliśmy się na 21.30 ale kolega nie dał rady i wpisał mi ok 23.00 chyba że dopiero się pojawił w domu i że mogę wpisac sobie walkowera, ale wstrzymam się jeszcze i mam nadzieję że dziś uda nam się zagrać. i bedzie można jechać dalej. Dlatego snajper bądź dziś o 21.00 przy kompie to rozegramy te mecze. Wczoraj co prawda po południu zaczęliśmy rozgrywki jednak strasznie cięło że nieszło grać.
Dziś ostatnia szansa....

partolinho i nowak chyba zrezygnowali z gry więc wygrany z naszego meczu ma wolny los..

Mecz bartekf84 - NAZGHUL można grać.....
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Eeee...

Przepraszam bardzo ale ja nie zrezygnowałem ????

Pisałem do Patro na gadu ale ani razu sie nie odezwał :;/:
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Mecz bartekf84 - NAZGHUL można grać.....
no tak ale dlaczego? chyba powinnismy poczekac az kazdy awansuje dalej i rozlosowac kolejne pary - skoro moze byc wolny los [heh.. ;]. przeciez nie ma zadnej drabinki z ktorej by wynikalo ze mamy grac ze soba a to ze pierwsi awansowalismy raczej nic nie znaczy, nie ?
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Eeee...

Przepraszam bardzo ale ja nie zrezygnowałem ????

Pisałem do Patro na gadu ale ani razu sie nie odezwał :;/:
heh.. to czemu sie nie odezwałeś w temacie. myslałem, że daliscie sobie spokój z tym turniejem.
wobec tego ze zrobiło się zamieszanie to zróbmy tak że mój mecz ze snajperem rozegram normalnie dzis a nowak spróbuj skontaktować się z parolinho i jak dziś się nie odezwie to wpiszemy ci walkowera.

i faktycznie zrobimy losowanie kolejnych par. normalnie było tak zawsze że zwyciezca 1 pary grał ze zw 4 pary a zw 2 z 3.. ale faktycznie zapomniałem wpisać tej drabinki wiec jak juz bedzie wiadomo kto gra dalej zrobimy losowanie i juz
 
snajper2008 0

snajper2008

Użytkownik
Przepraszam wszystkich że nie mogłem rozegrac meczy ale nie dało sie:/ HouseKloc moze potwierdzić że prubowaliśmy grać ale strasznie sie cieło, dzwoniłem do neostrady czemu tak sie dzieje to powiedzieli ze mają awarie i dlatego tak pomalu internet chodzi. No i niestety musiałem wycofać sie z turnieju. Ale mam nadzieje że jak neostrada juz sie poprawi i bedzie następny turniej to mnie przyjmiecie ????
pozdrawiam
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Nowak 21:59:31
bedziemy grac ten mecz ??
Patrolinho 22:01:54
Daję walkowera ... Sorki, ale nie mma niestety czasu coś osttanio .... Także napisz na forum, że walkower ja najwyżej potwierdzę ...

Tak wiec Patro niestety walkower :;/: szkoda...
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
???? szkoda że nie popatrzylem wczoraj to moze bysmy zdazyli zagrac a tak wyjezdzam w góry za chwilke do niedzieli wlacznie. zobacze, moze w Zakopcu znajde jakas internetowa kafejke z fifka . jak nie to HouseKloc wygrales wilczy bilet do finalu ????
 
Do góry Bottom