>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska - Argentyna powyżej 50,5 2,08 Unibet ⛔
Na moje oko ciężko wytypować zwycięzcę, dlatego idę w bramki. Polska zgrywa się, zaczyna widać tego efekty na parkiecie ale nie ma co się łudzić – na tą chwilę możemy wygrywać z drużynami pokroju Tunezji, Japonii (choć nawet z takimi zespołami zwycięstwa nie są przekonywujące). Moim zdaniem z Argentyną wcale nie będzie tak łatwo jak przedstawiają to bukmacherzy. Pokazał to pojedynek w Irun gdzie nasi gonili wynik remisując w końcówce 26-26. Pokazał to także mecz grupowy z Brazylią, która prezentuje podobny styl gry. Biało-czerwoni zaczęli więcej grać z kołem i z takim przeciwnikiem to szansa na łatwe gole. Też staramy się wreszcie przechodzić szybciej do ataku, dzięki czemu więcej rzucamy.
Argentyna tych mistrzostw nie może zaliczyć do udanych. Brak awansu to jedno ale ich gra także nie porywała. Trzeba jednak pamiętać, że ta drużyna także lubi szybko rozpocząć akcję i grać z kontry tym bardziej, że potrafią zmieniać system obrony. Mają też zawodników którzy potrafią huknąć z 9m.
Linia nie jest zbyt wysoka, a kurs tłusty. Zarówno dla nas jak i Argentyny dzisiejszy mecz to walka o puchar pocieszenia, dlatego spodziewam się wyrównanego, obfitego w bramki spotkania.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
50/50 mając kurs 3.25 i no bet ?
Dokładnie tak, bo nie będę zdziwiony jak Norwegowie wygrają na spokojnie 3-4 bramkami. Nie ma co tutaj szukać na siłę zwycięzcy i upatrywać niesamowitego value w graniu na Madziarów.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Polska - Argentyna
Polska wygra przewaga 1-5 goli @2.20 ✅
Betano​
Fajny kursik mamy w takim typie bo przewagi większej to tu nie bedzie jeśli Polska wygra ???? (A tak zakładam)
W naszej drużynie zaczyna zaczyna powolutku widać zgranie a po porażkach wykluczających ich z zawodów widać było jak stres zszedł z zawodników, zaczeliśmy więcej ryzykować i grać zespołowo a nie tylko podawać i podawac aż którys popełni bład i straci piłke, teraz ta gra zaczyna mieć &quot;jaja&quot;. Oczywiści aby Polska dziś wygrała 30% sukcesu to bedzie bramkarz i jego dyspozycja ale o to jestem spokojny...
Argentyna to drużyna która może pogrozić Polsce ale z taka grą nie wygrają tutaj! Gracze Argentyny maja straszne przestoje i problemy z atakiem.. Panowie 2 bramki w 30min z Katarem mowi za siebie :cool:
W meczy z Arabia Saudyjska popisał sie Pizarro i to jego nasi musza pilnować.
W drużynie polskiej licze na Gebale i jego rzuty z daleka, moze odpalenie Daszka?
6/10 ✅
Edit: Klucz do zwyciestwa to był bramkarz w koncówce. Jednak mecz był patologiczny ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W drużynie polskiej licze na Gebale i jego rzuty z daleka, moze odpalenie Daszka?
Jeśli dziś Argentyna zagra wyższą obroną (a pewnie tak będzie) to z Gębali nie będzie większego pożytku. Pokazał to mecz Brazylią gdzie grał tylko 16 minut. Moim zdaniem ważną funkcję w dzisiejszym meczu pełnić będą chociażby Łyżwa czy Przybylski, którzy potrafi zagrać na zwodzie.
Daszek bez dobrego podania także istnieć nie będzie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Norwegia (-2.5) - Węgry 2,20 Unibet ✅

Dania na tych MŚ nie grała nic nadzwyczajnego ale żeby przegrać z Węgrami? Hansen z całych sił próbował przeciągnąć Danię do ćwierćfinału, jednak Mikler (bramkarz Węgrów) definitywnie odciął tą drogę. Do bramkarza dołączył zespół ze świetną skutecznością rzutów z 9 metra (10/16). Węgrzy zaskoczyli duńską obronę, bo do tej pory raczej szukali miejsca do rzutów z koła.
Teraz na drodze Madziarów kolejny potentat do medalu. Norwedzy ze swoją aktywną obroną z pewnością nie dadzą się zaskoczyć. Od lat są znani z bardzo twardej defensywy, którą ciężko minąć. Teraz także z przodu prezentują się bardzo dobrze, a to za sprawą Sagosena, na którego ta reprezentacja czekała od lat. Cuda na kole wyczynia doświadczony Bjarne Myrhol.
Węgrzy pokonując mistrzów olimpijskich już dokonali nie lada wyczynu. Moim zdaniem mecz z Norwegami będzie ich ostatnim. Wikingowie widząc co dokonało się w niedzielę, z pewnością od początku do końca będą chcieli trzymać rywali na dystansie, by nie doszło do kolejnej sensacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Czy moglibyscie ocenić gre Węgier? Chce wejść grubiej i postawić na Norwegów, oglądałem ich wszystkie mecze i grają naprawde na poziomie. Szczerze to nie znam reprezentacji Węgier , dlatego pytam o szanse. Duńczyków ograli i czy mogą to samo zrobić z Norwegią ?
Ja jednak pobrałem dziś raniutko Norwegia -1.5 @1.80 całoroczny
Skrzydła mocne, obrotowy daje radę, bramki z dystansu lecą, obrona na poziomie, bramkarze także. Patrzyłem na wyniki grupowe to Węgrzy bez szału. Wg mnie nie zagrają na takim poziomie jak z Duńczykami , no i mam czutkę. Biorę handicap bo na czysty win kurs ok. 1.50.
Dodam jeszcze, że Norwegów oglądałem w każdym meczu i naprawdę to wygląda dobrze.
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Ja na dziś gram sumy goli zawodników. Wszystko w sts. Limit niestety 100 zł, ale spróbujemy.
Jamali under 3.5 bramki.Kurs:1.9 Jego wyniki z meczów to 3/5, 2/4, 7/8, 2/2, 1/7 i 4/6 co daje 19/32, sts dał bardzo wysoką linie, w totomixie jest linia 2.5 po kursie 1.8, myśle że nie rzuci tych 4 bramek przeciwko mocnej w defensywie Norwegii.
Narcisse under 3.5. Kurs:1.7. Wyniki: 3/4, 2/3, 0/0, 1/2, 0/2 i 4/7. Czyli daje nam to: 10/18. Linia wystawiona wysoko, tym bardziej, że we Francji duże rotacje i zawodnicy dostają dużo zmian i prawie każdy coś tam gra.
Roine over 3.5 bramki. Kurs: 1.9. Osiągnięcia do tej pory to:2/7, 2/3, 3/6, 8/14, 3/5 i 4/9 czyli 22/44. Dlaczego over? Jest to zawodnik który strzela karne w swojej drużynie, to już jest faza pucharowa i moim zdaniem dostanie bardzo dużo minut na parkiecie i będzie oddawał dużo rzutów, jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i myślę że z Capote wezmą ciężar zdobywania bramek na swoje barki.
Canellas under 3.5 bramki. Kurs: 1.65. 4/7, 1/4, 1/1, 1/4, 4/6, 5/6 czyli 16/28, Myślę że Chorwacja ma bardzo dobre warunki fizyczne w obronie i wysokich zawodników, co uniemożliwi łatwe zdobywanie goli Canellasowi. Powodzienia.
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Podobnie jak większość stawiam na Norwegów. Jednak Węgry to półka niżej, drugi taki dzień ze splotem genialny bramkarz + słabszy dzień rywala nie powinien się wydarzyć.
Zastanawiam się pomiędzy Norwegia +26.5 @ a Norwegia -1.5 @ 1.75
A co sądzicie o Szwecja +24.5 @ 1.50 lub + 25.5 @ 1.75
Szwedzi dawno nie byli tak mocni i wszechstronni z przodu. Do tego jako jedyni nie mieli jakiegoś wyraźnie słabszego meczu. Z mocną Danią przegrali po walce rzucając 25 bramek. Francuzi grają szybko i ofensywnie - natomiast poza meczami z ogórkami tracili w każdym meczu około 25 bramek.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Norwegia - Węgry

Norwegia handi -2.5 @1.96 Unibet ✅✅✅


Pierwszy ćwierćfinał Mistrzostw Świata.
Norwegia która wyszła z 2 miejsca z grupy tylko za Francją, głównym faworytem do złota.
Norwegia wygrała na Mistrzostwach 5 meczy i tylko jeden przegrała:
22:20 Polska
28:24 Rosja
28:31 Francja
39:26 Brazylia
38:23 Japonia
34:24 Macedonia
Węgry które ze swojej grupy wyszły ledwie z 4 miejsca, nawet za słabiutką Białorusią które przegrały nawet z Chile. Ok, w 1/8 Węgrzy wyeliminowali Mistrzów Olimpijskich Duńczyków, lecz tym bardziej, nie wierze aby zagrali tak dwa genialne mecze po sobie.
Węgrzy na Mistrzostwach:
23:27 Niemcy
28:31 Chorwacja
34:29 Chile
37:24 Arabia Saudyjska
25:27 Białoruś
27:25 Dania
4 wygrane i 3 porażki.
Chyba nikt nie ma wątpliwości, która drużyna jest lepsza. Norwegowie już na na ostatnich mistrzostwach Europy w Polsce byli na 4 miejscu i na pewno tutaj stać ich przynajmniej na takie same osiągnięcie! A do tego starcza wygrana dziś z Węgrami. Są zdecydowanym faworytem więc ja idę w to, że wygrają minimum 3 bramkami, bo z Macedonią też miało być ciężko a ich po prostu zmietli z boiska! Powodzenia, pozdrawiam.


Wynik: 31:28
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
A co sądzicie o Szwecja +24.5 @ 1.50 lub + 25.5 @ 1.75
Popieram zdecydowanie typ na over Szwedow. Graja na prawde fajna i szybką piłke. Bałorusinow zgwalcili niemiłosiernie. W ofensywie prezeentuja sie obok Francuzow najlepiej na tych mistrzostwach poki co. W fazie grupowej rzucili mocnym defensywnie (przynajmniej jeszcze wtedy) Dunczykom25 goli. Linia na dzisiaj spokojnie do pokrycia, ja gram over 25,5 1,77 unibet✅
Mysle, ze mozna by sprobowac zagrac tez na Słowenie. Katar mial po prostu fure szczescia. Niemcy zagrali najslabszy mecz od wieli wielu miesiecy a i tak 2 razy w meczu mieli juz 4bramkowe przewagi. To nie Katar pokonał Niemcy a oni sami siebie robiąc wiele czesto komicznych strat. Saric tez gral na takim poziomie, ze ciezko bedzie to powtorzyc.
Norwegia do gry tak jak wszyscy piszą.
Hiszpania- Chorwacja tylko do ogladania, zagrac tutaj cos to totolotek. Chorwaci, druzyna szalencow zdolna wyrgac i przegrac z kazdym. Hiszpania niby potęga na papierze,niby sa i swietni skrzydlowi, najlepszy obrotowy ofensywny na swiecie, sa siwetnie podajacy i rowniez bombardierzy a jednak cos w tej druzynie jest nie tak od dwoch lat co widzimy nawet na tym turnieju
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Norwegia vs Węgry
poniżej 54,5
@ 1,9
bet365
Dzisiaj próbujemy po raz kolejny grać na liczbę bramek, wydaje mi się, że ten mecz rozstrzygnie się w grze obronnej, obie ekipy pokazały na tym turnieju, że potrafią bronić, Węgrzy pokazali to głównie w spotkaniu z Danią, Norwedzy w każdym meczu pokazywali coś dobrego w defensywie, no tylko mecz z Francją pozostawia wiele do życzenia, bo 31 bramek stracili, ale kto oglądał ten mecz ten wie, jak sędziowie prowadzili te zawody, kilka 2 z kapelusza dla Norwegów, rzuty karne też takie naciągane i natrzaskali te 31 goli, ale poza tym po 24 gole stracone średnio, ale gra się tak jak przeciwnik pozwala, a madziarzy grają defensywnie, wynikom tym może zaprzeczyć spotkanie grupowe z Białorusią, ale tam też poszli na wymianę ciosów i był to szybki mecz, ale mieli możliwość kalkulacji, dzisiaj takiej możliwości nie ma, dzisiaj trzeba wygrać a żeby wygrać trzeba zadbać o grę obronną, a mecz Węgrów z Danią pokazał, że handbal skandynawski jest do zatrzymania. Spodziewałem się jeszcze niższej linii, gdzieś na poziomie 51,5 a tutaj 54,5 więc mam nadzieję, że typ wejdzie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Francja-Szwecja

Francja ostatnio bez szału,z Islandią trochę pomęczyli i z Polską niewiele brakowało a Polacy wywalczyli by remis (co prawda mecz o pietruchę to był ale mimo wszystko).Szwedzi konkretny turniej jak do tej pory,minimalna porażka z Duńczykami,z Białorusii ostatnio nie było co zbierać.Jak dla mnie dwa wyjścia w tym albo Francja pewnie wygra,tonując nastroje u Skandynawów albo Szwecja będzie blisko wygranej.Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu ekip sądze,że tak czy siak Francja długo będzie wchodzić w to spotkanie ;)

Szwecja HT 3,15
Szwecja HT +1,5 2,05
Szwecja pierwsza do 5 bramek 2,15 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Może niekoniecznie na temat, jednak sądzę iż jest to dość istotna uwaga.

Myślę, że należy uwzględnić możliwą pomoc sędziów w meczu Francja - Szwecja. Już w meczu z Norwegią arbitrzy wyciągali jak mogli Francuzów, żeby osiągnęli korzystny wynik. Nie jest to może tak widoczne, jak dwa lata temu w Katarze, jednak jestem przekonany, że przy trochę słabszym meczu w wykonaniu Trójkolorowych arbitrzy wtrącą swoje trzy grosze i nie pozwolą ich skrzywdzić na tym etapie turnieju.


Z drugiej strony Szwedzi wydają się być bardzo mocni i nie powinny zebrać tutaj wielkiego łomotu. Bardzo dobry wyrównany mecz z Danią, pewne zwycięstwa w pozostałych spotkaniach na pewno zasługują na uwagę i nie były przypadkowe. Francuzi grają często zbyt fantazyjnie i notują duże liczby strat. Dziś z pewnością rywala nie zlekceważą i zagrają lepiej niż w ostatnich dwóch spotkaniach, jednak mimo wszystko nie będą w stanie znokautować Szwecji.

Moja propozycja to bezpieczne Szwecja +4,5 bramki @1,48 w bet365
 
F 76

fiol

Użytkownik
Słowenia vs Katar 3,72 5/10 Pinn ⛔
Wszyscy ganią Katarczyków, że zwycięstwo z Niemcami było dziełem przypadku. Owszem, dużo było tam szczęścia, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Niemcy szli jak burza, a zatrzymali ich bogacji Arabowie. Katar na tych mistrzostwach gra w kratkę, ale tak naprawdę w fazie play-off, trzeba pokazać swoje możliwości. Po drugiej stronie Słowenia. No właśnie, Słowenia. Co takiego pokazała Słowenia, by stawiac ich w roli aż takiego faworyta? Dla mnie kursy są niesamowcie przeszacowane. Pokonanie grającej w kratkę Rosji, czy Macedonii nie mogą być powodem, do takich kursów. Szanse bardzo wyrównane, 3,72 to piękna propozycja.

Hiszpania(-2) - Chorwacja 1,952 5/10 Pinn ⛔
Nie mogę zdzierżyć na tych mistrzostwach Chorwatow. Ich gra absolutnie niczym mnie nie zachwyca. Widać zmianę pokoleniową, widać różnice w grze. Z Egiptem w kluczowych momentach wcale to dobrze nie wyglądało, a klasa Faraonów i Hiszpanów to przepaść. Hiszpania nierówna, ale mocniejsza. Dzisiaj powinni być górą. Są chimeryczni, ale stać ich na wiele. Ten skład na papierze jest rewelacyjny. Chorwaci w ofensywie nie zachwycają, dzisiaj to właśnie ten czynnik powinien być kluczowy.

Francja - Szwecja over53.5 1.73 7/10 Pinn ✅

Szwedzi grają tutaj bardzo dobry handball. Według mnie, to przedwczesny finał. Najbardziej imponuje mi ich gra w ataku. Tutaj z łatwością dochodzą do sytuacji strzeleckich. Co prawda, francuski bramkarz może mocno ich &quot;wyhamować&quot;, ale mimo wszystko uważam, że warto sprobować. Francuzi tutaj równiez imponują swoją grą, powinniśmy zobaczyć szybki mecz, gfzie obie drużyny skupią się na ofensywie. Według mnie najciekawsza propozycja z dzisiejszych spotkań.
Norwegia vs Węgry (+2.5) 2.06 5/10 Pinn⛔
Madziarzy są w stanie powalczyć i mocno wierzę, że to zrobią. Nasi bratankowie są zdolni do rzeczy wielkich, co pokazał mecz z Danią. Co prawda Dania nie zachwycała na mistrzostwach, ale w teorii powinna Węgrów roznieść. Norwegowie bardzo solidnie,co mieli wygrać, to wygrali. Mam wrażenie, że bukmacherzy mocno sugerują się rozbiciem Macedonii, która poza indywidualnościami nie pokazywała dobrej gry. Tutaj będzie znacznie ciężej, powinniśmy zobaczyć mecz na styku. Stawka płaska//średnia
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Norwegowie bardzo mądrze - postawili sobie za główny cel jak najszybsze wyprowadzanie swoich ataków, by zminimalizować szanse twardej, skutecznej obrony Węgrów.
Jak na razie plan sprawdza się w 100%, źle to wróży underowi w tym meczu.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Nie wiem co się działo w ostatnich 10 minutach meczu Norwegów bo przestałem oglądać, ale taką przewagę stracili, że skończyło się tylko 3-ma golami. ?
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Nie wiem co się działo w ostatnich 10 minutach meczu Norwegów bo przestałem oglądać, ale taką przewagę stracili, że skończyło się tylko 3-ma golami. ?
Po prostu wyluzowali, Węgrzy desperacko rzucali z każdej pozycji w tym np. na 3 sekundy przed końcem jak Norwegowie już stali.

Dobry przykład żeby uważać z handi w ręcznej.
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Nie wiem co się działo w ostatnich 10 minutach meczu Norwegów bo przestałem oglądać, ale taką przewagę stracili, że skończyło się tylko 3-ma golami. ?
Norwegowie odpuścili ostatnie minuty meczu, zwycięstwo zapewnili sobie wcześniej, to nie musieli podkręcać tempa.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Słowenia - Katar 4,00 Marathonbet ⛔
To, że Węgrzy wygrali w niedzielę można nazwać niespodzianką ale wygrana Kataru z Niemcami to sensacja, którą już raczej żaden zespół nie przebije na tych MŚ. Nasi sąsiedzi przecież wygrywali czterema bramkami w 46 minucie, a bramkarz bronił na 49%! Kiedy sprawy wziął w swoje ręce Capote sensacja stała się faktem.
Moim zdaniem pojedynek tych zespołów w 1/8 nie powinien mieć miejsca, boo ani Słowenia, ani Katar swą grą nie zasługują na miejsce w pierwszej ósemce świata. Mecz Słowenii z Rosją sędziowały siostry Bonaventura. Wcześniej widziałem ich &quot;popisy&quot; w jakimś meczu grupowym i nie miałem wątpliwości, że gdyby nie były Francuzkami już więcej by nie gwizdały na tak prestiżowym turnieju. Dostały jednak jeszcze szansę w spotkanie 1/8 i kolejny raz pokazały, że nie nadążają za męskim handballem. Swoimi decyzjami krzywdziły przede wszystkim Rosjan, którzy mimo tego dzielnie się trzymali do 40 minuty. Słowenia prócz szybkich wznowień, z którymi Sborna miała duże problemy, niczym się nie popisała. Zagrali słabo, a wynik nie odzwierciedla gry.
Jeśli przeciwnik Kataru nie gra mocną obroną potrafią się rozkręcić. Rozegranie popisało się z Niemcami, wcześniej z Danią dobre zawody zagrały skrzydła. Do tego dochodzi na bramce Sarić. Katarczycy po akcji w ofensywie natychmiast wracają do obrony, więc Słowenia nie będzie miała tyle szans szybko rozpocząć co z Rosją. To już dużo im ujmuje, bo w kreowaniu akcji idzie im dużo gorzej. Obrona także nie najwyższej klasy. Nawet Angola potrafiła rzucić im 25 bramek, a Tunezja 28 tym samym remisując.

Hiszpania - Chorwacja powyżej 52,5 1.99 Marathonbet ✅
Miałem sobie ten mecz odpuścić, bo Hiszpania gra nierówno przez przebieg całego spotkania. Potrafią przez 15 minut odjechać rywalowi po to by ten ich dogonił w kolejnych minutach. Chorwacja natomiast na tych MŚ ze słabszym składem i ciężko mi ocenić, na co ich stać. Z gorszymi zespołami sobie dobrze radzili jednak jak przyszło grać z Niemcami to dotkliwa porażka.
Moim zdaniem linia, jaka została wystawiona na ten mecz jest zbyt niska. Oba zespoły od lat między sobą rzucają w okolicach 55 bramek. W pojedynczych potyczkach te wyniki są gorsze. Hiszpania już podczas turnieju przed MŚ jak i tu pokazuje dobrą formę strzelecką. Okolice 30 bramek to ich poziom. Jak pokazał mecz z Brazylią, Słowenią czy Macedonią potrafią też sporo tracić przez wspomniane przestoje i błędy w obronie. Chorwaci są zespołem lepszym niż te wymienione powyżej, dlatego też spodziewam się wyrównanej batalii o półfinał. Z Egiptem nie narzucali za dużo w drugiej połowie za sprawą bramkarza rywala. Słabego w tym meczu Duvniaka wyręczyli Horvat, Cindric i Stepancic. Z Hiszpanami spodziewam się otwartego spotkania z liczbą goli dochodzącą do 60.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom