>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Kobiet - Dania, Norwegia, Szwecja (29.11 - 17.12.2023)

Kto wygra Mistrzostwa Świata Kobiet?

  • Norwegia

    Głosy: 29 50,0%
  • Francja

    Głosy: 5 8,6%
  • Dania

    Głosy: 4 6,9%
  • Holandia

    Głosy: 0 0,0%
  • Szwecja

    Głosy: 2 3,4%
  • Węgry

    Głosy: 1 1,7%
  • Hiszpania

    Głosy: 1 1,7%
  • Niemcy

    Głosy: 1 1,7%
  • Rumunia

    Głosy: 1 1,7%
  • Brazylia

    Głosy: 1 1,7%
  • Słowenia

    Głosy: 0 0,0%
  • Serbia

    Głosy: 0 0,0%
  • Chorwacja

    Głosy: 0 0,0%
  • Czarnogóra

    Głosy: 0 0,0%
  • Korea Południowa

    Głosy: 0 0,0%
  • Polska

    Głosy: 6 10,3%
  • Czechy

    Głosy: 0 0,0%
  • Japonia

    Głosy: 1 1,7%
  • Argentyna

    Głosy: 0 0,0%
  • Angola

    Głosy: 0 0,0%
  • Ukraina

    Głosy: 0 0,0%
  • Kongo

    Głosy: 2 3,4%
  • Kazachstan

    Głosy: 1 1,7%
  • Senegal

    Głosy: 0 0,0%
  • Chiny

    Głosy: 0 0,0%
  • Kamerun

    Głosy: 0 0,0%
  • Chile

    Głosy: 0 0,0%
  • Iran

    Głosy: 0 0,0%
  • Paragwaj

    Głosy: 0 0,0%
  • Grenlandia

    Głosy: 3 5,2%

  • Wszyscy głosujący
    58
Status
Zamknięty.
N 357,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Czarnogóra - Węgry
Węgry i poniżej 52,5 goli 2,46
forBET

Spotkanie o wygranie grupy B rundy wstępnej Mistrzostw Świata piłkarek ręcznych pomiędzy Czarnogórkami a Węgierkami. Spotkanie jest o tyle istotne, że zwyciężczynie zabiorą ze sobą do następnej fazy 2 pkt więcej. Do tej pory obie ekipy wygrały dość gładko z outsiderkami, czyli drużynami Kamerunu i Paragwaju. Faworytkami tego spotkania jest ekipa Węgierek, one zresztą też wygrały oba poprzednie spotkania bardziej okazale, rzuciły więcej bramek oraz straciły mniej od swoich dzisiejszych rywalek. Węgierki są niewątpliwie faworytkami tego spotkania i spodziewam się, że od początku meczu narzucą swoje warunki i będą kontrolować to spotkanie. Ta rywalizacja również nie powinna być ofensywna i nie należy tu patrzeć na poprzednie wyniki obu ekip na tych mistrzostwach, gdyż grały z naprawdę słabymi ekipami oraz mogły poszaleć w ataku. Zresztą H2H obu ekip pokazuje, że raczej rywalizacja obu zespołów kręciła się zazwyczaj w okolicach maks. 50 goli - ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi ekipami to 50, 49, 42, 54 i 35 goli. Dzisiejsze spotkanie należy wygrać obroną, zatem spodziewam się twardego meczu z dobrą obroną i małą liczba bramek, które ostatecznie wygra reprezentacja Węgier.
 
Ostatnia edycja:
Chlopaknaopak 110,6K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Kamerun - Paragwaj
Typ- Paragwaj
Godzina: 18:00
Kurs - 4,75
Bukmacher - LVBET

Jak zobaczyłem to zestawienie to od razu poczułem to coś, że muszę zagrać w stronę Paragwajek a jak zobaczyłem kursy to jeszcze bardziej mnie to przekonało. Oba zespoły przegrały po dwa mecze z faworyzowanymi zespołami Węgier i Czarnogóry. Bilans bramkowy kolejno wynosi: Kamerun 31-64 i Paragwaj 38-76. Zespół reprezentujący Amerykę Łacińską więcej bramek strzelił ale też i stracił. Wydaje mi się, że Paragwajki umiejętnie rozłożyły siły w tym turnieju i z góry założyły, że mecz o awans rozegrają właśnie z Kamerunem. Na ostatnie 5 meczy obu drużyn to 5 porażek Kamerunu i 4 porażki i zwycięstwo z Chile Paragwajek. Czemu idę w kierunku Paragwaju , przekonała mnie większa ilość strzelonych bramek na tym turnieju, muszą zagrać lepiej w obronie i zrzucić jedną bramkę więcej. No i pochodzenie obu krajów wydaje mi się, że sport a w szczególności Piłka Ręczna stoi na wyższym poziomie a Ameryce Płd niż w Afryce. Przeczucie w brzuchu też mi mówi, że Paragwaj może to dziś wygrać.
 
chamberlain 450,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Kongo
Over 6.5 kar 2-minutowych @ 1.85
Czerwona kartka @ 5.25
STS

Kongijki same pokryły linię, szkoda, że nie było czerwonej kartki, bo dwie zawodniczki z Afryki miały już po 2 kary

Mecz o awans, ale raczej można było się tego spodziewać już przed startem Mistrzostw Świata, aczkolwiek spodziewałem się większego oporu Argentynek przeciwko Czeszkom. Tak czy inaczej, Argentynki najpierw przegrały z Holenderkami 26:41, a później z Czeszkami 22:31, Kongijki za to najpierw przegrały z Czeszkami 22:32, a później z Holenderkami 20:40. Obie drużyny straciły taką samą ilość bramek, Argentynki strzeliły ich za 6 więcej, także statystycznie dwie dość wyrównane drużyny, jednak zdecydowanymi faworytkami są tu Argentynki. Ja jednak pogram tu kary, które fajnie wchodzą na tych mistrzostwach. Przyjemna linia 6.5 kar, Argentynki do tej pory zaliczyły 1 karę z Holenderkami i 3 kary z Czeszkami, o wiele lepsze pod tym względem są Kongijki, które faulują na umiar, z Czeszkami dostały 5 kar, zaś z Holenderkami 6 kar. Kongijki na pewno podniosą ciśnienie w tym meczu, a jako, że nie są tu faworytkami, faulować będą musieć.

Dorzucam jeszcze czerwoną kartkę, forBet na to samo zdarzenie ma kurs 3.45, tutaj mamy 5.25. Kongijki w meczu z Czeszkami i z Holenderkami dostały po czerwonej kartce, na dodatek w jednym i drugim przypadku były to czerwone kartki bezpośrednie (otrzymuje się ją również za 3 kary 2-minutowe jednej zawodniczki). Kongijki grają bardzo agresywnie, tutaj mają ostatnią szansę, żeby coś ugrać, ja próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +622
Pablito91 501,9K

Pablito91

Użytkownik
Słowenia +9.5 @1.60 LVbet powalczyły ładnie:)

Dzisiaj na zakończenie 6 dnia mistrzostw świata zmierzą się ze sobą Francuzki ze Słowenkami o 1 miejsce w grupie D. Obie reprezentacje wygrały 2 spotkania. Wiadomo Francuzki to obok Norweżek i Dunek główne faworytki do medalu. Ja spróbuję iść w kierunku Słowenek, że nie przegrają więcej jak 9 bramkami. Patrząc na mecze na tych mistrzostwach to Francuzki na razie nie zachwycają. Walka do końca i wygrana jedną bramką rzuconą w samej końcówce spotkania. Z Islandkami wygrana 9 oczkami. Słowenki natomiast oba spotkania wygrały takim samym stosunkiem +6. Szczególnie rozmiar wygranej z Angolą robi wrażenie. Patrząc na bezpośrednie spotkania to Francuzki w ostatnich latach wygrywały +/- 10 punktami. Liczę, że Słowenki dzisiaj powalczą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +368
chamberlain 450,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Czarnogóra - Węgry
Over 5.5 kar 2-minutowych @ 1.85 STS

Mecz nie o awans, bo obie drużyny mają już go zapewniony, jest to spotkanie o zabranie ze sobą 4 punktów dalej i być w korzystnej sytuacji po połączeniu grup, a tam czekać będą Szwedzki, Chorwatki i najprawdopodobniej Senegalki, także tylko jedno teoretycznie łatwiejsze spotkanie, teoretycznie, bo w końcu te Senegalki potrafiły urwać punkt Chorwatkom. Także stawka jest wysoka, Węgierki faworytkami, ale Czarnogórki potrafią zaskoczyć. Dziwi mnie więc tak niska linia na kary, rozumiem, że do tej pory Czarnogórki dostały 3 kary z Kamerunkami i 1 karę z Paragwajkami, zaś Węgierki bez kary z Paragwajkami i 2 kary z Węgierkami, a więc nie są to jakieś wysokie liczby, ale były to mecze do jednej bramki, widać ewidentnie, że zawodniczki oszczędzały swoje zdrowie przygotowując się właśnie do tego spotkania. Patrząc na poprzednie MŚ z wymagającymi rywalkami Czarnogórki dostawały sporo kar (4 - ze Słowenkami, 4 - z Francuzkami, 6 - z Serbkami, 5 - z Rosjankami i 2 - z Polkami) z Węgierkami było podobnie, w fazie grupowej w meczu z Czeszkami same pokryłyby dzisiejszą linię dostając wtedy 7 kar, także linia interesująca.

Niemcy - Polska
Polska over 24.5 bramek @ 1.65
Polska over 27.5 bramek @ 3.20
Fortuna
Czerwona kartka @ 5.25
STS

Mecz który powinien interesować nas dzisiaj najbardziej, spotkanie Niemek z Polkami, mecz o zabranie ze sobą 4 punktów. Handicap po stronie niemieckiej, kadrowo drużyna lepsza, dodatkowo po lepszym terminarzu, bo w pierwszym meczu grały z Japonkami, a w drugim dostały spacerek czyli Iranki, Polki za to odwrotnie, najpierw spacerek, a w drugim meczu walka przez całe spotkanie z Japonkami. Historia również po stronie Niemek, które większość wygrała, po 2020 roku obie drużyny zagrały ze sobą 4 razy, bilans 3 zwycięstwa Niemiec, 1 remis i niestety 0 porażek, jednak te mecze nie były jakieś pod pełne dyktando Niemiec, porażki raptem 4, 2 i jeszcze w tym roku z marca, 2 bramkami, pozwala mieć nadzieje, że Polska dzisiaj się postawi. Chciałem pograć tu over kar, jednak linia bardzo wysoka zawieszona na 7.5, nie mówię, że nie wejdzie, bo Polska sporo fauluje, a i Niemki w dwóch rozegranych spotkaniach zostały ukarane 8 razy, po 4 razy w meczu z Japonkami i Irankami, także szanse bardzo duże na wejście, jednak mnie jednak ta wysokość odstrasza. Ciekawą opcją według mnie jest pogranie bramek Polek. Niemki sporo traciły bramek do tej pory, z Japonkami aż 30, ze słabiutkimi Irankami, które Polsce rzuciły tylko 15 bramek, Niemkom aż 22 bramki, czyli ta defensywa nie funkcjonuje aż tak dobrze. Polki sporo rzucały i Irankom (35 bramek) i Japonkom 32 bramki. Jak już wspominałem w tym roku Polki zagrały w marcu sparing z Niemkami, tam przegrały 32:30, czyli rzuciły im aż 30 bramek. Dzisiaj linie wyjściowe na poziomie 24.5 - 25.5 bramek, najwyższa dostępna w Fortunie linia to 27.5 i według mnie warto zagrać i ją.

Dorzucam jeszcze czerwoną kartkę, atmosfera będzie gęsta, sporo do zgarnięcia dzisiaj, ale i Polki mają w pamięci ostatnie Mistrzostwa Europy, kiedy to Niemki idealnie przegrały z Hiszpankami wyrzucając z turnieju Polskę.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Niemcy

Rosiak over 3,5 gola @2,0 go+bet

Super kurs na over Oli Rosiak. Nasza rozgrywająca to druga strzelba naszej ekipy po Kobylińskiej. Z Iranem i Japonią rzuciła po 4 gole. Dziś także powinna oddać trochę rzutów. Jej dobra dyspozycja i Kobylińskiej będzie niezbędna, żeby powalczyć z Niemkami. Na innych bukmacherach na tą linię mamy kurs ok. 1,5.
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Holandia - Czechy

Mala (CZE) under 4.5 @1,95 5/7 jednak zdołały przeprowadzić dwie perfekcyjne kontry

Klasycznie nabita linia skrzydłowej, która bierze się z tego że biegała sporo kontrataków ze słabiutką Argentyną, tych kontr ogólnie było dokładnie tyle ile wyniosła przewaga wygranej a jej bilans meczowy wyniósł 8/10 przez 56minut grania. Mala nie rzuca karnych bo to robi Jerabkova, stawiałbym może na 3 bramki w tym wypadku bo Holandia będzie większość swoich akcji kończyć jak nie bramką to choćby niewykorzystanym rzutem, który będzie uniemożliwiać kontratakowanie. W unibecie linia u3.5 po 2,20 Więcej tu nie ma co dodawać w zasadzie, value tkwi w tym że Czeszki zagrały dwa mecze z rywalkami niskiego poziomu gdzie kursowo było po 1,05 win. Aha jeszcze jedno co się rzucało w oczy, to ogrom błędów przeciwko Argentynie, kroki, złe podania, podanie w nogę, generalnie byłem przerażony taką ilością prostych błędów europejskiej reprezentacji. Dzisiaj Holandia powinna ich mocno otrzeźwieć po tych dwóch zwycięstwach.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Germany (W) v Poland (W)
remis kurs 12.00 iforbet
Za drobne dla lepszego oglądania ale uważam że róznica w potencjałach nie jest tak znaczna jak widzą to bukmacherzy.
Ostatnie dwa spotkania tych reprezentacji kończyły się dwóbramkowym zwycięztwem Niemek co pokazuje że mecze były na styku.
Mecz na imprezie mistrzowskiej był w grudniu 2020 na Mistrzostwach Europy i zakończył się remisem 21:21 .
Obie drużyny ograły Japonki w podobntm rozmiarze Niemki jedną bramką , Polki dwoma.Nasze Panie mószą zagrać w tym meczu o zwycięztwo by zająć pierwszą pozycję w grupie Niemką które mają po dwóch meczach korzystniejszy bilans bramek wystarcza dziś remis.
Wiadomo remis w meczu piłki ręcznej żaden pewniak , potrzebny duży szczęścia łut ale poniekąd kurs w razie trafienia ryzyko wynagradza.
Dosć wyrównany poziom wielu meczy na tych mistrzostwach , wiele meczy na styku róznicą 1-2 bramek Chorwacja - Senegal 22-22
no i przed chwilą Angola - Islandia 26:26
Trochę martwi że jeden remis już dzisija padł z drugiej strony Niemki jak Angola , wystarcza im remis,!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Holandia - Czechy 33:20

Mecz o 1 miejsce w grupie ale raczej nikt nie ma wątpliwości kto wyjdzie zwycięsko w tym spotkaniu. Holenderki są tutaj zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Czeszkami.
Holenderki grają bardzo szybką piłkę ręczną, czy to po stracie bramki czy to z kontr, po długim szybkim podaniu bramkarki - jeśli jest taka możliwość. Wyniki Holenderek często są bardzo wysokie, w poprzednich 2óch meczach na tych MŚ Holenderki rzuciły już 81 bramek co daje nam średnio 40 goli. Czeszki również z kompletem zwycięstw, rzuciły 63 bramki w tych 2óch meczach.
Obie drużyny rozegrały ze sobą spotkanie w Golden League w tym roku gdzie to Holenderki wygrały 37:29, padło 66 bramek.
Dziś liczę, że również zobaczymy sporą ilość bramek.

powyżej 60,5 2,55 LVBet
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 450,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dania - Rumunia
Over 6.5 kar 2-minutowych @ 2.10 STS
Rumunia @ 8.00 Lvbet

Dzisiaj mało czasu, oraz mało spotkań, bo tylko cztery, także na tych meczach o 18:00 skupiać już się nie będę, dobrze, że są jeszcze o 20:30, a tam między innymi ciekawe starcie pomiędzy Dunkami i Rumunkami. Niby Dunki zdecydowanymi faworytkami, ale już Serbki pokazały, że można je ugryźć i nie powiem kusi pograć Rumunki, chciałem wczoraj pograć wygraną Czarnogórek z Węgierkami, ale powstrzymałem się, nie zaryzykowałem, a skończyło się niespodzianką, dzisiaj kusi pograć za to Rumunki i sądzę, że za drobne można spróbować. Rumunki jak na razie grają dobry turniej, na początku łatwa wygrana z Chile 44:19, później trochę więcej wysiłku, ale też łatwe zwycięstwo z Serbkami 37:28. Dunki były za to o krok od porażki w pierwszym meczu z Serbkami, wygrały ostatecznie 25:21, ale budując przewagę dopiero na koniec spotkania, zabrakło jednak zimnej krwi u Serbek i sensacja nie stała się faktem, później przejechały się gładko po Chile aż 46:11 i tu spodziewałem się, że trochę odpuszczą sobie z tym atakowaniem, a wyszła deklasacja kompletna. Dunki są mocne i są tu faworytkami, ale są do ogrania, a Rumunki to zawsze niebezpieczna drużyna, warto wspomnieć, że nie przegrały w tym roku jeszcze meczu.

Głównym typem jest jednak over kar, które wchodzą jak na razie bardzo dobrze, dzisiaj linia 6.5 kar i znowu mamy różnicę u buków, bo STS wycenia ją na 2.10, zaś forBet na 1.77, czyli dość spore rozbieżności. Mecz o zabranie ze sobą 4 punktów dalej, wygrane tego spotkania z dużym prawdopobieństwem zameldują się w ćwierćfinale, więc jest o co grać. Do tej pry Dunki karane były 1 raz z Serbkami i 4 razy z Chile, zaś Rumunki 3 razy z Chile i 2 razy z Serbkami, nie za dużo więc kar, ale podobnie było z Czarnogórkami i Węgierkami, przed bezpośrednim spotkaniem też mało kar, a gdy przyszedł decydujący mecz obejrzeliśmy aż 8 wykluczeń.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Chiny - Senegal
Typ: Chiny +11.5
Godzina: 18:00
Kurs - 1,44
Bukmacher: Fortuna

Dziś mecz o zajęcie wszystko na to wskazuje 3 miejsca w grupie. Chinki dostaly łomot od Chorwacjii, Senegal z nia zremisowal, duzy handicap na Chiny i postaram z niego skorzystac. Kurs nie za wysoki, ale pod konkurs mysle, ze warty gry. Chinki przed MS graly mecz i przegrywaly, ale te handicapy by byly zapelnione. Przegraly 7 z Korea, z Japonia jedna bramka, a w tym turnieju z juz rozluzniona Szwecja przegraly 12 bramkami. Oczywiscie, trzeba brac poprawke, bo Ci przeciwnicy to calkowicie odmienny styl jaki prezentuje Senegal. Czesto gubia sie w obronie, sa wolne stad licze ze Chiny wrzuca te 20 bramek, a ofensywa Senegalu nie blyszczy stad, nie spodziewam sie jakis 35 bramek z ich strony. Mecz za chwile. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +689
N 357,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Holandia - Brazylia
over 6,5 kar 2-minutowych @1,83
forBET


Rusza runda główna kobiecych MŚ w piłce ręcznej, margines błędu coraz mniejszy, a ciężar gatunkowy kolejnych spotkań coraz wyższy. Skończyło się ogrywanie 20-30 bramkami ogórków. W komfortowej sytuacji są ekipy, które zabrały ze sobą z poprzedniej fazy 4 pkt, te ekipy które mają 2 lub 0 pkt są w mniej korzystnej sytuacji i muszą mocno walczyć o wygrane oraz pozostanie w grze o awans do ćwierćfinału. W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się faworyzowane Holenderki z Brazylijkami. Kurs na faworytki bardzo mizerny, zresztą wcale nie jestem przekonany, że wygrana przyjdzie im łatwo. Brazylijki, jeżeli myślą o grze w ćwierćfinale muszą dzisiaj powalczyć o zwycięstwo, w mojej ocenie grają dość twardo dlatego idę tutaj w over kar 2-minutowych. Zresztą Holenderki tez powinny walczyć o pozostanie niepokonaną ekipą. Jeżeli przyjrzymy się poprzednim spotkaniom obu ekip na tych mistrzostwach to mamy taki zestaw kar: Holandia 5 kar z Argentyną (6 kar łącznie), 1 kara z Kongo (7 kar łącznie) oraz 5 kar przeciwko Czeszkom (7 kar łącznie), Brazylia 3 kary z Ukrainą (6 kar łącznie), 1 kara z Kazachstanem (2 kary łącznie) oraz 6 kar z Hiszpankami (11 kar łącznie).

Widać, że w spotkaniach z lepszymi ekipami, gdzie wynik nie był szybko rozstrzygnięty tych kar było więcej, liczę że dzisiaj będzie podobnie.
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Holandia - Brazylia
over 6,5 kar 2-minutowych @1,83
forBET


Rusza runda główna kobiecych MŚ w piłce ręcznej, margines błędu coraz mniejszy, a ciężar gatunkowy kolejnych spotkań coraz wyższy. Skończyło się ogrywanie 20-30 bramkami ogórków. W komfortowej sytuacji są ekipy, które zabrały ze sobą z poprzedniej fazy 4 pkt, te ekipy które mają 2 lub 0 pkt są w mniej korzystnej sytuacji i muszą mocno walczyć o wygrane oraz pozostanie w grze o awans do ćwierćfinału. W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się faworyzowane Holenderki z Brazylijkami. Kurs na faworytki bardzo mizerny, zresztą wcale nie jestem przekonany, że wygrana przyjdzie im łatwo. Brazylijki, jeżeli myślą o grze w ćwierćfinale muszą dzisiaj powalczyć o zwycięstwo, w mojej ocenie grają dość twardo dlatego idę tutaj w over kar 2-minutowych. Zresztą Holenderki tez powinny walczyć o pozostanie niepokonaną ekipą. Jeżeli przyjrzymy się poprzednim spotkaniom obu ekip na tych mistrzostwach to mamy taki zestaw kar: Holandia 5 kar z Argentyną (6 kar łącznie), 1 kara z Kongo (7 kar łącznie) oraz 5 kar przeciwko Czeszkom (7 kar łącznie), Brazylia 3 kary z Ukrainą (6 kar łącznie), 1 kara z Kazachstanem (2 kary łącznie) oraz 6 kar z Hiszpankami (11 kar łącznie).

Widać, że w spotkaniach z lepszymi ekipami, gdzie wynik nie był szybko rozstrzygnięty tych kar było więcej, liczę że dzisiaj będzie podobnie.
No offence ale serio nie chce się zerknąc na kilka buków, żeby znaleźć duuużo lepszy kurs ?
@2.10 STS jak cos
 
chamberlain 450,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Norwegia - Angola
Isabel Guialo over 4.5 bramek @ 2.35
Natalia Santos over over 2.5 bramek @ 2.15
Albertina Kassoma over 2.5 bramek @ 1.65
Fortuna

Angolki dziwnie grają na tych mistrzostwach, pierwszy mecz zagrały z Francuzkami i choć spisywane na pożarcie to poległy tylko jedną bramką, mecz ten jednak kosztował ich sporo sił, bo w następnym, bardzo ważnym spotkaniu ze Słowenkami, gdzie miały realną szansę na zwycięstwo, to przegrały aż 6 bramkami, na koniec mecz z Islandkami, najłatwiejsze spotkanie i potrzebny jedynie remis do awansu, trener dał odpocząć nawet Guialo i to był błąd, bo Angolki długo się z tymi Islandkami męczyły i ostatecznie padł tylko remis. Angolki w grupie II mają realne szanse na powalczenie z Austriaczkami, czy Koreankami, ale nie dzisiaj z Norweżkami, które nie dość, że są faworytkami całego turnieju, to grają również przed własną publicznością. Jednak nie powiedziałbym, że szykuje się tu underowe spotkanie, Norweżki dzisiaj mają Angolki, następne Słowenki, które też nie powinny sprawić im problemu i dopiero na koniec Francuzki z którymi zagrają o pierwsze miejsce w grupie. Myślałem nad overem Angolek, linia 22.5 nie wydaje się być zbyt wygórowana, ale idę w overy zawodniczek i ten typ już odpuściłem.

Na pierwszy ogień over 4.5 bramek Isabel Guialo. 6 bramek z Francuzkami, 6 bramek ze Słowenkami i odpoczynek z Islandkami, ta zawodniczka mocno ciągnie grę w ofensywie swojej drużyny. Nie mogę dokopać się ile trafiła bramek w sparingu z Norweżkami w listopadzie przed startem MŚ, ale cofając się 2 lata na Igrzyska, to potrafiła zdobyć wtedy też 6 bramek. Okazji rzutowych ma sporo, linia o 1 oczko niżej niż wystawiana w poprzednich meczach.

Drugi over to już o wiele niższa linia, bo tylko 2.5 bramek Natalii Santos. Natalia zdobywa mało bramek z gry, większość jej dorobku to rzuty karne, z Francuzkami zdobyła 1 bramkę po karnym, ze Słowenkami 3 bramki w tym 2 po rzutach karnych i z Islandkami 4 bramki, w tym 3 po rzutach karnych. Kusi mnie pograć taką niską linię również dlatego, że w sparingu przed MŚ Norweżkom rzuciła aż 8 bramek, będąc najlepszą strzelczynią w zespole.

I na koniec również over 2.5 bramek, ale Albertiny Kassomy, u innych buków można znaleźć też linie 3.5 bramek, ja wybieram tą niższą alternatywę. Grałem jej over ze Słowenkami, a tam sobie nie porzucała, bo oddała raptem 2 rzuty, z czego 1 zakończył się bramką, a szkoda, bo Albertina to jedna z najskuteczniejszych zawodniczek na turnieju, oddając 12 rzutów w turnieju trafiła 11 bramek, więc ten jeden spudłowany ze Słowenkami, był jej jedynym niecelnym rzutem, a tak dorzuciła jeszcze 5/5 z Francuzkami i 5/5 z Islandkami. Do jej wyniku bramkowego we wspomnianym sparingu się nie dokopałem, ale wracając do Igrzysk 2 lata temu, była w stanie Norweżkom rzucić 6 bramek.

Fortuna wystawiła kuszące linie, z kuszącymi kursami, więc grzech nie spróbować zagrać akurat te zawodniczki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
chamberlain 450,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Jakby ktoś był zainteresowany overem Isabel Guialo, to Totalbet ma linię 3.5 bramek po kursie 2.20, a nie trzeba mówić jak jedna bramka może mieć czasem wielkie znaczenie, a tu kurs niższy raptem o 0.15 porównując do Fortuny.

Zauważone przez innego użytkownika, dzięki za wychwycenie, bo jak dla mnie super opcja.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Serbia - Polska 21:22

Przed nami kolejna faza tego turnieju. Polki do tej fazy przeszły tylko z 1 zwycięstwem i 1 porażką ale to co Niemki zrobiły z Naszymi Paniami to lepiej jak najszybciej o tym zapomnieć. Polki w meczu z Japonią pokazały zupełnie inną grę i pokazały, że grać potrafią.
Serbki już przed turniejem pokazały, że nie są w najwyższej formie, porażka bardzo wysoka z Japonią no a na samym turnieju zwycięstwo tylko z Chile i porażki z Danią i Rumnią tylko to potwierdzają, z Rumunią również dostały mocny oklep jak Nasze Panie z Niemkami.

Reasumując liczę na zdecydowaną poprawę grę Naszej drużyny, jesteśmy oczywiście faworytkami w tym meczu ale kurs jest dość niski dlatego łączę oba zakłady. Linię jaką wystawili bukmacherzy bardzo niskie a widzimy, że często ten turniej jest turniejem overowym. Liczę na sporą ilość goli i zwycięstwo Polek.

Polska + powyżej 50,5 2,48 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 501,9K

Pablito91

Użytkownik
Czarnogóra @2.21 Fortuna

Bardzo ważny mecz dla Czarnogorek. Jeżeli wygraja dzisiejsze spotkania to będą miały łatwą drogę do ćwierćfinału. Dość niespodziewanie ograły pewnie faworyzowane Węgierki, fantastycznie grając w drugiej połowie. Mecz typowo 50/50, ale uważam, że ekipa Czarnogóry wygląda tutaj bardzo dobrze. Należy przypomnieć, że są one aktualnymi brązowymi medalistkami Mistrzostw Eurupy z zeszłego roku. Sprawiły tam ogromną niespodziankę pokonując Francuzki w walce o brązowy medal. Ja je próbuje po takim kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom