>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Jestem ciekaw jak ten nasz dzisiejszy mecz będzie wyglądał gdy wygramy 1 seta bo i u nas i u nich wejdą rezerwy i ten mecz będzie już kompletnie o nic i każdy wolałby już zejść z parkietu
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Ja to się obawiam że Włosi pójdą po trupach żeby awansować i sędziowie mogą gwizdać pod nich a w Italii to jest na porządku dziennym i żeby się nasi zawodnicy nie dali sprowokować!!!!
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ja to się obawiam że Włosi pójdą po trupach żeby awansować i sędziowie mogą gwizdać pod nich a w Italii to jest na porządku dziennym i żeby się nasi zawodnicy nie dali sprowokować!!!!
Nie no nie przesadzajmy, gdyby nie było challengu to mogło by się tak stać, teraz jednak każdą decyzję można sprawdzić i nie ma takiej opcji
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
i co wszystkim co na serbie dawali kopara odpadla, moj typ się sprawdzi - Polska wygra turniej. Dwa razy ojebali słabych Serbów ????
dawajcie bo kurs ciągle niezły na Polskę że wygra cały turniej
8,75 bah - wygrana Polski w turnieju.
Dzisiaj jadą z Włochami lekko 3:1.
 
P 0

pavlinho

Gość
Co ty w ogole wypisujesz. A co to za roznica czy 28:26 czy 25:23
masakra ...
Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o tym sporcie i zasadach to byś wiedział. Im wyższy wynik wygranego seta przez Włochów na przewagi, tym gorzej dla nas bo liczy się RATIO a nie różnica małych punktów. Im wyższy wynik seta na przewagi dla Włochów, tym gorsze ratio dla Polski.
 
L 0

l.grubakko

Użytkownik
Czemu tak sądzisz? Polska po wygraniu jednego seta ma awans z 1 miejsca. Myślisz że będą się tutaj zabijać na 5 setów mając na następny dzień mecz być może o 17:00 (właśnie wiadomo już kto gra o której?)?
Powiem tak niekt nie będzie się zabijał ani POLACY ani USA. Po prostu wyjdą I będą grać radosną siatkówkę bez względu na wynik bo I tak mają gwarancję awansu Ale oba będą chciały wyjść z 1 miejsca w swojej grupie. Dziś pograja rezerwowi. A co za tym idzie błędy I brak ogrania w podstawowej 6-8 (wlaczajac zmiennikow) Na tym etapie rozgrywek gdzie nie ma już slabiakow i gra bedzie mieszana musza byc overki. W mojej opinii żaden z dzisiejszych meczy nie skończy się wynikiem 3:0. A wręcz przeciwnie liczę w obu meczach na wyniki 5 setowe.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Czemu tak sądzisz? Polska po wygraniu jednego seta ma awans z 1 miejsca. Myślisz że będą się tutaj zabijać na 5 setów mając na następny dzień mecz być może o 17:00 (właśnie wiadomo już kto gra o której?)?
Jeśli wyjdziemy z 1 miejsca gramy o 20:30
Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o tym sporcie i zasadach to byś wiedział. Im wyższy wynik wygranego seta przez Włochów na przewagi, tym gorzej dla nas bo liczy się RATIO a nie różnica małych punktów. Im wyższy wynik seta na przewagi dla Włochów, tym gorsze ratio dla Polski.
A co to jest RATIO? Stosunek punktów wygranych do przegranych. Mam rozumieć, że według Ciebie dla Włochów dużo lepsze jest np 28:26 niż 25:23 ? ????
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Chyba masz matematykę w liceum to sobie policz lub doczytaj.
To proszę wytłumacz mi skoro jestem niedoinformowany. Włosi muszą wygrać różnicą 15 punktów i co to za różnica czy wygrają 100:98 czy 25:23 skoro to nadal 2 punkty ?
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
To proszę wytłumacz mi skoro jestem niedoinformowany. Włosi muszą wygrać różnicą 15 punktów i co to za różnica czy wygrają 100:98 czy 25:23 skoro to nadal 2 punkty ?
Dla ciebie to 2pkt a ratio wychodzi wtedy odpowiednii 1.020 i 1.087 Widzisz juz różnice ?
 
S 22

szpak

Użytkownik
Wczoraj grałem na Polaków bo kursy były za wysokie a dzisiaj uważam, że warto zagrać na Włochów (ale tylko 3:0 bo czysty win jest bezsensu), bo mogą się dziać różne cyrki a doskonale wiemy jak gospodarze są ciągnięci za uszy. Publiczność może zrobić swoje a że mamy stosunkowo sporo młodych chłopaków to mogą nie wytrzymać presji. Zresztą Kubiak i Kurek też do oaz spokoju nie należą. Jeśli damy się Włochom rozpędzić jest szansa na to że to wykorzystają. Bierzecie sobie do siebie że napisałem ,,posrani&quot;... ???? . Ogarnijcie się trochę i nie czepiajcie się jakiś słówek. Szanuje naszą reprezentację za to co zrobiła, ale to nie znaczy że w każdym meczu będę na nich grał z tego powodu.
Przewiduje co się może dziać patrzę co proponuje bukmacher. Skoro na taki obrót sprawy płacą 3.0 to zamierzam spróbować. Oczywiście nie biorę tego za pewnik, tak jak nie brałem wczoraj za pewnik że Polacy wygrają, ale uważam że kurs jest warty gry tak jak był wczoraj w stronę Polski.
Ja cały czas mam obraz Polaków jako drużynę która nie gra tutaj rewelacyjnie. Nie możemy brać za wyznacznik dwa wygrane mecze z Serbami po 3:0 gdzie Serbowie w obu przypadkach mieli mecze towarzyskie.
Dla mnie dużo większym wyznacznikiem był mecz z Francją gdzie Francja walczyła o życie i my również mieliśmy nieciekawą sytuację. I co? Dostaliśmy srogie lanie.
Nawet jeśli Polska wygra dziś 3:0 to dopiero prawdziwym wyznacznikiem będą półfinały gdzie wszyscy będą grać na 100%. Dzisiaj Włochy po przegranym pierwszym secie również tak jak i my będą grali towarzysko więc również nie będzie można wyciągać pochopnych wniosków.
Jeśli zagramy w półfinałach to obstawiam że mecze przegramy, ale jeśli kursy będą przesadzone na Polaków to będę grał w ich stronę bo to jest BUKMACHERKA
Podsumowując tak jak pisałem, kurs 3.0 skłania mnie do grania w stronę 3:0 na Włochów gdyż ten kurs jest zawyżony (zresztą już widzę trochę spadł). Nie jestem wróżbitą nie mówię że tak się stanie. Staram się wyszukać wartościowych zdarzeń bo na tym polega BUKMACHERKA, a widzę jednak że niektórzy mają problem zeby to zrozumieć.
Mam nadzieje że nikt tymi bzdurami nie będzie się sugerował! Mecz z Francją jest dla Ciebie wyznacznikiem gry naszej reprezentacji? Gdzie ewidentnie ten mecz został przez nas zespół odpuszczony by skupić się wyłącznie na Serbi. Zgodzę się że Serbia nie zabijała się w meczach z Polakami ale wczorajszy mecz stał już na wysokim poziomie. Poza USA wszystkie pozostałe zespoły są w naszym zasięgu i jeżeli utrzymamy koncentrację i poziom gry z wczorajszego meczu to jestem spokojny o tego seta. Powrót Kubiaka dał temu zespołowi takiego kopa , że wyglądamy z nim o 60% lepiej niż bez niego.
Podsumowując Polska wygrywa seta i kończymy ten mecz, nie będziemy się zabijać o wynik skoro jutro półfinały.
Mój typ 3:1 Włochy
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dla ciebie to 2pkt a ratio wychodzi wtedy odpowiednii 1.020 i 1.087 Widzisz juz różnice ?
Jest jedna różnica. Ratio obliczasz dzieląc wygrane punkty przez przegrane. Czyli np. przy wyniku 25:23 masz ratio 1.086 a przy wyniku 28:26 masz ratio 1.076. Czyli lepszy wynik dla Ciebie to 25:23, ale są to tak małe różnice że raczej nie będą decydować o awansie.
Nie nadal nie widzę różnicy bo Włosi tak czy tak muszą wygrać 15 punktami i nie ma znaczenia jakie będą wyniki w poszczególnych setach
 
S 22

szpak

Użytkownik
Nazywasz moje posty bzdurami, twierdząc, że Polska odpuściła mecz z Francją stawiając cały nasz turniej na szali w meczu z Serbią :facepalm:. Ciekawa teoria, ale jednak trochę śmieszna ???? . Rozumiem, że z Argentyną też sobie odpuścili?
Oczywiście że ,,JEŚLI&quot; utrzymamy koncetrację i poziom gry będzie taki jak we wczorajszym meczu to seta wygramy. Tylko tak się składa, że na takie zdarzenie mamy kurs 1.34 więc jak ty masz zamiar inwestować w coś takiego pieniądze to oczywiście twoja sprawa...
Jednakże ,,JEŚLI&quot; Polacy nie utrzymają tej koncentracji i nie zagrają na takim poziomie jak wczoraj to mogą dostać 3:0. I na takie zdarzenie mamy kurs 3.0 (przynajmniej jak proponowałem ten typ to taki był, teraz już chyba spadł) i moim zdaniem dużo lepiej jest zainwestować pieniądze w to drugie ,,JEŚLI&quot;[
Meczu z Argentyną nie odpuścili po prostu zagrali mega słabo i dlatego widzisz ile znaczy Kubiak dla tej reprezentacji.
Nie stawiam na seta dla Polaków tylko dokładny wynik 3;1 dla Włochów, bo seta ugramy i to nam wystarczy o ile USA czegoś nie wykombinuje bo od tego meczu będzie dużo zależeć.
Uważam że wynik 3:1 jest bardziej prawdopodobny niż Twoje 3:0 bo Włosi z nikim wielkim na tym turnieju nie wygrali a poza ogórkami których łatwo ograli przegrywali z Rosją i Serbią .
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Smiesza mnie argumenty ze Polska wygra 1 seta i odpusci bo nie bedzie miala o co grac XD A Wlochy to wtedy maja o co? tez nie. I smiem twierdzic ze jezeli Polska juz ugra tego jednego seta to predzej odpuszcza ten mecz Wlosi niz Polacy bo to inna mentalnosc
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Smiesza mnie argumenty ze Polska wygra 1 seta i odpusci bo nie bedzie miala o co grac XD A Wlochy to wtedy maja o co? tez nie. I smiem twierdzic ze jezeli Polska juz ugra tego jednego seta to predzej odpuszcza ten mecz Wlosi niz Polacy bo to inna mentalnosc
A myślisz że po wygranym secie nie zejdzie cały lub większość 1 składu ? Ten mecz po tym jak Polacy wygrają seta będzie totalną loterią bo i jedni i drudzy wpuszczą zmienników
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to jeden &quot;potentat&quot; wczoraj odpadł z hukiem - Rosja, bez podejścia 0:3 i nie mamy już 1 faworyta turnieju i na koncie mieli aż 4 porażki w turnieju...
Dziś odpada drugi &quot;potentat&quot; - Włochy, póki co na tym turnieju zagrali 2 mecze z drużynami z czołówki i oba przegrane... 2:3 z Rosją i 0:3 z Serbią jak na turniej u siebie coś słabiutko. Ten zespół ciągnie 2-óch zawodników a to jest za mało...
Włosi nawet swoimi &quot;zagrywkami&quot; niewiele zdziałali i dobrze, niech takie drużyny odpadają bo to nie jest sport tylko parodia..
Polska do boju dziś !!!

Typy troszkę później, trzeba przemyśleć jeszcze
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja bym na miejscu polakow nie kalulowal jesli wygramy jednego seta to z Wlochow moze zejsc powietrze ,powinni polacy pujsc za ciosem i wygrac to spotkanie bo nie zaleznie od tego z kim zagramy w 1/2 to i tak do finalu nie awansujemy poniewaz nie jestesmy w wystarczajacej formie by ograc Brazylie lub tym bardziej USA .Kurs na Wlochow jest bardzo niski a wiemy ze sa gospodarzami i sciany oraz sedziowie moga byc przeciwko nam ,z italia gralo nam sie zawsze ciezko ,i nie sadze by bylo odwrotnie i w tym spotkaniu oni sa pod sciana beda chcieli zawszelka cene wygrac spotkanie nie wierze w to by wszytko im wychodzilo ,dlatego musza nasi grac cierpliwie wyblokiem i dobrze w obronie. Gdybym mial grac oba spotkanie gralbym handicapy lub na punkt wynik meczu nie zagralbym za zadne grosze .
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Panowie,
nikt nie jest tutaj nieomylny, geniuszów tu nie ma. Ale dzieci, albo frustratów chyba całe mnóstwo.
26 stron tematu, a 80% to przytyki, wyzwysika, potentaci, beznadziejni itp.
Poziom tego tematu naprawdę jest mierny ????
A przechodząc do meritum, uważam że teoretycznie tylko USA jest poza zasięgiem. Teoretycznie, bo im też zdarzają się słabsze momenty. Dlatego myślę, że najpierw to Amerykanom będzie zależało na 1. miejscu w swojej grupie, licząc na półfinał z Polakami.
A wtedy nasi zrobią wszystko, by spotkać się w półfinale z Brazylią, czyli beda chcieli wygrać swój mecz.
Tak ja to widzę.
Później jeszcze dodam konkretny typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 334

copper

Użytkownik
Podaj jakieś konkrety, cokolwiek, a nie ośmieszaj się prężąc się na forum. Nic konkretnego naprawdę nie potrafisz napisać? Napisz cokolwiek żeby można potem zweryfikować twoje wypociny. Bo narazie to nie widać żadnego sensownego posta w Twoim wykonaniu a jedynie bla bla bla o niczym. Przypominam, że jest to forum bukmacherskie. Z takimi postami o niczym, to wybierz się kolego na kafaterie.
Po pierwsze takich meczy sie nie gra bo za dużo niewiadomych.Myśle,że Polacy i USA podejdą na poważnie do tych spotkań bo to leży w ich naturze.Jednak nasi po ugraniu seta powinni tym razem kierować sie rozsądkiem i wystawić tych co grali najmniej w tych mistrzostwach,siły trzeba zachować na jutro.Granie takich spotkań to wróżenie z fusów.Jutro masz półfinały i będziesz mam nadzieję mógł ogrywać naszych za tyle ile ważysz☺
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Nie gra się to nie wchodź tu i się nie odzywaj. Niech chociaż jedna osoba z tych tutaj szczekających poda jeden post gdzie coś zagrała i trafiła. UPSsssss nie ma takiego? Serio chociaż jeden na te dziesięć szczekaczek niech coś poda. Ja w tym dziale póki co większość na zielono jak i w dziale plażówki, a wy nie dajecie temu forum nic, kompletnie nic. Jedynie co możemy przeczytać to : ,,co sądzicie o meczu tym i tym...&quot; Tak się składa że zagrałem Włochów 3:0 po kursie 3.0 i już w niektórych betach mogę zagrać sura na +2.5 seta na Polskę, a wy tu będziecie się mędrkować....
no jasne ciekawe gdzie tego sura zagrałeś 3:0 @3 +2,5@1,4 gdzie tu sure???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom