>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
A nie mowilem? Amerykanie to nie mistrzowie jarmarkow jak Francuzi zeby ich tak nie doceniac. To typowa druzyna turniejowa, meczow z ogorkami nie nalezy brac pod uwage. Tak samo jak porazka Brazylii z ogorkiem nie ma najmniejszego wplywu na kolejne mecze, wpadki sie zdarzaja i tyle. Dalej potentatem zostaje.
Na dzisiaj gram ewidentnie Chiny. Graja padake w tym turnieju - ok ale Egipt to jednak juz troszeczke nizszy poziom. To typowa druzyna ktora lubi straszyc a nigdy nie wygrywa XDD
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Holandia - Francja

Po wczorajszej wpadce Brazylijczyków i zgubieniu trzech punktów szansa dla Francji żeby zająć pierwsze miejsce w grupie. Oczywiście dużo mówi się o tym żeby ciułać te punkty bo są bardzo istotne, ale Brazylia dalej pozostaje potentatem i będzie liczyć się do końca. Przed Holandią kolejny mega ciężki rywal dzień po dniu no i dziś nie wygrają. Francja mają w pamięci wkładkę Brazylii nie powinna dać się zaskoczyć i pozwolić sobie na słabszy dzień. Powinna wygrać Francja dosyć pewnie, Holandia nie może znów zrobić takiej niespodzianki. Jednakże Holandia pewien poziom trzyma, mają niezłych atakujących jak na ten zespół, punkty zdobywają. Jak do tej pory grali z Kanadą, Chinami i Brazylią i w najsłabszym ich secie zdobyli 15 punktów. Taki słabszy set zdarzył im się raz, pozostałe ilości punktowe były już znacznie lepsze. Francja na razie nie demolowała bardzo mocno rywali, najbardziej Chińczyków w secie do 17 i Egipt do 16. Bezpośrednie ostatnie pojedynki samych setów Francji oraz Holandii były dość wyrównane jak na różnica personaliów obu drużyn.
(Suma punktów 40.5 w secie z najniższą ich liczbą)
powyżej 40.5 punktów @1.70 ⛔ ⛔ ⛔ (28)

Chiny - Egipt

Mecz o piąte miejsce w grupie B, Egipt zdobył sympatię kibiców, gra fajnie jako ten słabszy, trzyma poziom, nawet w kilku setach postraszył czy to Kanadę czy to Francję. Ale obie drużyny bez zwycięstwa. Jednak to Chińczycy grają od kilku sezonów z najlepszymi i powinni takie wydaje się wyrównane mecze wygrywać. Jiang nie robi już takiej furory jak podczas Ligi Narodów ale wydaję się, że rozkręca się nieco z meczu na mecz, podobnie jak i inni jego koledzy. Procenty Chińczyków w ataku wygląda co raz lepiej. Blok również powinien być po stronie Azjatów. Dla obu drużyn to jedyna szansa na zwycięstwo i myślę podobnie jak Sobolekk że to Chińczycy powinni to zwycięstwo zgarnąć.
Chiny @1.80 ⛔ ⛔ ⛔ (1:3)

Włochy -22.5 @1.75
Wygląda dla mnie sympatycznie. Dominikana dostawała już sety w pobliże 25:17 a takie sety z Włochami są bardzo prawdopodobne, czy na więcej ich stać?

Bułgaria -2.5 @1.50
Akurat wydaje mnie się, że Bułgarii będzie pasował taki przeciwnik jak Kuba i oni akurat im krzywdy zrobić nie zdołają. Ukuli Kubańczycy Polaków i Irańczyków tu rywal Bułgarom powinien pasować jak dla mnie.
Finlandia -2.5 @1.65
Ciężko będzie według mnie Portorykańczykom ugrać seta z Finlandią. Ich gra no nie powala, prezentują się bardzo słabo, robią dużo błędów, a jakość ich gry jest po prostu słaba. Mają problemy z regularnym punktowaniem przy swojej zagrywce.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj jedynie Serbia dała ciała reszta na plus... Pora na kolejny dzień.
Chiny - Egipt 1:3
Chiny 1,77 Fortuna
Ja już rano zagrałem Chiny po kursie 2,15 teraz już spore spadki tak jak się spodziewałem tego.
Chiny drużyna dużo lepsza od Egiptu. Nawet poprzednie mecze pokazywały, że Chiny grają momentami bardzo dobrze, wygrany set z Kanadą czy z Holandia natomiast Egipt porażki 0:3.
R. Lozano robi robotę w tych Chinach i takie zwycięstwo na MŚ będzie miłym wspomnieniem jak na taką mocną grupę gdzie tylko mieli podejście tak naprawdę z Holandią.
Japonia - Belgia 1:3
Japonia +2,5 seta 1,42 Fortuna
W seta Japończyków wchodzę śmiało. Jest to drużyna naprawdę solidna i pokazała to w meczu chociażby ze Słowenią gdzie po dobrej grze przegrali 1:3, może poza ostatnim setem... Belgia wczoraj trudny ciężki i długi mecz ze Słowenią przegrany 2:3 a wygrywali 2:0 więc morale mogą być nieco zaniżone.
Dla Japonii jest to jedna z dwóch ostatnich szansy na zwycięstwo i na dalszą grę.
Liczę na kolejny dobry mecz Japończyków.
całkiem przyjemne AKO: 2,51 Fortuna ⛔
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Chyba mam jakiś błąd w wynikach. Ta wesoła wycieczka z Portoryko przyjmująca zagrywki na 25% wygrała dwa sety z Finlandią?! Weźta mnie uszczypnijta. Ktoś to oglądał?
Typ: Dominikana +25,5 z Włochami. Kurs 1,6. Totolotek
Makaroniarze to leniuchy, a mając tylu swoich kibiców na hali, podejrzewam, że trudno będzie im uciec od atmosfery dobrej zabawy i wbijać kopciuszkom gwoździa za gwoździem.
 
T 0

theredslfc

Użytkownik
Cześć.
Co decyduje o kolejności wyjścia z grupy ?
Pytam ponieważ znalazłem dwie wersje.
W jednej ze najpierw punkty a potem ilość wygranych meczów a w drugiej wersji najpierw ilość wygranych meczów a potem punkty. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Cześć.
Co decyduje o kolejności wyjścia z grupy ?
Pytam ponieważ znalazłem dwie wersje.
W jednej ze najpierw punkty a potem ilość wygranych meczów a w drugiej wersji najpierw ilość wygranych meczów a potem punkty. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
1. Wygrane mecze
2. Zdobyte punkty
3. Bilans setów
4. Stosunek małych punktów
5. Bezpośredni mecz
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No to dzisiaj dwie faworyzowane reprezentacje miały wycieczki do buków po drugich setach... Na prawde ciezko znalezc inne wytlumaczenia dla wynikow Finlandii oraz Francji ???? Normalnie gdy gra dawid z goliatem to gdy goliat wygrywa 2 pierwsze sety i to zwlaszcza wyrownane to w trzecim zwykle ten slabszy juz siada totalnie a tutaj mielismy odwrotnosc ???? Do wczoraj wyniki były przewidywalne, nawet gdy sie gralo na mega slabsza ekipe z jakims plusowym handi ale zaczely sie jakies jaja ????
 
M 75

marmas

Użytkownik
Po dzisiejszym dniu jestem pewien jednego, siatkówka to sport marginalny zaściankowy i takim niestety pozostanie, Dziwny turniej dziwny poziom i dziwny reguły. Generalnie jak ma to być sport pierwszorzędny jak co mistrzostwa mamy inne zasady inny regulamin. Jak to ma być poważna dyscyplina jak tutaj reprezentacja rozgrywa tylko w I fazie 5 meczów z czego 3 to kompletne ogórki a i tak faworyci tracą punkty. Ktoś mi wytłumaczy fakt, że faworyzowana przez bukmacherów do zdobycia medalu Francja dostaje Baty? Że na dzień dzisiejszy Brazylia jest na 4 miejscu w swojej grupie? A i tak te drużyn mogą zdobyć mistrzostwo? 4 Lata temu Polska podczas jednego turnieju grała z Brazylią dwa razy xD Francja z Niemcami również 2 razy raz Francuzi wygrali raz Niemcy. Szok. Jak denne są zasady, jak dziwny jest to sport. Ktoś mi wytłumaczy fakt, że jeden z faworytów wygrywa 2:0 i przegrywa z przeciętną Holandią 3:2?? To trochę pokazuje jak ten sport jest nie poważny. Żeby zdobyć medal trzeba rozegrać 12 meczów ze 2 można przegrać xD. Nie no to są jaja a nie dyscyplina weźcie tego nawet nie obstawiajcie bo szkoda na to kasy
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
W końcu zaczęło się coś dziać. Niespodziewanki są. Holandia mega w jakim gazie i to fajne że tak jest bo dla mnie dobrze się to ogląda i jest ciekawie, nieprzewidywalne. Francja cienko te koncowki , Bayer w takich momentach jest bardzo nerwowy. Drugi raz w piątym secie w najważniejszym momencie wali po autach . licho trochę ale podobnie niestety może być tez u nas. o_O
Bo to teraz Szalpuk nas w takim momentach uratuje a nie Kurek czy Kubiak a nawet z nikim poważnym nie graliśmy ????
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Egipt - Holandia
Typ: Egipt win
@4.85
forbet
Holandia stoczyła wczoraj bardzo wymęczający bój z Francją, w 5cio setówce przechylili szalę na swoją stronę, zapisując na swoje konto bardzo cenne punkty. Grają mecz po dniu, 2 dni temu grali z potężną Brazylią. Na ile następnych meczy starczy im sił żeby grać na takim wysokim poziomie? Przewiduję w dzisiejszym meczu pass, zmęczenie wyjdzie i pokaże swoje żniwa. Egipt natomiast podbudowany po wczorajszej wygranej z Chinami może dzisiaj zaskoczyć i na to właśnie liczę.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Ale przynajmniej nie ma glupich reguł ze lepiej przegrywac mecze i trafic na slabsze zespoly w kolejnej rundzie to po pierwsze, a po drugie Francja kandydat do zlota ma 2 porazki a i tak moze zdobyc złoto, w pilce noznej wrecz niemożliwe
Bo faktycznie w piłce nożnej nie ma ustawek i kalkulowania:facepalm:. Z tego co pamiętam na mistrzostwach Europy 2016 Portugalia zremisowała 3 mecze, jako 3 drużyna z 4 awansowała z grupy i wygrała cały turniej - więc można.
Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze stawiam na Iran. W naszej reprezentacji: Kurek przeciętnie - problemy ze skutecznością, Kubiak też ma przestoje w grze. Na razie środkowi trzymają poziom w ataku i Szalpuk, który był MVP we wszystkich meczach. Moim zdaniem na Iran to za mało.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Belgia (-22,5) vs Dominikana 2 1,85
Lubie grac typy z az tak bezpiecznym handi. Belgia to nie jakis wirtuoz siatkowki zeby tu rozjezdzac rywala do 15 w kazdym secie.
Brazylia (-1,5) vs Kanada 1
Potentat z powodu rozluznienia zaliczyl juz jedna wpadke, nie moze sobie juz pozwolic na kolejną bo bardzo by to skomplikowalo sytuacje.. Brazylijski czolg dzisiaj rozjedzie Kanade, jestem tego pewny.
Polska (-1,5) vs Iran 1 1,93
Nie no smieszy mnie stawianie na Iran. Ja rozumiem ze ogorkami nie są ale personalnie to jednak troszeczke inna polka. Polakow nie ma moze wsrod czterech potentatow ale nie liczac wlasnie tej czworki to jezeli mialbym na kogos stawiac to chyba wlasnie na nich. Z Iranem wg mnie spokojnie sobie poradzimy.
Ok w pilce sa tez ustawki tak jak mowisz, ale Portugalia miala 3 remisy a nie 2 porazki,
Ale o co ci chodzi bo nie bardzo rozumiem? Przeciez z grupy nie wyjda tylko druzyny ktore mialy mniej zwyciestw. Przegrywac specjalnie sie nie oplaca bo punkty przechodza do kolejnej fazy, wiec o co chodzi?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Polska (-1,5) vs Iran 1 1,93
Nie no smieszy mnie stawianie na Iran. Ja rozumiem ze ogorkami nie są ale personalnie to jednak troszeczke inna polka. Polakow nie ma moze wsrod czterech potentatow ale nie liczac wlasnie tej czworki to jezeli mialbym na kogos stawiac to chyba wlasnie na nich. Z Iranem wg mnie spokojnie sobie poradzimy.
Bardzo sie nie zgadzam i przestrzegam wszystkich przed graniem na nas a zwlaszcza z jakims handi ujemnym. Jak juz to nie betowac nic. Z tym ze Iran to nadal po spadkach kursow spore value. My nie jestesmy obecnie nawet w 7-8 „potentatow”. Nasze miejsce w szeregu to miejsca 8-10 wraz z Iranem. My mamy druzyne w budowie a oni gotowa, zgrana i doswiadczona. Personalnie jak ktos lubi porownania to wygladamy lepiej chyba tylko na libero i na jednym przyjeciu (Szalpuk). Pokazywali pewnosc z kazdym meczu w grupie a my jak to my masa przestojow. Kurek fatalnie gra, radzi sobie tylko jak na bloku mial niskich przyjmujacych finlandii. Kubiak gra raz dobrze raz zle. Srodkiem gramy uwazam za malo a w nich mamy potencjal. Jedyne jeszcze co gra na nasz plus to szeroka lawka i mozliwosc rotowania skladam, moze Sliwka czy Shultz (ale raczej bedzie wchodzil Konarski) beda mieli „dzien konia” i cos ugramy. To bedzie pierwszy sprawdzian powazny dla tej ekipy i bedzie to sprawdzian oblany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Brazylia - Kanada 1.23
Iran +2.5Handicap setów
1.30
ako 1.6 uni

Ode mnie taki przyjemny dubelek na dzisiaj. Brazylia po wpadce, kolejna to juz by bylo spora komplikacja w pozniejszej fazie turnieju. Kanada cos tam gra, ale nie oszukujmy sie, ze moze dzisiaj zagrozic Brazylii.
Polacy z kompletem zwyciestw, Iran druzyna waleczna takze z kompletem zwyciestw. Mysle, ze nie ma sie co zajezdzac w tym meczu i grac na maxa, mozliwe rotacje, dla mnie overovo. Ostatni mecz 3:0 dla Iranu, choc wiadomo, ze MŚ to inny poziom. Moim zdaniem Iran spokojnie powalczy.
Do tego dzisiaj widze
over 3,5 seta Slowenia Argentyna
Wygrana Australii i Kuby, chociaz na Kube bym nie szalal ze stawkami.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Ku przestrodze: mecz Kuba - Portoryko jest meczem praktycznie o nic (o honor i pierwszą wygraną). Obie drużyny straciły szanse na awans dalej. Kurs na wygraną Kuby nie powala, lepiej ten mecz ominąć. Jeżeli Rosja wygrana z Kamerunem to mecz Australii z Tunezją też jest meczem o nic. Australia tak czy siak wyjdzie z czwartego miejsca, więc może lepiej byłoby dać odpocząć podstawowym zawodnikom Kangurów przed kolejną fazą. Biorąc pod uwagę to co napisałem lepiej ominąć Australię.
Ja gram dziś overy punktowe w meczach, które powinny być zacięte:
Brazylia - Kanada 137,5
kurs: 1,29
Polska - Iran 143,5
kurs: 1,28
Argentyna - Słowenia 145,5
kurs: 1,27
Do tego over pkt:
Egipt - Holandia 136,5
kurs: 1,27
Nie wierzę, że Holandia wygra ten mecz szybko, łatwo i przyjemnie, zagrali dwa świetne mecze w ciągu 2 dni, które na pewno kosztowały ich sporo zdrowia. Awans mają w kieszeni, seta lub dwa mogą stracić grając zmiennikami. Ba, nawet przy 3-0 taka linia punktowa może wejść.
zagrane jako AKO w fortunie
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Mysle ze Polacy nie wypuszcza tego. Przy komplecie wygranych nasza sytuacja jest co by nie mowic piekna. Trafimy prawdopodobnie na Francje ktora na starcie będzie 2 mecze w plecy (kolejny straci z Rosja) i prawdopodobnie Rosje jezeli wygra z Serbami ktora bedzie 1 mecz w plecy. Jezeli uda sie wygrac te mecze z Iranem i Bulgaria to prawdopodobnie okaze sie ze dwie porażki w drugiej fazie i tak zapewnia nam 2 miejsce za plecami Rosji. Takze niezwykle istotne jest wygrywać wszystko za 3 punkty bo moze to mieć znaczenie w kontekscie ewentualnych porownan z innymi ekipami z 2 miejsc. Jesli chodzi o mistrzow jarmarkow to zaryzykuje stwierdzenie ze sa juz za burta , o ile z nami maja szanse wygrac to z Rosja sa raczej skazani na stracenie a 3 porazko awansu do F6 nie dadzą na pewno
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom