>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
M 218

mhb

Użytkownik
Było to już poruszane. Moim zdaniem nie ma co kalkulować, bo odpadniecie w 1/8 powoduje niższe miejsce w rankingach, a później cięższych przeciwników w eliminacjach.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Spotkanie: Bahrajn - Argentyna
Typ: Bahrajn wygra
Kurs: 2.80
Buk: Bet365
Analiza: Dziś pod lupę biorę spotkanie Bahrajnu z Argentyną. Teoretycznie to zespół z kraju Maradony jest tutaj na papierze dużo lepszym zespołem jednak w tym turnieju widać, że forma przestrzelona i ich ofensywa gra w tym turnieju kompromitująco. Z jednej strony jest kilku tutaj ciekawych zawodników o sporym potencjale jak bracia Simonet, Pizzaro czy Fernandez ale oprócz tego ostatniego liderzy zawodzą. Skuteczności Argentyńczycy nie mają aż takiej tragicznej bo na 49 % ale oddają tych rzutów zdecydowanie mnie. Od Bahrajnu oddali aż 23 rzuty mniej w 4 spotkaniach. Do tego bramka i defensywa Albicelestes kompletnie nie funcjonuje. Już daruje sobie przypominanie blamaży ze Szwecją, Danią czy 3 bramki z Katarem w 1 połowie.
Ale bramkarz nic tutaj nie bronią. Shultz 23 % skuteczności a Garcia który też sporo tutaj broni 21 % .
Bahrajn od momentu spotkania z Egiptem zaczął prezentować dużo lepszy poziom i rzutowo w ostatnich 2 spotkaniach wyglądało to momentami imponująco. Dobrze dysponowany jest Mahfoodh który dziś powinien swoje rzucić. Jest Abdulqader, Basham czy Saad więc tych wariantów rozegrania sporo . Absolutnie stawianie Argentyny w roli faworyta nie ma w mojej opinii słuszności. Kurs jest przebity i jedyne co mnie mocno martwi to wzrost kursów w bet365 bo z doświadczenia NBA wiem, że mają oni chyba najlepszych oddsmakerów i świetnie potrafią przewidywać wyniki. Nie wiem czy odnosi się to do ręcznej ale do kosza na pewno . Argetyna nawet jak będzie prowadzić to nie posiadają siły ofensywnej aby rywale ich nie dogonili. Tutaj pójdę w stronę dużo bardziej ambitniejsze drużyny Bahrajnu.
 
D 12

denison

Użytkownik
Spotkanie: Bahrajn - Argentyna
Typ: Bahrajn wygra
Kurs: 2.80
Buk: Bet365

Analiza: Dziś pod lupę biorę spotkanie Bahrajnu z Argentyną. Teoretycznie to zespół z kraju Maradony jest tutaj na papierze dużo lepszym zespołem jednak w tym turnieju widać, że forma przestrzelona i ich ofensywa gra w tym turnieju kompromitująco. Z jednej strony jest kilku tutaj ciekawych zawodników o sporym potencjale jak bracia Simonet, Pizzaro czy Fernandez ale oprócz tego ostatniego liderzy zawodzą. Skuteczności Argentyńczycy nie mają aż takiej tragicznej bo na 49 % ale oddają tych rzutów zdecydowanie mnie. Od Bahrajnu oddali aż 23 rzuty mniej w 4 spotkaniach. Do tego bramka i defensywa Albicelestes kompletnie nie funcjonuje. Już daruje sobie przypominanie blamaży ze Szwecją, Danią czy 3 bramki z Katarem w 1 połowie.
Ale bramkarz nic tutaj nie bronią. Shultz 23 % skuteczności a Garcia który też sporo tutaj broni 21 % .
Bahrajn od momentu spotkania z Egiptem zaczął prezentować dużo lepszy poziom i rzutowo w ostatnich 2 spotkaniach wyglądało to momentami imponująco. Dobrze dysponowany jest Mahfoodh który dziś powinien swoje rzucić. Jest Abdulqader, Basham czy Saad więc tych wariantów rozegrania sporo . Absolutnie stawianie Argentyny w roli faworyta nie ma w mojej opinii słuszności. Kurs jest przebity i jedyne co mnie mocno martwi to wzrost kursów w bet365 bo z doświadczenia NBA wiem, że mają oni chyba najlepszych oddsmakerów i świetnie potrafią przewidywać wyniki. Nie wiem czy odnosi się to do ręcznej ale do kosza na pewno . Argetyna nawet jak będzie prowadzić to nie posiadają siły ofensywnej aby rywale ich nie dogonili. Tutaj pójdę w stronę dużo bardziej ambitniejsze drużyny Bahrajnu.
Ja mysle wrecz przeciwnie, racja argentyna gra piach ale np w ostatnim meczu z egiptem na wlasne zyczenie bo zrobili z bramkarza mvp rzucajac w niego caly czas.. Mysle ze jednak dzis wygraja bo sklad maja duzo lepszy.
Sprobuje pograc dubelek na 14
chile 1,45
Argentyna 1,75
kursy z sts zobaczymy jak to wyjdzie.
Granie na bahrajn to wedlug mnie tak jak na japonie z nami ale zobaczymy kto bedzie mial racje po meczu..
 
S 135

seba96

Użytkownik
Do mecz z Węgier z Białorusią można podejść na kilka sposobów. Wszystko zależy od wyniku Chile-Arabia. Jeśli Chile wygra to Białoruś wygrywa 3-4 bramkami z Węgrami i Węgry są 3. i 4. Białoruś. Ale jeśli Arabia wygra to najwygodniejszym wynikiem byłby remis w meczu Węgry-Białoruś, a jeśli będzie remis arabia-chile to Węgry musza po prostu wygrać. Tak więc trzeba poczekać na zakończenie meczu Chile-Arabia.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Nie powinno być żadnych kalkulacji Szwecji, bo wcale nie jest takie pewne że Hiszpania jest słabsza od Francji. Tym bardziej iż na ostatnie 10 spotkań Szwecji z Hiszpanią, Hiszpania wygrała aż 9 razy.Natomiast Szwecja z Francją ostatnio miała wyrównane mecze a 3 lata temu na mistrzostwach Europy nawet wygrała Szwecja.
Inna sprawa to taka że Szwecja ostatnio z Egiptem przegrała na Igrzyskach w zeszłym roku a składy zespołów bardzo podobne więc mimo pozytywnej formy Szwecji to nie wiem czy bedzie aż taka deklasacja po takim kursie nie warto ruszać Szwecji przynajmniej nie na wygraną czy też handicapy w strone tego zespołu.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Ale Szwedzi na IO zaliczyli klapę, a teraz jest nowy trener i zrobili spory postęp. W sumie racja, że Hiszpania nie musi być łatwiejsza od Francji, więc raczej nie będą kalkulować, jednak poczekać do początku meczu, zobaczyć składy i wtedy grać szybko na live.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Chile - Arabia
sądzę, że będzie to radosny handball z obu stron. Typ overowy oparty głównie na słabych defensywach obu drużyn. Linia niezbyt wysoka, na pewno w spotkaniu będziemy mieli liczne kontry, a obie ekipy nie słyną też z długich akcji kombinacyjnych w ataku.
Buk: Forbet.
Co sądzicie?
 
M 24

matt36365

Użytkownik
Warto pograc Bialorus po tym kursie, jesli Chile wygra bedzie to bardzo prawdopodobne rozwiazanie, tylko ze po meczu Chile jesli Chile wygra kurs poleci znacznie bo wtedy Wegrzy sie nie musza spinac byleby 7 golami i wiecej nie przegrac. Zastanawiam sie czy brac teraz czy czekac.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Aregntyna - Bahrajn 1 1.72 unibecik✅

Długo mnie ten mecz męczył. Na początku chciałem kierować się w stronę Bahrajnu, jednak kurs na Argentynę mnie skusił. Dlaczego? Mają bardziej doświadczony i ograny skład na imprezach. To nie jest mecz o nic, bo każde miejsce wyżej to późniejsza łatwiejsza droga na kolejne imprezy. Nie będzie tu jakiegoś pogromu, lecz moim zdaniem powinna to wygrać Argentyna. Zwróciłbym też uwagę na słabą skuteczność rzutową obu zespołów i myślę, że będzie tu strzelaniny i bramki będą oscylowały do max 55 trafień.✅

Chile - Arabia

Średnio w meczach tych drużyn na MŚ w Francji padało około 57 bramek. Osobiście nie kieruję się w stronę żadnego zespołu. Przed Chile duża szansa przejść dalej, jednak to może ich przerosnąć. Dla mnie mecz 50 na 50, bo Arabia pokazał, że też potrafi walczyć. Oba zespoły średnie w obronie, a lubią rzucą więc skierowałem się w over bramkowy 52.5 bramki po kursie 1.52 w uni.⛔

Krótko, bo czas goni. Dziś ciężko będzie coś więcej napisać. Jakby nie zdążył to radzę przemyśleć granie na Niemców po takim kursie. Jest on po prostu dla mnie za niski, nie wart ryzyka.

Edit: Zabrakło trochę bramek Chile. Ale Argentynę ładnie wyczułem
 
solara 38

solara

Użytkownik
Jak w ogole wygląda terminarz w play offach? Nigdzie nie moge znalezc a moze byc to istotne dla Niemcow i Chorwatow w kontekscie dzisiejszego meczu. Ktoś coś wie? Nie usuwajcie postów jak sie czlowiek chce czegos dowiedziec bo to irytujace, wszak nie pisze ze chce sprzedac pralke franie ????
Tylko to pytanie było już zadawane w tym temacie. Wystarczy się cofnąć na poprzednie strony./Macko18
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
W przerwie :

Bahrajn na 33 % skuteczności i czy jak kto woli Shultz na 56 % dramat.
Rzuty 26:20 dla tych co przegrywają. 2 połowa nie może być taka fatalna i czas nadrabiać z przeciętną Argentyną.
Bahrajn +5.5 1.72 Bet365 ⛔

Argentyna na razie spokojnie ale wydaje mi się, że im dalej w spotkanie tym będą grali bardziej pasywnie. Bahrajn przy lepszej skuteczności jest w stanie tutaj szybko wrócić na 2-3 bramki przewagi.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Szwecja - Egipt

Egipt handi +5.5 @1.80 Bet365 ⛔⛔


Ostatnia kolejka grupowa, jak ktoś napisał też analizę o tym meczu (Szwecja 1p.-4.5?!), jest to bardzo ważny mecz o 2 miejsce w grupie! I gra takie coś a obie drużyny wygrywały z tymi samymi (trzema rywalami), i obie przegrały z Danią.
Egipt 7-bramkami, Szwedzi 2-ma(miałem w typach dnia Szwecja handi +2.5 w tamtym meczu). Dobra Szwedzi są faworytem wiadomo, lecz jednak mają identyczny bilans punktów i Egipt też się będzie szarpał o to zwycięstwo, pewnie przegra, ale grać, że Szwedzi wygrają 5-cioma pierwszą połówkę?
Nawet jak wygrają wynik pewnie będzie na styku, takie same kursy, że Egipt może przegrać 5-cioma nawet, lub zwycięstwo Szwedów minimum 6 bramkami chyba wiadomo co wygrać, tym bardziej, że te handicapy ujemne parę razy zrobiły już tu niespodziankę, Egipt na prawdę fajnie wygląda i skoro z Danią przegrali 7-mioma czemu tyloma też mieli by dostać od Szwecji która im też uległa? Mam bardzo dobrą passę ostatnio i liczę na jej podtrzymanie! Życzę powodzenia, pozdrawiam!


Wynik: 33:26
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Białoruś
Typ: Białoruś +3,5
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przede wszystkim najważniejsza wiadomość jest taka, że po meczu Chile - Arabia Saudyjska wygrana przez Arabię 26:25 to Węgrzy już mają pewny awans. Teraz na spokojnie zagrać ze słabą Białorusią i wygrać jak najmniejszym nakładem sił a przynajmniej nie przegrać.
Do tej pory Białoruś przegrywała z Niemcami i Chorwatami dokładnie 6 bramkami, sensacyjnie przegrali z Chile 28:32 i wygrali z Arabią 29:26 widać, że Białoruś jest osłabiona na tych mistrzostwach brakiem swoich najlepszych piłkarzy.
Węgrzy póki co również nie zachwycają porażki z Niemcami i Chorwatami 4 i 3 bramkami i 2 wygrane z Chile 34:29 i Arabią 37:24.
Białoruś również nie może przegrać tego spotkania jeśli chcą grać dalej a więc to im bardziej w tym meczu zależy dlatego daję dodatni handicap +3,5 gola. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie najlepszy typ w tym spotkaniu.
Pozdrawiam.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Białoruś
Typ: Białoruś +3,5
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przede wszystkim najważniejsza wiadomość jest taka, że po meczu Chile - Arabia Saudyjska wygrana przez Arabię 26:25 to Węgrzy już mają pewny awans. Teraz na spokojnie zagrać ze słabą Białorusią i wygrać jak najmniejszym nakładem sił a przynajmniej nie przegrać.
Do tej pory Białoruś przegrywała z Niemcami i Chorwatami dokładnie 6 bramkami, sensacyjnie przegrali z Chile 28:32 i wygrali z Arabią 29:26 widać, że Białoruś jest osłabiona na tych mistrzostwach brakiem swoich najlepszych piłkarzy.
Węgrzy póki co również nie zachwycają porażki z Niemcami i Chorwatami 4 i 3 bramkami i 2 wygrane z Chile 34:29 i Arabią 37:24.
Białoruś również nie może przegrać tego spotkania jeśli chcą grać dalej a więc to im bardziej w tym meczu zależy dlatego daję dodatni handicap +3,5 gola. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie najlepszy typ w tym spotkaniu.
Pozdrawiam.
nie bardzo rozumiem dlaczego Bialorus nie moze tego przegrac jesli chca grac dalej. obie ekipy po porazce Chile maja juz zapewniony awans wiec kto by tu nie wygral to i tak dalej beda grali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom