>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Elity 2018 ( Dania - Kopenhaga, Herning ) 04.05.18 - 20.05.18

Status
Zamknięty.
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Ja dzisiaj spróbuję pójść w stronę Korei. Myślę, że ten mecz będzie bardziej wyrównany niż to sugerują bukmacherzy. Owszem Łotwa jest tutaj zdecydowanym faworytem, ale jakiegoś pogromu tutaj nie widzę. Korea dostała lanie od Finów i Kanady, ale to nie może dziwić. Takie samo od Suomi dostali Łotysze, a wygrana z Norwegią po walce jakoś mnie nie przekonuje, żeby robić z nich tak wielkich faworytów w tym meczu. Skośni przed mistrzostwami grali ze Słowacją i Niemcami. Przegrali te mecze, ale minimalnie. Wiem, wiem to tylko były sparingi, ale Łotwa to poziom trochę niższy niż Słowacy czy Niemcy. Reasumując pobieram dzisiaj handicapy w stronę Korei:
Korea +2,5 - 2,12 fortuna
Korea +3,5 - 1,4 fortuna
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
AJLex
Szwajcaria-Czechy
Troche udało mi sie poogladać jednych i drugich i mysle, że Helveci mimo wszystko dopiero sie rozpędzają a perspektywy czasu mysle, że na lokalne derby z Austrią trzeba troche inaczej spojrzec. Austriacy zawsze sie chciali postawić Szwajcarii, raz im wychodziło lepiej a raz gorzej.
Rok temu o tej porze Szwajcarzy wygrali 3-1 i tez był Czeski zaciąg z NHL, w lutym 2018 na igrzyskach, Czesi grali ładny hokej w gazie był Francouz i pokonali Helvetów 4-1 , choc sam mecz byl wyrównany bo dwa gole padły do pustej bramki. Czesi jak do tej pory szału nie zrobili bo wymeczyli fartem win ze Słowacją a ze Szwecja przegrali 3-2, gdzie mysle ze bardziej mecz spartolili szwedzi niż Czesi cos wiecej ugrali. Bardzo cenie lige czeska bo lubie ja pograć i ich reprezentacje uważam ze dobrą ale Czesi jeszcze albo nie pokazali tego co mimo wszystko potrafia, albo forma gdzies troche uleciala i trudno im bedzie wejsc na wyzszy poziom.
Mysle, że kurs na Helvetów troche za wysoki bo stac ich na win dzisiaj, Fischer powoli uklada swoje klocki i mysle ze ich gra bedzie coraz lepsza. Bo i liga jest coraz silniejsza a reprezentanci pukaja za ocean i graja w dobrych klubach.
Ja bym sprobował takich typów
Szwajcaria plus 1,5 kurs 1,4 Fortuna✅
Szwajcaria z x kurs 1,75 Fortuna✅
i jeszcze moze Szwajcaria win kurs 2,28 Fortuna⛔(było blisko ale Francouz bezbłędny w karnych. Ale jak sie gra 5 min w przewadze i sie nie strzela gola to wygrac nie mozna)
pierwsza tercja Szwajcaria x2 kurs 1,45 Fortuna✅
Pozniej postaram sie cos napisać o meczu Finów, i Austrii ze Słowacją.
 
L 0

lgmrex106

Użytkownik
czy w MŚ Hokeja jest możliowsc aby hokejsci z NHL dołączyli do ekip w czasie trwania turnieju, np. na fazę pucharową?
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
czy w MŚ Hokeja jest możliowsc aby hokejsci z NHL dołączyli do ekip w czasie trwania turnieju, np. na fazę pucharową?
Jest taka możliwość. Z tego co czytałem do ekipy Szwajcarii ma dołączyć Timo Meier a Danię wzmocni Boedker. Obydwaj występują w SJ Sharks.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak, jest możliwe. Napewno składów nie maja zamknietych szwedzi ( chyba maja trzy miejsca wolne), czekaja na Backstroma, albo Halgelina i Hornqvista. A dzisiaj odpadł Pittsburgh wiec dwaj osttni wchodzą w gre i maja miejsca dla bramkarza, dwa miejsca maja tez rosjanie a czekali na Ovieczkina i Kuzniecowa ale sie nie doczekaja , Małkin z kontuzja grał i moze nie bedzie grał. Do Dunczyków dołączy , Boedker i Hansen z Sharks a do pepików Partrnak i Krejci, ( Bruins) do Szwajcarii Meyer(Sharks).
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Moze teraz troche o innych dzisiejszych meczach .
Mam takie wrazenie , że dzis w przeciwieństwie do wczoraj mecze beda zaciete i wcale nie musza je wygrać druzyny , które są uważane za faworytów wg bukmacherow
Mecz Austria-Słowacja
Wg mnie może zdarzyć się wszystko. Mimo to uważam, że kursy na Austrie troche za wysokie. Zagrali przyzwoity mecz ze Szwajcaria, grali mądrze i wykorzystali swoje szanse, dobrze zagrał w bramce Starkbaum ale takie derby lokalne może tez zamazywać obraz bo takie mecze wygladaja inaczej. W meczu z Rosja nie mieli nic do powiedzenia, bronił drugi bramkarz Madlener i mam wrazenie ze celowo , bo po prostu odpuścili ten mecz wiedzac,mecz, ze cudow nie zdziałają, a chcą się utrzymać w dywizji wiec skupia się na meczach w których rywal będzie w zasiegu. Austria już dzisiaj z Rafflem (Flyers)
Nie wiadomo co z Vankiem(Blue Jackets), W bramce ponownie Starkbaum i zobaczymy jak to wyjdzie. Słowacy zagrali madrze z Czechami i w przewagach ich wypunktowali , mogli to wygrac ale zabrakło 9 sekund. Ze Szwajcaria mecz dość wyrównany ale pojawily się bledy w obronie i porazka 0-2. Dzisiaj wazny mecz dla obu stron. Przy takim kursie ide w strone Austrii( sa podstawy). Proponuje
Austria plus 1,5 kurs 1,7⛔szkoda ze do pustej bo wszystko na zielono by bylo.
Austria plus 2,5 kurs 1,33(do doubla)✅
Bramki under 5,5 kurs 1,52⛔
Bramek się wielu nie spodziewam (może i być 0-0)ale jak już to może jakiś punkcik M. Raffla po 1,82( karne sa wliczane)✅

FinlandiaNorwegia
Rok temu o tej porze padł remis 2-2 ( Finowie tez mieli posiłki z NHL. W tym roku na pierwszy rzut oka wygląda to dość podobnie tyle, że młodzi finowi okrzepli w najlepszych ligach a furowe robi Sebastian Aho, ma 10pkt już na koncie za sobą świetny sezon w Hurricanes. Tutaj graja jak z nut , drugi atak(Tereveinen, Aho, Savinainen ) zdobyl już 24 pkt i sa na razie nie do zatrzymania. Nie mieli tutaj na razie godnych siebie przeciwnikow . Wygrali 8-1 z Łotwą , która pokonala przecież dzisiejszych rywali. Norwegowie zagrali dobre spotknie z Niemcami gdzie wychodzili kilka razy na prowadzenie by w karnych wygrac. Potrafia zagrac w przewadze. Na pierwszy rzut oka dzisiaj lekko powinni to wziąć Finowie ale czy na pewno lekko , handi -2,5 po 1,28 ✅nie do gry, minus 3,5 nie wiem czy wejdzie, można spróbować a kurs ladny 1,82.✅
Ale mi od wczoraj chodzi tutaj typ na strzelca a konkretnie M.Granlunda, w NHL 71 pkt swietny sezon, kapitan , tutaj bez gola i tylko jedna asysta
Dobry mecz kapitana Suomi, należała mu sie ta bramka
Kurs 2,3 Fortuna, probuje✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Korea - Łotwa (16:15)
Michael Swift czas na lodzie: +14,05
1,82 Fortuna ✅✅✅ Pomimo tego że zachowywał się jak debil i sporo przesiedział na ławce kar, i tak ponad 16 minut na lodzie. Bez kar byłoby spokojnie koło 20.
Aż się zalogowalem, żeby podzielić się IMO wyśmienitą okazją. Swift w pierwszych meczach z Finami i Kanadą był wyraźnie oszczedzany, co zresztą zrozumiałe, bo po co zajeżdżać się w spotkaniach, które jeszcze przed ich rozpoczęciem były przegrane i nie miały jakiegokolwiek znaczenia. Jeżeli Korea chce szukać czegokolwiek, to w spotkaniach takich jak nadchodzące. Michael jest jedynym oprócz Brocka Radunske zawodnikiem skośnych mającym jakiekolwiek pojęcie o zorganizowanej grze i hockey sense wykraczający poza szybkie jeżdżenie na łyżwach z punktu A do B. W dwóch pierwszych meczach nieco poniżej 14 minut na lodzie. Dzisiaj nie widzę za bardzo możliwości, aby nie zagrał przynajmniej 15-18 minut, z paroma dublowanymi zmianami. Tylko on i Radunske są w stanie dać Korei jakość w ataku, więc siłą rzeczy muszą grać. Linia 14 minut i 5 sekund jest w moim odczuciu znacznie, znacznie zaniżona, więc pobieram czym prędzej póki kurs atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Korea - Łotwa (16:15)
Michael Swift czas na lodzie: +14,05
1,82 Fortuna
Aż się zalogowalem, żeby podzielić się IMO wyśmienitą okazją. Swift w pierwszych meczach z Finami i Kanadą był wyraźnie oszczedzany, co zresztą zrozumiałe, bo po co zajeżdżać się w spotkaniach, które jeszcze przed ich rozpoczęciem były przegrane i nie miały jakiegokolwiek znaczenia. Jeżeli Korea chce szukać czegokolwiek, to w spotkaniach takich jak nadchodzące. Michael jest jedynym oprócz Brocka Radunske zawodnikiem skośnych mającym jakiekolwiek pojęcie o zorganizowanej grze i hockey sense wykraczający poza szybkie jeżdżenie na łyżwach z punktu A do B. W dwóch pierwszych meczach nieco poniżej 14 minut na lodzie. Dzisiaj nie widzę za bardzo możliwości, aby nie zagrał przynajmniej 15-18 minut, z paroma dublowanymi zmianami. Tylko on i Radunske są w stanie dać Korei jakość w ataku, więc siłą rzeczy muszą grać. Linia 14 minut i 5 sekund jest w moim odczuciu znacznie, znacznie zaniżona, więc pobieram czym prędzej póki kurs atrakcyjny.
Fajna analiza dzięki
 
L 0

lgmrex106

Użytkownik
Tak, jest możliwe. Napewno składów nie maja zamknietych szwedzi ( chyba maja trzy miejsca wolne), czekaja na Backstroma, albo Halgelina i Hornqvista. A dzisiaj odpadł Pittsburgh wiec dwaj osttni wchodzą w gre i maja miejsca dla bramkarza, dwa miejsca maja tez rosjanie a czekali na Ovieczkina i Kuzniecowa ale sie nie doczekaja , Małkin z kontuzja grał i moze nie bedzie grał. Do Dunczyków dołączy , Boedker i Hansen z Sharks a do pepików Partrnak i Krejci, ( Bruins) do Szwajcarii Meyer(Sharks).
A czy Kanada ma zamknięty skład? Czy też ktoś jeszcze do nich dołączy?
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Niemcy-Korea
Pisze juz teraz bo mysle, że kursy fajne. Niemcy bez gola z USA ale w sumie postraszyli amerykanów, którzy tylko dzieki Kinkaidowi zachowali oni czyste konto. Jutrzejszy rywal Korea to jak widać słaby bardzo zespoł i Niemcy nie powinni miec problemów z ich pokonaniem. dzisiaj odpoczywali a Korea grała z Łotwą z która przegrała 5-0
To jutro spodziewam sie podobnego wyniku i proponuje
Niemcy minus 2,5 kurs 1,5✅
Niemcy minus 3,5 kurs 2,11✅
Ja bym jeszcze próbował Niemcy minus 4,5 kurs 3,2✅
a niech bedzie i taki Niemcy minus 5,5 kurs 5,3( wg mnie realne i żal nie spróbować)⛔aj ale było blisko , szkoda straconego gola i bylby full wypas
Wszystkie Fortuna. Mylse ze jutro pójdą mocno w dół
Poźniej dorzucę typy na strzelców
Teraz typ na punktujacego. I wybieram młodszego z braci Seidenbergów, Yannika, zawodnika mistrza Niemiec Munchen. W sezonie zdobył 48 pkt na 67 meczy sezonu zasadniczego. W PO mial jeszcze lepszy wynik 14 pkt na 17 meczy. Tutaj trafił juz do siatki w meczu z Norwegami.
Asysty nie ma na koncie a to wystarczy, mysle ze w meczu z Koreą dorzuci punkt do swojego dorobku. Kurs 2,2 całkiem do gry.✅ Tak na pokuszenie kurs na gola Yannika to 6✅- perełka kurs
Co do strzelca to chodzi mi po głowie Patrik Hager, takze zawodnik Munchen, po świetnym sezonie. Tutaj zaaplokował dwie brami Norwegom. Mysle ze bedzie głodny gola po zerowym dorobku Niemiec w meczu z USA
kurs 2,3 Fortuna✅
Ale Fortuna obnizyła kursy na handi . Teraz są odpowiednio po 1,37 1,69 2,37 i 3,60
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mikkizz 0

mikkizz

Użytkownik
Niemcy-Korea
Popieram typy kolegi wyżej. Niemcy bardzo słabo grają na tym turnieju, ale teraz dostali idealnego przeciwnika żeby sobie zapunktować i nastrzelac goli. Imho podrażnieni ostatnimi wynikami będą ostro cisnąć co zwiastuje sporo bramek. Handi -3 albo -4 myślę że spokojnie pokryją.
Szwajcaria-Bialorus
Ależ wczoraj była wojna z Czechami, niestety dla Szwajcarów przegrana w dogrywce. Dzisiaj Białoruś, która w grupie A odgrywa taka samą rolę jak Korea. Przegrywają wysoko np. że slaba Francją przegrali 6-2. Szwajcarzy taki mecz jak dzisiaj muszą wygrać pytanie tylko na ile bramek ich stać. Niespodziewam się wielkiej strzelaniny dlatego obstawiam wynik 3-1 albo 4-1. Szwajcaria handi -1 albo -2 do gry.
Finlandia-Dania
Ależ Finlandia ma formę na tym turnieju.
Po trzech meczach mają 23 strzelone bramki i 2 stracone, wow. Fakt niegrali z najlepszymi ekipami, ale czy dzisiaj Dania się do nich zalicza? No raczej nie. Spodziewam się podobnego wyniku co w poprzednich meczach, mam nadzieję że nie zwolnią tempa i te 5-6 bramek strzela. Jednak tutaj grałbym wstrone własnych bramek.
Szwecja-Austria
Kolejny mecz gdzie widać wyraźnego faworyta. Szwecja komplet punktów, jedyny mecz gdzie się męczyli to ten z Czechami. Dzisiaj też nie powinno być problemów, jednak mam wrażenie że akurat w tym meczu Austria powalczy. Szwecja po trzech meczach strzelila 13 bramek, wygląda to na mocną pierwsza kwartę i jeżeli wynik mają dobry to zwalniają. Nie widać jakiegoś ciśnienia na strzelanie bramek po Szwedach. Spodziewam się wyniku w granicach 4-1 5-1.
Dwa dni temu &quot;pewniaki&quot; zrobili to co mieli zrobić, wygrali pewnie swoje spotkania i dali zarobic. Dzisiaj liczę na to samo. Najpewniejsze mecze to imho Niemcy i Finlandia.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do meczu Szwajcarów to mam takie watpliwosci( jezeli ktoś mysli podobnie lub inaczej to mozna podyskutować). Grali wczoraj wazny dla siebie mecz w konteksie rozstawienia do ćwiartki, skonczylo sie karnymi, napewno sporo sily zostawili na lodzie(wiadomo ze to sa zawodowcy ale czasem roznie bywa). Białoruś wypoczeta a Prezydent Łukaszenka juz zwolnil trenera, i nagadał zawodnikom. Napewno wyjda nabuzowani i zmotywowani bo w koncu walczą o byt w dywizji a jesli maja gdzies urwac punkty to tylko Szwajcarii i Austrii. Poza tym Helveci to taki troche dziwny team , ze z mocnymi potrafia zagrać dobry mecz a ze słabszymi pogubić punkty.
Ja osobisci nie spodziewam sie pogomu a bardziej wyrownanej gry
Pozniej kilka zdan na temat meczów Finów i Szwedów
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Popieram typy kolegi wyżej. Niemcy bardzo słabo grają na tym turnieju, ale teraz dostali idealnego przeciwnika żeby sobie zapunktować i nastrzelac goli. Imho podrażnieni ostatnimi wynikami będą ostro cisnąć co zwiastuje sporo bramek. Handi -3 albo -4 myślę że spokojnie pokryją.
Chciałem pograć 1.druzyna ilosc strzalow w swiatlo bramki, tylko czy wiecie czy bramka zalicza się jako celny strzał ? Na czacie nie umieli odpowiedzieć, miałem wysłać mejla, poszedł ale na czacienapisali że do 72 godzin mają odpowiedzieć :drunk: Oczywiście typ +35.5 po 1.58
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Szwecja-Austria
Na poczatku powiem tak, że Szwedzi troszke mnie rozczarowuja, mozliwe ze sie nie forsuja bo to jeszcze nie ten etap turnieju. Z Czechami dali sobie strzelic dwie bramki i sprokurowali ciekawą koncówke która mogła zakończyc sie dogrywką lub karnymi. Z Francja zamiast strzelać bramki to woleli sie wdawać w pyskówki i bójki i raptem wymeczone 4 gole. Fakt starczyło na overy ale.... Mam nadzieje ze w koncu zagraja to na co ich stac, maja prawie to co najlepsze mogli miec na ten moment , cały praktycznie skład z NHL gwiazdy Ekman-Larsson, Nyquist, Zibanejad,Rakell, Janmark, Lindholm, Backlund,Klingberg to zobowiazuje do dobrej gry .
Na tapecie maja dzis Austrie , ktora wczoraj ostro walczyła o punkty by moc sie utrzymać mysle, że Austria troche odpusci mecz, bedzie drugi bramkarz ,dla nich mus win to mecz z Białorusia, dzis beda ćwiczyc warianty i ustawienia Raffla w top six bo było widac troche brak zgrania z pozostałymi.
Proponuje takie typy
Szwecja minus 3,5 kurs 1,4 Fortuna✅
Szwecja minus 4,5 kuirs 1,78 Fortuna✅
Szwecja 1 tercja/spotkanie kurs 1,26( do dodania do tasmy lub kilku spotkan)✅
Teraz może jakiegos strzelac trzeba upolować
Ze Szwedów trafć moze kazdy bo taka prawda to wybieram H.Lindholna zawodnika Ducks, dobry sezon na taflach NHL, 14 bramek na 73 mecze w PO 1 bramka na 4mecze. Tutaj graja czwarty mecz a Hampus ma trzy asysty. Czas na bramke kurs 5,8 Fortuna.⛔
Tylko asysta
Mozna spróbowac jeszcze trafienia Nyquista✅, Janmarka,✅ żaden nie trafił w meczu z Francja a kazdy strzelać potrafi kursy 2,4 i 1,95.
Chciałem pograć 1.druzyna ilosc strzalow w swiatlo bramki, tylko czy wiecie czy bramka zalicza się jako celny strzał ? Na czacie nie umieli odpowiedzieć, miałem wysłać mejla, poszedł ale na czacienapisali że do 72 godzin mają odpowiedzieć :drunk: Oczywiście typ +35.5 po 1.58
Bramka jak najbardziej liczona jest jako strzał celny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom