>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Kobiet 2023 (20.07 -20.08.2023)

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2023 – dziewiąta edycja czempionatu, mającego wyłonić mistrzynie świata w piłce nożnej. Turniej zostanie zorganizowany przez dwa państwa: Australię i Nową Zelandię, w dniach 20 lipca–20 sierpnia 2023. Tytułu będą bronić Amerykanki. Wezmą w nim udział 32 drużyny podzielone na osiem grup po cztery zespoły. Zmagania turniejowe toczyć się będą na 10 stadionach w 9 miastach. Rywalizacja rozpocznie się w Auckland, a zakończy w Sydney.

Magical Snap - 2023.07.17 16.24 - 001.png Magical Snap - 2023.07.17 16.25 - 002.png

Magical Snap - 2023.07.17 16.28 - 001.png

Nie masz konta w Fuksiarz, nic straconego - załóż je wchodząc na fuksiarz.pl lub klikając w baner i odbierz Cashback 50% do 500 zł bez obrotu na start! 1100x150.png
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Warto pooglądać pierwsze mecze.
Jednym typem dla na obecną chwilę są gole w meczu Japonia- Zambia.
Kursy na bts spadły bardzo mocno. To niedoszacowanie potencjału gości w ataku.
W sparingach, gdzie Zambijki nie były faworytem wyniki z minimum 5 golami.
Pokonały Niemki po kursie 40. Dla mnie mecz na over 3,5. Kursy blisko 1,8.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1050
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zambijki z Niemkami to 4 strzały oddały na bramkę i 3 bramki strzeliły. Niemki od lat do defensywy nie przywiązują uwagi patrząc po tym z kim i w jakich okolicznościach bramki potrafią tracić. Zambia już na igrzyskach olimpijskich pokazała pazury... 3-10 z Holandią, 4-4 z Chinami i tylko 0-1 z Brazylią grając w 10 od 13 minuty. Posza ostro kadra do przodu... Z Irlandią i Szwajcarią mocne dogi a mecze wyrównane, ale z Koreą Południową 0-5 i 2-5 już słabiej grały (ale to wcześniejsza faza przygotowań była).

 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Nowa Zelandia-Norwegia powyżej 7.5 rożnych kurs 1,5 powyżej 8.5 rożnych kurs 1,82 powyżej 9.5 rożnych kurs 2,34. powyżej 10.5 rożnych kurs 3,2 Wszystko w totalbet. Otwarcie MŚ kobiet, gospodynie z Norwegią. Daje rzuty rożne, linie dosyć niskie. Grały ze sobą w tamtym roku i było 17 rożnych ,11-6 dla Norwegii. Kobieca piłka jest mało taktyczna i dużo się dzieje w polach karnych. Zawodniczki nie kalkulują i wybijają na rożny jak trzeba. Obejrzałem też skrót ich ostatniego meczu i sporo się działo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +457
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zambia(W) - Japonia(w)
bet arcjitekt w forbet
Podwójna szansa - Zambia Women Lub Remis (90 minut) & Rzuty rożne (drużyny) - Zambia Women Powyżej 2.5 (90 minut) & Suma goli - Powyżej 1.5 (90 minut)
Kurs 6.33
Hm tutaj za Kebbaba

Japonki są na 11 pozycji w rankingu Fifa damskiej piłki nożnej i znając Japońskie podejscie do sportów zespołowych , bedzie to wyrównana drużyna , zdyscyplinowana takrtcznie , wyszkolona technicznie i dobrze pszygotowana szybkosciowo i wytrzymałościowo.
Lubię Japonię , mam japoński samochód , jedną japońską trąbkę , trochę japońskiej elektroniki a ryż w azjatyckim sklepie kupuję koreański.Smaczniejszy niż japoński.
Zambia to afrykańskie państewko , z blisko 20 milionową populacją i PKB na mieszkańca 1400 dolarów rocznie ale zadziwia ostatnio
piłkarski świat , zakwalifikowaniem się na ten turniej jak i wynikami gier towarzyskich. 3:3 ze Szwajcarkami , wygrana 3:2 z Niemkami to oczywiście kontrolne mecze towarzyske ale zawsze.
Zambijki w rankingu FiFA są na 77 pozycji , nie ma żadnych ststystyk z gier kontrolnych na Livescorach ale widać że mają dwie bramkostrzelne zawodniczki , Barbra Banda i Racheal Kunadananji.
Tyle wiem.

W rankingu kobiecej piłki nożnej USA jest na pierwszej pozycji , a ostatni mecz z japonkami to wynik 1:0 dla USA.
Kurs na zwycięztwo Zambijek jest 7-8 , wczoraj na Nigeryhki w meczu z Kanadyjkami był 9.00 askończyło się remisem 0-0.
Tak dla chigieny psychicznej od tenisa , wysmarowałem tą "analizę" - ale przeczytałem też opinię jednego typera anglika , którego typy z piłki męskiej sobie cenię i on tu tyouje 1:1 za drobne po kursie 12.00
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zambia(W) - Japonia(w)
bet arcjitekt w forbet
Podwójna szansa - Zambia Women Lub Remis (90 minut) & Rzuty rożne (drużyny) - Zambia Women Powyżej 2.5 (90 minut) & Suma goli - Powyżej 1.5 (90 minut)
Kurs 6.33
Hm tutaj za Kebbaba

Japonki są na 11 pozycji w rankingu Fifa damskiej piłki nożnej i znając Japońskie podejscie do sportów zespołowych , bedzie to wyrównana drużyna , zdyscyplinowana takrtcznie , wyszkolona technicznie i dobrze pszygotowana szybkosciowo i wytrzymałościowo.
Lubię Japonię , mam japoński samochód , jedną japońską trąbkę , trochę japońskiej elektroniki a ryż w azjatyckim sklepie kupuję koreański.Smaczniejszy niż japoński.
Zambia to afrykańskie państewko , z blisko 20 milionową populacją i PKB na mieszkańca 1400 dolarów rocznie ale zadziwia ostatnio
piłkarski świat , zakwalifikowaniem się na ten turniej jak i wynikami gier towarzyskich. 3:3 ze Szwajcarkami , wygrana 3:2 z Niemkami to oczywiście kontrolne mecze towarzyske ale zawsze.
Zambijki w rankingu FiFA są na 77 pozycji , nie ma żadnych ststystyk z gier kontrolnych na Livescorach ale widać że mają dwie bramkostrzelne zawodniczki , Barbra Banda i Racheal Kunadananji.
Tyle wiem.

W rankingu kobiecej piłki nożnej USA jest na pierwszej pozycji , a ostatni mecz z japonkami to wynik 1:0 dla USA.
Kurs na zwycięztwo Zambijek jest 7-8 , wczoraj na Nigeryhki w meczu z Kanadyjkami był 9.00 askończyło się remisem 0-0.
Tak dla chigieny psychicznej od tenisa , wysmarowałem tą "analizę" - ale przeczytałem też opinię jednego typera anglika , którego typy z piłki męskiej sobie cenię i on tu tyouje 1:1 za drobne po kursie 12.00
Są w poście wyżej. Zambia nie potrafi grać (strzelać bramek) z drużynami poukładanymi w defensywie. Może znowu buki się pier... i dadzą kursy >2 na brak gola Zambii z Hiszpanią zamiast 1,35. Dzisiaj 0-29 w strzałach... Jakiś czas temu to samo z kursami się stało przy okazji meczów Niemcy - Serbia a potem Serbia - Japonia...

 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Oglądałem dzisiejszy mecz. Japonki w pierwszej połowie trafiły w słupek, w obu połowy strzeliły gola ze spalonego,
zmarnowały dwie sam na sam, a mimo to wygrały 5-0.
W doliczonym czasie czerwoną kartkę dostała Musonda, która wybroniła kilka strzałów zza 16.

W meczu z Hiszpania gram na gole i handicapy w stronę faworytek.

Hiszpanki w meczu z Kostaryką miał dużo strzałów, a wygrały tylko 3-0. Staty poniżej

To nie jest ostatni mecz w grupie jak było z Brazylijkami z Zambią na IO, gdzie skończyło się tylko 1-0, więc nie będzie tu odpuszczania
ze strony Hiszpanek.

Zagrałem takie zakłady na ten mecz

over 5 goli w meczu 2,45 5/10 etoto
Hiszpania handicap azjatycki -4 2,33 5/10 etoto
Hiszpania azjan -5 4,2/10
over 6 goli w meczu 4,25 2/10
over 7 7,7 0,5/10fortuna
Hiszpania azjan -6 7,4 0,5/10

ostatnie 4 zakłady w fortunie.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata kobiet
Godzina: 10:30
Spotkanie: Niemcy vs Maroko
Typ: BetBuilder: Alexandra Popp strzeli gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 2.20 oczywiście 1 rożny
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Nasze zachodnie sąsiadki to jedna z potęg kobiecego futbolu. Jeżeli zerkniemy na zdobywane do tej pory tytuły, to 2-krotnie udawało się sięgnąć po złoto na Mistrzostwach Świata w latach 2003 i 2007. Dodatkowo triumfy na Mistrzostwach Europy w 1989, 1991, 1995, 1997, 2001, 2005, 2009, 2013 doskonale pokazują, że z Niemkami zawsze trzeba się liczyć. Niestety piękne czasy tej reprezentacji zakończyły się 10 lat temu, chociaż po drodze pojawiło się jeszcze najwyższe stopnie podium podczas igrzysk olimpijskich w 2016 roku w Rio de Janeiro. Niemniej jednak oczekiwania względem Die Nationalelf są spore i jest presja, aby właśnie w Australii i Nowej Zelandii przełamać negatywną passę.

Kobieca Bundesliga rośnie w siłę i naturalnie to Wolfsburg jest najbardziej znanym i utytułowanym klubem w niemieckiej ekstraklasie, ale do tego grona stara się dołączyć Bayern Monachium oraz Eintracht Frankfurt. Selekcjonerka Martina Voss-Tecklenburg powołała piłkarki głównie z tych klubów, chociaż widzimy jeszcze akcenty z Chelsea, jak Melanie Leupolz, czy też Sjoeke Nusken. Największą stratą jest brak defensorki Giulia Gwinn, która w październiku poprzedniego roku doznała poważnej kontuzji, ale zawodniczka ta spełnia się na Mistrzostwach Świata, jako jedna z ekspertek niemieckiej telewizji. Niemki nie mają wcale wymagającej grupy i jeżeli pragną potwierdzić swoją rolę faworytek, to potrzebują przekonującego zwycięstwa na start turnieju. Czy to się powiedzie?

Sukcesem dla kobiecej reprezentacji Maroka jest już sam udział na Mundialu. Jest to jedna z najsłabszych nacji na tegorocznych Mistrzostwach, niemniej jednak przykład idzie z góry i doskonale wiemy, co męska drużyna dokonała podczas turnieju rozgrywanego w Katarze. Damska piłka nie jest popularna w tym afrykańskim kraju, dlatego też można rzec, że Marokanki do Australii i Nowej Zelandii przyleciały z misją. Pragną jak najlepiej pokazać się w grupie na tle Niemek, Koreanek oraz Kolumbijek i tym samym zwiększyć zainteresowanie wśród swoich rodaków. Wydaje się, że największą gwiazdą outsiderek jest obrończyni Rosella Ayane, która występuje na co dzień w Tottenhamie i to na jej barkach spoczywa zdobywanie goli. Czy stać Marokanki na sensację i urwanie przynajmniej 1 punktu Niemkom?

Faworytki są jasne. Widzimy to po kursach wystawionych przez bukmacherów. Niemniej jednak na tegorocznych Mistrzostwach Świata widzimy niespodzianki, o czym przekonały się m.in. wczoraj Francuzki. Spodziewam się sporej dominacji Niemek, które będą chciały jak najszybciej napocząć debiutantki na Mundialu. Zdecydowałem się na kombinację rzutów rożnych wraz z golem legendy naszych zachodnich sąsiadów. Alexandra Popp to jedna z najlepszych zawodniczek w historii Niemiec. Oczywiście rekordy pod kątem zdobywanych bramek i występów dzierży Birgit Prinz, ale napastniczka Wolfsburga stara się w tych statystykach dogonić tę piłkarkę. Popp to kapitanka faworytek, która będzie wystawiona jako jedyna na pozycji numer 9 przez selekcjonerkę Martina Voss-Tecklenburg, chociaż pojawiają się głosy, aby i będąca w świetnej formie Lea Schüller jako druga napastniczka również wybiegła od pierwszych minut na boisko.Na turnieju rozgrywanym w Australii oraz Nowej Zelandii pojawia się spora ilość rzutów karnych, co zwiększa szanse na gola Alexandry.

Dokładam do tego linię 8.5 rzutów rożnych, ponieważ pojawi się wiele dośrodkowań bocznych sektorów boiska, a Niemki lubią rozciągać grę po skrzydłach. Przede wszystkim lewa strona z Felicitas Rauch oraz nieobliczalną Klarą Buhl będzie aktywna. Liczę na ciekawe widowisko w Melbourne.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nowa Zelandia - Filipiny 0:1

Już dziś rozpoczynamy 2gą kolejkę w MŚ.
Nowa Zelandia jedne z gospodyń tego turnieju rozpoczęły turniej bardzo dobrze od wygranej 1:0 z Norwegią, na pewno w tym meczu nie były faworytkami jednak pokazały się z bardzo dobrej strony, mogło być jeszcze lepiej jednak nie wykorzystały rzutu karnego.
Filipinki przegrały ze Szwajcarkami 0:2 i tak naprawdę to były tylko tłem dla przeciwnika, był to najniższy wymiar kary. Szwajcarki całe spotkanie kontrolowały.
Dla gospodyń jest to doskonała okazja aby po tym meczu już bardzo przybliżyć się do awansu a może i już awansować - zależy od wyniku meczu Szwajcaria - Norwegia, jednak nie należy patrzeć na przeciwnika tylko wykonać swoją robotę.
Dla mnie gospodynie są tutaj zdecydowanym faworytem, ba uważam, że są duże szanse aby ten mecz zakończył się wyższym zwycięstwem niż nawet Szwajcarki, kurs na zwycięstwo co najmniej 2 bramkami uważam, że jest naprawdę bardzo dobry i być może do meczu on troszkę spadnie.

Nowa Zelandia -1 2,20 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Są w poście wyżej. Zambia nie potrafi grać (strzelać bramek) z drużynami poukładanymi w defensywie. Może znowu buki się pier... i dadzą kursy >2 na brak gola Zambii z Hiszpanią zamiast 1,35. Dzisiaj 0-29 w strzałach... Jakiś czas temu to samo z kursami się stało przy okazji meczów Niemcy - Serbia a potem Serbia - Japonia...



nie wiem co ludzie mają w głowach grając takie kursy... pierwsza kolejka zawsze najlepsza...


aaa w kontekscie u/o Hiszpanii to...

Zambia turns to 3rd goalkeeper ahead of Spain at Women’s World Cup

https://apnews.com/article/womens-world-cup-zambia-goalkeeper-70acf6b7f358517bdb2b59ce3780104a


ja gram tylko kwalifikacje do takich turniejów i pierwsze kolejki. W Skrócie: pierwsza bramkarka Zambii wypadła ze składu przed MŚ (jedyna grająca po za granicami kraju zawodniczka), druga dostała czerwoną w meczu z Japonią w 90 minucie. Ta co ją zastąpiła grała pierwszy mecz w reprezentacji.


AUCKLAND, New Zealand (AP) — Zambia has only played one Women’s World Cup match and are already down to their third-string goalkeeper.

Hazel Nali was ruled out of the Women’s World Cup only days before Zambia’s tournament debut with a torn ACL.

She was replaced by relief goalkeeper Catherine Musonda, but the backup picked up her second yellow card — which essentially equals a red card and disqualification for the next match — when she tripped Japanese striker Riko Ueki in the waning moments of Zambia’s 5-0 tournament-opening loss.

 

Załączniki

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Hiszpania - Zambia 5:0

Wchodzę w mocny over Hiszpanek. W pierwszym meczu Hiszpanki pokonały tylko 3:0 Kostarykę z czego nie wykorzystały jeszcze rzutu karnego a to wszystko działo się w I połowie meczu, ogólnie oddały aż 45 strzałów! Mnóstwo okazji. Widać, że Hiszpanki są mocne, mają szeroką kadrę więc nawet jeśli w tym meczu wyjdą inne zawodniczki to wcale to nie osłabi zespołu, np w meczu z Kostaryką na ławce rezerwowych siedziała Alba Maria Redondo Ferrer, która w lidze Hiszpańskiej została królem strzelców.

Zambijki przegrały z Japonkami aż 0:5, 2 gole zostały nie uznane. Japonki miały również mnóstwo sytuacji. Dodatkowym aspektem jest to, że jeszcze przed turniejem podstawowa bramkarka Zambii została wykluczona z MŚ a w 1 meczu z Japonkami kolejna bramkarka dostała czerwoną kartkę a więc z Hiszpanią zagra 3 bramkarka Zambii - raczej nikomu nie trzeba mówić, że poziom tej bramkarki może być duużo niższy.

Mocno wierze, że jeśli Hiszpanki będą chciały to tutaj mogą strzelić te 7 bramek a nawet więcej, wiele będzie zależeć od ich podejścia w tym meczu.

Hiszpania strz +6,5 4,00 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Hiszpania - Zambia powyżej 11,5 rożnych kurs 1,85, powyżej 12,5 rożnych kurs 2,3. powyżej 13,5 rożnych kurs 2,9. Wszystko w betfan. Daje rzuty rożne w tym meczu. Przewaga Hiszpanii będzie ogromna i będą tworzyć pelno akcji w polu karnym Zambii. Hiszpanki w podobnym meczu z Kostaryką zrobiły aż 22 rożne. Tutaj te linie powinny zrobić. Nie ma co się rozpisywać, chyba najbardziej logiczny typ na dziś. Bardzo się zdziwię jak nie będzie przynajmniej 12-13 rzutów rożnych.

Ps. Dokładam jeszcze linię 15,5 po kursie 5.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Kostaryka - Zambia dnb 2 kurs 1,69 soft digitain. Wszyscy mają wyższe kursy, ale nie będę Was robił w konia, że gram gdzie indziej skoro gram tam...


Kursy wyjściowe po równo były a taki powinien być moim zdaniem na 2... Kostaryka słaba, dostawała na Centro Caraiben games... w meczu pokazującym formę zmierzyły się z RPA kobiet, która jest dużo słabsza od Zambii na ten moment (Zambia - RPA 0-0 było gdzie RPA nie wychodziła z połowy przez cały mecz...). RPA pokonała Kostarykę zasłużenie 2-0 w towarzyskim przed mistrzostwami świata, kursy powinny spadać. Zambia przed mistrzostwami 3 sparingi z europejskimi drużynami. 2-3 z Irlandią gdzie handi wyjsciowe +1,5 chyba było, 3-3 ze Szwajcarią gdzie handi wyjściowe +2,5 było (looool). Oba mecze wyrównane... Na mecz z Niemkami nie patrzę. Kursy po równo, bo Zambia ma 0-10 a Kostaryka 0-5 w bramkach. Przed turniejem faworytem Zambia kursowo. Zambijki dużo strzałów oddają a Kostaryka pozwalała na dużo strzałów przed turniejem.



To moje zdanie i zawszę mogę się mylić.
Post automatycznie złączony:

1,7 powinno być na Zambie win a mam 1,69 na Zambia dnb to gram.

edit: patrząc na staty po meczu to 2 na Zambie powinna być a nie 1,7. Wnioskuje na podstawie statystyk do przerwy i cały mecz. Na rybach byłem i nie wiem jaki mecz miał przebieg. Wiem, że w przerwach taktyki się zmienia... a na MŚ gdzie wynik >gra to szczególne ma znaczenie. Tak czy siak kurs 2 a nie 1,7 na Zambie (zwycięstwo) powinien być.
 
Ostatnia edycja:
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Zgoda z typem, ale Zambia nie dominowała z RPA. Ekipy z Afryki są lepsze od poziomu Kostaryki. Na Centro nie było Kostaryki w tym zestawieniu ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +168
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dzięki za wyjaśnienie z Kostaryką ;) tak masz rację, nie dominowały zawsze, spojrzałem tylko na ostatni mecz.

https://betsapi.com/r/5609830/South-Africa-Women-vs-Zambia-Women - to och ostatni mecz, cofafa

https://betsapi.com/r/4173127/South-Africa-Women-vs-Zambia-Women - przedostatni, africa cup of nations

https://betsapi.com/r/4677184/Zambia-Women-vs-South-Africa-Women - towarzyski

https://betsapi.com/r/4173127/South-Africa-Women-vs-Zambia-Women - cosafa

staty od ruskiego, który wg mnie ma miarodajne strzały, w niebezpiecznych atakach przestrzela. RPA lepiej z Kostaryką zagrała (tam jest opis meczu plus w wywiadzie RPA trener mówiła, że zmiany miała w meczu). Gram DNB, rzadko gram zakłady rozstrzygające. mniejsze ryzyko dla mnie.
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Dobra rada nie jedź po statach w pierwszej kolejności. Na cosafa RPA nie grało pierwszym zespołem 😉.
Czas na Bandę z Kostaryką. W niej nadzieja.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jade tylko po statach xD te z RPA może niemiarodajne, ale te ze Szwajcarią i Irlandią już tak. Grałem oba na żywo. Po prostu z czasem eliminuje takie mecze z RPA ze statystyk, bo większość tych meczów obstawiam albo obserwuje i pamiętam co i jak. Kostaryka zjazd od jakiegoś czasu a Zambia do góry piłka idzie. Ligi zambijskiej kobiet nie obstawiam (nie oferuje chyba nikt... najniżej to Togo widziałem babek z Afryki), Kostarykę tak. Tak czy siak kursy wystawione pod wyniki z Hiszpanią i Japonią gdzie nie pierdnie ani Kostaryka ani Zambia. Na przekroju innych spotkań i tendencji rozwoju futbolu Zambia lepsza. Buki też wystawiają kursy po statach, stąd moja przewaga w obstawianiu na żywo >99% spotkań na żywo obstawiam. Tak może 1 na 1000 zagram pre xD nie mam statystyk, ale buki walą pod statystyki i trend, który ma nastąpić. W meczu Zambii przestrzelają kursy, bo pod ludzi wystawiają tak sądzę . Rzadko piszę analizy, bo mi się to w głowie wcześniej samo ustawia, że z kursami coś jest nie tak. Ja wiem co robię to tylko tak wygląda, zaufajcie mi, jestem hazardzistą xD (sam sobie kursy wystawiam a mój ciąg ma dodatni yield ;))

edit: 10 lat temu mniej więcej a może więcej :unsure: ktoś mi powiedział, że jak będę walił tylko po statach to źle skończę ;) ja zasadniczo wiem jakie statystyki brać pod uwagę i mam dobrą pamięć. Znam cechy wspólne, ale nie popadam w rutynę, bo wiem że wszystko można podrasować.

edit2: ja nie biorę tylko jednego meczu po statach ;) po prostu trafił się feler z RPA, chciałem mieć punkt odniesienia RPA - Kostaryka, Zambia, bo miałem już mniej więcej punkt odniesienia Kostaryka, Zambia Irlandia, Szwajcaria, Szkocja, Polska. Trochę danych biorę pod uwagę ;)

edit3: zawsze podchodzę krytycznie do typów bez względu na wynik bardziej mnie interesuje to czy jestem w stanie przewidzieć przebieg meczu, i inne rzeczy niż sam wynik, dodać do tego kursy porównać z tym co buk wystawia sprawdzić ciągi (już dawno dawno temu to sprawdziłem, wiem co to y=x/z od 3 klasy podstawówki, bo mieliśmy wychowawczynie co nie chciała nas wypuścić z szatni dopóki nie zrobimy 3 zadań z treścią z tym wzorem xD)

edit4: najbardziej jaskrawy przykład źle oszacowanych szans jest w lidze australijskiej rezerw stanowych kobiet ;) wystawcie kursy pod statystyki końcowe u buka i porównajcie z kursami u buka. Kursy dwucyfrowe wchodzą tam.
 
Ostatnia edycja:
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Był tu na forum jeden chłopak co grał tylko pod statsy i dom wybudował w 2 lata nie znając się kompletnie na drużynach itp, interesowały go tylko liczby.
Jest gro mocnych darmowych jak i płatnych typerow na tg i nie tylko gdzie grają pod statsy i robią mega wyniki.
Jest to napewno zdecydowanie lepszy sposób na zarabianie niz granie pod info topowych lig bo nie masz w 99% żadnej przewagi nad bukmacherem bo jaką? , trader i rynek zrobi to szybciej za Ciebie...
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Nie podam z racji tego, ze pewnie by sobie nie zyczyl, ale jak ktos sledzil forum to z pewnoscia wiedzial kto to.
 
Do góry Bottom