>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2016 (16.04-2.05.2016)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ten kto grał na Dinga chyba mało snookera w zyciu oglądał i ogląda Dinga po raz pierwszy dominującego w jakims turnieju ale do czasu. Ilez ja juz turniejow ogladalem gdzie on brylował ale jednak brakowało tego czegos zeby wygrac. Selby to krol brudnej gry oraz gry na odstawne i to co pokazal z FU ktory i tak grał swietnie jezeli chodzi o odstawne, ustawianie snookerow oraz wychodzenie z Nich było wielkie.Fu grał najlepszego swojego snookera od 2007r i Grand Prix ale i tak poległ.
Selby ograł Ronniego w 2014r bedac doggiem i przegrywajac juz sporo wiec Ding to dla niego pestka. Mark ma JAJA a Ding nie. Pisze to przy co prawda 8-5 dla Anglika jednak nie ma innej opcji jak Jego wygrana. Zaluje, ze nie zagrałem na Marka bo niestety weekend o wielu rzeczach dał zapomniec ????
Z osądami finału poczekałbym do końca, dopiero półmetek. Przecież niewiele brakowało, żeby Ding nawet prowadził po 2 sesjach a wychodził z 0-6. Zadecydował jeden frejm który wprawdzie wygrał na 7-8, ale wdał się w długą grę na snookery, bo Selby już taki jest że nie poddaje frejma nawet jak potrzebuje 2-3 snookerów. Ostatecznie Chińczyk wygrał go, ale po godzinie, a nie szybko jednym podejściem i przez to momentum uciekło. Gdyby nie to to myślę, że wynik byłby na styku, albo nawet na plus dla niego. Tak czy siak jeszcze sporo snookera przed nami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom