>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2022 (26.08 - 11.09.2022r)

korver 121,3K

korver

Użytkownik
Patrzy się tak: z którego miejsca w grupie drużyna wyszła, robi się wtedy minitabelę drużyn z tych samych miejsc i wtedy się liczą najpierw: liczba zwycięstw, duże pkt, ratio setowe, ratio małych punktów.
ITA, żeby spaść na II miejsce w grupie musieliby przegrać 0-3 i -13pkt, wtedy spadają na miejsce nr 9, mecz z USA już w 1/8, więc bez sensu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Czyli co warto zagrać w stronę Chin ryzykowanie ale według kalkulacji sensownie czysto teoretycznie
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Wiadomo, że to wszystko domysły i spekulacje, ale taki scenariusz: puszczamy rezerwy, żeby podstawa odpoczęła, niestety poziom już nie ten sam, cyk i robi się 0-2 dość mocno w małych pkt. Wchodzi I skład, prostuje mecz. Nikt nie będzie narzekać, wygrana jest, a że przy okazji lepsza drabinka to cóż... tak wyszło. Za dawnych czasów w takich meczach się puszczało z atakującego na rozegraniu i "no cóż, nie wyszło, musiałem dać odpocząć rozgrywającym... " :D (BRA na MŚ w 2010 roku). Teraz trochę inne standardy, więc z przymrużeniem oka proszę tę "analizę" traktować. Chciałem tylko uwidocznić, co jest możliwe i o co jest gra.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Włosi grają o 21:15. Zdaje się, że mieli grać planowo o 20:30, ale nieważne.
Ukraina z Portoryko będzie już po dwóch setach +/-.
Włosi sami sobie wybiorą gdzie zagrają i jakoś mocno nie będę zaskoczony jak wybiorą łatwiejszą drogę do strefy medalowej. Totalnie im się nie opłaca wygrywać za 3 i pewnie tego nie zrobią, bo to Włosi.
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wiadomo, że to wszystko domysły i spekulacje, ale taki scenariusz: puszczamy rezerwy, żeby podstawa odpoczęła, niestety poziom już nie ten sam, cyk i robi się 0-2 dość mocno w małych pkt. Wchodzi I skład, prostuje mecz. Nikt nie będzie narzekać, wygrana jest, a że przy okazji lepsza drabinka to cóż... tak wyszło. Za dawnych czasów w takich meczach się puszczało z atakującego na rozegraniu i "no cóż, nie wyszło, musiałem dać odpocząć rozgrywającym... " :D (BRA na MŚ w 2010 roku). Teraz trochę inne standardy, więc z przymrużeniem oka proszę tę "analizę" traktować. Chciałem tylko uwidocznić, co jest możliwe i o co jest gra.
Pamiętaj, że Chiny ograły Brazylię 3:0 w czerwcu. Wydaje mi się, że prędzej zaczną pierwszym na wygranie 1-2 setów i potem odpust ława.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Włosi grają o 21:15. Zdaje się, że mieli grać planowo o 20:30, ale nieważne.
Ukraina z Portoryko będzie już po dwóch setach +/-.
Włosi sami sobie wybiorą gdzie zagrają i jakoś mocno nie będę zaskoczony jak wybiorą łatwiejszą drogę do strefy medalowej. Totalnie im się nie opłaca wygrywać za 3 i pewnie tego nie zrobią, bo to Włosi.
Nie, Włosi wcześniej też grali o 21.15, w sumie nie wiem dlaczego, bo Słoweńcy grali o 20.30... pewnie chodzi o prawa telewizyjne, ale faktycznie jest to na rękę Makaronom, szczególnie w zaistniałej sytuacji.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Pamiętaj, że Chiny ograły Brazylię 3:0 w czerwcu. Wydaje mi się, że prędzej zaczną pierwszym na wygranie 1-2 setów i potem odpust ława.
Wszystko zależy od podejścia Włochów. Chińczycy na bank będą grali do ostatniej piłki i jak tylko zabraknie mobilizacji po stronie Włoskiej to będzie to wykorzystane. Oczywiście jak Makarony wyjdą podstawą z myślą o szybkim meczu to będzie 3-0 bez zająknięcia.
Post automatycznie złączony:

Zaraz powinny być podane składy wyjściowe, jak się pojawi na FIVB to wrzucę info.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Strata seta przez UKR wcale nie jest taka "głupia", w ten sposób nie mają szans na pozycję nr 9, a więc mecz USA w 1/8... na pozycji nr 10 zagrają z nr 7 (prawdopodobnie Holandia. Chyba, że Włosi będą mieszać). Żeby zapewnić sobie pozycje nr 10 Ukraina potrzebuje wygranej 3-1 i to min -13 w małych pkt. Do zrobienia.
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Strata seta przez UKR wcale nie jest taka "głupia", w ten sposób nie mają szans na pozycję nr 9, a więc mecz USA w 1/8... na pozycji nr 10 zagrają z nr 7 (prawdopodobnie Holandia. Chyba, że Włosi będą mieszać). Żeby zapewnić sobie pozycje nr 10 Ukraina potrzebuje wygranej 3-1 i to min -13 w małych pkt. Do zrobienia.
Ładnie to rozkminiles. Bardzo słusznie Ukraińcy... Szkoda, że na to nie wpadłem xD
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Jednak natura człowieka jest jedna być najlepszym to wygrywać ze wszystkimi i udowadniać to na każdym kroku
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jaka tam natura człowieka. Włosi są stworzeni do kombinowania. Dzisiaj jednak te Chiny to poziom gimnazjum. Skoro już idziemy dalej. Jak widzicie nasza reprezentację? Dla mnie w optymalnej formie jest tylko dwóch zawodników. Bieniek i Fornal. Im szybciej Fornal wygryzie Śliwkę z podstawowej szóstki tym lepiej dla naszej kadry.

W sts Fornal w drużynie MVP kurs 25.0. dla zabawy moim zdaniem można w to wejść. Wczoraj USA ograliśmy, powtarzajac to jesteśmy w czwórce. A tam Brazylia/Serbia. Jest szansa na finał, więc ktoś z nas do drużyny gwiazd wejdzie. Widzę tu maleńką szansę dla Fornala
 
Do góry Bottom