>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Elity 2015 [Czechy - Praga & Ostrawa] - 1-17 maja

Status
Zamknięty.
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Największe zaskoczenie dla mnie to postawa gospodarzy, którzy pokonali Finów. Jaromir Jagr to na pewno postać numer jeden ćwierćfinałów, w Czechach nie dość że jest to hokejowy bóg, to jego kolejne bramki i asysty wprawiają w ekstazę publikę, inna sprawa że Jagr pisze piękną historię jeśli chodzi o MŚ. Szkoda Szwedów ale nie oszukujmy się nie była to drużyna na walkę o złoto, Rosjanie wręcz przeciwnie.
Co do Jagra i spółki. To zagrali najlepszy mecz na tych mistrzostwach i zasłużenie awansowali do strefy medalowej. Na minus Rinne i ten gol Jaromira na 4:3. Jednak w kontekście całego spotkania awans Czechom się należał. Dla całego turnieju, który jest jednym z najlepszych w ostatnich latach (przynajmniej jeżeli chodzi o ilość zdobywanych bramek) Czesi w czwórce to dobra nowina. Będzie mnóstwo emocji w półfinałach, Czesi moim zdaniem powalczą o brąz, bo Kanady nikt nie będzie w stanie zatrzymać.
Co do drugiego zdania to nie uważam mimo porażki, że Szwedzi nie byli drużyną na medal. Moim zdaniem byli i to znaczącym. Trzeba sobie powiedzieć szczerze, że Rosja znów zagrała nie najlepiej po tym jak wyszła na prowadzenie 3:0. Wyglądali tak jakby mieli roznieść Szwedów z 6:0, a sami Szwedzi mieli mieć poważne problemy ze zdobycie chociażby honorowego trafienia. Jednak potem się chłopaki podnieśli i wyszli na 3:3. Pech przy bramce na 3:4, ale chyba w tym względzie wyszli na remis, bo też mnóstwo farta przy wyrównującej bramce. Rosjanie muszą się skupić i jak zagrają cały mecz z USA jak przez pierwsze 25 minut ze Szwedami to z nawiązką sobie odbiją porażkę z grupowej fazy.
Finał Kanada - Rosja, gdzie potem złoto dla &quot;Klonowego Liścia&quot;, zaś brąz dla Czechów. Tak to widzę, co do samych typów to potem coś przygotuje. Na pewno w obu meczach znów będzie można szukać linii bramkowych.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Kanada - Czechy
Czekam na ten mecz i nie mogę się doczekać. Już jutro w godziwych godzinach bo o 15:15 czasu Polskiego (u mnie o 14:15) będzie już meczydło, na które z pewnością emocji nie zabraknie. Samo to, że już ekipy spotkały się w tym turnieju gdzie górą byli Kanadyjczycy i teraz również będzie tak samo, bo innego scenariuszu nie widzę, widząc w jakiej formie są Klonowe Liście nic tylko klaskać i oglądać ten piękny w ich wykonaniu hockey time. Nie miej jednak mam kilka propozycji na to spotkanie i wszystkie gram singlami. Kanada, to &#39;&#39;czołg, który niszczy wszystkich którzy stoją na ich drodze&#39;&#39; Niesamowity roster, kapitalna gra w każdej formacji, doskonałe zgranie, zrozumienie, kompatybilność zawodników, klasa sama w sobie, panowanie nad krążkiem, zdradliwe szoty, to jest to czego fanatyk Kanady zawsze chcę oglądać. Idą po złoto i tak też będzie. Czesi już w tym turnieju zainkasowali kilka mocnych spotkań, ale tak jak wspomniałem grali już z Kanadą gdzie przegrali 3:6. Jagr jako weteran, pokazuje że jest tu głodny zdobycia jakiegoś trofeum, podoba mi się jego zawziętość i nieustępliwość. Kanada mimo wszystko, że jest tu oczywiście wielkim faworytem, nie może lekceważyć nikogo, a na pewno nie Jagra, który tutaj gra solidne zawody. Seguin gra wyśmienicie, już ubił hattricka, Eberle z Hallem grają turniej jak z nut. Podobnie widniało w meczach NHL gdzie ta dwójka rozumiała się bez problemu. W każdej linii w zespole Kanady są w gazie zawodnicy głodni złota i nie spoczną dopóki tego nie osiągną. Grają cały turniej fenomenalne zawody, dlatego i jutro potrzymają tą passę. Będzie wymiana ognia, będzie mnóstwo gradu na bramkę Czechów - Kanada zrobi robotę co i tak w tym turnieju dali zarobić, bo w PLAYOFF&#39;s w NHL są dopiero cyrki ;)
// Powyżej 62,5 strzałów w światło bramki @ 1,85 ✅ ✅ ✅
// Eberle over 0,5 point&#39;s @ 1,62 ✅ ✅ ✅
// Over 1,5 goals I tercja @ 1,52 ⛔
Wszystko z Unibet .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Kanada - Czechy Typ: Czechy +2.0 AH @ 1.961 Pinnacle 2:0 zwrot
Spory ten handicap tym bardziej, że Kanadyjczykom przyjdzie grać z gospodarzami turnieju. Czesi to od wielu lat top 6 hokejowego światka. Może nie mają takiej wybitnej generacji, jak choćby 10 lat temu, ale wciąż jest to bardzo dobra drużyna. Dlatego też ciężko mi uwierzyć by przed własną publicznością dali się rozgromić Kanadzie. Ok zespół Klonowego Liścia, jak dotąd parę razy upodlił rywali, jednak zwykle odbywało się to na o wiele słabszych drużynach od Czechów. Zakładam, że bukmacherzy taką linię wywodzą ze spotkania grupowego, kiedy to Kanada wygrała 6:3. Miejscowi jednak powinni być mądrzejsi o tamte błędy i dzisiaj o wiele mocniej postawić się rywalom. Oczywiście brak awansu Kanady do finału będzie dla mnie sporym zaskoczeniem, tym niemniej spodziewam się, że Czesi pokryją handi, zaś w najgorszym wypadku zafundują zwrot.

USA - Rosja Typ: Rosja -1.5 AH @ 1.93 Pinnacle ✅

W drugim spotkaniu również dojdzie do swoistego rewanżu za spotkanie grupowe, w którym to amerykańska ekipa niespodziewanie pokonała faworyzowanych Rosjan 4:2. Spodziewam się, że tamto spotkanie podziała na Rosjan, jak płachta na byka. Druga porażka z USA nie wchodzi w rachubę ze względów sportowych i nawet politycznych. Sborna bez dwóch zdań dysponuje o wiele lepszą, bardziej bramkostrzelną ofensywą. Jeśli do tego Rosjanie dołożą dobrą obronę i wysoki forechecking to nie wykluczam, że Amerykanie wykręcą dziś under 1.5 bramki. Na takim samym pułapie Rosjan zastopować rady na pewno nie dadzą. Spodziewam się wygranej Rosjan w okolicach 4-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
bo w PLAYOFF&#39;s w NHL są dopiero cyrki ;)
Nie cyrki, tylko trzeba się zastanowić nad Twoją rangą :razz: ????
Ale do rzeczy, dzisiaj półfinały, oba zapowiadają się bardzo pasjonująco. Powinno być sporo bramek, fajnych akcji i emocji. Całe mistrzostwa przebiegają w takim układzie, więc liczę, że zostanie to utrzymane do samego końca.
Kanada - Czechy
Kolejne rozpisywanie się na temat jak to wspaniale gra Kanada chyba nie ma większego sensu. Widać, że nawet osoby nie interesujące się hokejem na co dzień zauważyły, że ta reprezentacja jest po prostu poziom wyżej od wszystkich pozostałych. W takim wypadku złoto może im odebrać tylko grosza dyspozycja dnia. Jednak to są profesjonaliści, przyzwyczajeni do grania nawet 100 spotkań w sezonie. Widać po ich każdym spotkaniu, że są przygotowani pod każdym względem i nie sądzę, żeby dzisiaj Czesi mogli coś więcej zwojować. W grupie skończyło się 6:3 i dzisiaj możliwy jest podobny wynik. Na pewno to co zaprezentowała reprezentacja Czech w ćwierćfinale mocno mnie zaskoczyło in plus. Potrafili zamykać Finów w ich własnej tercji obronnej, pressing jaki grali w pewnych momentach był niesamowity. Kiedy to Finowie zza własnej bramki mieli problem z wykonaniem podania. Tyle, że dzisiaj role mogą się odwrócić i to gospodarze tych mistrzostw będą jeździć za Kanadyjczykami. Z typów wybrałem ponownie overy bramkowe w różnych wersjach, cały mecz z 6.5 i drużynowy na Kanadę 4.5. Do tego można sobie dorzucić handicap -1.5, który Kanada pokrywała w 7 z 8 rozegranych spotkań na tym czempionacie. Indywidualnie znów gramy asystę Jasona Spezzy, która dzisiaj jest wyceniana, aż na 2.80! W Unibet do ako można sobie dołożyć punkt tego zawodnika po 1.55 lub Brenta Burnsa po 1.60. Kido podał typ na ilość strzałów na bramkę, jak najbardziej popieram taki typ i również dorzucam do swoich typów.
Typy:
- Over 6.5 @2.00 - William Hill ⛔
- Kanada Over 4.5 @2.17 - Unibet ⛔
- Kanada -1.5 @1.67 - Pinnacle ✅
- Over 63.5 SOG @1.80 - Unibet ✅
- B.Burns pkt @1.60 - Unibet ⛔
- J.Spezza pkt @1.55 - Unibet ✅
- J.Spezzz asysta @2.80 -
DOXXbet ⛔

USA - Rosja
USA zrobili plan ponad normę, pewnie jadąc na ten turniej założenia były wyjście z grupy połączone z walką w ćwierćfinale. Tutaj szukaliśmy jakiś niespodzianek i odpadnięcia USA już w fazie grupowej. Okazało się, że młodzież połączona z graczami drugoplanowymi z NHL dała sobie radę. Dzisiaj jednak chyba koniec tej dobrej passy. Awans USA do finału byłby sensacją. Owszem w grupie Rosja przegrała, ale to był mecz jeden z siedmiu jakie były tam do rozegrania. Poza tym Rosjanie dość słabo się w tym dniu zaprezentowali. Tutaj nie ma już mowy o jakimś oszczędzaniu. Będzie gra na 100%, a chęć zemsty za tą porażkę z grupy tylko doda Rosji animuszu. Jeżeli chodzi o ćwierćfinały to mecz bez większej historii USA - Szwajcaria. W pierwszej tercji Helweci zaskoczyli Amerykanów, ale to tyle na co było ich wtedy stać. Potem Amerykanie kontrolowali mecz i ostatecznie wygrali 3:1. Rosja przez pierwsze 25 minut niszczyła Szwedów, zarówno swoją dobrą grą, która nie pozwalała Szwedom prawie na nic oraz wynikiem 3:0. Niestety potem wróciły demony tego turnieju i coś się w Sbornej zacięło, Szwedzi wykorzystali to z zimną krwią wracając do meczu i stanu 3:3. Potem jednak pech Ekmana-Larssona od którego odbił się krążek i zmylił bezradnego Nilssona. Ostatecznie po golu do pustaka Rosja wygrała 5:3. Dodatkowym atutem Rosji będzie przyjazd Alexa Oviechkina. To, że &quot;The Great 8&quot; kocha grać w swojej reprezentacji i uważa to za największy honor wiadomo nie od dziś. Po ciężkim sezonie, wyczerpujących Play Offach w NHL Alex postanowił przyjechać do Czech i pomóc w zdobyciu medalu. To wszystko dzisiaj się składa w typy na Rosjan. Zwycięstwo w 60&#39; do tego handi -1.5. Także over bramkowy w standardowej hokejowej wersji 5.5. Indywidualnie dorzucam pomyłki Doxxbeta - Tarasenko z punktem (kurs wyższy o 0.15 w porównaniu z Unibet!), Malkin z punktem (różnica 0.08) oraz Panarin z punktem (różnica 0.35!!!). Ostatni typ to asysta Malkina po 2.40, również gorąco polecam.
Typy:
- Rosja 60&#39; @1.60 - WilliamHill ✅
- Rosja -1.5 @2.00 - WilliamHill ✅
- Over 5.5 @1.93 - Pinnacle ⛔
- Tarasenko pkt @1.60 -
DOXXbet ⛔
- Malkin pkt @1.50 -
DOXXbet ✅
- Panarin pkt @1.80 -
DOXXbet ⛔
- Malkin asysta @2.40 -
DOXXbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 571,4K

jozzy22

Użytkownik
KAnada - Czechy
Typ: Kanada over 3.5 Kurs: 1.90 STS ⛔⛔⛔
Wszystko co powyżej pisze Pietaszek jak najbardziej prawdziwe i trudno z tym wszystkim polemizować. Wiadomo faworyt z gospodarzem;może być ciekawie i obficie w bramki. Ja dziś ide w Kanade over 3.5 w połączeniu z :
USA - Rosja
Typ: 2 Kurs: 1.55 STS
Nie chce mi się wierzyć,że drugi raz na tym turnieju Rosjanie dadzą się Jankesom. Kolejna WIelka porażka repry Putina? Nie nie tym razem. Rosja - Kanada w finale;oj będzie się działo!
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Rosja - USA

Rosjanie w meczu 1/4 ze Szwedami pomimo wysokiego prowadzenia 3-0 trochę na własne życzenie doprowadzili do stanu 3-3 i gdyby nie szybka odpowiedź to różnie mogło być w końcówce. Widać, że defensywa ma pewne braki i to nie tylko tego dnia, bo już w meczach wcześniejszych było sporo zastrzeżeń do ich gry.
Co do ofensywy to ta tego dnia zaprezentowała się bardzo dobrze i nie inaczej powinno być dziś. W grupie w potyczce z USA widzieliśmy Rosję nieco ospałą i nie mającą za bardzo pomysłu na grę. W dniu dzisiejszym przewiduję scenariusz taki, że Rosja od pierwszych minut z impetem ruszy na rywali i zepchnie ich do defensywy. USA pomimo tego, że doświadczeniem nie może równać się z rywalem to jednak jest to zespół, który gra tutaj bez kompleksów i taki, któremu nie można pozwolić na rozwinięcie skrzydeł bo wtedy stają się bardzo groźni i trudno powstrzymać ich szybkie ataki.
Oprócz opcji over 5.5, którą zagram i tak jak Piętaszek polecam dołożę jeszcze coś takiego na 1 tercję(marathonbet):

Over 2.0
w 1 tercji @2.48⛔
Rosja wygra 1 tercję @2.08⛔
Rosja(-1.5) 1 tercja @4.60⛔
Tak jak pisałem spodziewam się zmasowanych ataków ze strony Rosji od pierwszych minut spotkania. Jeśli Hellebuyck nie będzie miał świetnego dnia to myślę, że będzie można przynajmniej koło 2 tych opcji dać plusa. Tak jak Piętaszek pisał do Czech na 2 ostatnie spotkania przyleciał sami Ovi. To pokazuje jak ten gracz podchodzi do reprezentacji i co znaczy dla niego gra w narodowych barwach. Jeżeli już przyjechał to z pewnością pokaże cały swój kunszt a to oznacza, że defensywa USA będzie musiała mieć się jeszcze bardziej na baczności.
//Tercja dobra ale niestety bez goli po stronie Rosji
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Rosja - Kanada Typ: Rosja moneyline @3.00 Bet365 1:6 ⛔
Przy takim kursie taki typ to wręcz bukmacherski obowiązek. I to w sytuacji, gdy uważam, że to Kanadyjczycy są faworytem do wygrania MŚ. Jednak aż tak dużej dysproporcji umiejętności pomiędzy obiema drużynami na pewno nie ma. Rosjanie mają tu przecież Małkina, Owieczkina, Kowalczuka, Mozyakina, Panarina etc. a więc praktycznie wszystkich najlepszych zawodników. Kanadyjczycy też mają pakę, tylko czym innym wygrać jest 9:0 z Białorusią, 10:0 z Niemcami, a czym innym ograć najlepszą obok ich własnej drużynę na świecie. Mecz najprawdopodobniej roztrzygną bramkarze i stawiam tutaj na mającego dobry sezon Bobrowskiego, niż mocno rozczarowującego Smitha.

Czechy - USA Typ: under 4.5 gola @ 2.64 Pinnacle 0:3 ✅

Ameryki chyba nie odkryję pisząc, iż to Czechom bardziej będzie zależało na zwycięstwie w meczu o 3 miejsce. Własna publiczność, najprawdopodobniej ostatni duży turniej Jaromira Jagra, młody nieopierzony amerykański team. Ekipa USA i tak osiągnęła w tym turnieju wynik ponad stan, gdyż czas tej generacji ma dopiero nadejść. Oczywiście nie oznacza, to że w dzisiejszym starciu Amerykanie położą się na lodzie i dadzą wbijać bramki. Zakładam jednak, że po intensywnych wczorajszych grach oraz mając na uwadze dobrze funkcjonującą obronę Amerykanów mecz ten nie będzie obfitował w zbyt wiele bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, dlaczego NHL gra w czasie kiedy są MŚ? Też dziwne jest to że takie USA które przecież ma właśnie NHL tak słabo radzi sobie od dawna na ważnych imprezach. Przecież Kanadyjczyków jest o wiele więcej w NHL i co roku są praktycznie na podium MŚ więc dlaczego tak jest?
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, dlaczego NHL gra w czasie kiedy są MŚ? Też dziwne jest to że takie USA które przecież ma właśnie NHL tak słabo radzi sobie od dawna na ważnych imprezach. Przecież Kanadyjczyków jest o wiele więcej w NHL i co roku są praktycznie na podium MŚ więc dlaczego tak jest?
Bo najlepsi z USA grają jeszcze w PO w NHL a z Kanady wielu świetnych zawodników odpadło wcześniej i są na MŚ to samo u Rosjan
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, dlaczego NHL gra w czasie kiedy są MŚ? Też dziwne jest to że takie USA które przecież ma właśnie NHL tak słabo radzi sobie od dawna na ważnych imprezach. Przecież Kanadyjczyków jest o wiele więcej w NHL i co roku są praktycznie na podium MŚ więc dlaczego tak jest?
Inna sprawa że Amerykanie mają specyficzne podejście w każdym sporcie. Dla nich na arenie międzynarodowej liczą się tylko Igrzyska Olimpijskie, imprezy typu MŚ, czy to w Hokeju, Koszykówce, Siatkówce mają mniejszą wagę.
Dla Kanadyjczyków to sprawa prestiżowa i wysyłają najlepszy możliwy skład, Amerykanie grają zazwyczaj młodzieżą na dorobku co ma swoje wady i zalety.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
I pozostały dwa najważniejsze spotkania w tym turnieju. Wczoraj typersko nieco gorzej, chociaż grając podstawowe typy na pewno można było coś wygrać. Hokejowo też troszkę poziom słabszy, przede wszystkim mało bramek. Rozczarowali mnie Czesi, liczyłem na nieco więcej z ich strony. Rosja wykorzystała błędy Amerykanów i spokojnie ich wypunktowała. A tymczasem lecimy z ostatnimi hokejowymi analizami w tym sezonie.

Czechy - USA

Faworytem dzisiejszego meczu Czesi. Amerykanie zrobili w Czechach bardzo dobry wynik, tylko co by nie powiedzieć w gronie półfinalistów byli zespołem najsłabszym. Gospodarze wzmocnieni najlepszym czeskim centrem Tomkiem Plekancem powinni dzisiaj sięgnąć po upragniony medal. Oczywiście jako gospodarze celowali w złoto, jednak widząc co gra reprezentacja Kanady to z brązu w Czechach też będą bardzo dumni. O ile wczoraj liczyłem na dużą ilość bramek w obu meczach to tutaj może już być różnie. Wczoraj Ondrej Pavelec w końcu zagrał na dobrym poziomie, pozwalając super silnej ofensywie Kanady strzelić jedyne dwa gole. Z drugiej strony Connor Hellebuyck, który co ciekawe podobnie jak Pavelec jest zawodnikiem Winnipeg Jets. Na razie jednak młody bramkarz ogrywał się na farmie Jetsów. Jednak występy w AHL oraz na tych Mistrzostwach Świata pokazują, że Connor może w najbliższym czasie dostać szansę również w NHL. Wczoraj mógł się nieco lepiej zachować przy pierwszej bramce, ale jednak w przeciągu całego turnieju jest bardzo mocnym punktem swojego zespołu. Śmiało można powiedzieć, że bez niego drużyna USA nie osiągnęłaby takiego sukcesu. Co do typów to w meczu o brąz bez szału i podam tylko trzy propozycje. Po pierwsze zwycięstwo Czechów, kursy może nie powalają, ale na pewno warto się na tym typem zastanowić. Do tego under bramkowy, w wersji 5.5 całkiem przyzwoity kurs. Na koniec punkt lub/i bramka Jaromira Jagra. Wiele wskazuje, że to ostatni meczu legendy czeskiego hokeja w reprezentacji. Z pewnością zrobi wszystko, żeby zapisać się złotymi głoskami w swoim pożegnalnym meczu. Oczywiście samej sylwetki nie trzeba przedstawiać, zawodnik ponad czasowy, doskonały technicznie, waleczny i w wybornej formie na tym turnieju.
Typy:
- Czechy 60&#39; @1.85 - WilliamHill ⛔
- Under 5.5 @1.81 - Pinnacle ✅
- J.Jagr punkt @1.52 - Unibet ⛔
- J.Jagr gol @3.05 - Unibet
⛔
Kanada - Rosja
Aż ciarki przechodzą na samą myśl o tym meczu. Szykuje się doskonale widowisko, a dzięki przyjazdowi Alexa Oviechkina zapowiada się starcie, które zawsze elektryzuje kibiców hokeja Oviechkin vs Crosby. Faworyt wiadomo, że może być jeden - Kanada. Brak złota byłby odebrany jako wielka niespodzianka. Oczywiście Rosja to top światowego hokeja, ale to co grali w tym roku Kanadyjczycy powoduje, że tylko słabsza dyspozycja dnia może spowodować brak ich zwycięstwa. Dobrze do tematu podszedł Valverde, głowa mówi Kanada, ale nie można przekreślać Rosjan, bo to doskonała drużyna. Do tego naszpikowana gwiazdami NHL Malkin, Tarasenko czy Oviechkin to zawodnicy tak samo dobrzy jak Kanadyjczycy. Ogólnie liczę na to, że dzisiaj padnie trochę bramek i drużyny zagrają ofensywny hokej. Pięknie spięłoby to klamrą całe mistrzostwa, które Czesi będą mogli uznać za bardzo udane. Mnóstwo bramek, mnóstwo emocji, rekordowa frekwencja na trybunach. Same plusy. Wczoraj oba zespoły zagrały na zero co na pewno jest sporym zaskoczeniem, bo Smith dla mnie jest najsłabszym punktem tej reprezentacji. I mimo dobrego turnieju może mu się przydarzyć kilka klopsów, a w tym meczu przekreśliłoby to szanse na złoto. &quot;Bober&quot; całkiem udany turniej, udało się zagrać na zero z USA, chociaż szczerze sobie powiedzmy USA bazowało w tym turnieju przede wszystkim na bardzo dobrej grze w destrukcji. Co do typów to przede wszystkim over 5.5 gola oraz over 1.5 goli w przewagach. Obie ekipy doskonale potrafią wykorzystywać grę z jednym lub dwoma graczami więcej na lodzie. Oprócz tego over strzałów również na podstawie tego, że obie reprezentacje mają wielkie nazwiska w swoich rosterach. Nie powinno być problemów z pokryciem wyznaczonej przez Unibet linii. Z indywidualnych typów trzy propozycje. Punkt Malkina, po prostu nie można nie zagrać tego typu po takim kursie! Jewgienij obudził się i fazę pucharową zagrał doskonale będąc motorem napędowym Rosji. Z drugiej drużyny Jason Spezza, który jest liderem klasyfikacji kanadyjskiej i jest na najlepszej drodze do tego, aby wygrać tą statystkę w tym turnieju. Do tego dorzucam Tylera Seguina, który potrzebuje punktów do wygrania klasyfikacji strzelców. Decydująca w przypadku tej samej ilości bramek jest ilość asyst. A tych ma na razie zero, a liderujący Filip Forsberg zanotował jedną. Więc albo asysta, albo jakiś gol bardzo by mu się przydały, nieco bardziej gol, bo przecież dalej w grze jest także Tylor Hall, który traci jednego gola, a ma pięć asyst. Ja bezpiecznie polecam punkt Tylera po niezły kursie do ako.
Typy:
- Over 5.5 @1.95 - WilliamHill ✅
- Over 1.5 gola w przewagach @1,70 - Betsafe ⛔
- Over 64.5 SOG @1.85 - Unibet ⛔
- J.Malkin pkt @1.75 - Unibet ✅
- J.Spezza pkt @1.60 -
DOXXbet ⛔
- T.Seguin pkt @1.57 - Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, dlaczego NHL gra w czasie kiedy są MŚ? Też dziwne jest to że takie USA które przecież ma właśnie NHL tak słabo radzi sobie od dawna na ważnych imprezach. Przecież Kanadyjczyków jest o wiele więcej w NHL i co roku są praktycznie na podium MŚ więc dlaczego tak jest?
NHL nie może sobie pozwolić na przerwanie rozgrywek co roku. Już przerywanie na Igrzyska Olimpijskie jest takie na granicy i nie za bardzo się to podoba zza oceanem. Kanada ma ogromny potencjał w hokeju i praktycznie nikt nie może się z nimi równać w tym względzie, dlatego też dziwne, że ostatni medal na MŚ zdobyli w 2009 roku. USA już dawno podjęli decyzję o tym, żeby na MŚ wysyłać drugi garnitur zawodników z NHL oraz najlepszą młodzież. Nie zawsze się to sprawdza, bo jeszcze przed reorganizacją rozgrywek walczyli o utrzymanie. Wtedy w grupie spadkowej niszczyli wszystkich jak dobrze pamiętam chyba nawet dwucyfrówkę zrobili, ale niesmak pozostał. Taki roster będzie co roku, a najlepszych zawodników zobaczymy dopiero w Korei. I nie szukałbym tutaj jak Szpakowski, że wszyscy gracze USA grają teraz w Play Offach. Można by uzbierać bardzo dobrą reprezentacje opartą na tych zawodnikach, którzy już nie grają w Play Offach lub odpadli po sezonie regularnym. Taka jest myśl szkoleniowa w USA i oni to robią z pełną świadomością, że chcą tutaj dać szansę młodym chłopakom z uniwersytetów czy lig młodzieżowych kanadyjsko-amerykańskich. Do tego uzupełnieniem są gracze drugoplanowi z NHL. Wracając do Kanady to jest ich sport narodowy, świętość. Tutaj rotują składem, ale kto by tam nie pojechał zawsze Kanada to jest faworyt do złota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Kanada - Rosja
Zgodnie z moimi oczekiwaniami, jest taki finał jak przeczuwałem od samego początku tego turnieju, gdzie świadczą o tym moje wpisy. Nie ukrywam, że samo spotkanie będzie naszpikowane szybkimi akcjami, gradów szotów na bramkę. Obie ekipy równie mocno zmotywowane i do tego jeszcze mocniej z determinowane. Kanada jak pisałem wcześniej, przejechała się po ekipach uruchamiając swój szósty bieg. Żadnego meczu, na tych MŚ nie przegrała, a nawet nie wygrała po dogrywce! Czego nie można powiedzieć o Sbornej. Mecz już w grupie przegrali 1:3 i już po tym meczu zaczęła się walka aby wygrywać mecze, za meczem po tej dość srogiej porażce z USA. Gdzie Amerykanie są tutaj w odmłodzonym składzie i też dają radę. Rosja miała dwie dogrywki w tych Mistrzostwach gdzie, jedne spotkanie przegrała z Finami, a drugie ze Słowacją wygrali. Na pewno dobra wiadomość dla Ruskich jest to, że wrócił Ovieckhin. Który wrócił po playoff, gdzie jego Capitals odpadli po dogrywce w meczu ze Strażnikami, a sam Ovi całe te serie grał nieźle. Wczoraj wrócił, na Mistrzostwa i już strzela bramkę. Na pewno to jest duża podpora w Rosyjskiej elicie. Bo kto jak nie Ovieckhin zna zawodników z Klonowego Liścia? Są również jeszcze inni zawodnicy, którzy grają w NHL w Sbornej ale nie ma sensu ich tu po kolei wymawiać. Jako to, że przed turniejem mam pogranych Kanadę (4,20 @) i liczę że to właśnie oni sięgną po złoto. Prócz tego postanowiłem, że zagram w tym meczu jeszcze coś w stronę Rosji. Zupełnie inna optyka, na to spotkanie. Bardzo fajna opcja, w Bwin. Można stawiać na overy drużyny strzałów. Rosja od początku turnieju tylko raz nie pokryła overa którą daję nam buk Bwin, w którym grali z USA. Jako, że to jest finał więc będą głodni bramek jak i strzałów. Nie będzie to łatwe spotkanie, ale monotonii na pewno w tym meczu nie będzie. Liczę, że z z tej mąki będzie chleb.
Rosja powyżej 26,5 strzałów w światło bramki @ 1,80 Bwin !
Żałosna Rosja, po dwóch tercjach zaledwie 6 strzałow ???? chyba marzą już o wypiciu tych mistrzostw ???? Kanada złoto 4,20 ✅ !!!!!!!!!!!!!!!!!! ???? ja już swiętuje Kanadę po 4,20 win przed MŚ i księguję ???? !
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Kanada - Rosja

Nieudane w moim wykonaniu mistrzostwa wypadałoby zakończyć dobrym akcentem. Tak oto w finale ekipa spod znaku Klonowego Liścia mierzy się z broniącą tytułu Sborną. Po tym co Kanada prezentuje na tym turnieju nie widzę innej opcji, jak zdobycie ostatniej brakującej trzeciej korony przez Sidneya Crosbiego. &quot;Złote dziecko Kanady&quot; nie po darmo przyjechało na czeski turniej z jasnym celem, którym rzecz jasna jest wygranie tego turnieju. Ruscy w każdym kolejnym meczu nie prezentują nic szczególnego. Wygrane po problemach ze Szwedami i słabym składem Amerykanów utwierdzają mnie w przekonaniu, że to Kanada przełamie dziś ośmioletnią niemoc i sięgnie po upragniony tytuł na lodzie w O2 Arenie. W bramce ekipy Kanadyjskiej ujrzymy Mike Smitha. Rutynowany netminder po koszmarnym sezonie w NHL zdaje się być na dobrej drodze, by tenże sezon zakończyć pozytywnym akcentem. Takim niewątpliwie będzie wygranie tego turnieju i to w jakże prestiżowym starciu z Rosją. W bramce Rosji stanie Bobrowsky. Po zeszłorocznym triumfie w tym turnieju broni równo, ale dziś nie będzie w stanie przełamac ogromnej siły uderzeniowej głodnej zwycięstwa ekipy Kanady. Stawiam na Crosbiego i spółke.

Kanada 60&#39; 1,85 Unibet ✅
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Kto wygra Mistrzostwo Świata? KANADA! @4.50 - Triobet ✅✅✅
Spadkowicz z grupy A? Austria @1.50 - DOXXbet✅
Najwięcej strzałów w turnieju? Kanada @5.00 - Betsson
✅
No i po mistrzostwach świata, za nami bardzo dobry turniej. Zasłużona wygrana Kanadyjczyków, którzy potwierdzili tylko to co wszyscy zauważyliśmy w trakcie turnieju, że byli dwa poziomy lepsi od wszystkich reprezentacji. Z brązem wyjeżdżają Amerykanie, którzy tym samym zrobili ogromną niespodziankę. Nikt nie przewidywał ich do medalu, twierdząc, że ćwierćfinał to i tak będzie dużo. A tutaj chłopaki się spięli, zagrali dobry hokej, przede wszystkim bardzo konsekwentnie z tyłu. Czesi trochę zawiedli, bo mieli na pewno umiejętności, żeby sobie z Amerykanami poradzić w meczu o brąz. Jednak zeszło z nich powietrze, a szkoda, bo ta publika co się pojawiała w Pradze, a przede wszystkim Jaromir zasłużył na sukces. Na pocieszenie dla niego MVP mistrzostw, może lekko naciągane, bo wśród Kanadyjczyków było co najmniej dwóch pretendentów do tego trofeum, ale ładnie pod względem indywidualnym zakończyło reprezentacyjną karierę. Żenujące zachowanie Rosjan, którzy zjechali z lodu, kiedy Kanada odbierała puchar dla Mistrzów Świata. Oby za to co zaprezentowali w przyszłym roku zrobili sobie powtórkę z Soczi.
Typersko bywało różnie, ale sam z siebie jestem zadowolony, sporo plusów, dużo analiz, dużo typów. Długoterminówki ogarnięte bardzo ładnie, po punktach reputacji widzę, że sporo osób grało te typy. Cieszy mnie, że mogłem komuś pomnożyć bankroll swoimi typami. Dziękuje wszystkim, którzy żyli hokejem przez te dwa i pół tygodnia. Również chłopakom z DNTB, bo też ta mało popularna dyscyplina na forum często była tam komentowana. Dużo życia pojawiło się w dziale, pojawiły się nowe twarze. Mam nadzieję, że nie tylko na czas MŚ, ale i od września będziecie wrzucać swoje przemyślenia. Gwardii honorowej JR08, &quot;Kido&quot;, &quot;Niebieskiemu&quot; oraz Valverde dziękuje za trzymanie poziomu i wrzucanie typów tak często jak na to pozwalał czas.
Sezon w Europie startuje we wrześniu, więc do zobaczenia w dziale i oby hokej stał się wiodącą dyscypliną na forum z mnóstwem dobrych typów!
Tego Wam i sobie życzę,
Pyrsk!
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom