>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata kobiet 2022 - Polska/Holandia

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dominikana @1.35
Polska @1.25
Turcja @1.9

ako @3.21 STS


krotko na temat dwóch pierwszych spotkań. Dominikanki walcza o awans, Kanadyjki już odpadły. Nie sadze by tu robiły jakies problemy. Polki tego już nie popsują, a po wygranej Dominikanek zwycięstwo do awansu najprawdopodobniej potrzebne będzie (nie bawię się już w wyliczenia pkt)

Co do Turcji. Trzeba łapać póki dają tyle bo to poleci na łeb, na szyję. Polki nieco sprawę zepsuły, gdyby wygrały za 3 pkt wczoraj to typ na Turczynki byłby dzisiaj betem dnia. W tej chwili jest oparty maleńkim ryzykiem, że moze skonczyc się 3:2 dla Serbek, ale tego już można przypilnować na live

Dlaczego taki typ? Otoz to proste. Pisalem już o tym dwa dni temu patrząc w terminarz i nie bardzo wierzę, że trenerzy nie będą kombinować. Buki odrobiły jednak lekcję, skoro wczoraj dawały @2.7 na Turcję z USA a dzisiaj już po równo kursy. Serbki już wygrały grupę, nie ma absolutnie powodów by dzisiaj się spinać w meczu o nic z Turczynkami. Mało tego. Jeżeli dzisiaj Serbki by wygrały za 3 pkt jest duże ryzyko graniczące z pewnością że to właśnie z Turcja zmierza się w ćwierćfinale. Natomiast jeżeli się podłoża zmierza się z Polkami. Wybór wydaje się oczywisty. Kiedy dać odpocząć podstawowym zawodniczkom jak nie dzisiaj? O motywację Turczynek jestem spokojny bo jednak spora jest różnica czy się zagra ćwierćfinał z Serbkami czy z USA

ako @5.53 lżejsza stawka, większe ryzyko

Polska @1.25
Dominikana -1.5 @1.7
Turcja -1.5 seta @2.6 ( bo niepotrzebny Serbkom długi mecz przed decydującą faza)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Dominikana @1.35
Polska @1.25
Turcja @1.9

ako @3.21 STS


krotko na temat dwóch pierwszych spotkań. Dominikanki walcza o awans, Kanadyjki już odpadły. Nie sadze by tu robiły jakies problemy. Polki tego już nie popsują, a po wygranej Dominikanek zwycięstwo do awansu najprawdopodobniej potrzebne będzie (nie bawię się już w wyliczenia pkt)

Co do Turcji. Trzeba łapać póki dają tyle bo to poleci na łeb, na szyję. Polki nieco sprawę zepsuły, gdyby wygrały za 3 pkt wczoraj to typ na Turczynki byłby dzisiaj betem dnia. W tej chwili jest oparty maleńkim ryzykiem, że moze skonczyc się 3:2 dla Serbek, ale tego już można przypilnować na live

Dlaczego taki typ? Otoz to proste. Pisalem już o tym dwa dni temu patrząc w terminarz i nie bardzo wierzę, że trenerzy nie będą kombinować. Buki odrobiły jednak lekcję, skoro wczoraj dawały @2.7 na Turcję z USA a dzisiaj już po równo kursy. Serbki już wygrały grupę, nie ma absolutnie powodów by dzisiaj się spinać w meczu o nic z Turczynkami. Mało tego. Jeżeli dzisiaj Serbki by wygrały za 3 pkt jest duże ryzyko graniczące z pewnością że to właśnie z Turcja zmierza się w ćwierćfinale. Natomiast jeżeli się podłoża zmierza się z Polkami. Wybór wydaje się oczywisty. Kiedy dać odpocząć podstawowym zawodniczkom jak nie dzisiaj? O motywację Turczynek jestem spokojny bo jednak spora jest różnica czy się zagra ćwierćfinał z Serbkami czy z USA

ako @5.53 lżejsza stawka, większe ryzyko

Polska @1.25
Dominikana -1.5 @1.7
Turcja -1.5 seta @2.6 ( bo niepotrzebny Serbkom długi mecz przed decydującą faza)
Ja tylko doprecyzuję - Serbki już wczoraj odpoczywały lekko (Busa i Boskovic cały mecz na ławce). Można z tego wyciagnąć dwa wnioski - dzisiaj będzie dalej oszczędzanie LUB wczoraj odpoczęły to dzisiaj grają, a kto inny idzie na ławkę, bo jutro i pon wolne, a jakiś rytm meczowy trzeba trzymać… składy oficjalne pojawiają się jakieś 20min przed meczem. Druga sprawa to SRB jest w takiej formie, ze to ich się drużyny boją, a nie one kogokolwiek. Mecz w 1/4 przeciwko gospodyniom też może być mało atrakcyjny do rozegrania.

Przechodząc do kolejnych spotkań - jeżeli DOM nie wygra za 3Pkt to wg tego co liczę Polkom wystarczy przegrać 2-3.
Post automatycznie złączony:

Typów nie neguję, tylko argumentację.

Sam gram TUR win, ale z ostateczną stawką poczekam na live
Zaś Dominikana -1.5seta próbuję

powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Dominikana @1.35
Polska @1.25
Turcja @1.9

ako @3.21 STS


krotko na temat dwóch pierwszych spotkań. Dominikanki walcza o awans, Kanadyjki już odpadły. Nie sadze by tu robiły jakies problemy. Polki tego już nie popsują, a po wygranej Dominikanek zwycięstwo do awansu najprawdopodobniej potrzebne będzie (nie bawię się już w wyliczenia pkt)

Co do Turcji. Trzeba łapać póki dają tyle bo to poleci na łeb, na szyję. Polki nieco sprawę zepsuły, gdyby wygrały za 3 pkt wczoraj to typ na Turczynki byłby dzisiaj betem dnia. W tej chwili jest oparty maleńkim ryzykiem, że moze skonczyc się 3:2 dla Serbek, ale tego już można przypilnować na live

Dlaczego taki typ? Otoz to proste. Pisalem już o tym dwa dni temu patrząc w terminarz i nie bardzo wierzę, że trenerzy nie będą kombinować. Buki odrobiły jednak lekcję, skoro wczoraj dawały @2.7 na Turcję z USA a dzisiaj już po równo kursy. Serbki już wygrały grupę, nie ma absolutnie powodów by dzisiaj się spinać w meczu o nic z Turczynkami. Mało tego. Jeżeli dzisiaj Serbki by wygrały za 3 pkt jest duże ryzyko graniczące z pewnością że to właśnie z Turcja zmierza się w ćwierćfinale. Natomiast jeżeli się podłoża zmierza się z Polkami. Wybór wydaje się oczywisty. Kiedy dać odpocząć podstawowym zawodniczkom jak nie dzisiaj? O motywację Turczynek jestem spokojny bo jednak spora jest różnica czy się zagra ćwierćfinał z Serbkami czy z USA

ako @5.53 lżejsza stawka, większe ryzyko

Polska @1.25
Dominikana -1.5 @1.7
Turcja -1.5 seta @2.6 ( bo niepotrzebny Serbkom długi mecz przed decydującą faza)
Skąd pewność że Turczynki też nie zagrają rezerwami żeby odpocząć. I co za różnica czy zagrają z Serbkami czy Amerykankami w ćwierćfinale? Przecież dopiero co przegrały z Amerykankami i historycznie też się im łatwiej gra jednak z Europejkami
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Korver znam mechanizmy co i jak dlatego też wspomniałem że moje typy nie opierają się na liczeniu punktów. Jeżeli Dominikanki będą grały TB to Polki już będą kończyć drugiego seta. Nie sadze by oglądały się co tam słychać u innych. Ja myślę jednak że tego unikniemy i załatwimy to własnymi dłońmi.

Roberto z całym szacunkiem ale wyjaśnij mi jedno. Dwa dni temu jak napisałem że mecz z Amerykankami mi śmierdzi to odpisałeś że Amerykanki po prostu są mierne. Dzisiaj zas nie widzisz różnicy czy trafi się Serbki czy USA w najważniejszym (bo decydującym o wejściu do strefy medalowej mistrzostw świata) meczu. Rozwiń ciąg logiczny proszę
 
Otrzymane punkty reputacji: +142
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Nie jestem trenerem Turczynek, ale podejrzewam, że w obecnej formie z SRB nie chce grać nikt i każdy wybierze USA, które zaliczyło już kilka słabych meczów na tym turnieju. Plusem "polskiej" grupy jest, że kończy dzień wcześniej rozgrywki, więc teoretycznie są dwa dni odpoczynku. Dlatego sam jestem ciekaw jak do tego spotkania podejdą trenerzy SRB i TUR i ostateczną decyzję zostawiam sobie na podgląd składów meczowych. Kurs też jakoś dramatycznie nie spada na SRB, od nocy są nawet lekkie odbicia do góry. Na logikę wydaje mi się, że Serbki dadzą rezerwy, bo nie widać tu ich interesu na ugranie czegoś, TUR zmobilizowana, bo one jeszcze muszą patrzeć za siebie i tyle.

Ciekawi mnie też podejście Kanadyjek. Z jednej strony odpadły z walki o awans, zmęczone po wczorajszym TB, ale z drugiej mecz pożegnalny na MŚ, nie mają po co już odpoczywać.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Minusem zaś naszej grupy jest to że później trzeba rozegrać dwa mecze w dwa dni. To już największy absurd moim zdaniem - zamiast zrobić już oba półfinały tam gdzie będzie finał to zdecydowano się na wariant rozbicia półfinałów. Tym bardziej myślę że tu moze być potrzebna świeżość by w ciągu 24 godzin zagrać i ćwierćfinał i półfinał.
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Korver znam mechanizmy co i jak dlatego też wspomniałem że moje typy nie opierają się na liczeniu punktów. Jeżeli Dominikanki będą grały TB to Polki już będą kończyć drugiego seta. Nie sadze by oglądały się co tam słychać u innych. Ja myślę jednak że tego unikniemy i załatwimy to własnymi dłońmi.

Roberto z całym szacunkiem ale wyjaśnij mi jedno. Dwa dni temu jak napisałem że mecz z Amerykankami mi śmierdzi to odpisałeś że Amerykanki po prostu są mierne. Dzisiaj zas nie widzisz różnicy czy trafi się Serbki czy USA w najważniejszym (bo decydującym o wejściu do strefy medalowej mistrzostw świata) meczu. Rozwiń ciąg logiczny proszę
Znaczy ja tak pisałem po meczu z Polkami i Serbkami ale jednak wygraly dosyć łatwo z Turczynkami więc az takie słabe nie są. Sam myślałem że Turcja raczej wygra z USA. Ok Serbia jest lepsza obiektywnie na tym turnieju ale nie aż tyle lepsza żeby Turcja sie zabijała o to 3 miejsce. I tak jak pisałem historycznie Turczynkom gra sie łatwiej z Serbkami. Poza tym nie wiadomo czy np. Turcja nir wystaei większych rezerw dzisiaj a Serbki nie wystawią lepszego składu bo tak jak kolega wyżej pisał Boskovic już troche odpoczeła więc nie będzie odpoczywać przez 5 dni z rzędu bo straci rytm. Dlatego myślę że ten mecz to loteria i nie warto stawiać. Ewentualnie jakiś under punktowy może bo tak jak pisałem nie będa raczej sił tracić oba zespoły
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
To już by się kompletnie kupy nie trzymalo żeby Serbki grały na poważnie a Turczynki odpoczywały tym samym doprowadzając do ćwierćfinału Serbia -Turcja. Żadna ze stron nie miałaby w tym interesu.

Co do rytmu meczowego. Panowie, kurcze... Większość zespołów gra w sezonie raz w tygodniu. Do tego dochodzi rywalizacja na treningu, gdzie myślę że drugi zespół serbski też byłby tu w najlepszej ósemce, a z pewnością w drugiej fazie

Nie wiem. Może sam się za bardzo podpaliłem na te Turczynki, jednak zdania nie zmienię. Nie widzę tu sensu by Serbki walczyły.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Wieczorek bo Tobie się wydaje że każda drużyna będzie kombinować na kogo trafić, albo odpoczywać na boisku. Kompletnie nie bierzesz pod uwagę że zawodnik wychodzi na boisko i nie ważne jaka jest sytuacja stara się na 100procent i chce wygrać i się cieszyć grą, nie kalkulując. Nie twierdzę że takich sytuacji nie ma w sporcie ale ile to już razy było że ktoś miał odpuścić bo już o nic nie gra albo odpoczywać przed kolejna runda a jednak wychodził i grał po prostu żeby wygrać.

Ja takich meczy kiedy mam wątpliwości kto będzie miał jakie podejście do meczu w ogóle nie ruszam a jeśli już to robić to polecam od razu po wystawieniu kursów kiedy wiesz że na pewno ruszy masówka na drużynę która musi vs która ma odpoczywać i kurs który atakujesz z pewnością spadnie.

Nie mówię że twoje podejście jest całkowicie błędne ale chyba za bardzo za pewnik bierzesz że ktoś wyjdzie na mecz i się nie będzie starał bo już o nic nie gra. Z tym to bywa bardzo różnie tak jak właśnie z Amerykankami
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Jak wygramy 3-0 to przeskoczymy Turczynki, jak wygramy 3-1 to decydować będzie ratio punktowe (bo zakładam, że jest kolejność: wygrane, duże punkty, ratio małych punktów) albo bezpośredni (ale o tym nie słyszałem żeby to było).
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jeżeli wygramy 3:1 również awansujemy na 3 miejsce. Każde zwycięstwo za 3 punkty daje nam 3 miejsce. Bo Turcja ma 17 punktów a my będziemy mieć 18.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Oczywiście że potrafię posypać głowę popiołem. Nie mam z tym problemu. Coś co sprawdza się powiedzmy w 80-85 procentach ( a już zwłaszcza w siatkówce) dzisiaj nie zadziałało

Brawo dla Serbek że nie kombinowaly. Natomiast brawo na dzień dzisiejszy bo jak je Turczynki zleją za trzy dni to będzie zdziwko i rozdzieranie szat. Ale życzę im jak najlepiej.

Podobnie jak i naszym. Wygrana wysoka z Niemkami daje nam ponownie mecz z Amerykankami. Ależ balonik może być pompowany.

Jeszcze raz sypie głowę popiołem. Moje niezadowolenie lekko łagodzi fakt że zwyciężył dziś sport

Ahh i jeszcze do Roberto się odniose. Przeczytałem ten post późno i odpisując już po meczu po prostu błędnie zrozumiałem pytanie. Myślałem że padło przed tb i było pytanie o 2:3/3:2
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Oczywiście że potrafię posypać głowę popiołem. Nie mam z tym problemu. Coś co sprawdza się powiedzmy w 80-85 procentach ( a już zwłaszcza w siatkówce) dzisiaj nie zadziałało

Brawo dla Serbek że nie kombinowaly. Natomiast brawo na dzień dzisiejszy bo jak je Turczynki zleją za trzy dni to będzie zdziwko i rozdzieranie szat. Ale życzę im jak najlepiej.

Podobnie jak i naszym. Wygrana wysoka z Niemkami daje nam ponownie mecz z Amerykankami. Ależ balonik może być pompowany.

Jeszcze raz sypie głowę popiołem. Moje niezadowolenie lekko łagodzi fakt że zwyciężył dziś sport

Ahh i jeszcze do Roberto się odniose. Przeczytałem ten post późno i odpisując już po meczu po prostu błędnie zrozumiałem pytanie. Myślałem że padło przed tb i było pytanie o 2:3/3:2
Nie, nie chodzi o sypanie głowy popiołem bo twoje przypuszczenia mialy podstawy. Tylko właśnie bym się nie zgodził z tym że ty takie coś że ktoś odpuści oceniasz na 85procent. Według mnie to raczej nie jest aż tak prawdopodobne. Ja takie sytuacje obserwuje dużo rzadziej a bym powiedział że zazwyczaj sportowcy nawet jeśli mogą odpuścić bo grają o pietruchę to raczej walczą o zwycięstwo a nie wychodzą i grają tak żeby jak najszybciej iść pod prysznic i mimo wszystko obniżyć morale.

Ale tak jak mówię nie jest to żaden atak w twoją stronę bo twoje typy miały rozsądne uzasadnienie i faktycznie czasami się tak zdarza że drużyny kombinuja chociaż ja właśnie nie lubię opierać swoich typów na przypuszczeniu jakie ktoś będzie miał podejście do meczu chyba że kurs jest naprawdę apetyczny i wiem że będzie leciał. Pozdro.

PS. Dominikana przegrała z Kanada, także mamy już awans. Pytanie czy wygramy 3:0 lub 3:1 i zagramy z USA. Wygrana po tiebrejku pozostawia nas na 4 miejscu i grę z Serbkami
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Nasze panie wyglądają jakby zaczynało brakować paliwa w baku. Nawet Stysiak (nie tylko dzisiaj) już nie jest taka skuteczna.
No ale plan minimum został zrealizowany i raczej na tym się to zakończy.
 
Do góry Bottom