>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Minusowe stan konta!

M 5

maxii32

Użytkownik
Witam, proszę o poradę. Wczoraj zagrałem kupon chyba 6 zdarzeń piłki nożnej na BTS i wszystkie weszły jednym z nich był mecz Sandecja - Śląsk po dogrywce i w trakcje rzutów karnych został przerwany mecz bo sobie gospodarze zeszli z boiska! Ale wróćmy do mojego kuponu zrobili zwrot i z tego powodu mam teraz ujemny stan konta! Ale przecież w regulaminowym czasie kupon jest wygrany obie drużyny strzeliły gola więc to co się dzieje później np: dogrywka mnie nie dotyczy więc co mam robić pisać reklamację?
 
M 5

maxii32

Użytkownik
Dzięki za odp... narazie nie będę pisał nazwy buka bo zapewne ktoś od nich siedzi tu na forum a może i nie. Ale jeśli nie rozpatrzą mi tego pozytywnie to napisze kto takie numery robi.
Post automatycznie złączony:

Pogadaj na czacie, a jak nie to wyślij mejla do obsługi z opisem sytuacji i czekaj. Napewno rozlicza na +
No poczekam bo mają czat dopiero o 9.
Kupon mam wygrany ale zanim zrobili zwrot w tym meczu to obstawiłem siebie za te pieniądze inne kupony i teraz dupa czyli minus ten mecz i się zrobiło-150
 
K 650

kamil997

Użytkownik
To troche bez sensu, przecież zdarzenie zostało rozgrzygnięte. To tak jak buki rozliczaja na minus under 2,5 gdy mecz zostanie przerwany przy wyniku 3:0
 
Do góry Bottom