>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
W 63

Wzór

Użytkownik
No to chyba trzeba rozpocząć dyskusje jak się zachowają Francuzi. Swoją porażka w ostatnim meczu z Portugalią wyrzucają bardzo poważnego kandydata do medalu + dają odpocząć sowim podstawowym zawodnikom.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Sędziowie tam nie widzą tych fauli na Słoweńcach?! Jak to zwykle bywa na wielkich turniejach, Szwedzi z sędziami.
 
lukas88 309,5K

lukas88

Forum VIP
Polska- Wegry
Typ: 1 (+3,5)
Kurs: 1,87
GGbet


Piszę już dziś bo jutro mam dzień w terenie. Polacy podejmują Węgrów, faworytem buków i to dość zdecydowanym są Węgrzy, ja jednak szanse na ten mecz szacuję 45-55 na korzyść rywali, jednak widzę ukryty potencjał tej drużyny, który w moich oczach jeszcze do końca na tym turnieju się maskuje. Jak dla mnie zarówno Tomek Gębala jak i Szymon Sićko są nieco przyczajeni, uważam że jednego i drugiego stać na 8-10 bramek z drugiej linii ajk za dawnych lat Karol Bielceki w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy nie szło inną strefą ładował pociski z 9-11 metra. Obaj mają piekielne rzuty, kwestia czasu kiedy wezmą ciężar zdobywania bramek na własny grzbiet. Nieco obawiam się o głowę Szymona bo mam wrażenie że czasem jest takim Zbyszkiem Bartmanem piłki ręcznej, jak idzie to jest fenomen a jak 2-3 piłki zepsuje to już jest kaplica. Poza tym liczę że trener postawi od początku na Majdzińskiego, który jak dla mnie o klasę przewyższa Przybylskiego, który szczerze mówiąc to nie za bardzo wiem co robi w tej reprezentacji. O skrzydła się za bardzo nie boję bo jest Arek i Michał na prawym i Krajek z Czuwarą na lewym, takż obsada podwójna na d=fajnym poziomie, no i mimo braku Syprzaka koło spisuje się znakomicie, głównie za sprawą Gębali, ale zarówno Walczak jak i Dawydzik potrafią z klasą zastąpić lidera na kole. Między słupkami jak nie Loczek to Wyszu potrafią się znakomicie wpasować i uzupełniać jak jednemu nie idzie. Największa zagadka i obawa tej reprezentacji to środek rozegrania, gdzie jak na razie dzielnie spisuje się Michał Olejniczak, jednak brak dla niego zmiennika. Michał to młody zawodnik i na pewno opoka kadry na lata, ale powinien mieć zmiennika, który potrafi dać odsapnąć po kilku ciężkich akcjach, czy zastąpić na poziomie jak nie idzie. Tego mi tutaj brakuje, Jednak widzę w tej kadrze ducha walki i team spirit, którego nie widziałem od lat i czasów Siódmiaka i Jurasika w zespole. Teraz widać w chłopakach wolę walki a nie szwędanie się po parkiecie jak było jeszcze 2-3 lata temu. Wierzą w ten projekt i wierzę w nawet wygraną z Węgrami, którzy na pewno są bardziej doświadczonym zespołem, ale ta młodość i nieobliczalność Naszej kadry w mojej oceni może jeszcze przynieść nam wiele radości.
Co do typów, to nawet jak nie uda się osiągnąć kompletu punktów to nie wierzę w jednostronne spotkanie, moim zdaniem będzie to gol za gol i zadecyduje dyspozycja dnia i może trochę szczęścia, cztery bramki różnicy na tym poziomie to sporo i nie sadzę aby aż tak źle ułożył się mecz Naszych chłopaków.

Drugi typ jaki proponuję to:
Węgry under 28,5 @ 1,72 Fortuna

Jak dla mnie Polacy mają jedną z lepszych defensyw na tym turnieju, poza Szwedami i Francuzami. Poza Loczkiem i Wyszomirskim fajnie prezentuje się defensywa z braćmi Gębala na czele. Twarda walka i konsekwencja w podejściu do rywala daje efekty.
Tak naprawdę buki mega faworyzują Węgrów, tylko z kim oni grali na tym turnieju???
WZP ??? totalny egzotyk
Urugwaj ??? trzeci świat piłki ręcznej
Niemcy? zawsze klasa ale jednak na tym turnieju bez trzonu zespołu
no i osłabiona Brazylia, którą Polacy zjedli.

Uważam że zobaczymy ciekawy pojedynek i kurs na Polaków na poziomie ponad 4.00 a nawet 5,50 w Coolbet to może nie promocja ale na pewno kurs warty ryzyka. Ja ustawiając kursy dałbym 1,8-2,3 na korzyść Madziarów i nic więcej.
Jak będzie, przekonamy się jutro.

DO BOJU POLACY!!!
Post automatycznie złączony:

No to chyba trzeba rozpocząć dyskusje jak się zachowają Francuzi. Swoją porażka w ostatnim meczu z Portugalią wyrzucają bardzo poważnego kandydata do medalu + dają odpocząć sowim podstawowym zawodnikom.
Kogo niby wyrzucają swoją porażką?? Norwegów?? Norwegowie połykają Islandię i meldują się dalej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Polska- Wegry
Typ: 1 (+3,5)
Kurs: 1,87
GGbet


Piszę już dziś bo jutro mam dzień w terenie. Polacy podejmują Węgrów, faworytem buków i to dość zdecydowanym są Węgrzy, ja jednak szanse na ten mecz szacuję 45-55 na korzyść rywali, jednak widzę ukryty potencjał tej drużyny, który w moich oczach jeszcze do końca na tym turnieju się maskuje. Jak dla mnie zarówno Tomek Gębala jak i Szymon Sićko są nieco przyczajeni, uważam że jednego i drugiego stać na 8-10 bramek z drugiej linii ajk za dawnych lat Karol Bielceki w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy nie szło inną strefą ładował pociski z 9-11 metra. Obaj mają piekielne rzuty, kwestia czasu kiedy wezmą ciężar zdobywania bramek na własny grzbiet. Nieco obawiam się o głowę Szymona bo mam wrażenie że czasem jest takim Zbyszkiem Bartmanem piłki ręcznej, jak idzie to jest fenomen a jak 2-3 piłki zepsuje to już jest kaplica. Poza tym liczę że trener postawi od początku na Majdzińskiego, który jak dla mnie o klasę przewyższa Przybylskiego, który szczerze mówiąc to nie za bardzo wiem co robi w tej reprezentacji. O skrzydła się za bardzo nie boję bo jest Arek i Michał na prawym i Krajek z Czuwarą na lewym, takż obsada podwójna na d=fajnym poziomie, no i mimo braku Syprzaka koło spisuje się znakomicie, głównie za sprawą Gębali, ale zarówno Walczak jak i Dawydzik potrafią z klasą zastąpić lidera na kole. Między słupkami jak nie Loczek to Wyszu potrafią się znakomicie wpasować i uzupełniać jak jednemu nie idzie. Największa zagadka i obawa tej reprezentacji to środek rozegrania, gdzie jak na razie dzielnie spisuje się Michał Olejniczak, jednak brak dla niego zmiennika. Michał to młody zawodnik i na pewno opoka kadry na lata, ale powinien mieć zmiennika, który potrafi dać odsapnąć po kilku ciężkich akcjach, czy zastąpić na poziomie jak nie idzie. Tego mi tutaj brakuje, Jednak widzę w tej kadrze ducha walki i team spirit, którego nie widziałem od lat i czasów Siódmiaka i Jurasika w zespole. Teraz widać w chłopakach wolę walki a nie szwędanie się po parkiecie jak było jeszcze 2-3 lata temu. Wierzą w ten projekt i wierzę w nawet wygraną z Węgrami, którzy na pewno są bardziej doświadczonym zespołem, ale ta młodość i nieobliczalność Naszej kadry w mojej oceni może jeszcze przynieść nam wiele radości.
Co do typów, to nawet jak nie uda się osiągnąć kompletu punktów to nie wierzę w jednostronne spotkanie, moim zdaniem będzie to gol za gol i zadecyduje dyspozycja dnia i może trochę szczęścia, cztery bramki różnicy na tym poziomie to sporo i nie sadzę aby aż tak źle ułożył się mecz Naszych chłopaków.

Drugi typ jaki proponuję to:
Węgry under 28,5 @ 1,72 Fortuna

Jak dla mnie Polacy mają jedną z lepszych defensyw na tym turnieju, poza Szwedami i Francuzami. Poza Loczkiem i Wyszomirskim fajnie prezentuje się defensywa z braćmi Gębala na czele. Twarda walka i konsekwencja w podejściu do rywala daje efekty.
Tak naprawdę buki mega faworyzują Węgrów, tylko z kim oni grali na tym turnieju???
WZP ??? totalny egzotyk
Urugwaj ??? trzeci świat piłki ręcznej
Niemcy? zawsze klasa ale jednak na tym turnieju bez trzonu zespołu
no i osłabiona Brazylia, którą Polacy zjedli.

Uważam że zobaczymy ciekawy pojedynek i kurs na Polaków na poziomie ponad 4.00 a nawet 5,50 w Coolbet to może nie promocja ale na pewno kurs warty ryzyka. Ja ustawiając kursy dałbym 1,8-2,3 na korzyść Madziarów i nic więcej.
Jak będzie, przekonamy się jutro.

DO BOJU POLACY!!!
Post automatycznie złączony:



Kogo niby wyrzucają swoją porażką?? Norwegów?? Norwegowie połykają Islandię i meldują się dalej.
Portugalia ogrywając Francję mniej niz 7 bramkami wyrzuca Norwegów z turnieju. Dlatego kursy na Portugalię juz lecą na łeb na szyję
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
W 63

Wzór

Użytkownik
Jakim cudem skoro Norwegia wygrała z Portugalia? A przy kolejności najpierw liczy się mecz bezpośredni i potem bilans ?:)
Wygrała z Portugalią, ale przegrała z Francja. Jeżeli Francja przegra z Portugalia wówczas trzy zespoły będą miały po osiem punktów, a o awansie dalej zdecyduje mała tabela. Na ten moment w małej tabeli bilans bramkowy wyglada następująco:

1. Francja +4
2. Portugalia -1
3. Norwegia -3

Co się dzieje jeżeli Portugalia wygra sześcioma bramkami z Francja? Tabela wyglądać będzie następująco:

1.Portugalia +5
2. Francja -2
3. Norwegia -3

Jeżeli Francji zależy na pierwszym miejscu nie może sobie pozwolić na porażkę większą niż ta dwubramkowa, ale myśle, ze dla nich to bez znaczenia z którego miejsca wyjdą. To po pierwsze, a po drugie mogą się tym meczem w pewnym sensie oszczędzać na ćwierćfinał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chorwacja - Argentyna Igor Karacic powyżej 1,5 1,70 Fortuna 1/4
Karacic wraca po kontuzji. W składzie pojawił się w 2. fazie dopiero. Chorwacja ma duże problemy w rozegraniu, jeśli chodzi o rzucanie bramek. Duvnjak więcej gra w obronie, nie ma Stepancicia i brakuje zdobyczy z rozegrania. Świetnie grają skrzydła i koło ale to za mało, żeby walczyć o medale chyba. Karacic ma być lekarstwem na te braki. Z Bahrajnem zagrał 23 minuty, 0/1 i dwie asysty.
Argentyna nie podoba mi się tutaj. Przepychają te zwycięstwa, dużo niedokładności, w ogóle mnie nie przekonują. Mają problemy z grą w obronie przy wejściach ze zwodem, Karacic tak umie grać i lubi. Do tego dużo rzuca. Liczę, że jego wejście z Bahrajnem to było przetarcie, dziś już musi brać na siebie grę, bo w poniedziałek czeka ich spotkanie z Danią. Linia niespodziewanie niska, czemu nie spróbować.
 
Ostatnia edycja:
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska (+2,5) - Węgry 1,83 Fortuna 26-30
Bez przesady z takim faworyzowaniem Węgrów. Jesteśmy w czołówce krajów jeśli chodzi o głębie składu, gramy praktycznie wszystkimi (i to nie jest tak, że niektórzy tylko grają w obronie) i zmiany nie oznaczają spadku poziomu gry. Równy mecz z Hiszpanią, rozbicie Brazylii (33-23). Reszty spotkań nie liczę, bo to nie ten poziom. U Węgrów liczą się wygrane z Niemcami jedną bramką i zwycięstwo z Brazylią (29-23). Z Niemcami równy mecz, natomiast pamiętając braki kadrowe u naszych zachodnich sąsiadów to nie robi takiego wrażenia. Hiszpania, która też nie gra wielkich mistrzostw ograła Niemców 32-28.
Solidna obrona, dużo wyborów w ataku, bardzo mocny punkt w bramce. U Węgrów będący w życiowej formie chyba Banhidi na kole. Siła oprócz koła leży w rzutach z 9. metra + Lekai wchodzący zwodami między obrońców. U nich podobnie jak u nas zmiana pokoleniowa, chociaż nie aż tak gwałtowna. Nam dobrze wychodzi bronienie rzutów z dystansu, więc powinniśmy dołożyć odcinanie koła (skrzydła mają słabsze więc powinniśmy przenieść środek ciężkości) i będzie dobrze. Nie spodziewam się, żeby Węgrzy wygrali zdecydowanie. Raczej liczę na równe spotkanie, dlatego handicap na plus na Polskę uważam że powinien wystarczyć.
 
Ostatnia edycja:
M 0

marecki12

Użytkownik
Urugwaj - Hiszpania (handi +24,5) 1

Moim zdaniem w tym meczu Hiszpania nie będzie specjalnie szaleć. Za dwa dni mają mecz z Węgrami i dopiero on będzie decydował o wyjściu z grupy jeśli dziś Polacy wygrają z Węgrami. Tyle, że najpierw grają Hiszpanie i nie będą znali wyniku naszego spotkania więc stawiam na wyrachowanie oraz oszczędzenie sił na Węgry. Urugwaj przegrał wyższa różnicą z Niemcami i Węgrami jednak to były pierwsze spotkania na tych mistrzostwach i nie było sensu się oszczędzać. Polska z kolei wygrała różnicą tylko 14 bramek gdzie do 45 minuty utrzymawala się różnica 4-5 bramek także bliżej mi do tego, że podobnie będzie z Hiszpanią i nie będzie tu pogromu. Wydaje mi się, że Urugwaj z meczu na mecz prezentuje się lepiej i dla nich to zaszczyt grać z takimi reprezentacjami więc na pewno włożą max możliwości i serca. Drużyna z Europy zagra dziś pewnie w rezerwowym składzie, bez narzucania jakiegoś szaleńczego tempa gry. Mam nadzieję, że nie przegrają wyżej niż 24 bramkami. A wy co myliscie o tym meczu?

Urugwaj (+24,5) 1,85 Totalbet
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Boże wszyscy trabią ze wygrywając przywracamy Niemców do turnieju gdyż przegrali jedna bramka tylko z Węgrami i ze może decydować mała tabelka a tu się trafiają jeszcze fachowcy co mówią ze decydują bramki z całego turnieju.

Otoz bramki z całego turnieju a i owszem mogą decydowac, ale w naszym wypadku. Jeżeli dzisiaj zremisujemy to będziemy potrzebować wysokiego zwyciestwa z Niemcami i wysokiej porażki Madziarow. Ale to tylko dlatego będą się liczyły bramki bo oba zespoły skończą z 7 pkt a w bezpośrednim meczu był remis. Jezeli sa 3 druzyny to wjezdza mala tabelka pomiedzy zainteresowanyni. Jasniej juz nie potrafię. Jeżeli kolega troll tego nie rozumie - zazdroszcze bukom

Co do meczu Por - Fra. Cóż, nie zazdroszcze Norwegom ;-)

Ale pamiętajcie o jednym nim już teraż zainwestujecie pieniądze w Portugalczyków. Norwegia gra z Islania wcześniej i jeszcze tego meczu nie wygrała. Żeby się nie okazało ze remis Francuzów i Portugalczyków satysfakcjonuje w pełni oba zespoly
Post automatycznie złączony:

A tak poza wszystkim to miał ktoś łeb układając ten turniej. Początkowo wydawało mi się bez sensu awans aż 24 zespołów do drugiej fazy a potem tylko ośmiu. Myślałem że większość meczów będzie o pietruszkę w drugiej fazie. A tu mamy 2 dni do zakończenia rozgrywek w grupach i spore emocje. Niech się władze siatkówki uczą, jak zaprojektować interesujący turniej.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Pompowanie balonu przyśpiesza coraz bardziej. Już można wyczytać artykuły że Polacy to kandydaci do medalu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 0

racon

Użytkownik
Jeśli punkty liczy się tak jak napisał Wieczorek 85 to dlaczego Islandia jest przed Szwajcarią pomimo porażki 18-20 oraz Egipt jest przed Szwecją pomimo porażki 23-24. W tym przypadku wydaje cię, że zadecydowała różnica bramek w turnieju.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jeśli Portugalia wygra z Francją to wyrzucają Norwegię z turnieju -
Przy wygranej Portugalii z Francją i zwycięstwie Norwegii z Islandią 3 zespoły mają tyle samo punktów - Norwegia, Portugalia, Francja.
I z racji tego, że Norwegia przegrała dość wysoko z Francją a wygrali TYLKO 1 bramką z Portugalią stoją na straconej pozycji bo mają -3 w bramkach.
Portugalia MUSIAŁA by wygrać z Francją przynajmniej 7 bramkami aby Norwegia weszła za Francję.
Jeśli będzie remis bądź Francja wygra oczywiście wchodzi Francja i Norwegia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Japonia - Dania Japonia powyżej 24,5 2,01

Po 1 po porażce Chorwacji z Argentyną Dania może do tego spotkania podejść już na luzie, wystarczy zwycięstwo nawet 1 bramką i mają zapewnione 1 miejsce nawet przy porażce z Chorwacją.
Po 2 Mogą również nie mieć aż takiej koncentracji właśnie przed meczem z Chorwacją jeśli by chcieli ich wyrzucić z Mistrzostw - jeśli Argentyna przegra z Katarem co jest możliwe.
Po 3 Japonia z bardzo dobrej strony pokazuje się na tych Mistrzostwach w ataku.

Reasumując uważam, że możemy obejrzeć overowe spotkanie po obu stronach, mniej uwagi w obronie ze strony Danii. 25 bramek to wcale nie jest jakoś dużo a kurs jest naprawdę zachęcający.
Oczywiście Dania nie straciła jeszcze tyle bramek na Mistrzostwach ale tak jak już wspomniałem w tym meczu mogą "lekko odpocząć".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
L 388

lelit

Użytkownik
Duńska drużyna ma dość duże kłopoty z zatruciami, wielu zawodników nie opuszcza nawet pokoji, nie mówiąc o treningu. Trener tez narzeka na swój układ pokarmowy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słowenia - Egipt Słowenia 2,57 To co zrobiła Słowenia w II połowie.... Nie zasłużyli na zwycięstwo i na awans..

Bardzo ciekawa sytuacja przed ostatnią kolejką jest w grupie 4 gdzie nadal szanse na awans do ćwierćfinału mają 4 drużyny i to mecze bezpośrednie zdecydują kto awansuje dalej i z którego miejsca - Egipt, Szwecja, Rosja i Słowenia.
Ja osobiście zajmę się spotkaniem gospodarzy ze Słowenią. Kurs na to spotkanie jest dla mnie dość zaskakujące aż 2,57 na Słowenię?
Dla mnie osobiście czysto sportowo są lepsi, oczywiście przewaga Egiptu jest taka, że są gospodarzami.
Obie drużyny doznały już porażki na tym turnieju Egipt przegrał 1 golem ze Szwecją natomiast Słowenia przegrała z Rosją aż 6 bramkami i zremisowała ze Szwecją można powiedzieć w ostatniej akcji czym przedłużyli sobie jeszcze szanse na awans.
Jeżeli Egiptowi sędziowie nie pomogę to uważam, że Słowenia wygra to spotkanie.

Z innych meczy:

Białoruś - Macedonia Białoruś -5,5 1,77
Islandia - Norwegia powyżej 57,5 1,70
Austria - Korea powyżej 66,5 1,90
Portugalia - Francja Francja powyżej 26,5 1,80

Portugalia - Francja Francja 2,70

Koło takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Wiem, że Francuzi mogą wyrzucić Norwegów ale nie muszą wcale... Nawet rezerwowi mogą wygrać z Portugalczykami, oczywiście stawka niska ale ja ryzykuję i stawiam na przekór.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom