>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata kobiet 2022 - Polska/Holandia

R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Poczekałem i warto było, kursy wzrosły, więc jeszcze raz wtrące popierając kolegę wyżej.

Wyjdzie dzisiaj prawdziwe oblicze Polski czy poradzą sobie na wysokim bloku przeciwko silnemu zespołowi, według mnie nie. Przypomnę, że w pojedynkach bezpośrednich zdecydowanie na korzyść Dominikany 12-7 w tym w ostatnich 5 meczach 4 razy góra były Karaibki.
Braylin, Jineiry czy wchodząca Bethania powinny zrobić robotę, wczoraj niewiele zabrakło z Turcją.

Powodzenia

🇩🇴 Dominikana win @2.40
Superbet
Serio patrzysz na h2h i używasz to za argument jak większośc tych meczów była w czasach jak Polska była w głębokim kryzysie? Ostatni mecz to porażka 3:2 po wyrównanym meczu i był to dopiero początek pracy nowego trenera i Polki grały dużo gorzej niż teraz. No i tenwczorajszy tiebreak Dominikanek też może wpłynąć na mecz dzisiaj. I do tego grają u siebie
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Serio patrzysz na h2h i używasz to za argument jak większośc tych meczów była w czasach jak Polska była w głębokim kryzysie? Ostatni mecz to porażka 3:2 po wyrównanym meczu i był to dopiero początek pracy nowego trenera i Polki grały dużo gorzej niż teraz. No i tenwczorajszy tiebreak Dominikanek też może wpłynąć na mecz dzisiaj. I do tego grają u siebie
Nie kolego, przede wszystkim to widzę większy potencjał w zespole Dominikany, gdzie zawodniczki grają w lidze brazylijskiej np. Dentil Praia czy też w Dinamie Kazań. Jeśli zagrają na swoim najwyższym poziomie i nie przestraszą się pełnej hali to są dla mnie faworytkami, a właśnie dlatego też, ze regularnie ogrywaly Polki.
Uważam, że nie leży nam Dominikana i dlatego taki typ, totalnie nie przekonuje mnie nasza reprezentacja bez lewego skrzydła. Jak będzie zobaczymy to tylko sport.
 
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Dominikana kurs @2.22 Fortuna
Widzę, że opinie są mocno podzielone. Ja zdecydowanie kieruje swój typ w stronę Dominikanek. Od początku turnieju prezentują się znakomicie. Bez problemu ograły Koreanki z południa, z resztą podobnie jak Polki. Chorwatki również zostały rozgromione, a z nimi już Półki bardzo się męczyły. Do tego jak równy z równym walczyły z wyżej notowanymi Turczynkami. Przed MŚ bez problemu wygrały dwa turnieje rangi mistrzowskiej, w których udział brały zespoły obu Ameryk. Dokonały tego bez żadnej porażki. Ich siła fizyczna, skoczność, zasięg są na kapitalnym poziomie. Do tego praktycznie cały skład to zawodniczki występujące w niezwykle silnych zespołach m.in. ligi brazylijskiej. Pena, Braylin Martinez, De La Cruz, Gaila Gonzalez, Jineiry Martinez wszystkie to absolutny światowy top. Polkom z tak silnymi fizycznie rywalkami zwyczajnie zabraknie pary. Do tej pory mierzyły się z zespołami preferującymi zdecydowanie inna siatkówkę, która oparta była głównie na technice. Dominikana to o wiele większy kaliber, na który Polki nie są gotowe. Będące w fenomenalnej formie Dominikanki są mocnymi faworytkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +745
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Ktoś napisał, że siła ofensywna słabsza, bo nie ma Smarzek, dawno takich pierdół nie czytałem...Smarzek jak wróciła z Rosji to wóz z węglem i kręciła w półfinałach/finałach wynik w ataku na granicy 2/18 i zjeżdżała do bazy. Na tą chwilę Stysiak ja zjada na miękko, a pisanie, że jest chimeryczna to już wogole przesada. Jak dla mnie ona trzyma atak tylko i dołącza do niej czasami Różański i tyle. Akurat na tym turnieju nasze w ataku nie graja, aż takiego piachu jak zdążyły wszystkich przyzwyczaić, ale też przeciwniczki nie były z najwyższej półki. Dziś napewno wyższy blok niż w tych meczach wcześniejszych, będzie dla niektórych naszych dużą przeszkodą. Dominikana gra fajnie. Narazie na nic się nie zdecydowałem, ale najbliżej mi do jakiegoś overka na sety i na punkty.
Rzeczywiście, straszna przesada, że napisałem o Stysiak chimeryczną. Co ten dzisiejszy mecz tylko potwierdził.
 
tarki_16 223,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Rzeczywiście, straszna przesada, że napisałem o Stysiak chimeryczną. Co ten dzisiejszy mecz tylko potwierdził.
Cwaniaczysz po meczu , każdy tak potrafi. Stysiak jako jedyna trzymała grę Polek , i jest tak od dawna , zresztą zdobyła dziś ponad 20 pkt, jednak dziś Dominikana bezbłędna...
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Poczekałem i warto było, kursy wzrosły, więc jeszcze raz wtrące popierając kolegę wyżej.

Wyjdzie dzisiaj prawdziwe oblicze Polski czy poradzą sobie na wysokim bloku przeciwko silnemu zespołowi, według mnie nie. Przypomnę, że w pojedynkach bezpośrednich zdecydowanie na korzyść Dominikany 12-7 w tym w ostatnich 5 meczach 4 razy góra były Karaibki.
Braylin, Jineiry czy wchodząca Bethania powinny zrobić robotę, wczoraj niewiele zabrakło z Turcją.

Powodzenia

🇩🇴 Dominikana win @2.40
Superbet
+++ może nie mam wielu punktów reputacji, bo jestem tu rzadko ale poproszę o szacuneczek ;) gdybym nie był przekonany o typie to bym go nie wrzucał, a dostałem od razu atak, ze na podstawie h2h oceniam hahaha.
Wszystko było składniową. Pozdro

🇩🇴 Dominikana win @2.40
Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +407
tarki_16 223,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Stysiak , nie licząc Wołosz, która jest jedną z najlepszych na świecie na swojej pozycji , to czołowa zawodniczka w naszej drużynie i potwierdza to formą w każdym spotkaniu. Chimeryczna to może być Różanski, Górecka itp.
Uwielbiam jak ktoś cytuje swój własny post z trafionym typem, to jest wspaniałe♥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +62
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Kilka słów sprowadzania pojawi się za kilka minut

29 dnia października miałem możliwość obejrzenia w GelreDome Arnhem zmagań siatkarek podczas Mistrzostw Świata.

Koszt biletu na dwa spotkania Włochy vs Kenia oraz Portoryko vs Kamerun wynosił 27 euro.

Jak to wyglądało z wysokości. Hala duża, ogromna, ale publiczność nie dopisała. W pierwszych kilku rzędach była publiczność, zainteresowanie. Spiker starał się poruszyć do zabawy, zachęcić do dopingu. Z pewnością gdyby grała Holandia więcej ludzi by się pojawiło.

Pierwszy set jednoznacznie wygrany przez Włoszki, drugi set okazał się wyrównany, gdyż Kenijki były w stanie z wyniku 23:19 doprowadzić do 23:23 po czym Włoszki zdobyły dwa punkty i wygrały drugiego seta. Trzeci set wyrównany do 11:10, po czym odskok dzięki serwisowi i pewna wygrana 25:17. Już na dziś mówię, że Kenia URWIE seta Portoryko w sobotę. Czekam tylko na kursy.

W drugim spotkaniu również był zdecydowany faworyt. Podczas rozgrzewki i dobry początek pierwszego seta spodziewałem się, że Kamerun ugra przynajmniej jednego seta. Każdy z pierwszych dwóch setów zaczynał się wyrównanie. Trzeci set i na początku 6:0 było już nie do odrobienia. Mecz bez większej historii.

Z takiej luźnej obserwacji przyznam, że nie wiem kto jest w gronie faworytek, ale Włoszki nie zachwyciły. Może uda się pojawić w Apeldoorn na ćwierćfinale lub półfinale więc też postaram się zdać jakąś relację.

Zieloności 💸



Dokonam edycji, ponieważ wielce panujący pan marcen nie zrozumiał postu, a może wstał lewą nogą. Mój wpis miał na celu pokazanie w jaki sposób wyglądało to z wysokości trybun i tu żadnej roli nie odgrywało jakie to byłoby spotkanie. Dla mnie mogłyby grać nawet Bezludne Wyspy. Takim wpisem jest zepsuta dobra zabawa w moim pamiętniczku z którym zapoznał się chcąc lub nie chcąc ten użytkownik. W żaden sposób to nie jest atak, ale życzę Tobie z całego serca, abyś kiedyś pojawił się na takim turnieju
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1758
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Krzysiu, no rozumiem, że poszedłeś na mecz, ale kogo to obchodzi w temacie? Widać, że to dla Ciebie duże przeżycie, cieszymy się razem z Tobą. Mi osobiście szkoda byłoby czasu oglądać mecz Włochy Kenia i Portoryko Kamerun nawet jakby dawali bilety za frajer.
Wytłumaczę Ci. Włoszki grały ławka i pewnie dlatego Cię nie zachwyciły, bo Egonu to 75% tej reprezentacji.
A szczerze w siatkówce kobiet ciężko, żeby w ogóle jakaś gra zachwycała, a jeszcze tak topowych zespołów na które się wybrałeś.
Jak już dobawisz na te ćwierćfinały to napisz u siebie w pamietniczku relacje, po co tutaj.
Z fartem🍻

Dokonam edycji, ponieważ wielce panujący pan marcen nie zrozumiał postu, a może wstał lewą nogą. Mój wpis miał na celu pokazanie w jaki sposób wyglądało to z wysokości trybun i tu żadnej roli nie odgrywało jakie to byłoby spotkanie. Dla mnie mogłyby grać nawet Bezludne Wyspy. Takim wpisem jest zepsuta dobra zabawa w moim pamiętniczku z którym zapoznał się chcąc lub nie chcąc ten użytkownik. W żaden sposób to nie jest atak, ale życzę Tobie z całego serca, abyś kiedyś pojawił się na takim turnieju
Mordzia, cieszę się, że znasz swoje miejsce w szeregu :) . Nie musisz mi życzyć, abym pojawił się na takim wydarzeniu, ponieważ mnie to nie rusza z 3 powodów - kibiców brak, mecze nieatrakcyjne (poziom marny) i śmieszne miejsce do rozgrywania meczów.
A jak robisz takie swoje pamiętniki to Ci mogę powiedzieć , że byłem u nas na Narodowym na otwarciu mundialu, byłem na finałach w spodku 2014/2022 i wiele innych meczów panów co atrakcyjność i atmosfera bije na głowę takie wydarzenie na którym byłeś :).
Koniec tematu😀.
Miłego dnia 👍.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Rzeczywiście, straszna przesada, że napisałem o Stysiak chimeryczną. Co ten dzisiejszy mecz tylko potwierdził.
Proponuję zapoznać się z definicją słowa "chimeryczna".... może chodziło tobie o inną zawodniczkę, a może myślałeś o czymś innym a co innego napisałeś.Dziewczyna zagrała na miarę swoich możliwości, to że nie kończy czasami piłek.....normalna sprawa. Mógłbyś tak napisać o Cristiano Ronaldo bo twoja "chimeryczność" pasowała by idealnie.No chyba że znasz Stysiak w życiu prywatnym w co wątpię i taką jest osobą.....ja na parkiecie tego nie widziałem mimo że kilka piłek nie skończyła
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czechy +24.5 @1.7

Początkowo Chinki nie przekonywały. Aż przyszedł fantastyczny mecz z Japonkami. No i fajnie, pokazały swój potencjał, natomiast dzisiejsze spotkanie żadnego znaczenia dla nich na 99 procent mieć nie będzie. Powinny to wygrać ale po co się przemęczać i gonic punktowo skoro za kilkadziesiąt godzin znacznie ważniejsze starcie z Brazylijkami
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Krzysiu, no rozumiem, że poszedłeś na mecz, ale kogo to obchodzi w temacie? Widać, że to dla Ciebie duże przeżycie, cieszymy się razem z Tobą. Mi osobiście szkoda byłoby czasu oglądać mecz Włochy Kenia i Portoryko Kamerun nawet jakby dawali bilety za frajer.
Wytłumaczę Ci. Włoszki grały ławka i pewnie dlatego Cię nie zachwyciły, bo Egonu to 75% tej reprezentacji.
A szczerze w siatkówce kobiet ciężko, żeby w ogóle jakaś gra zachwycała, a jeszcze tak topowych zespołów na które się wybrałeś.
Jak już dobawisz na te ćwierćfinały to napisz u siebie w pamietniczku relacje, po co tutaj.
Z fartem🍻



Mordzia, cieszę się, że znasz swoje miejsce w szeregu :) . Nie musisz mi życzyć, abym pojawił się na takim wydarzeniu, ponieważ mnie to nie rusza z 3 powodów - kibiców brak, mecze nieatrakcyjne (poziom marny) i śmieszne miejsce do rozgrywania meczów.
A jak robisz takie swoje pamiętniki to Ci mogę powiedzieć , że byłem u nas na Narodowym na otwarciu mundialu, byłem na finałach w spodku 2014/2022 i wiele innych meczów panów co atrakcyjność i atmosfera bije na głowę takie wydarzenie na którym byłeś :).
Koniec tematu😀.
Miłego dnia 👍.
Każdego to obchodzi, jeśli wchodzi w ten temat. Bo jest to temat o mistrzostwach świata kobiet w siatkówce. Więc nie wiem Mordzia o co toczysz pianę, bo to jest forum dyskusyjne i powyższy wpis jest zamieszczony prawidłowo. Jeśli nie interesują cie informacje dot. tego tematu to tu nie wchodź. Z kolei nikogo nie interesuje W TYM TEMACIE ze byles na Narodowym.
 
BanksyGA 183,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dominikana + Turcja @1,90 - Fortuna

Dominiczki mi bardzo zaimponowały w meczu z Polską. Szczególnie Bethania De La Cruz. Grały bez kompleksów i miały naprawdę dobre przyjęcie. Wydaje się że Tajlandii zabraknie trochę w meczu z Dominikana. Już z mocno bijącą Polską pokazały się fatalnie. Dominikana na fali więc myślę, że zanotuja stosunkowo łatwe zwycięstwo.

O drugim meczu niewiele napiszę. Nie umiemy grać z Turcją. Leja nas na każdym froncie i tak też będzie dzisiaj. Jesteśmy trochę pod ścianą i presja zadziała na nasze niekorzystnie. Czysto siatkarsko jesteśmy o klasę niżej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom