>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2015 (18.04-4.05.2015)

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ciężko tu znaleźć value: http://pl.sportingbet.com/sporty-snooker/mistrzostwa-%C5%9Bwiata-2015-bbc-commentary-specials/1-5-1024679.html ;]
A tak na poważnie. Setki. 4 paki spokojnie do zrobienia w 2 sesjach. O ile Szon nie będzie łapał zwiech, a Stu nie dopadnie zmęczenie po długim meczu z Trumpkiem.
W całym turnieju setek od groma, więc oby finał nie był w tym względzie gorszy.
Trochę z tego względu planuję grę w pierwszych frejmach na Murphiego. W końcu zagra na świeżości. Przedmeczowo ograniczam się do grania wysokich brejków.
over 3.5 setki 1.85 bwin ✅ 14 frejmów i siedzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Shaun Murphy - Stuart Bingham Typ: Shaun Murphy -2.5 AH frejma @ 1.70 WilliamHill

Szczerze mówiąc nie widzę innego rozwiązania niż drugi tytułu dla Murphy&#39;ego. Szkot wysokimi wygranymi w poprzednich rundach na pewno zbudował w swojej głowie sporo pewności siebie do swojego snookera. Binghamowi awans do finału również dał spory marale boost, ale obawiam się, że u niego może wystąpić syndrom Hawkinsa, który po ciężkim boju z faworyzowanym rywalem potrzebował dwóch sesji na odbudowanie się i złapanie świeżości. Inna sprawa, że styl gry Murphy&#39;ego jest bardzo elastyczny i łatwo dostosowuje się do gry rywala. Dobrze czuje się na długich bilach, w grze taktycznej oraz wbiciach. To właśnie to, że jego styl ewoluował ku bardziej ofensywnemu, spowodowało iż Murphy zameldował się w finale. Bingham pokonując Trumpa potwierdził, że samym wbijaniem mistrzostwa zdobyć się nie da. Do tego potrzebna jest chłodna głowa, a tej Shaunowi na pewno nie brakuje.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Murphy - Bingham typ Bingham kurs 3.14 Pinnacle✅ 15-18
Dziś Wielki Finał i sensacyjny finalista Stuar Bingham pogromca dwóch wielkich faworytów O&#39;Sullivana oraz Trumpa. W obu pojedynkach bukmacherzy i znawcy nie dawali mu szans. Przy stanie (8-8) rozbił Osę wygrywając bodaj cztery frejmy z rzędu. Później ogranie faworyzowanego Trumpa głównego kandydata do tytułu po Osie. Cały mecz na prowadzeniu mimo to Trump przy stanie 16-14 wygrał dwa frejmy i zadecydowała ostatnia partia gdzie Bingham pokazał klasę i opanowanie wygrał frejma po wbiciu pokrzywionego wózka spod bandy to było wbicie na finał. Przed turniejem stawiałbym na Murphego którego bardzo lubię. Shawn gra tutaj świetnie na długich bilach oraz odstawnych i wygrywa bardzo pewnie dlatego jest faworytem. Jednak od tego turnieju sympatyzuje ze Stuartem po jego świetnej grze i utarciu nosa dwóm faworytom. Moim zdaniem decydujący będzie dzisiejszy dzien ponieważ Murphy dłużej odpoczywał jeżel jednak Bingham dziś nawiąże walkę i wynik będzie korzystny jutro może osiągnąć życiowy sukces i zostać Mistrzem Świata
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Murphy Shaun v Bingham Stuart
Total century breaks
Typ: Over(4.5) @ 1.90 ✅ 6 (Murphy 106, 121; Bingham 105, 123, 112, 102)
Paddy Power
Na niższą linię się spóźniłem, ale 5 setek też spokojnie do zrobienia, nawet przez samego Murphy’ego. Jeśli Szon ma zdobyć swój drugi tytuł to warunkiem koniecznym jest dokładnie taka forma punktowa jaką prezentuje przez cały turniej, czyli świetna. Na koncie 11 setek, w tym 5 w półfinale z Hawkinsem. Myślę, że 3-4 jak najbardziej jego zasięgu, 1-2 powinien dorzucić Bingham i mam nadzieję, że chłopaki nie będą czekali z fajerwerkami do ostatniej sesji jak wczoraj Trump z Binghamem. Trudno lekceważyć fakt, że Bingham ograł dwóch najlepszych graczy w tym biznesie i to na pewno nie był przypadek, ale też nie można nie zauważyć, że zarówno O’Sullivan a zwłaszcza Trump nie grali swojego optimum. Dlatego dla tych, którzy stawiają na Murphy’ego ciekawą opcję ma William dająć dobry kurs na jego wygraną z 3 setkami po drodze. Myślę, że jedno wynika z drugiego, a kurs dużo wyższy niż czysty win.
Typ: Shaun Murphy to win and make 3 or more match Century Breaks @ 2.50 ⛔ ani jedno ani drugie..
William
Przedmeczowo na razie tyle, pewnie między sesjami jeszcze będzie okazja coś postawić, bo i wiadomo będzie więcej.
 
aiqu 0

aiqu

Użytkownik
Ja dziś pogram bardziej for fun ale dałbym z 20% prawdopodobieństwa, że wejdzie. Finał to finał, nie spodziewam się masakry ze strony Murphy&#39;ego. Bingham doszedł tak daleko nie &quot;na ładne oczy&quot; pokazał kawał dobrego snookera, wyeliminował Trumpa, O&#39;Sullivana głównych faworytów do zwycięstwa na początku turnieju.
Moj typ:
Shaun Murphy v Stuart Bingham
(Czy któryś z graczy wygra 3 frame&#39;y z kolei?)
NIE - @51 bet365
Powodzenia ????
 
K 127

kwoko

Użytkownik
Ja dziś pogram bardziej for fun ale dałbym z 20% prawdopodobieństwa, że wejdzie. Finał to finał, nie spodziewam się masakry ze strony Murphy&#39;ego. Bingham doszedł tak daleko nie &quot;na ładne oczy&quot; pokazał kawał dobrego snookera, wyeliminował Trumpa, O&#39;Sullivana głównych faworytów do zwycięstwa na początku turnieju.

Moj typ:

Shaun Murphy v Stuart Bingham
(Czy któryś z graczy wygra 3 frame&#39;y z kolei?)
NIE - @51 bet365

Powodzenia ????
Szanse 20% przy kursie 51? To bylby jakis bet roku!
Niestety, brak Ci nawet podstaw rachunku pstwa. Matematycznie szansa na to, ze zaden nie wygra 3 frejmow z kolei, jest znikoma. Trudno sie to liczy, ale zapuscilismy kiedys symulacje komputerową i przy załozeniu pelnej losowosci (50% szans kazdego z graczy w kazdym frejmie) te kursy z b365 nie mają value, pstwo zawsze jest mniejsze niz wynikałoby z kursu (tu: ponizej 2%). Oczywiscie jesli jeden z graczy ma przewage, to tylko gorzej dla betu, bo latwiej o 3 z rzedu.
 
aiqu 0

aiqu

Użytkownik
Szanse 20% przy kursie 51? To bylby jakis bet roku!
Niestety, brak Ci nawet podstaw rachunku pstwa. Matematycznie szansa na to, ze zaden nie wygra 3 frejmow z kolei, jest znikoma. Trudno sie to liczy, ale zapuscilismy kiedys symulacje komputerową i przy załozeniu pelnej losowosci (50% szans kazdego z graczy w kazdym frejmie) te kursy z b365 nie mają value, pstwo zawsze jest mniejsze niz wynikałoby z kursu (tu: ponizej 2%). Oczywiscie jesli jeden z graczy ma przewage, to tylko gorzej dla betu, bo latwiej o 3 z rzedu.
ok, matematyka matematyką ???? ale napisałem, ze for fun i ocena wg mnie. Zdziwiłbyś się ile podobnych &quot;historii&quot; z dużym kursem udało się ustrzelić. Z zasady finałów nie obstawiam, a taki mały dreszczyk emocji się przyda. Zobaczymy co będzie. Nie drążmy więcej tego postu. Typ nie jest w żaden sposób super ekstra, poparty analizą, statystykami. Po prostu wg mnie nikt 3F z rzędu nie ustrzeli ????
3F i 3 zgarnął Murphy ???? 1h gry ????
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Murphy vs S.Bingham
Typ: Bingham, Stuart (+4.5) @ 1.50 ✅ 11-14 po 3 sesjach, więc cokolwiek by się nie działo handi na plus
Marathon
Murphy nie może się oderwać od Binghama. Co tylko Szon zyska na początku sesji przewagę kilku frejmów to Stuart błyskawicznie doskakuje i na koniec sesji jest remisowo. Tak było w pierwszej sesji (z 3-0 i 4-2 na 4-4), wieczorem schemat się tylko powtórzył (z 8-4 na 9-8). Nie widać po Binghamie żadnych oznak jakiejś tremy czy nerwowości, wręcz przeciwnie, gra pewnie, kilka wysokich brejków, w tym 2 setki, szykuje się zacięty bój i Murphy będzie potrzebował swojej najlepszej formy żeby zgarnąć tytuł. Linia handicapu solidna, kurs również, do 14 frejmów Bingham powinien spokojnie dobić, a nie wykluczam, że jeśli końcówka będzie wyrównana, to może i spłatać figla faworytowi.
 
B 0

bart1000

Użytkownik
Pytanie do tych co oglądali poprzednie sesje jak psychicznie wygląda Bingham? Popełniał jakieś proste błędy? Po suchych statach 3 sesja wygląda bardzo dobrze 112, 2x80+, 3x50+ tylko nie wiem właśnie jak z głową u niego, żeby nie powtórzył się scenariusz z Trumpem gdzie doszło do decydującej partii, warto wejść mocniej na zwycięstwo Binghama po @ 1.36?
 
L 4

lukasz.b

Użytkownik
Hej,
Śledził ktoś może wczorajszy finał snookera na pr em iu m? Live wyświetlał wynik 2:4 w setkach dla Binghama co skłoniło mnie do postawienie na over 6,5. W 27 frame Bingham wbił następną setke a na tablicy się wyświetliło 2:5. Po meczu okazało się, że setek padło tylko 6 ale źle to opisywali na live.
Zdażyło się komuś taka sytuacja? Myślicie, że mogę do nich napisać z pretensjami? Oczywiście nie mam, żadnych screenshotów z live ale ciekaw jestem ich odpowiedzi.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Hej,
Śledził ktoś może wczorajszy finał snookera na pr em iu m? Live wyświetlał wynik 2:4 w setkach dla Binghama co skłoniło mnie do postawienie na over 6,5. W 27 frame Bingham wbił następną setke a na tablicy się wyświetliło 2:5. Po meczu okazało się, że setek padło tylko 6 ale źle to opisywali na live.
Zdażyło się komuś taka sytuacja? Myślicie, że mogę do nich napisać z pretensjami? Oczywiście nie mam, żadnych screenshotów z live ale ciekaw jestem ich odpowiedzi.
Nie wiem co to za buk, napisać zawsze możesz, tylko, że jak nie masz nic, żeby dowieść, że taka sytuacja miała miejsce, to raczej małe szanse na powodzenie. Po prostu pokażą ci oficjalny zapis frejmów i tam jak byk stoi 6 setek i na tym będą się opierać.
http://www.snooker.org/res/index.asp?event=367#r15
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Hej,
Śledził ktoś może wczorajszy finał snookera na pr em iu m? Live wyświetlał wynik 2:4 w setkach dla Binghama co skłoniło mnie do postawienie na over 6,5. W 27 frame Bingham wbił następną setke a na tablicy się wyświetliło 2:5. Po meczu okazało się, że setek padło tylko 6 ale źle to opisywali na live.
Zdażyło się komuś taka sytuacja? Myślicie, że mogę do nich napisać z pretensjami? Oczywiście nie mam, żadnych screenshotów z live ale ciekaw jestem ich odpowiedzi.
Zawsze rob screeny, ale zmartwie Cie. Tez kiedys mialem na bet365 sytuacje ze 180&#39;s w darcie na live, oczywiscie zaklad przegrany, wiec pisalem na support. Odpowiedz byla mniej wiecej taka, zebym sie wypchal. Napisali, ze informacje na live moga byc opoznione/nieprawidlowe i nie nalezy sie nimi sugerowac. Oczywiscie na pytanie &quot;po kiego grzyba podaja bledne informacje&quot; nie odpowiedzieli. Oczywiscie mialem 3 screeny.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wszystkie wyniki:

1. runda:

Mark Selby - Kurt Maflin 10-9
Anthony McGill - Stephen Maguire 10-9
Joe Perry - Zhang Anda 10-4
Shaun Murphy - Robin Hull 10-3
Barry Hawkins - Matthew Selt 10-9
Mark Allen - Ryan Day 10-3
Allister Carter - Alan McManus 10-5
Neil Robertson - Jamie Jones 10-2
Ding Junhui - Mark Davis 10-7
John Higgins - Robert Milkins 10-5
Marco Fu - Jimmy Robertson 10-6
Judd Trump - Stuart Carrington 10-6
Graeme Dott - Ricky Walden 10-8
Stuart Bingham - Robbie Williams 10-7
Matthew Stevens - Mark J Williams 10-2
Ronnie O&#39;Sullivan - Craig Steadman 10-3


2. runda:

Anthony McGill - Mark Selby 13-9
Shaun Murphy - Joe Perry 13-5
Barry Hawkins - Mark Allen 13-11
Neil Robertson - Allister Carter 13-5
Ding Junhui - John Higgins 13-9
Judd Trump - Marco Fu 13-8
Stuart Bingham - Graeme Dott 13-5
Ronnie O&#39;Sullivan - Matthew Stevens 13-5


Ćwierćfinały:

Shaun Murphy - Anthony McGill 13-8
Barry Hawkins - Neil Robertson 13-12
Judd Trump - Ding Junhui 13-4
Stuart Bingham - Ronnie O&#39;Sullivan 13-9


Półfinały:

Shaun Murphy - Barry Hawkins 17-9
Stuart Bingham - Judd Trump 17-16


Finał:

Stuart Bingham - Shaun Murphy 18-15

Brejki stupunktowe:

Neil Robertson - 145, 143, 142, 141, 133, 130, 129, 119, 115, 115, 109
Stuart Bingham - 145, 123, 112, 106, 105, 104, 102, 102, 102, 100
Ronnie O&#39;Sullivan - 139, 118, 116, 110, 104, 103, 100
Shaun Murphy - 138, 127, 125, 121, 121, 121, 111, 106, 106, 105, 105, 101, 100
Anthony McGill - 137, 125, 122
Ding Junhui - 135, 109
Ricky Walden - 135, 104
Judd Trump - 133, 129, 127, 113, 111, 111, 109, 108, 108, 102
Zhang Anda - 132
Barry Hawkins - 131, 109, 108, 108, 108, 104, 104, 103, 103, 102
Joe Perry - 131
Ali Carter - 127
Mark Selby - 124, 120, 108, 101
Marco Fu - 120
Matthew Stevens - 115, 111
Mark Allen - 115, 109, 101
Matthew Selt - 109, 102
Jimmy Robertson - 106
John Higgins - 106
Mark Davis - 106

Mecz finałowy:

 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom