>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Juniorów (IMŚJ + DMŚJ)

Status
Zamknięty.
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
kursy 4.0 na Bogdanowa oraz 6.0 na Łagute.
to są kursy na ogólna wygrana w IMŚJ czy chodzi tylko o te w Daugavpils??
Również jestem zdania, że jeźcy z Daugavpils bedą rozdawac karty w tym spotkaniu, zarówno Maxim Bogdanovs jak i Artem Laguta są faworytami do wygrania tych zawodów a kursy zachęcają do grania na nich.
zakłady H2H z ich udziałem
Maxim Bogdanovs - Martin Vaculik
Artem Laguta - Jurica Pavlic
Vjaceslavs Giruckis - Rene Bach
AKO = 2.13
Edit Verti// Te na wygraną na Łotwie.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Wyniki II Finału IMŚJ w Daugavpils.
Darcy Ward zwyciężył w drugim finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który rozegrany został na torze w Daugavpils. Ward o zwycięstwo walczył w biegu dodatkowym, w którym pokonał Bogdanowa. Najlepszy z Polaków był Maciej Janowski - 5 miejsce. Zawodnik Betardu WTS Wrocław wywalczył 10 punktów. Do udanych swoich występów nie zaliczą pozostali Polacy startujący w łotewskim finale. Przemysław Pawlicki zdobył 3 punkty. Z takim samym dorobkiem punktowym zawody zakończył Patryk Dudek.
Liderem klasyfikacji generalnej Indywidualnych Mistrzostw Świata po rozegraniu dwóch turniejów nadal pozostaje Maksim Bogdanow. Łotysz zgromadził 21 punktów i o dwa oczka wyprzedza Patricka Hougaarda. Duńczyk po zawodach złożył protest dotyczący silników Łotysza.
Wyniki:
1. Darcy Ward (Australia) - 12+3 (3,3,3,3,0)
2. Maksim Bogdanow (Łotwa) - 12+2 (3,2,3,1,3)
3. Artiom Łaguta (Rosja) - 11+3 (1,2,2,3,3)
4. Patrick Hougaard (Dania) - 11+2 (2,3,3,0,3)
5. Maciej Janowski (Polska) - 10 (3,1,1,2,3)
6. Rene Bach (Dania) - 10 (1,3,2,2,2)
7. Dennis Andersson (Szwecja) - 9 (1,2,3,2,1)
8. Martin Vaculik (Słowacja) - 9 (2,2,2,1,2)
9. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 8 (2,1,2,2,1)
10. Matej Kus (Czechy) - 6 (2,1,0,1,2)
11. Kevin Woelbert (Niemcy) - 5 (0,d,1,3,1)
12. Wadim Tarasienko (Rosja) - 5 (1,3,w,w,1)
13. Patryk Dudek (Polska) - 3 (0,d,0,3,0)
14. Przemysław Pawlicki (Polska) - 3 (3,w,w,-,-)
15. Wiaczesław Gieruckis (Łotwa) - 3 (0,1,w,0,2)
16. Frank Facher (Niemcy) - 1 (0,0,1,d,0)
17. Jewgienij Karawackis (Łotwa) - 1 (1,w)
Bieg po biegu:
1. Bogdanow, Vaculik, Bach, Facher
2. Ward, Hougaard, Tarasienko, Woelbert
3. Janowski, Kus, Łaguta, Gieruckis
4. Pawlicki, Pavlic, Andersson, Dudek
5. Hougaard, Vaculik, Janowski, Dudek (d)
6. Bach, Łaguta, Pavlic, Woelbert (d)
7. Ward, Bogdanow, Kus, Pawlicki (w/su)
8. Tarasienko, Andersson, Gieruckis, Facher
9. Andersson, Vaculik, Woelbert, Kus
10. Hougaard, Bach, Pawlicki (w/su), Gieruckis (w/d)
11. Bogdanow, Pavlic, Janowski, Tarasienko (w/u)
12. Ward, Łaguta, Facher, Dudek
13. Ward, Pavlic, Vaculik, Gieruckis
14. Dudek, Bach, Kus, Tarasienko (w/u)
15. Łaguta, Andersson, Bogdanow, Hougaard
16. Woelbert, Janowski, Karawackis, Facher (d)
17. Łaguta, Vaculik, Tarasienko, Karawackis (w/u)
18. Janowski, Bach, Andersson, Ward
19. Bogdanow, Gieruckis, Woelbert, Dudek
20. Hougaard, Kus, Pavlic, Facher
Biegi dodatkowe:
21. Łaguta, Hougaard
22. Ward, Bogdanow
Dość niespodziewanym zwycięzcą II Finału tegorocznej edycji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Daugavpils okazał się Darcy Ward, który pokonał lokalnego herosa Maksima Bogdanowa. Chyba mało kto się spodziewał, że obrońca mistrzowskiego tytułu tak skutecznie zapunktuje na Łotwie, zostawiając w pokonanym polu dwójkę reprezentantów miejscowej Lokomotywy. Zadowoleni na pewno nie możemy być z postawy Polaków, poza Maćkiem Janowskim nie spisali się oni zbyt dobrze.
Klasyfikacja generalna po II turniejach:

Przed turniejem w Pardubicach sprawa mistrzostwa pozostaje otwarta. Oby do tego czasu obyło się bez żadnych kontuzji, które mogłyby wypaczyć rywalizacje w tym czempionacie.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów
Finał DMŚJ, Rye House (Wielka Brytania) 5 września godz 15:00

Wielkimi krokami zbliża się batalia o Drużynowe Mistrzostwo Świata Juniorów, czy młode &quot;Orzełki&quot; pójdą w ślady swoich bardziej doświadczonych kolegów i zostaną najlepszą drużyną na świecie? Zadanie przed Janowskim i spółką trudne, bo na krótkim technicznym torze może być różnie, tym bardziej, że inne zespoły prezentują się bardzo zespole. Zapewne będziemy świadkami ciekawego speedwaya, być może niemniej pasjonującego niż w wydaniu seniorskim.
Składy drużyn :
Szwecja (Kaski czerwone):
1. Simon Gustafsson (C)
2. Dennis Andersson
3. Ludvig Lindgren
4. Kim Nilsson
5. Linus Sundstroem
Dania (Kaski niebieskie)
1. Michael Jepsen Jensen
2. Rene Bach
3. Patrick Hougaard (C)
4. Lasse Bjerre
5. Peter Kildemand
Wielka Brytania(Kaski białe)
1. Tai Woffinden (C)
2. Kyle Hughes
3. Josh Auty
4. Joe Haines
5. Lewis Bridger
Polska (Kaski żółte)
1. Maciej Janowski
2. Patryk Dudek
3. Artur Mroczka (C)
4. Przemysław Pawlicki
5. Szymon Woźniak

Informacje o stadionie:
Rye House Speedway, Rye Road, Hoddesdon, Herts EN11 0EH
Długość toru: 262 metry
Rekord toru: 55.6s Tai Woffinden (29.09.2007)

Wyniki DMŚJ 2010:
- I półfinał (Pilzno) - Relacja.
- II półfinał (Guestrow) - Relacja.
Tak było przed rokiem (Gorzów) - Relacja.
Kursy bet365.

Jak widać bukmacherzy dość mocno faworyzują naszą reprezentację. Ja jakoś ku temu się nie przychylam. Doświadczenie z jazdy na brytyjskich torach ma Mroczka, Pawlicki i teraz trochę &quot;liźnie&quot; Janowski. To może być niewystarczające na Brytyjczyków, którzy na krótkich, technicznych torach się wychowali. Wydaje mi się, że groźni powinni być też reprezentanci &quot;Trzech Koron&quot;. Skład Szwedów naprawdę wydaje się być mocny? Co Wy o tym myślicie? Bo jak dla mnie kursy na Polaków zdecydowanie nie do gry i szukałbym tu bardziej &quot;korzystnego&quot; rozwiązania w postaci wygranej Szwedów lub Brytyjczyków.

 
K 65

konji

Użytkownik
Oto mój typ, przeklejony z typów dnia:
Spotkanie: Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów na żużlu
Typ: Zwycięzca- Polska
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Pomiędzy kolejnymi meczami ligowych rozgrywek, przyszedł czas na światowy czempionat juniorów. Od samego powstania mistrzostw, prym w zawodach wiodą młodzi Polacy. Dokładnie 5 tytułów z rzędu, żadnego miejsca poza podium, ba! żadnej innej pozycji niż pierwsza- tak przedstawia się historia startów naszych rodaków w DMŚJ. Dzisiejszy turniej finałowy rozegrany zostanie w brytyjskim Rye House. To właśnie może być jedyny problem naszych jeźdźców, z pośród których zaledwie trzech (Mroczka, Janowski, Pawlicki) ściga się w Elite League. Choć pod tym względem inne ekipy zdają się mieć przewagę, to jednak Polacy mają handicap w postaci własnych umiejętności. Skład żużlowców znad Wisły wydaje się być najrówniejszy, zaś w każdym innym zespole można wytypować śmiało po dwa najsłabsze ogniwa. Zwycięstwo w tym turnieju na pewno nie będzie należało do łatwych i by kontynuować wspaniałą serię zwycięstw, nasi reprezentanci będą musieli naprawdę mocno się napracować. W mojej opinii najgroźniejszymi rywalami &quot;Orzełków&quot; są Szwedzi, których do boju prowadził będzie Linus Sundstroem, z powodzeniem reprezentujący barwy lokalnego Rye House Rockets. Sądzę jednakże, że tytuł jest jak najbardziej w zasięgu &quot;naszych&quot; i będę kibicował im z całego serca. Po takim kursie, typ jak najbardziej do odważnego zagrania.

Ponadto polecam:
Maciej Janowski (-2) - Josh Auty
------------------------------------
Na dodatek u Brytoli na 99,9% (zdaje mi się, że to już pewne, ale wolę się asekurować ???? ) nie pojedzie Woffi. To praktycznie przekreśla ich szanse na zwycięstwo w zawodach, a naszym odpada jeden przeciwnik. Już przedwczoraj zagrałem na Polskę, choć dziś coraz mocniej obawiam się Szwedów. Oni jedyni wg mnie mogą nam zagrozić, jeżeli natomiast Nilsson i Andersson się nie spasują i będą punktować słabo, to droga do zwycięstwa jest otwarta. Co do pary Maciek-Auty, mimo iż przewaga w znajomości brytyjskich owali jest po stronie Josha, to jednak Janowski plasuje się przynajmniej dwie klasy wyżej pod względem czysto żużlowym i myślę, że tę przewagę wykorzysta. Nie wiem jak to będzie z tymi nowymi tłumikami, bo maszyny (nie daj Bóg!) mogą siadać w najmniej odpowiednich momentach...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Już jutro poznamy nowego (chyba że Darcy Ward obroni tytuł a ma na to duże szanse chodź ja w to nie wierzę) IMŚJ. Moim faworytem jest Maksim Bogdanow. Naprawdę jest to świetny jeździec młodego pokolenia i z biegu na bieg robi olbrzymie postępy. Patrząc przez pryzmat bukmacherki mam jedną ciekawą propozycję do zagrania na jutrzejszy dzień, a mianowicie Hougaard vs Bogdanovs. Nie wiem dlaczego buki tak faworyzują duńczyka napewno będzie jutro w czołówce ale w moim przekonaniu nie da rady Maksimowi. Warto dodać że Maksim wygrał dzisiaj Zlatą Stuhę rozgrywaną na torze w.. Pardubicach, czyli na torze gdzie odbędzie się ostatnia runda IMŚJ. Tor na jutrzejsze zawody ma być dokładnie tak samo przygotowany jak w tym turnieju a to daje niesamowity handicap Maksimowi. Objechał już kilka biegów na tym torze i wie jak dopasować swój motocykl. Można również zaryzykować i postawić na zwycięstwo młodego Łotysza w tych zawodach. A kurs niewątpliwie jest bardzo zachęcający.
Typy:
Hougaard - Bogdanovs @ 2,00 Bet365 ✅
Bogdanovs wygra w Pardubicach @ 7,50 Bet365 ⛔
oraz na końcową klasyfikację
U21 Individual World Championship Maksim Bogdanovs @ 1,80 Tobet ⛔
E: główna para trafiona, szkoda tylko tego końcowego triumfu Warda, mógł już lepiej Janowski wygrać, ale srebro i tak nie jest takie złe
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
dawid.400 mam mi sie wydaje ze Bogdanovs bedzie IMŚJ tym bardzij ze tak jak pisałes wygrał Zlatą Stuhę, myśle ze walka bedzie do ostatniego konca ale młody łotysz nie odda swojego prowadzenia.
stawiałem na niego na poczatku jak kurs wynosił 7.00 zł. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom