>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
M 218

mhb

Użytkownik
Dziś na szybko o pierwszych meczach, bo zaraz początek ale może ktoś skorzysta jeszcze...

Rosja - Brazylia 1 1.49 (bezpiecznie)✅ lub 1 -1.5 HT 2.02!! lub 1/1 ht/ft 1.8 (dla odważnych) Unibecik

Rosja ma po prostu na każdej pozycji oprócz może prawej połówki lepszego zawodnika. Brazylia nie gra nic ciekawego na tych mistrzostwach, a Rosja to taki uśpiony niedźwiedź, który musi dziś odpalić. Ważny mecz, aby nie wpaść na 1 drużyny z grupy B już w 1/8. Brazylia gra jednym składem i mogą nie wytrzymać tempa spotkania i trzymać długo wynik, dlatego opcje do połowy dla odważnych. Dla Rosji plus, że mają zmienników, którzy mogą wejść i pomóc drużynie. Jeśli na ławce jest Gorbok, Chipurin lub Żytnikow to trzeba wiedzieć, że skład jest mocny.

Tunezja - Angola 2 (+11.5) 1.97✅ lub HT 2 (+5.5) 2.07!! Unibecik

Rozumiem, że oba zespoły grają całkowicie inaczej na Mistrzostwach. Tunezja walczyła i z Słowenią i z Islandią, lecz różnica nie jest, aż tak kolosalna. Są to duże HD i ciężkie do pokrycia. Angola wygrywając może nawet być 5 w grupie, więc na pewno będą walczyć. Na ile starczy im sił i pomysłów to już inna sprawa, ale nie zostaną zjedzeni bez walki. Rok temu te zespoły grały ze sobą i Angola do przerwy prowadziła 13:10. W całym meczu przegrała 23:21. Myślę, że Tunezja dziś wygra, lecz nie przejedzie się po dzisiejszych przeciwnikach.

Edit: Mam nadzieję, że spóźniliście się z 1 połową. Jednak jak przewidywałem Brazylia pękła w 1 połowie, a Tunezja odpuściła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina: 17.45
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: FRANCJA H -6,5 I Połowa 2,80 Unibet
Głownie typ opieram na tym, że Francja jest gospodarzem i jest to rewanż za mecz z ME w Polsce w 2016 roku, kiedy to 31-25 sensacyjnie Polacy rozgromili Francuzów, ściany wtedy pomogły i myślę, że dziś Francja pokaże, jak gra się u nich. Po za tym, Francja we wszystkich 4 meczach na tym turnieju wysoko wygrała I połowę, ich gra wygląda wyśmienicie, aż chce się oglądać taki handball. Ostanio Francja z Rosją do przerwy prowadziła 16-11, teraz z bardzo osłabioną Polską będzie jeszcze wyżej. Na koniec meczu stawiam przewagę Francji ponad 15 golami. Francuzi zdobędą tu MŚ w wielkim stylu i nie oszczędzą dziś Polaków.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Francja - Polska poniżej 54,5 1,87 Betsson ✅
Gospodarze turnieju nas nie lekceważą powtarzając, że budujemy nowy zespół, a im zależy na komplecie zwycięstw w grupie. Żeby tego dokonać nie trzeba wiele wysiłku. Sądzę, że tak właśnie Trójkolorowi podejdą do tego spotkania. Kolejny mecz to już walka na całego, a dziś ostatnia szansa by zagrać na pół gwizdka. Do tej pory prężenie muskułów przed własną publicznością w niemal każdym meczu, więc może dziś pomyślą o swoich planach i założeniach na ten turniej. Z pewnością do maksimum zostanie wykorzystana rotacja i przećwiczone warianty gry.
Polacy potrafili nieraz męczyć się w ataku i dwie minuty. Jeśli nie będziemy głupio tracić piłek będę spokojny o under. Przed MŚ liczyłem, że chociaż będziemy potrafili szybko przechodzić do ataku, ale i tu jest słabo. Do tego dochodzi bramkarz i szczelna obrona Francji, która może spowodować, że nie będziemy oglądać gola dla Polski przez dłuższy czas. Francja rekordów bić nie będzie - zależy im na końcowym triumfie.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Francja - Polska

I co z tego, że Francuzi będą oszczędzać najlepszych zawodników? Jeśli ktoś widział ich mecze to tam jest potężna ofensywna siła. Grająca szybko i skutecznie. Z każdej pozycji jest mocne zagrożenie rzutowe. Grają u siebie, więc grają dla fanów, którzy nie lubią półśrodków. Tak patrzę, że Unibecik wystawił 32.5 bramki Francuzów po kursie poniżej 32.5... ✅Myślę, że trochę za dużo. Norwegom, Japonii i Brazylii rzucili tyle samo po 31. Nasi bramkarze grają bardzo dobrze, jak nie jeden to drugi broni. Jeśli Francja rzuci szybko kilka bramek to szukajcie undera na żywo bo linia zaraz podskoczy do 35 bramek. Sam pograłem -4.5 Francji do przerwy po kursie 1,73. Trójkolorowi przewagę robią w 1 połowie, w drugiej już jest trochę zabawa. Odradzam granie overów zawodników, ponieważ mogą być duże rotacje.

Islandia - Macedonia


Myślę, że to będzie typowy mecz walki na remis. Oba zespoły o dużo walczą, ponieważ przegrany będzie grać z Francją i zapewne odpadnie z turnieju. Będą wystrzegać się błędów, grać ustawione akcje. Macedonia wczoraj się mocno wypompowała. Islandia odpoczywała i dzień wcześniej grała z Angolą, więc też zbytnio się nie zmęczyła. To może mieć decydujące znaczenie. Jeśli ktoś znajdzie zakład to polecam grać na zwycięstwo Islandii w 2 połowie. Ja w unibeciku zagram poniżej 52.5 bramki po kursie 1.8. Islandia z Słowenią i Tunezją pokazała, że jak gra na remisie to nie ma dużo bramek. Siła w ataku też nie jest jakaś olbrzymia. Nie ma Palmarsonna, który na pewnie dorzuciłby kilka bramek. Jak ktoś uważa Islandię za faworyta to można pomyśleć nad underem Macedonii 26.5!

Dzięki za punkty reputacji to naprawdę motywuje!

Edit: Talant właśnie powiedział, że Jachlewski może dziś mało grać, więc szukać underów!

Edit2: Jedno na plus, Francja nie rzuca, aż tylu bramek. Niestety odpoczywał Porte i Karabatić, a dziś było widać ile znaczą dla Francji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Francja - Polska
typ: Polska +9.5 @ 1.95
Miedzy dwiema ekipami jest ogromna przepasc, nie ulega to watpliwosci. Ale Francja w tym turnieju bedzie biła sie o zloto, maja juz zapewnione 1 miejsce. Wiec w meczu o pietruszke i przy tak duzym handi warto pobrac polakow, którzy walcza o honor
A jakiś sensowny argument? O honor Polacy również walczyli w innych meczach i wypadało to blado. Francja ma szeroką ławkę i nie ma tutaj większej różnicy, czy zagra np. Remili, czy Dipanda, czy nawet Mem. Do tego przy kursie zawsze podajemy bukmachera./Macko18
Sensowny argument? mecz o nic, czekaja ich inne mecze. Bardzo wazne mecze a w meczu o pietruszke, Beda się zabijac? a handi ogromne. A rezerwowi co juz po tym meczu idą do domu? czy moze bedą grac w innych meczach? Ale we wczesniejszych meczach rywale Polaków o cos grali, dzis i teraz nie grają o nic, dla nich to trening
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Francja - Polska

Co tu dużo mówić. Różnica w teorii i praktyce. Francuzi bez porażki, my zaledwie z jednym zwycięstwem i to w słabym stylu z Japończykami. Francuzi mają niesamowity skład, zwykle pierwszą połowę grają wyjściowym tym najlepszym, ale i ich 2 skład jest lepszy od naszego. Indywidualności, zgranie - wszystko na korzyść Francuzów.

Od początku powinni ruszyć, grają w końcu u siebie. Zrobią z początku przewagę, a nasi mogą mieć z waty przed wielką Francją. Nawet Daszek i bramkarze nie pomogą w solidnym wyniku i to będzie istny pogrom

Francja -4,5 HT @ 1,72
Bet365
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Polska-Francja over 52.5 bramki @1.84 buk 888 live ⛔
OK pierwsza polowa obejrzana. Co moge napisac?
Francuzi dosc ospale i sie nie spinaja, a Polacy calkiem dobrze sobie poczynaja. Dobrze biegna do kontry. I ten Rudy (taki ma chyba kolor wlosow) dobrze zastepuja KArola i wali bomby zza obwodu. Szkoda tych zmarnowanych karnych niestety. I brak jednak troche skutecznosci. Do przerwy 26 bramek. Scenariusz na 2 polowe przewiduje taki jak na poczatku meczu, czyli szybkie akcje. Mecz poki co jest jeszcze na styku, ale w drugiej polowie moze byc roznie. Francuzi miejsca swojego nie poprawia, Polacy rowniez wiec licze na szybsze tempo po zmianie stron.
REasumujac polecam grac over punktowy

edit 4 karny zmarnowany :| nie wierze 5 karnych przestrzelonych !!!! pfff.... coz nic nie poradze

Po prostu nie dalo sie ogladac tej nieporadnosci w ataku a szczegolnie 4 ostatnie minuty i 1 bramka... krane 1/6 chyba
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Słowenia - Hiszpania ????⛔
Słowenia ma dość ciekawy skład. Kilku dobrych strzelców i ruchliwością tutaj nadrabiają braki w wyszkoleniu. Może nie są jakimś mega mocarzem w destrukcji ale wczoraj Hiszpania nie wyglądała za dobrze. Valero Rivera wczoraj uratował mecz rzucając bardzo ważne bramki w 2 połowie(5 czy 6). Dziś spotkanie o 1 miejsce w grupie i czuję w kościach dobry mecz Słoweńców którzy . Wydaje mi się, że Hiszpania mimo dużo mocniejszego składu i doświadczenia jaki posiadają nie zawsze wchodzą dobrze w mecz. Potrafią zlekceważyć rywala. NA IO też nikt nie dawał szans Słowenii a wygrała po bardzo dziwnym meczu i 2 połowie.
Hiszpania ma taki sufit, że są w stanie odrobić każdy rezultat. Do tego te mecze na przestrzeni lat wcale nie były łatwe dla Iberyjczyków. Na ME 13:10 do HT i ostatecznie remis.
Z Islandią 10:12 do przerwy Hiszpania przegrywała wczoraj Macedonia 14:14 - coś śmerdzi
Słowenia mimo iż bez Bombaca to kilku zawodników gra solidnie na skutecznośći:
Janc Blaz 78 %
Kavticnik 73 %
Mackovsek 79 %
Bezjak 74 %
Zarabec 73 %
czy Morguc
Kursy na Hiszpanię przereklamowane

Dla mnie bet Słowenia HT DNB
3.50
Betsson

jak najbardziej do gry.

Za drobne również Słowenia/ Hiszpania 9.00 Oddsring za grosze
 
M 218

mhb

Użytkownik
Dwa ostatnie mecz i trzeba coś z nich wyciągnąć:

Japonia - Norwegia

Ciężki mecz, bo oni. Norwedzy pewnie z wieloma zmianami, dlatego od razu zaciekawił mnie kurs na Magnusa Rod. Over 2.5 bramki po kursie 1.62 w Uni wygląda bardzo ciekawie. Młodzieniec powinien dostać dziś dużo minut, a linia nie jest jakaś wysoka. Norwegia to wygra, bo nawet grając rezerwami jest o kilka klas lepsza. -3.5 do przerwy dla Norwegi po kursie 2.0 wygląda ciekawie. Kurs na poniżej powyżej w cały mecz to loteria, która zależy od Japonii w ataku, bo Skandynawowie na pewno zbliżą się do 30 bramek.

Hiszpania - Słowenia

Hit na dzisiejszy wieczór. Hiszpania trochę zmęczona wczorajszym meczem z Macedonią. Linia poniżej 54.5 bramki po kursie 1.5 wydaje się rozsądna. Tak samo bym pomyślał nad under Hiszpanii 27.5 po kursie 1.88. I ostatnie co mi się rzuciło w oczy to kurs na bramki Darko Cingesara. Skrzydłowy Słowenii gra po 50 minut w meczu. Na jego over 1.5 gola jest kurs 1.65. W 3 na 4 meczach by wszedł. Hiszpania jest mocna w środku obrony z Morrosem i Guardiolą, więc Słowenia może próbować skrzydłami. Zawsze też może pobiec szybki atak. Prób niski, można atakować.

Edit: Rod 2/5????, Hiszpania pokazała moc, Norwegia też się nie bawiła, czyli analizy pół na pół, dziś średni dzień, jutro może być lepiej
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Hiszpania (-2.5) - Słowenia 1,90 bet365 ✅
Mecz ten przypomina trochę wczorajszy Szwecji z Katarem. Zawodnicy Trzech Koron nie docenieni przez buki wygrali pewnie. Hiszpanie natomiast męczyli się z Macedonią i może to jest powodem, że kursy na ten zespół wzrosły. Wydaje mi się, że Hiszpanie starają się na najniższym biegu przejechać fazę grupową. Są połowy w których grają słabiej od niżej notowanego przeciwnika (Islandia, Macedonia), jednak po przerwie wchodzą na obroty nierealne dla rywala. Dziś walka o pierwsze miejsce więc sądzę, że pokażą od początku na co ich naprawdę stać.
Słowenia bez swoich dwóch gwiazd grają bez polotu w ofensywie. W obronie natomiast mają kłopoty z upilnowaniem zawodników rzucających z 6 metra. Po jednobramkowej wygranej z Islandią i remisie z Tunezją nie wierzę by stawili czoła i zagrali jak równy z równym z Hiszpanami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
emonnau 6

emonnau

Użytkownik
Dwa ostatnie mecz i trzeba coś z nich wyciągnąć:

Japonia - Norwegia

Ciężki mecz, bo oni. Norwedzy pewnie z wieloma zmianami, dlatego od razu zaciekawił mnie kurs na Magnusa Rod. Over 2.5 bramki po kursie 1.62 w Uni wygląda bardzo ciekawie. Młodzieniec powinien dostać dziś dużo minut, a linia nie jest jakaś wysoka. Norwegia to wygra, bo nawet grając rezerwami jest o kilka klas lepsza. -3.5 do przerwy dla Norwegi po kursie 2.0 wygląda ciekawie. Kurs na poniżej powyżej w cały mecz to loteria, która zależy od Japonii w ataku, bo Skandynawowie na pewno zbliżą się do 30 bramek.
W tym meczu skłaniałbym się bardziej ku dodatniemu handicapowi w stronę azjatów co wygląda mega kusząco. +5,5 po kursie 2.00 w bet365 (albo wyższe z proporcjonalnie mniejszym kursem), sam myślę o +7,5/+8,5.
Dla Norwegów ten mecz to po prostu odpoczynek, porażka czy zwycięstwo czy nawet remis nic nie wniesie. Coś czuję, że Japończycy będą mocno zmotywowani i będą chcieli troszkę napsuć krwi rywalom.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina: 17:45 Spotkanie: Szwecja - Egipt ✅

Szwecja -4,5 I połowa 3,20 Unibet✅
Szwecja - 2,5 I połowa 1,85 Unibet✅
Szwecja - 1,5 I połowa 1,53 Unibet
✅
połowa/koniec - Szwecja / Szwecja 1.40 Unibet✅

Jest to bardzo ważny mecz, o drugie miejsce w grupie, co oznaczać będzie trafienie w 1/8 najprawdopodobniej na Węgry lub Białoruś, jeśli ta wygra z Węgrami ( jednak jest to mało realne). Przegrany tego meczu, a będzie to Egipt zagra z Niemcami lub Chorwacją. Szwecja spisuje się znakomicie jak dotąd, zagrała równy mecz z Mistrzem Olimpijskim Danią, oraz zdecydowanie wygrała pozostałe mecze tj. z Bahrajnem było 33-16, a w I połowie 17-5, z Argentyną 35-17, w I połowie 16-11, z Katarem 36-25 , w I połowie 19 -12, szczególnie mecz z Katarem, którzy prezentują podobny poziom do Egiptu mnie przekonuje to pogrania tego typu. Warto jeszcze zwrócić uwagę na mecz Egiptu z Danią, było 35-28 dla Danii, do przerwy 21 - 15. Podsumowując dotychczasowe mecze pokrywają takie handi jakby nie patrzeć, Szwecja na tych mistrzostwach wskoczyła na wyższy poziom. Uważam, że Szwecja wyjdzie bardzo zmotywowana od początku meczu i w I połowie wypracują sobie dużą przewagę aby mecz potoczył się dla nich bez nerwów. Nie wierzę, aby drużyna z Afryki zagroziła czołówce światowej, jaką jest Szwecja w obecnym czasie. Wydaje się, że bardziej się opłaca zagrać na Szwecję do przerwy, niż handi - 4,5 czy -5,5 na koniec meczu. Polecam też naprawdę prawdopodobny typ I połowa -2,5 po kursie 1,85 oraz jak dla mnie wysoka lokata -1,5 za 1,53.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Myślę, nad meczami najgorszych drużyn jutro. Chile Arabia, myślę, że tam będą padać bramki... Co do Argentyny to odwrotnie. Zastanawiam się nad Bahrajnem, ponieważ Argentyna gra fatalnie. Kurs na Chorwacje to jakaś kpina, oni zawsze się rozkręcają z meczu na mecz. I dla nich jest to mega ważne spotkanie. Przegrany spotka się w ćwierćfinale z Hiszpanią, bo niespodzianek w 1/8 nie ma co się spodziewać.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Białorus-Wegry

Bialorus 3.77
sts

Gram dzis na Bialorus. Dlaczego? W grupie toczy sie walka o wyjscie z niej, Chile walczy z Bialorusia, przy zwyciestwie Chile z Arabia i minimalnym zwyciestwie Bialorusi z Wegrami, wchodzi Bialorus i Wegry. Miejsce Wegier nie zmieni sie i wyjda z 3 miejsca, wydaje mi sie, ze Wegrzy odpuszcza ten mecz Bialorusi, zeby druzyna europejska weszla do 1/8, a nie zespol z Ameryki. Powodzenia

I będą ryzykować własne wyjście z grupy?
Przeciez przy zwyciestwie Chile i Bialorusi, druzyny beda mialy po 4 punkty i wtedy liczy sie bilans meczy miedzy tymi ekipami, tworzymy mala tabelke i kolejno w niej beda Wegrzy, Bialorus i Chile, Wegry i Bialorus wychodza z grupy, a Chile gra o Puchar Prezydenta

Chile ma minus jeden w bramkach ewentualnie w małej tabeli. Węgry na razie plus plus 5. Białoruś minus 4. Więc Białoruś musiałaby wygrać 3,4,5,6 bramkami aby wyjść. Jak wygrają więceh to odpadają Węgry. Jak ktoś wierzy w teorie spiskowe może próbować. Na razie to niech wygra Chile;-)
Czyli Bialorus wygrywa 4 bramkami i jest tak jak pisalem wyzej. To jest typ ryzykowny, nie powiem, ale kurs zacheca do gry, juz rozne cuda i ustawki widzialem w pilce recznej. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 218

mhb

Użytkownik
Chile ma minus jeden w bramkach ewentualnie w małej tabeli. Węgry na razie plus plus 5. Białoruś minus 4. Więc Białoruś musiałaby wygrać 3,4,5,6 bramkami aby wyjść. Jak wygrają więceh to odpadają Węgry. Jak ktoś wierzy w teorie spiskowe może próbować. Na razie to niech wygra Chile;-)

A ja pójde w over bramek chyba, bo z tego co kojarze to przy równe liczbie różnicy, będzie się liczyć kto ich więcej rzuci. Na razie jak pisałem niech wygra Chile, bo jak nie wygra to Węgry na pewno nie odpuszczą tego meczu...
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Podałem typ na Szwecję do przerwy, ale zauważyłem haczyk, Szwecja przegrywając z Egiptem trafi na Francję dopiero w finale, ale w 1/8 Niemcy lub Chorwacja zamiast Węgier/Białorusi, jednak jeśli chcą zdobyć medal to mogą pójść va bank, jeśli jednak wygrają z Egiptem to Francja czeka na nich w ćwierćfinale, w przypadku przegranej będzie Hiszpania, więc jest to droga łatwiejsza do półfinału. co sądzicie o takim scenariuszu? Może lepiej dać dziś odpocząć podstawowym zawodnikom i szykować się na trudny mecz w 1/8?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom