>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
diaz 95

diaz

Użytkownik
Prosze o odpowiedz jakiejs ogarnietej osoby w dziedzinie pilki recznej , czy warto pograc dzisiaj Niemcow? Niby na papierze wygladaja lepiej , jednak ogladam pilke reczna od swieta i nie znam sie na tyle by samemu ocenic szanse tego meczu dlateo prosze o pomoc, niestety niemcy grali mecze towarzyskie przygotowujace do ms ze slabymi rywalami dlatego nie mozna chyba nic powiedziec o ich formie.
 
K 0

kedar1985

Użytkownik
Dziwię się, że nikt nie poruszył tematu Japonii. Według mnie dodatnie handi. +13.5 po 1.81 na Unibecie jak najbardziej do wzięcia. Oglądałem ich wczoraj w meczu z Rosją i naprawdę fajnie się zaprezentowali. Wynik tego nie odzwierciedla. Ewentualnie można poczekać na live bo na początku spotkania Francja będzie chciała sobie zrobić przewagę, więc automatycznie linia pójdzie do góry. Co wy o tym sądzicie?
Trzeba pamiętać, że Japonia grała wczoraj mecz a Francja miała dodatkowy dzień odpoczynku. Ja gram na ujemny handicap a kusiło -14,5 2,29 zł w Fortunie.
To samo się tyczy meczu Chorwacja - Arabia Saudyjska
tu handicap -14,5 Chorwacja 2,13 zł (Fortuna).
Kursy są bez jednostki..../Macko18
 
G 0

gigantu

Użytkownik
Chłopacy zostawili serce na boisku i za to im należy się szacunek. Muszą jeszcze kilka takich meczy przegrać, w takim składzie, żeby zacząć wygrywać, ale generalnie jest lepiej niż wszystkie media głosiły. Jednak miałem trochę racji, to nie była kadra młokosów, tylko bardziej kadra B z kilkoma młodymi zawodnikami, ale bardzo utalentowanymi, bo za takich trzeba uznać braci Gębalów. Szkoda końcówki, ale na pewno ich poziom doświadczenia po takim meczu jest niebotycznie wyższy, niż jeszcze przed meczem.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Szwecja - Bahrajn godz.17:45
Typ : Szwecja -7,5
Kurs: 1,9

Dosyć zastanawiająco niska linia. Szwedzi są w formie co pokazywali już na ostatnich turniejach towarzyskich. Bahrajn co prawda pokazywał się ostatnio z lepszej strony, pokonując Słowaków i sprawiając pewne kłopoty Czechom, a przed igrzyskami przegrywając tylko 2 bramkami z Duńczykami. Mecze te nie były jednak o stawkę, Szwedzi w ogromnym gazie i powinno skończyć się wysokim zwycięstwem. Przewiduje powtórkę z wczorajszego meczu Słowenia-Angola.
Niemcy - Węgry godz. 17:45
TYP : Niemcy i under 53,5
Kurs : 2,55

Niemcy obok Francuzów są jednym z faworytów do wygrania całego turnieju. Ekipa węgierska powalczy natomiast nie liczyłbym tutaj na niespodziankę. Linia under/over też dosyć wysoko i spokojnie można ją tutaj przyatakować. Na ostatnim turnieju towarzyskim Niemcy pokazali bardzo solidną obronę tracąc tylko 16 i 21 bramek. Obrona węgierska też do najsłabszych nie należy, po za tym obie drużyny dość często łapią kary i nie powinno być zbyt wiele czasu na rzucanie bramek.
Powodzenia! ( kursy i typy z iforbet )
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
karolas0611 3,9K

karolas0611

Użytkownik
No a mecz Islandia - Sowenia?
4.50 (bet365) na wygraną Islandczyków to moim zdaniem prezent od buków. Od 2012 roku obie ekipy zagrały ze sobą 5-cio krotnie z czego 3 razy wygrali ci pierwsi, raz wygrali Słoweńcy a w ostatnim ich spotkaniu padł remis. Moim zdaniem taki kurs warto zagrać za &quot;drobne&quot; bo prawdopodobieństo wygranej jest bardzo duże. Islandczycy po przegranej z Hiszpanią będą chcieli wygrać a Słoweńcy zderzą się z bardzo solidną drużyną czego nie można powiedzieć o Angoli którą rozgromili.
 
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
&quot;Islandczycy po przegranej z Hiszpanią będą chcieli wygrać&quot; napiszę tylko tyle: XD

A ode mnie:
Szwecja - Bahrajn Over 54,5 @1.95 Całoroczny
Mecz z gatunku łatwych, ale nie 20 bramkami czy tego typu zabawy. Błędy i dziury w obronie Bahrajnu powinny dać sporo bramek szwedom, którzy potrafią takie sytuacje boleśnie wykorzystać jak w meczu z Chile przed MŚ, a i Bahrajn cienki nie jest, żeby nie rzucić minimum 22-23 co pokazali w sparingach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godz: 17:45 Spotkanie: Francja - Japonia
Typ: Francja handicap -5.5 I połowa
Kurs: 1.65 Bwin
✅
Analiza: Rosja wygrała z Japonią 10 golami, do przerwy prowadzili 3 bramkami, dziś rywal dużo trudniejszy i gospodarz turnieju, uważam, że przewagę przynajmniej 6 goli sobie wypracują spokojnie. W meczu z Brazylią prowadzili 10 golami do przerwy, owszem wspaniała skuteczność mieli bramkarze, ale myślę, że to głównie dzięki obronie Brazylia nie miała dobrych sytuacji strzeleckich, dziś Japonia będzie miała podobne problemy. Kolejnym faktem dosyć istotnym może być zmęczenie Japonii, ponieważ grają dzień po dniu. Japonia stawiam niżej niż Brazylię, więc teoretycznie powinno to przyjść Francuzom jeszcze łatwiej. Wybieram niższą linię, ale bezpieczną.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Odpuszczamy Chorwacja - Arabia Saudyjska bo odmłodzona Chorwacka kadra jest nieprzewidywalna, natomiast Arabowie mecze dobre przeplatają z tragicznymi i stawianie tego meczu można porównać do wróżenia ze szklanej kuli.
Natomiast od 20:45, drugi mecz pomiędzy Duńczykami a Argentyną. Reprezentacji Danii przedstawiać nie trzeba. W ostatnich czasach znacznie poprawili ofensywę i w tę stronę polecimy. 34 ,36,24,36 rzuconych bramek z przeciwnikami bardziej wymagającymi drużynami niż Argentyna, która straciła aż 38 bramek z Hiszpanią i 30 z słabo wyglądającym Katarem oraz 26 z Polakami, którzy jednak po przebudowie bardziej skupieni są na defensywie.

TYP : Dania over 29,5 gola
Kurs : 1,8
Buk : iforbet

Powodzenia!
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Chorwacja - Arabia Saudyjska
Typ: Goscie under 20,5 bramek @1.64⛔
unibet
Szukałem tego typu i znalezłem w Uni, jest to moj ulubiony typ grany na Arabie Saudyjska w turniejach podobnej rangi jak ten.
Dziś jest fajna linia 20 bramek które bedzie piekielnie trudno rzucić przeciwko Chorwacji która ma klasowego bramkarza a skład Arabii to wiecie sami... Głównie amatorka.
Choracja wyjdzie tutaj szybko na kilka bramek przewwagi i bedzie kontrolować przebieg gry aby stracić jak najmniej siły w tym meczu.
Domu nie zastawie ale 5/10 jestem w stanie dać w ten typ :cool:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit: Chorwacja sie nie popisała tracac czesto głupio piłke, obrona=średnio ! Mocno średnio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka ręcznaFrancja
Godzina. 20:45
Spotkanie Dania - Argentyna
Typ. Mikkel Hansen over 6.5 goals
Kurs. 1.95
Bukmacher. Betsson

Analiza:
Dziś na parkiet wyjda jedni z głównych faworytów to złota Duńczycy. Skandynawowie trafili di stosunkowo łatwej grupy, bo teoretycznie najtrudniejszym rywalem będą Szwedzi. Ci prawda jest tu jeszcze aktualny vice mistrz świata Katar, ale juz ich pierwszy mecz z Egiptem pokazał ze raczej nie beda chyba sie liczyć w walce o najwyższe trofea. A dunski dynamit moim zdaniem będzie głównym rywalem w odebraniu tytułu gospodarzom tego turnieju. A Dania ma kim straszyć, bo ma takich graczy jak lasse svan, olsen, mensah larsen, mortensen czy przede wszystkim gwiazda PSG mikkel Hansen. Moim zdaniem rozgrywający mistrza Francji po raz kolejny błyśnie i pojawi w drużynie turnieju. Moim zdaniem ten bardzo doświadczony i utytułowany gracz juz w pierwszym meczu pokaze pełnię swoich umiejętności strzeleckie i to on będzie najskuteczniejszym graczem swojego zespołu. Hansen to świetny strzelec co pokazywał niejednokrotnie. W prawej ręce ma petarde jak nasz Karol Bielecki. Moim zdaniem Mikkel dziś rozstrzela Argentyńczykow
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Spotkanie : Norwegia - Rosja
TYP : Rosja
Kurs : 2,15

Kursy lecą na łeb i szyję więc trzeba brać póki ciepłe. Na początek rozjaśnić trzeba jedną kwestię - w meczu Polska-Norwegia, to nie Polacy zagrali dobrze tylko Norwegowie zagrali tragicznie. I kryzys w tym zespole trwa już od dłuższego czasu - porażka z byle Litwą czy pogromy od Szwedów na turniejach towarzyskich. Shiskarev i Dibirov pokazali już klasę w meczu z Japonią, po za tym zespół ten trzyma solidną formę. Grę Norwegów trzyma jeszcze Hansen, ale to co wystarczyło na odmłodzoną czy też można powiedzieć rezerwową reprezentacje Polski nie wystarczy już na Rosjan. Kurs to mocna promocja i trzeba brać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
a czy któryś z kolegów podpowie jak różni się kadra Brazyli z Francji do Brazylii z Rio?
Kadra z RIO:

1 dos SANTOS Maik
2 TEIXEIRA Henrique
4 da SILVA Joao
9 CANDIDO Lucas
10 de TOLEDO Jose Guilherme
13 HUBNER Diogo Kent
14 dos SANTOS Thiagus
17 POZZER Alexandro
19 CHIUFFA Fabio
26 dos SANTOS GUIMARAES Oswaldo
28 SANTOS Leonardo
33 SOARES Andre
37 LANGARO Haniel
89 ALMEIDA Cesar Augusto

Kadra z Francji :

1 SANTOS Maik
2 TEIXEIRA Henrique
4 SILVA Joao Pedro
6 TORRIANI Guilherme Miguel
9 CANDIDO Lucas
10 TOLEDO Jose Guilherme
17 POZZER Alexandro
19 CHIUFFA Fabio
26 GUIMARAES Oswaldo
28 CERETTA Gabriel
31 MORAES Rogerio
32 NOVAIS Cleryston David
35 PONCIANO Thiago
37 LANGARO Haniel Vinicius
89 ALMEIDA Cesar Augusto
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Egipt zagrał tak jak się spodziewałem i wygrał! Super mecz Egiptu i tak jak myślałem przeceniany przez buka Katar teraz będzie miał trudny orzech do zgryzienia.
Co do sobotnich meczy to zastanawia mnie kurs na WĘGRY @3.00
Chorwacka młoda kadra może grać w kratkę tak jak ktoś wyżej wspomniał, drobny handi w stronę Węgrów można pograć.
Tunezja vs Hiszpania. No cóż, Tunezyjczycy na własne życzenie przegrali z Macedończykami. Głowy się zagotowały, kilka niepotrzebnych kar 2-minutowych i stało się jak się stało, Macedończycy to wykorzystali. Pierwsza połowa w wykonaniu Tunezji, gdy starczyło sił i nakręcali się po zdobywanej bramce wyglądała dobrze, na jakości stracili dopiero w drugiej połowie i tutaj widzę szansę na typ 1. połowa HA +3.5 Tunzeja 1.97(sts) ✅✅✅
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
-

Węgry - Chorwacja
Razem z moim Dziadkiem który od lat mieszka na Węgrzech w Debreczynie, przygotowaliśmy na sobote mega perełkę, tuż przed startem naszego ulubionego turnieju tenisowego AO, perełka ta będzie z Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej, odbywających się we Francji. Mimo, że Dziadka konikiem jest piłka nożna, to co nie co śledzi piłke ręczną, teni czy piłkę wodną, która jest sportem narodowym na Węgrzech. Ale do rzeczy.
Wczoraj długo debatowaliśmy przez Skype z Dziadkiem na temat 1 rundy AO, gdy w telewizji u mnie leciał mecz Dania - Argentyna, który for fun puściliśmy z Dziadkiem na Argentyne z remisem. Mówie do Dziadka, żeby spojrzał co wyprawiaja Chorwaci z amatorami z Arabi Saudyjskiej.
Dziadek się tylko uśmiechnał, nie patrzac na ich wynik, mówi: &quot;Chorwacja to klasowy zespół, od lat utrzymujacy sie w ścisłym topie, ale podobnie jak Polska przyszedł czas na zmiane pokoleniowa, by w przyszłosci mogło to zaowocowac sukcesem. Zmiana ta moze nie jest tak drastyczna jak w Polskim zespole, ale mimo to napewno odbije sie na wynikach reprezentacji Chorwacji. Wynik z Arabia Saudyjska nie koniecznie musi swiadczyc o słabości reprezentacji chorwacji, mysle ze potraktowali ten mecz ulgowo, treningowo, przed kolejnym starciem, które nastpi 24 godziny pozniej, z reprezentacja kraju w ktorym mieszkam od lat, z Wegrami&quot;
Ciągnałem dalej temat z Dziadkiem, bardziej skupiając się na reprezentacji Węgier, gdyż Chorwatów co nie co znam, i wiem na co ich stać, mimo odmłodzonej kadry. Dziadek twierdzi, że Węgierska piłka reczna, przede wszystkim ta reprezentacyjna, męska, przeżywała kryzys. Teraz powoli wychodzą z dołka. Mają mniejsze i większe gwiazdy europejskiego szczypiorniaka. Postacia wiodącą napewno jest Laszlo Nagy, ale na uwage również zasługują Mate Lekai czy Gabo Csaszar. Na bramce również sietne mecze potrafią rozgywać Fazekas czy Mikler. To niezły zespoł, z duzym potencjałem, druzyna, w której jest tzw team spirit. Moga powalczyć z najlepszymi a napewno z odmłodzoną Chorwacja, z która mecz będzie dodatkowym motywatorem, bo to w koncu niedaleki sasiad, z którym mecze w każdej dyscyplinie sa gorące.
W historii potyczek, padały różne wyniki, mimo wszystko czesciej wyrgywali Chorwaci. Z tych ostatni meczów to w 2013, w eliminacjach do ME2014 raz wygrali Wegrzy u siebie, raz Chorwaci. To byly inne zespoly aniżeli teraz.
Dziadek przewiduje na jutro zaciety mecz, który moze rozegrać sie w koncówce. Daje spore szanse Wegrom, a napewno wieksze niż przewiduja to bukmacherzy wystawiajac kurs 3.35 w Betsson czy 3.0 w bet365.
Asekuracyjnie i mega pewnie wyglada +1,5 po 2.0 w bet365.

W tym meczu nie bedzie duzej przewagi ktoregos z zespolów, mecz na styku, z duża szansa na sukces Madziarow.
Polecamy z Dziadkiem na sobote!​
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Po meczu Polaków nasuwają się dwa naturalne wnioski: nie będą się rozpędzać do przesady, raczej przeciągać akcje do granic możliwości, wynik oparty jest na rzetelnej obronie + cudach wyczynianych w bramce przez Malchera. W meczu Polska - Norwegia powodem aż tak niskiego wyniku była kapitalna gra obu bramkarzy, przy czym należy dodać, że o polskiej ofensywie nie wypowiadano się najlepiej już przed mistrzostwami. Myślę, że gram najbardziej oczywisty zakład ako w takiej sytuacji, dodając do tego bardzo ofensywną i szybką grę Rosjan i ciągnięcie tempa w meczu Polaków przez Norwegów.
Brazylia - Polska u51,5 1,87 betsafe (złapalem 52,5) ⛔ ✅ jak to nazwać?
Rosja - Norwegia o55,5 1,87 betsafe
I drugie AKO, tym razem z moich własnych przemyśleń, w połączeniu z postem powyżej. O Brazylii przed mistrzostwami wypowiadano się tylko i wyłącznie w dobrych słowach i jedna porażka z - bądź co bądź grającymi nieziemsko Francuzami - zrobiła z nich doga w meczu z naszymi. Zdecydowanie się nie zgadzam i próbuję szczęścia:
Brazylia - Polska 1 2,25 betsafe ✅
Węgry - Chorwacja 1 3,35 betsafe
Oczywiście muszę dodać, że nie jestem jakimś wielkim znawcą szczypiorniaka, a oglądam go niedzielnie, co mistrzostwa + pojedyncze mecze Superligi i LM zatem spore znaczenie przy tych typach ma intuicja ;-)
Dodatkowo pytanie - czy ktoś oglądał mecz Katar - Egipt? Jak to się stało, że tam padły tylko 42 bramki? Kto spowalniał grę? Oglądałem skrót i mecz wyglądał na bardzo dynamiczny.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Limit na zawodników w sts... 100 zł ????
po 1 zagraniu, kursy są blokowane.
To tak a propos wczorajszego dubla.
dzis Daszek u5.5✅ i Marguc u6.5✅. Takich prezentów jak wczoraj już nie ma
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Każdy wie, że 100 zł limit i trzeba objechac parę punktów żeby cokolwiek sensownego upchnąć. Zwłaszcza jak ktoś tu napisze.
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna (MŚ)
Spotkanie: Brazylia vs Polska
Typ: under 51,5
Kurs: 1,9
bukmacher: bet365
godz. 14.45
ANALIZA.
Kolejny dzień zmagań Mistrzostw Świata we Francji, kolejny mecz biało - czerwonych. Bardzo ważne pytanie, które się nasuwa po pierwszej kolejce i poniekąd da nam odpowiedź na dzisiejsze rozstrzygnięcie to: Czy to Polska zaskoczyła pozytywnie w meczu z Norwegią, czy to skandynawowie zagrali bardzo słabo? Wg mnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo możliwe, że Norwegia jest w kryzysie i ten mecz nie był porywający w ich wykonaniu. Były głosy, że sami celowali w Malchera, dlatego ten ma taką skuteczność - no ale chwila, specjalnie nie celowali, po prostu dobrze się ustawiał i 3 karne odbił więc to zasługa Polskiego bramkarza. Oglądając mecz zauważyłem w miarę dobrą grę w obronie, co prawda młody zespół, wiadomo popełniał błędy, ale pare razy rozbroili pozycyjne ataki Norwegów. Natomiast brakuje Nam jakości w ofensywie- ostatnie 10 minut bez bramki. Nasi grali od prawej do lewej, od lewej do prawej, było widać brak pomysłu, a jak zrobili fajną akcję to brakło wykończenia (była fajna akcja zagrana po tym jak mieliśmy czas, oczyszczona środkowa strefa- podanie do wbiegającego zawodnika i błąd techniczny- nie złapał piłki). Jedyne co wychodziło to gra w przewadze, ale to był schemat, przyśpieszenie wymiany podań i Daszek, a w tym meczu Daszek = gol. Dzisiaj Brazylia zwróci na pewno uwagę na Daszka, bo to była Nasza główna broń, na innych pozycjach nie mamy jeszcze tak dobrze grających zawodników, ale wg mnie kwestia czasu i za kilka lat, a może już za rok, dwa Ci młodzi chłopcy będą postrachem europy i świata. Zanim przejdę do Brazylii jeszcze słów kilka o naszej odmłodzonej kadrze, a nawet przez niektórych z Was uważanych za kadrę B. Są to zawodnicy głównie z Polskiej ligi- która to jest silną ligą na tle europy, są to zawodnicy, którzy na co dzień grają z najlepszymi zawodnikami świata, jak i również w barwach swoich drużyn rywalizują w tej chwili z najlepszą drużyną europy, jaką jest na chwilę obecną Vive Tauron Kielce, więc nie jest to kadra B, tylko zespół złożony w większości z młodych i niedoświadczonych jeszcze na poziomie reprezentacyjnym zawodników. Dujszebajew chciał połączyć młodość z doświadczeniem, ale doświadczenie w dużej mierze odpadło przez kontuzje.
Brazylia dostała w pierwszym spotkaniu ostre lanie od Francji (31 - 16) no ale tego mogliśmy się spodziewać, jednak tak niski wynik Canarinhos to zasługa Omeyera. Brazylia z roku na rok gra coraz lepiej, ograła Naszą &quot;kadrę A&quot; na IO latem 2016.
Na dzisiejsze spotkanie widzę podobny scenariusz jak w meczu z Norwegią, że będziemy grać dobrze i agresywnie w obronie, Malcher zagra dobre spotkanie i co będzie mógł to odbije, po drugiej stronie Brazylia zrobi podobnie, solidnie w obronie a my bez pomysłu z rozegraniem, co do czystego wyniku to tak w granicach remisu, nie będzie jakiejś wyraźnej przewagi którejś z ekip, ale mam nadzieję, że to spotkanie wygramy (będę trzymał kciuki i na pewno się emocjonował).
Wcześniej wspomniany przeze mnie mecz z Brazylią to wysoki wynik bo 32-34 dla żółto- zielonych ale to zupełnie inny mecz, głównie kadra Polski się zmieniła a sam szkoleniowiec na pewno wyciągnął wnioski z tamtego spotkania i rozpisał najsilniejsze strony przeciwników (najsłabsze pewnie też).
W meczu z Norwegią mieliśmy kilka głupich strat piłki i na to też pewnie będzie zwracał uwagę Dujszebajew, będziemy pewnie grać długo piłką, szukać tej dziury w defensywie przeciwnika.
Mam nadzieję, że nie będzie to wysoki wynik a zacięty ciekawy mecz z wysokim procentem bramkarzy.
Powodzenia i pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom