>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
D 24

daro7781

Użytkownik
kto wiecej pkt Felipe Fonteles - Szalpuk
kurs 1,85
typ 1
Buk: LVbet
To co pokazuje Szalpuk w poprzednich spotkaniach wskazuje ze nie powinno byc najmniejszego problemu aby zagrozil swoja zdobycza punktową Brazylijczykowi. Serce podpowiada, ze Polska ale rozsądek cos mowi o łomocie ????
Edit
literowki
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
System tych MŚ jest wręcz śmieszny, nie rozumiem nadal jak Polska znalazła się w finale; tak naprawdę to wygraliśmy tylko z dwoma naprawdę silnymi zespołami USA i Serbia. Mimo wszystko nasz zespół jest bardzo charyzmatyczny i charakterny, jakiś czas temu wspominałem,że Brazylia tutaj gra fenomenalną siatkówkę; przyjęcie to doświadczenie - Lipe, środek, jeden z najlepszych środkowych świata - Lucas, atak;wysoki i bardzo silny Wallace który kończy praktycznie każdą piłkę i na końcu znakomity Wiliam który moim zdaniem jest najlepszym rozgrywającym turnieju i wszystko dzisiaj zależy od tego czy nasz blok będzie załapywał grę właśnie tego zawodnika. Mam cichą nadzieję, że Polska wygra ten finał i utrze nosa wszystkim którzy w nich nie wierzyli jednak trzeba podejść do tego racjonalnie, Brazylia powinna to wygrać tracąc maksymalnie 1 set. Polska nie ma drugiego znakomitego przyjmujacego, wczoraj Szalpuk - tragedia, teraz bedzie finał i pewnie tak samo zje go stres, nasza gra opiera się na Kurku który gra najlepszy volley w swojej karierze chyba, Kubiaku który potrafi skończyć bardzo trudne piłki, środek gra także bardzo dobrze, dużo będzie zależeć od tego elememtu, gorzej z rozegraniem moim zdaniem, Drzyzga nie jest jakimś wybitnym sypaczem, już lepiej radzi sobie Łomacz ale to nie ten poziom co np rozgrywający Brazylii czy chociażby Usa.
Wygraliśmy tylko z 2 dobrymi drużynami??? Ten tekst to prowokacja? A z kim mieliśmy jeszcze wygrać żeby cie usatysfakcjonowac ? Ograliśmy 2 razy jak dzieciaków serbow, wczoraj kandydata do złota USA, podobno najlepsza ekipę mistrzostw.rozimiem że Włochów gospodarzy ogranie uważasz za coś normalnego i pewnego od początku? Rosja zawiodła więc kogo takiego silnego mieliśmy jeszcze ograć? Burkina Faso ? Ciężko mi się czyta takie teksty.
Co do meczu, żeby nie zaśmiecać to finał jest ciężko przewidzieć.jako Polak wiadomo za naszymi, kurs przeciw nam, pewnie na świecie ludzie bardziej widza Brazylię ale ....
Kogo tak naprawdę jak to mówisz &quot;ograła z silnych &quot; Brazylia?? W grupie grali kaszankę, później mecz cud z Rosją z którą w pierwszych 2 setach tylko statystowali, jak to Rosjanie przegrali pewnie do dziś się głowią. Później wygrana z rezerwami USA i dopiero wczoraj wygrana z serbia która my 2 razy na luzie.tak naprawdę dopiero dziś mają mecz na maxa, może i nas ograja , nie wiem ale idę w naszych.jestesmy w gazie i wygraliśmy wczoraj według mnie z usa która jest lepsza od Brazylia. Zresztą to Brazylia musi, chce się zrewanżować za poprzedni finał a ich trener i media w Brazylii już założyli im złota na szyję.jesli Polska zagra tak jak w 1secie z Włochami ( później już nam nie zalezalo) i tak jak wczoraj to mamy złoto
Polska Mistrz
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zworek 174

zworek

Użytkownik
Polska - Brazylia 1 @2.69 1xbet ✅✅✅✅✅ 7/7 siata i ... bogactwo!
Dlugo myslalem, czy ostatni mecz tych Mistrzostw obejrzec sportowo czy bukmachersko. Ten turniej dla mnie wyjatkowo udany, 6/6 do tej pory i oblowilem sie jak nigdy. Ide z passa. Licze na naszych. Ta druzyna dojrzewala przez caly turniej, przez moment byla szansa. ze sie szybciej pozegnaja z Mistrzostwami, ale przetrwali. Potem juz bylo tylko lepiej.
Wiadomo, patriotycznie glownie, ale kurde.. my serio mozemy znowu to wygrac! Moim zdaniem obecna Brazylia jest slabsza od tej sprzed 4 lat. My wiadomo - tez perspektywiczna druzyna, ale mamy taka roznorodnosc w skladzie, odrzucajaca zagrywke, floty, dobrych zmiennikow.. No i MVP Kurka!
Licze na naszych. Postawilem duzo, my to wygramy i bede mial 7/7 i wakacje!
 
C 23

chao666

Użytkownik
polska 2.50

Szybki typ przed meczem, wielu mówi, że możemy się czuć przemęczeni po wczorajszym 5-cio setowym spotkaniu. Myślę, że nasz sztab medyczny jest na to przygotowany, który ma na to środki najnowocześniejsze metody regeneracji, poza tym graliśmy 13 zawodnikami co też daje odpoczynek podstawowej &quot;szóstki&quot;. Powodzenia.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
pograne ale zastanawia mnie jeszcze taki sam zakład ale na Brazylię gdzie over 7 1,85 (przy 7 zwrot) u ruskiego złodzieja
Przejrzałem mecze Brazoli i:
z Egiptem punktowało 8 graczy ( W 3:0 )
z Francuzami punktowało 9 graczy ( W 3:2 )
z Holendrami punktowało 10 graczy ( P 1:3 )
z Kanada 7 graczy ( W 3:1 )
z Chinolami 8 graczy ( W 3:0 )
z Australią 7 graczy ( W 3:0 )
ze Słowenią 8 graczy ( W 3:0 )
z Belgami 7 graczy ( W 3:2 )
z Ruskimi 8 graczy ( W 3:2 )
z USa 8 graczy ( W 3:0 )
z Serbami 8 graczy ( W 3:0 )
Reasumując ani razu nie było przypadku gdzie nie punktowało by przynajmniej 7 graczy a taki rezultat daje zwrot. W 8 na 11 spotkań punktowało conajmniej 8 graczy co daje ponad 72% przy żadnej wpadce. Ja to również gram po 1,85 over 7 zawodników z Brazylii zdobędzie punkty w finale.
i Juź po 1 secie w Brazylii punktowali:
1. Lipe
2. Wallace
3. Souza
4. Lucas
5. Isac
6. Ev Andro
7. Douglas
wszystko sobie notowałem i chyba nic nie pomyliłem ????
E: jeśli chodzi o Polaków po 1 secie punkty mają:
1. Kurek
2. Szalpuk
3. Nowakowski
4. Kubiak
5. Bieniek
E2: Bruno dokłada blok i jeśli nic nie pomyliłem to już mamy plusa ????
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
fajni Ci siatkarze .
Całe mistrzostwa zastanawiało mnie jakim dysponujemy siatkarzami w skali światowej .
Niestety nie jestem tak na bieżąco jak z piłką.
Może ktoś podpowie ? Jeśli ogarnia Piłkę i Siatkę
Kurek to zawodnik o takiej reputacji jak w piłce światowej Lewandowski ? czy bardziej Balloteli ?
Kubiak - Hulk ?
szalpuk - młody zdolny Sanchez z Bayernu ??
Kwiatkowski , Drzyzga (tu jestem ciekaw)
i reszta kadry
wiecie o co chodzi ?ciekawy jestem jaka reputacje maja nasi zwodnicy
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Po raz kolejny w swoim krótkim jeszcze życiu jestem dumny z bycia Polakiem ???? ????
MAMY TO !!
Brawo Vital Heynen, psychologiczny geniusz !!! Bo właśnie tym wygraliśmy ten tytuuł !! ????

PS Szalpuk piąty raz z rzędu dał zarobić underem punktowym ;) Choć dziś było już blisko błędu, bo linia 12,5, a zdobył 10 punktów.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
fajni Ci siatkarze .
Całe mistrzostwa zastanawiało mnie jakim dysponujemy siatkarzami w skali światowej .
Niestety nie jestem tak na bieżąco jak z piłką.
Może ktoś podpowie ? Jeśli ogarnia Piłkę i Siatkę
Kurek to zawodnik o takiej reputacji jak w piłce światowej Lewandowski ? czy bardziej Balloteli ?
Kubiak - Hulk
szalpuk - młody zdolny Sanchez z Bayernu
wiecie o co chodzi ?ciekawy jestem jaka reputacje maja nasi zwodnicy
W mojej opinii Kurek na tych mistrzostwach to taki Modrić/Mpabbe ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uskok 90

uskok

Użytkownik
Hej pesymisci , maruderzy , wiecznie nie zadowoleni, może być czy powinniśmy każdym secie brazylijczykow z 15 nie wypuścić żeby było dla was do przyjęcia?
POLSKA !!!!
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Kurek się odrodzil jak Andre silva który przeszedł z Milanu do Sevilli i zaczął strzelać jak w Porto. Genialna forma na te mistrzostwa, odważe się napisać że forma życiowa! Siatkarski CR7 i Messi w jednym
Kubiak, cwaniak boiskowy, wojownik, porównalbym go do Stevena Gerrarda!!
Szalpuk buduje swoja światowa reputa młody na dorobku, zaimponowal mi na całym turnieju jak i finale do kogo go można porównać hmmm Krzysztof Piątek
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 15,6K

sinus

Użytkownik
fajni Ci siatkarze .
Całe mistrzostwa zastanawiało mnie jakim dysponujemy siatkarzami w skali światowej .
Niestety nie jestem tak na bieżąco jak z piłką.
Może ktoś podpowie ? Jeśli ogarnia Piłkę i Siatkę
Kurek to zawodnik o takiej reputacji jak w piłce światowej Lewandowski ? czy bardziej Balloteli ?
Kubiak - Hulk ?
szalpuk - młody zdolny Sanchez z Bayernu ??
wiecie o co chodzi ?ciekawy jestem jaka reputacje maja nasi zwodnicy
Heh, ciekawe pytanie ;)
Osobiście porównałbym Kubiaka do Pogby lub Bale&#39;a, Kurka do Lewandowskiego (albo z kiedyś do napastników pokroju Raula/Ronaldo) a Szalpuka ?? Ciężko powiedzieć, może do Dembele? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Pytanko do bardziej zorientowanych - zdziwiło mnie, że medali nie odebrał Trener oraz cała ekipa (masażyści, kierownicy, fizjo itp itd) - w siatkówce medale są tylko dla zawodników?
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Brak hymnu nawet ? Oprawa oprawą ale to są mistrzostwa świata... Gdzie jest hymn ja się pytam?? To jest jakiś włoski kabaret
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MAMY TO !!! POLSKA MISTRZEM ŚWIATA !!!!
Obroniliśmy tytuł w który tak nie wielu wierzyło...

Rozbiliśmy w tym finale Brazylię 3:0 ! Bez podejścia, każdy set kontrolowany... Coś pięknego...
Dziś dzień na wielki plus... Oba typki dość łatwo weszły...

Dzięki za typowanie, analizowanie... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom