>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata kobiet

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
02.12.2007
Polska - Tunezja
1 mecz naszych kobitek nie moze zakonczyc innym wynikiem jak zwycietwo! dlatego tu mozna smialo stawiac na nasze ???? kurs nie jest wysoki ale sa tez inne ciekawe propozycje w bwin
typ: 1 - 1,10 bwin
-----------------------------------------------------------------
Niemacy - Ukraina
typ: 1 - 1,40 bwin


reszta spotkan to kursy 1,01 wiec bez sensu to grac ????
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
zastanawiam sie nad zagraniem dwoch spotkan
brazylia - australia +31.5 1.9
korea - paragway +30.5 1.8

są to pierwsze mecze także wydaje mi się ze nie bedzie az takich pogromow a prowadzace wysoko koreanki i brazylijki odpuszcza koncowki i nie bedzie najgorzej
co o tym sądzicie?
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
Paragwaj bym zostawił ale Australie wywalił bo Brazylijki fajnie grają i mogą własnie nie odpuszczać by pokazać klasę. Chociaż rób jak uważasz. ????
 
D 0

djviejo

Użytkownik
ja w dniu dzisiejszym proponuję zagrać trzy mecze , wszystkie z handi

buk STS
austria - dominikana (+16.5) 1 ----&gt; 1.8
francja - argentyna (+15.5) 1 ----&gt; 1.75
chorwacja - kazachstan ( +14.5) ----&gt; 1.8

ako:5.10
stawka :10/10
dlaczego takie typy:
austria - dominikana
austria zawsze nieźle przygotowana do gry , dużo naturalizowanych zawodniczek a co do dominikany to mizeria w tym gronie . w mistrzostwach obydwu ameryk w półfinale przegrały z brazylijkami 35 - 8 !!! więc chyba austriaczki są w stanie wygrać 16 bramkami .
francja - argentyna
francuzki są gospodyniami turnieju i dobre rozpoczęcie byłoby w dobrym tonie a przeciwnik wymarzony by wejść dobrze w uderzenie . argentynki doszły aż do finału tego słabego turnieju gdzie dostały bęcki z brazylią 12 - 29 . myślę , że francuzki dołożą swoim przeciwniczkom mocną zaliczkę i że handi wejdzie .
co do chorwatek z kazachstanem to myślę , że jest to najbardziej możliwy do wejścia typ / nie piszę , że pewny bo nic nie jest pewnego / .
kazachstan w finałach azjatyckich dostawał baty od korei 39 - 16 , chin 34 - 19 i od japonek 41 - 22 tak więc widać , że potencjał to może mają ale nie na tym poziomie .
jeśli ktoś chciałby podbić swoje ako to jeszcze do dołożenia proponuję kilka meczów za I połowę i tak :
brazylia - australia (1p.) 1.02
hiszpania - kongo --&quot;-- 1.05
korea płd. - paragwaj --&quot;-- 1.02
węgry - japonia --&quot;-- 1.03
na podatek będzie .
trzymajmy palce za nasza zawodniczki bo niestety są osłabione i ciężko będzie o dobry wynik :spokodfhgfh:
 
P 0

pawel66

Użytkownik
zastanawiam sie nad zagraniem dwoch spotkan
brazylia - australia +31.5 1.9
korea - paragway +30.5 1.8

są to pierwsze mecze także wydaje mi się ze nie bedzie az takich pogromow a prowadzace wysoko koreanki i brazylijki odpuszcza koncowki i nie bedzie najgorzej
co o tym sądzicie?
Popieram jak najbardziej. Szczególnie typ Brazylia - Australia. Brazylia to nie mistrzynie świata. Owszem wygrają, ale nie aż taką przewgą. W dwóch poprzednich spotkaniach Brazylijki wygrały 11 i 13 bramkami. Nie wydaje mi sie żeby w pierwszym meczu mistrzostw grały na całego. Przy sporej przewadze trener raczej da pograć rezerwowym i nie wydaje mi sie żeby wygrały przewagą aż 31 bramek. Sam dałem ten typ za sporą kase.
A jak bedzie, zobaczymy.
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Ciekawy wydaje się dziś kurs na Brazylia- Macedonia 1 1.55, chociaż wczoraj Macedonki sprawiły sporo trudności Rosji, jednak broniącej tytułu Mistrza Świata
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
2.40 na Chiny to jakas powazna pomylka totomixa, wszedzie na rowni kursy, najwiecej w sieci 2.05 expekt

ja gram Azjatki 2.40 z naszymi, macedonia wczoraj niezle ale jedna niezle zawodniczka ma jakis uraz a ponadto rosja niekoniecznie sie wysilila, ja odpuszczam biore tylko skosnookie
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Do przerwy:
Polska - Chiny 15:10
Brazylia - Macedonia 11:10 - jednak się męczą
Japonia- Hiszpania 17:15, a sporo na forum stawiało na Hiszpanię
ale jeszcze druga połowa. mam nadzieję, że Polki tej przewagi nie dadzą sobie odebrać
No i klapa - Macedonki rozgramiają Brazylijki (26:22).
Hiszpanki za to odbiły się od dna - i także rozgramiają Japonki (36:29)
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
bakar 0

bakar

Użytkownik
domel 49

domel

Forum VIP
po pierwasze baker nastepnym razem pisz w jednym poscie:!:
Co do jutrzejszych spotkan to juz nie umiem sie doczekac naszego meczu ???? Polki maja szanse na wygrana i bede na nie stawial, 2 meczem ktory postawie to Tunezja z Kongo mysle ze przeciwniczki z grupy dadza sobie rade i pewnie wygraj. Gry widzialem te dziewczyny w akcji pomyslalem ze bedzie ciezko z nimi wygrac maja dobre zawodniczki na rozgrywaniu wiec bedzie duzo bramek z 9 metra ???? co do polek to mamy bardzo dobra rozgrywajaca mloda lewo rozgrywajaca bardzo dobre bramkarki nic nie stoi na przeszkodzie ????
a jak wy stawiacie ??
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Niewiem co myslec o meczu Polek, chcialem z rumunia zagrac na nasze z handi ale nigdzie nie znalazlem oferty, a na czysty win Polek byl kurs 11. Ogladalem tamten mecz i ta 19-latka miala kilka niepotrzebnych strat ktore wykorzystaly rumunki, tylko raz tam w slupek trafila.
 
jamajus 0

jamajus

Użytkownik
Węgierki to 3 drużyna świata (MŚ w Rosji w 2005r.), a jak pokazał mecz z Rumunkami to łatwo nie będzie. Obstawiam z bólem na przegrana w tym meczu. Chciałem postawic na Polki w meczu z Rumunkami, więc teraz sceptycznie podchodze do tego meczu. Kurs na Polki w STS 4.75 taki sam jak z Rumunkami dlatego mnie to skutecznie odstrasza przed postawieniem na nasze reprezentantki. Oczywiście życze im dostania sie do ćwierćfinału, a do tego potrzebuja minimum dwóch wygranych a to beda mecze z Koreą Płd. oraz z Hiszpanią.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dobrym typem wydaje się być over. Polki, jak pokazały z Rumunią, obrony nie mają jeszcze na światowym poziomie, natomiast dobrze radzą sobie w ofensywie.
Siła ataku Węgierek jest dość znaczna, może troszkę mniejsza niż Rumunek, jednak pomimo to Polki czeka trudna przeprawa. Wierzę w zwycięstwo, jak dla mnie mecz NO BET, jedynie ten over sensowny, ale chyba odpuszczę ???? Pozdro
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
To i ja może napisze jakąś małą analizę co do tego meczu:
A więc dziś dojdzie do kolejnego bardzo ciekawego spotkania z udziałem zawodniczek reprezentacji Polski i Węgier.Jak wiemy Polki znakomicie zaingurowały Mistrzostwa Świata we Francji.Na początek dość łatwa wygrana z reprezentacją Tunezji a następnie bardzo pewna wygrana z Chinkami.W kolejnym meczu nie było już tak kolorowo bo nasze reprezentantki uległy Rumunkom ale uległy po świetnej grze,zwłaszcza po pierwszej połowie.Kto oglądał ten mecz wie na pewno o czym mówię.Nasze dziewczyny zagrały świetny mecz mimo że przegrały,a przegrały dla tego że w końcówce po prostu brakowało sił a strata 3 pkt nawet na 10 min przed zakończeniem spotkania z taką reprezentacją jak Rumunia to na prawdę dużo i ciężko było to odrobić.Co do dzisiejszego meczu to nasze dziewczyny są wypoczęte i będą walczyć na 110 % o wygranie tego meczu.Sam gdy zobaczyłem kurs bardzo się zdziwiłem czemu buki tak nie wierzą w nasze dziewczyny ale jest to doskonałą okazji dla nas , żeby z tego skorzystać.Węgierki grają w tym Turnieju bardzo dobrze i póki co odniosły dwa zwycięstwa i jeden remis.Wygrały one ze słabym Congo i po dość wyrównanym meczu z Japonkami.Zremisowały natomiast z Hiszpankami.Uważam że stać naszą reprezentacje spokojnie na wygranie tego meczu jak również na odniesienie dużego sukcesu jakim było by przywiezienie medalu z tych mistrzostw świata.Jak dla mnie na prawdę warto skorzystać z takiego kursu i postawić na nasze dziewczyny.

Polska-Węgry
Mój typ : 1 lub handi na Polske
 
domel 49

domel

Forum VIP
dzis nastepny dzien Mistrzostw:
Polska - Korea
Co do tego spotkania mam przeczucie ze Polki je wygraj. W meczu z Wegierkami pokazaly sie z dobrej strony, oczywiscie utrapieniam naszych sa bledy bledy i jeszcze raz bledy. Popelniaja bardzo duzo prastych bledow (przechwyty pilek, straty pilek, kroki itd) co daje przeciwnikowi szanse na zdobycie bramki. Dzis jednak wydeje mi sie ze przemysla wszystko, trener mial czas na przeanalizowanie bledow i mam nadzieje ze 2pkt beda nasze ????
Niemcy - Wegry
Tu postawie na Niemki jak dla mnie maja rowniejsza forma graja szybciej i skuteczneij a o to chodzi w handballu.
a co wy dzis stawiacie??
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niemki sa zdecydowanie lepsze, mimo, ze mialy przestoje w grze z Hiszpankami byla jednak pełna kontrola wyniku czasy czas, spory potencjal ma ta druzyna, za to Wegierki koszmar w ataku graja, 1.55 na pewno warto na Niemki

ups sory juz dawna graja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom