>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik

Polska vs. Arabia Saudyjska

Po nie łatwym zwycięstwie Polaków nad Białorusią (24:22) nadszedł czas na Arabie Saudyjską. Arabowie to bliżej nieznany nam zespół. W sobotę widzieliśmy,
że Słoweńcy mieli z nimi problemy. Grają bardzo żywiołowo, cały czas podejmując akcje jeden na jeden,
oddając bez specjalnego zastanowienia rzuty z każdej pozycji. Jeśli ich się od razu nie ostudzi, to wtedy,
tak jak Słoweńcy, możemy mieć problemy.
W jutrzejszym meczu trener Biegler będzie chciał wypróbować całą &quot;16&quot;, którą ma do dyspozycji na tych mistrzostwach. Warunkiem tego jednak będzie bezpieczne prowadzenie naszej Reprezentacji. Arabowie to jednak zespół dość egzotyczny, grający niewygodną strefę 3-2-1, bardzo wysoką i agresywną. Nie jest to jednak przeciwnik, którego należałoby się bać. Po wczorajszej bardzo dobrej grze Krzyśka Lijewskiego, a także bardzo dobrej postawy naszego bramkarza Sławomira Szmala jestem spokojny o wynik meczu. Z minuty na minutę Polacy powinni powiększać przewagę, a młodzi gracze zyskiwać &quot;drobne&quot; doświadczenie. Z racji tego, że trener chce aby zagrali wszyscy reprezentanci Polski, stawiam tak a nie inaczej.
Moje typy:
Powyżej 48.5 @1,44 Bwin 4/10
Polska(-11) @1,85 William Hill 2/10
 
M 20

mazi342

Użytkownik
Witam wszystkich!
Od dziś zaczynam swoją przygodę z typowaniem tegorocznych MŚ w handballu. Dlaczego dopiero teraz? Ano właśnie dlatego, aby uniknąć niespodzianek, które już niewątpliwie miały miejsce. Dla potwierdzenia moich słów m.in: Tunezja-Niemcy 25:23, Brazylia-Argentyna 24:20. Myślę, że właśnie od 3 kolejki każda drużyna zacznie grać już &quot;swoją piłkę&quot; i obejdzie się bez większych niespodzianek. Co prawda jutro jeszcze 2 kolejka gier w grupach C i D, jednak widzę tam kilka ciekawych typów, które przedstawię w późniejszym terminie.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ????
 
galek7 0

galek7

Użytkownik
Arabia Saudyjska v Polska - Arabia Saudyjska(+11)
Typ:Arabia
Kurs: 2.00
Sportingbet
Dzisiaj wieczorem Polaków czeka teoretycznie łątwy mecz z zespołem Arabii Saudyjskiej.
Polacy jak każdy pamięta swój pierwszy mecz wygrali, choć w końcówce nie wyglądało to już najlepiej. Co do tego, że Polska dzisiaj wygra mecz nie mam wątpliwości, ale wątpię, aby było to bardzo pokaźne zwycięstwo.
Po meczu z Arabią, Polaków dzień później czeka dużo trudniejszy i ważniejszy mecz ze Słoweńcami. Sądzę więc, że gdy uzyskamy kilkubramkową przewagę przestaniemy forsować tempo, aby nie tracić zbyt dużo sił przed jutrzejszym meczem.
Przewiduję wygraną Polaków z przewagą w granicach 5-8 bramek.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Hiszpania-Egipt: Hiszpania(-1,5) przyznanych karnych @ 1,85 Tobet✅4:1
Jak dla mnie bardzo fajny zakład na to spotkanie. W pierwszym meczu Hiszpanie dostali aż 8 karnych, z czego 7 wykorzystali. Zdawało mi się, że sędziowie trochę pochopnie im dyktują te karne ale cóż taki urok, jak się jest gospodarzem turnieju, to można więcej. Do tego mają mocnych skrzydłowych, a to pomaga, bo przy ataku pozycyjnym, skrzydłowi są narażeni na częste faule przy rzutach. W kole jest Aguinagalde i jego naprawdę ciężko powstrzymać, a próby powstrzymania tego zawodnika często kończą się obroną w kole, co oznacza rzut karny, o ile on gola nie rzuci... Egipcjanie dostali 4 karne przeciwko Węgrom ale teraz liczę na mniej, bo jednak będą grali przeciwko gospodarzom, a wiadomo jak sędziowie wtedy patrzą. Także dla mnie Hiszpanie tutaj na bank powinni mieć więcej jak dwa karne od Egipcjan więc pobieram to bez wahania.
Później jak się pojawią linie i kursy na zawodników, to coś zarzucę.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam, zastanawiam się na dublem na dziś Słowenia win 60&#39; i Chorwacja (-4,5) do połowy, o ile Słowenia nie powinna mieć chyba problemów z wygraniem swojego spotkania, to zastanawia mnie postawa Chorwatów, jak ta drużyna obecnie funkcjonuje i gra :?: Algieria podobnie jak i Australia do zbyt wymagających rywali nie należy, a Hiszpanie dość swobodnie z tego co widziałem ograli ich 13 bramkami, co prawda wielkiego festiwalu bramkowego tam nie było, ale chyba nie ma się co dziwić skoro to pierwszy mecz więc bez zbytniego przemęczenia. Dlatego też podejrzewam że Chorwacja w pierwszej połowie przyłoży mocniej żeby później już spokojnie dograć mecz do końca. Jakie wasze zdanie Panowie :?: Pomóżcie :razz:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Cupić over 5.5 @ 1.85✅ Tobet
Dziś Chorwaci z underowymi Algierczykami, ale Cupic to klasa sama w sobie...
Skoro grał dużo z Australią, to i dzisiaj zagra około 30 minut... Czy to wystarczy do zdobycia 6 bramek ?
W 1.meczu 7 goli w 11 próbach. Ze skrzydła 2/3, tak samo z karnych oraz 3/5 z szybkich ataków.
Linia sympatyczna wypada zagrać, chyba że ktoś woli pewny zysk to z tego samego spotkania Dolenec over 4.5 @ 2.20 Unibet i under 4.5 @ 1.95 Tobet, czyli 3.37% zysku ;)
Zagrał około 25 minut. Cóż, zobaczymy jak będzie dziś. Tu na pewno może być trochę lajtowiej potraktowany rywal z uwagi na mecz jutrzejszy i pewnie w podobnym wymiarze zagra dziś Ivan, co jednak powinno też lajtowo overa dać.
29:42 i dlatego napisałem &quot;to i dzisiaj zagra około 30 minut&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 1

jaccass

Użytkownik
Słowenia - Korea (+5,5) 2 1,79 bet365
Nie sadze aby zespół z azji rozegrał drugi raz tak słabe spotkanie. W pierszym meczu z serbami azjaci mieli skutecznosc na poziomie 41% a procent obron bramkarza łapał sie na poziomie 26. W handballu to bardzo mizerny wynik. Dzisiaj przed Korea silny nieobliczalny zespół Słoweni - czarny koń mistrzostw. Aczkolwiek trzeba pamietac ze Serbowie, Polacy i Słowieńcy za głowny cel stawiają sobie pierwsze miejsce w grupie, dzięki któremu jest łatwiejsza drabinka do półfinału. Co za tym idzie - jutro grają bardzo wazny mecz z nami. A 24 godziny to bardzo mało aby sie zregenerować w 100%.A Słoweńcy swoje armaty Zorman, Kavticnik bracia Zvizej bedę oszczędzali na jutrzejszy mecz. Takze sądze ze dzisiaj Słoweńcy wygraja ale max 3,4 golami. Plus korei to wbrew pozorom odziwo szeroka ławka. Oglądałem mecz azjatów z serbami i wynik +9 w strone serbii to zasluga fenomenalnej grze
bramkarza Stanica - 12 obronionych na 27 rzutów imponująca skuteczność 44% . Plus kontuzja bramkarza korei wybiła całkowicie zespół z rytmu gry.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Cupić over 5.5 @ 1.85 Tobet
Dziś Chorwaci z underowymi Algierczykami, ale Cupic to klasa sama w sobie...
Skoro grał dużo z Australią, to i dzisiaj zagra około 30 minut... Czy to wystarczy do zdobycia 6 bramek ?
W 1.meczu 7 goli w 11 próbach. Ze skrzydła 2/3, tak samo z karnych oraz 3/5 z szybkich ataków.
Linia sympatyczna wypada zagrać, chyba że ktoś woli pewny zysk to z tego samego spotkania Dolenec over 4.5 @ 2.20 Unibet i under 4.5 @ 1.95 Tobet, czyli 3.37% zysku ;)
Zagrał około 25 minut. Cóż, zobaczymy jak będzie dziś. Tu na pewno może być trochę lajtowiej potraktowany rywal z uwagi na mecz jutrzejszy i pewnie w podobnym wymiarze zagra dziś Ivan, co jednak powinno też lajtowo overa dać. No bo ta Algieria w ataku to jest po prostu Australia vol. 2 momentami, ale na pewno trochę wolniejsze będzie tempo meczu więc 22 kontry już się pewno nie przytrafią. Ale kontrowe handi 5,5 do pokrycia. Dziś w bramce Szego a on lubi kontrę pouruchamiać.
Generalnie troszeczkę handicapy na Chorwację rosną. Pewno buki myślą, że Slavko da pograć rezerwowym i tak będzie, ale tuż przed zagraniem kuponu pomyślałem chwilę i wyszło mi, że kto tam by nie grał, może poza prawą połówką, choć tam jest dwóch młodych wielkoludów, poziom będzie podobny. Chorwaci i tak z Australią grali róznym składem. Niewiele grali Musa, Vori, Lackovic - pewnie dziś na przetarcie dostaną parę minut. Vori pewnie na 5-1 jako jedynka w obronie co pozwoli Chorwatom na sporo przechwytów i zrobienie dobrego wyniku. Generalnie Chorwacja posiada zdecydowanie najszerszy skład i nie widzę za bardzo Algierii w zestawieniu z nimi.
Hiszpanie powinni dziś zagrać we w miarę dobrym składzie, bo jutro przecież mocarze z Australii i kolejny sparing. Egipt momentami coś tam z Węgrami pogrywał, ale zatrzymywał ich Mikler. Dziś w hiszpańskiej bramce MVP wg większości - Arpad Sterbik, który nie grał z Algierią. Arpad powinien dziś zrobić myślę koło 40%, zatem więcej niż 20 bramek nie powinien tu Egipt rzucić. w dużej formie od początku Viktor Tomas i dobrze wyglądająca współpraca z Julenem Aguinagalde, który dostał sporo piłek. Druga linia jest bardzo wyrównana i jeśli dostałbym pytanie o trójkę podstawowych rozgrywających Espanii to miałbym dylemat. Tego się zatem trzymajmy. Hiszpanie nieźle weszli w turniej, kapitalnie broniąc z Algierczykami czego efektem były bloki, kontry, dobra skuteczność niewybitnego przecież bramkarza Sierry. Więc przede wszystkim obrona, która u Hiszpanów wydaje się mocna. W ataku rozwiazań sporo, zatem naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, by pogonili Egipt niżej niż Węgrzy.
Węgrzy natomiast z Egiptem zrobili około 10 kontr, co wydaje się dobrym wynikiem. Nagy często lata do kontr, Cszaszar oraz skrzydła Harsany i Ivancsik również. Australia kontr nie będzie miała, nie oszukujmy się. Dlatego znowu 10 kontr powinno być easy, patrząc na to, że Chorwacja miała ich 20.
Chorwacja -4.5 fastbreaks @ 1.7 tobet (⛔ chyba)
Węgry -8 fastbreaks @ 1.85 tobet
Chorwacja -8 @ 1.62 tobet ✅
Chorwacja -11 @ 2.3 tobet zwrot
Hiszpania -8 @ 1.52 tobet
Victor Tomas over 4.5 @ 1.8 unibet
i mimo wszystko Ivan Cupić over 5.5 @ 1.85 tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Dziś w bramce Szego a on lubi kontrę pouruchamiać.
Kto przepraszam? ;)
e: Racja, Ivić kosztem Sego na MŚ ????
Ode mnie na dzisiaj tylko jeden typ, nietypowy, bo na zawodnika.
Marko Vujin over 4,5 @1,75 ✅ ✅ ✅
W pierwszym meczu zawodnik THW Kiel zagrał mało, zapisane ma 13 minut, ale myślę, że to było koło 20. Zdążył oddać 7 rzutów, w tym 4 celne i dorzucić jednego z karnego. Sądzę, że jest w dobrej formie i dzisiaj zagra dłużej, przeciwnik jest wymagający, a Ivan Stankovic nie pokazał nic szczególnego. Poza tym Marko jest drugim wykonawcą karnych. Linia ustawiona w Tobecie dosyć nisko, a sądzę, że jeśli ktoś ma Serbom dzisiaj wygrać mecz, to standardowo dwójka Ilic-Vujin.
Co do pozostałych meczy, to nie znalazłem nic ciekawego, ruszanie Serbii i Słowenii po 1.25 jest nieopłacalne.
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
14.01 18:00 Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania
spotkanie Białoruś - Serbia
typ Serbia: 26.5 powyżej
kurs 1,85
tobet

Gra Serbów zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie, zdemolowali Koreańczyków wygrywajać bardzo pewnie.Od początku podopieczni Vukovicza zagrali bardzo dobrze w ataku, dużo szybkich dynamicznych akcji.Dobrze funkcjonowała obrona -osobiście uważam, ze dzisiaj zobaczymy podobne spotkanie. Serbowie sa w każdym calu, elemencie lepszym zespołem od BiałorusiI, ktora moim zdanie gra dość pasywnie w ataku. Jeśli gra ich największa gwiazda, wszystko idzie pod Rutenke, który jest wielka gwiazda światowego handbalu. Reszta zespołu gra dość wolno w ataku, brakuje ryzyka ta koronka nie chodzi tak jak powinna.Serbowie posiadają więcej argumentów ich gra nie jest taka czytelna, myślę ze szybko zdominują rywala będą chcieli szybko odskoczyć na parę bramek, wygrać pewnie 1 polówkę.Serbowie nie popełnia polskich błędów, czyli nie będzie za dużo przestojów strat w grze.Dobrze bronił Darko Stanic myślę ze Serbowie do maksimum będą chcieli wyłączyć Rutenke w obronie. Grac dość agresywnie i szybkim kontrami robić sobie przewagę.W dobrej formie sa gwiazdy Momir Ilic(7goli w 1 meczu)Marko Vujin(5goli), dzisiaj osobiście liczę na Ivan Nikcevica, który powinien błyszczeć i dac dużo więcej swojemu zespołowi niz w meczu z Korea.Serbowie dysponują bardzo ciekawym zgranym zespołem, myślę ze jeśli otrzymają skuteczność grając na poziomie 63% będą bardzo groźni dla naszego zespołu I nie tylko. Dzisiaj spokojnie powinni przekroczyć linie oferowana przez tobet, rzucając w granicach 30 bramek i wygrywając bardzo spokojnie to spotkanie polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nbd 485

nbd

Użytkownik
Egipt v Hiszpania
Kolejny spacer gospodarzy. Ich zwycięstwo w tym meczu raczej nie podlega dyskusji, pytać można tylko o rozmiar wygranej. Egipt niby coś tam się stawiał Węgrom, jednak nie pomogło im to uniknąć dziewięciobramkowej przegranej. Póki co u Hiszpanów wszystko wygląda bez zarzutu, nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Jeśli dobrze pójdzie, powinni nawrzucać te +/- 30 bramek. A że formą ostatnio błyszczał Victor Tomas, to spodziewam się, że i dzisiaj parę bramek rzuci. Może nie tyle co ostatnio, ale jednak ten over 4.5 powinien wpaść. Linia dość okazyjna, szczególnie że jak już mówiłem - Hiszpanie powinni sporo porzucać. Tak więc chyba warto.
Victor Tomas over 4.5 @1.75 Tobet ⛔ 2
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Białoruś - Serbia✅(28:34)
Typ: Serbia-3,5
Kurs: 1,98
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 14.01.2013 godz. 18:00

Białoruś wczoraj dosyć słaby mecz z Polską. Według mnie zespół jest trochę przeceniany. W tym roku dobry występ Dinama Mińsk w LM, ale tam najważniejsi gracze są z zagranicy. Skład Białorusi nie wygląda za mocno. Oprócz S. Rutenki reszta prezentuje niższy poziom. Przeciw Polsce dobrze zagrał bramkarz Charapenka, ale ta pozycja nie jest mocną stronę Białorusi. Słabo wyglądają rozgrywający. Serbia według mnie wygląda dużo mocniej. Skład jest dużo szerszy, lepsza jakość graczy, lepszy bramkarz. Wczoraj już Białoruś powinna przegrać minimum 5 bramkami z Polską, ale nadrobili w końcówce. Według mnie Serbia powinna wygrać minimum 4 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
93adrian 0

93adrian

Użytkownik
Polska vs. Arabia Saudyjska (HT)
Typ : Polska (Handicap -5,5)
KURS: 2.01
Buk: Pinnacle

Jak już wcześniej było mówione Arabia nie powinna nam w jakikolwiek zagrozić w zwycięstwie. Ja stawiam, że będziemy prowadzić do przerwy conajmniej 6 bramkami. Jutro mecz z Słoweńcami, który jest bardzo ważny dla układu w grupie ,wiec Biegler w 2. połowie da odpocząć naszym głownym zawodnikom a da szanse debiutantom, dlatego szybko powinnismy objąc wysokie prowadzenie . A po drugie i co najważniejsze Arabia SAudyjska to słaba drużyna, których należy zlać ile wlezie. W poprzednim meczu trzymali się dobrze do 40 min ze Słoweńcami, ale nie sądze że dzisiaj zagroża naszym.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Widzę, że tutaj wszystkie praktycznie najlepsze bety na zawodników zostały wyjaśnione. Cupic, Tomas i Vujin to chyba najlepsze rozwiązania ale ja miałbym jeszcze jedną ciekawą propozycję związaną z gospodarzami.
Julen Aguinagalde over 3,5 @ 2,05 Unibet✅
Linia stosunkowo niska na jednego z liderów Hiszpanii. Tak jak Adqs pisał jutro grają z Australią więc dzisiaj ci najlepsi w Hiszpanii mogą dostać trochę więcej minut na boisku by mieć ten rytm meczowy. W pierwszym meczu grał ledwie 15 minut, a mimo tego zdobył 4 bramki. Przede wszystkim on nie gra w defensywie, więc cała jego siła jest skupiona na ofensywie. Wiadomo jak potrafią z nim Hiszpanie współpracować, bo w końcu, obok skrzydeł, jest to ich największy atut. Chłop wielki więc jak dostanie piłkę i ma jednego rywala, to praktycznie pewne jest, że odda rzut, który najczęściej kończy się golem. Jak dla mnie liczba 4 bramek ze strony tego zawodnika, to nie jest coś nie do zrobienia więc pobieram. Dla porównania w Tobecie na tą samą linię mamy kurs 1,85...
Michał Jurecki over 4,5 @ 2,30 Tobet⛔
Czy aby nie przesadzili z tym kursem na Miśka? Moim zdaniem jest value w tym typie, bo nie wierzę w drugi tak pechowy i słaby mecz Miśka po kolei. Z Białorusią rzucił 3 gole ale do tego zaliczył jeszcze chyba ze dwa razy obicie bramki, a jak mu nie szło, to też zaczynał rzucać z nieprzygotowanych pozycji. Dzisiaj być może nie zagra aż tyle, co w pierwszym meczu, bo jednak swoje minuty też powinien dostać Bielecki ale mimo wszystko, co najmniej połowę, jak nie więcej dostanie. Jakoś nie spodziewam się tak dobrego meczu ze strony Lijka po raz kolejny, to uważam, że jeśli ktoś ma z drugiej linii rzucać, to będzie to Dzidziuś. Kurs naprawdę fajny, a 5 bramek przeciwko Arabii, to nie jest jakieś wielkie wyzwanie ale liczę, że trener Biegler mi w tym nie przeszkodzi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik
Bardzo ciekawym spotkaniem okazuję się dzisiejszy mecz Białorusi z Serbią.
Serbowie w pierwszym spotkaniu MŚ rozgromili Koreańczyków dosyć pewnie.
Od początku spotkanie, grali swoją piłke, grali dynamicznie, gra obronna bez zarzutów.
Ogólnie mają dużo więcej atutów niż Białoruś. W zespole Białorusi jedynym pozytywnym jak dla mnie graczem jest Rutenka i bramkarz Charapenka, ten pierwszy bardzo szybki, dobra część zespołu, lecz Serbowie w obronie będą chcieli go ograniczyć do maximum. Zaś ten drugi bramkarz, bardzo zwinny, dużo od niego zależy, lecz z takim przeciwnikiem jak Serbia dużo do powiedzenia nie będzie miał. W handballu liczy się drużyna, a nie kilka indywidualności (tak jak w każdym drużynowym sporcie).
Serbowie rywalizują z nami o 1 miejsce w grupie, więc takie spotkania muszą wygrywać. Jeżeli nie popełnia takich błędów jak Polacy w II połowie meczu z Białorusia to poniższe typy powinny siąść &quot;izzi&quot;.
Moje typy:
Serbia(-3) @1,87 Pinnacle 3/10 ✅2,61j
Serbia win @1,32 Pinnacle 8/10 ✅2,56j
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna (Mistrzostwa Świata)
Mecz:polska -Arabia Saudyjska
Typ: Arabia +9,5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Data: 14.01.2013 godz: 20.15

Analiza:



Juz dzis o godzinie 20,15 poczatek drugiego spotkania naszej reprezentacji na mistrzostwach swiata w pilce recznej rozgrywanych w Hiszpanii. Jak wiekszosci pewnie wiadomo Polacy ten turniej zaczeli pod wodza nowego trenera, ktory to zastapil na stanowisku Bogdana Wente. Ogladajac ostatni mecz jestem pelen obaw o jakis przyzwoity wystep Polaków w tych mistrzostwach, ponieważ nie ma juz takiego zgrania i kombinacji w akcjach jak za najlepszych lat w kadrze Bogdana Wenty. Nowym trenerem zostal Biegler ktory to jak narazie z kadra rozegrał cztery spotkania co prawda zednago nie przegral, lecz byly to minimalne wygrane .W dzisiejszym meczu mysle, ze Polacy co prawda od poczatku przycisna ale po wyrobieniu przewagi trener tak jak w ostantim meczu wpuści zawodników z lawki, zeby potem miec w razie czego zmiennikow na późniejsze mecze . W meczach przygotowawczych Polska nie pokazywala juz takiego poziomu jak kiedys. Wygrana jednym golem z Czechami, remis z Wegrami czy tez tylko dwu bramkowa wygrana z Bialorusia w ostatnim meczu .Wybiegajac w przod z mysla o meczu Polakow z Serbami czy tez Slowencami, to moim skromnym zdaniem Biegler nie jest odpowiednia osoba na tym stanowisku i pod jego wodza daleko nie dojda.
 
siemawks 8

siemawks

Użytkownik
Dzisiaj mało ciekawe mecze ale jest kilka perełek ????

Białoruś - Serbia (Poniżej/powyżej: 49.5) under 1,85
Znowu stawiam na undera. Białoruś znowu powalczy i mam nadzieje że obudzi sie Kaziu Kotliński. W meczu z polska słaby mecz w jego wykonaniu a mimo to wynik byl bardzo niski. Co do Serbii to tez ich atutem jest obrona wiec mysle że mecz bedzie nieprzyjemny do ogladania ale bedzie duzo walki, i co najwazniejsze mało bramek. Można też cos popróbować z handi na Serbie ale ostroznie.

Víctor Tomás González (Total Goals) over 4,5 1,75
Jak już ktoś pisał - kolejny spacerek hiszpanów, Thomas jest egzekutorem karnych to jak dobrze pójdzie w 20 minut powinno byc ok. Jedynym zagrozeniem moze byc to, ze trener moze oszczedzac go na nastepny mecz i Rocas dostanie wiecej czasu na granie.

Michał Jurecki (Total Goals) over 4,5 2,3
Dziwi mnie aż tak wysoki kurs na ten typ. Jurecki po słabszym meczu bedzie chciał sie odbudowac, a z takim rywalem najłatwiej. Myśle że przy dobrych wiatrach typ siądzie juz w pierwszej połowie. Dzidziusia stac na duzo wiecej i mysle ze moze powalczy o dwucyfrowke ????

Australia - Węgry H(24.5 - 0) 1 1,85
Myślę że 25 bramek to za dużo. Oglądałem mecz Australii z chorwacją i poziom drużyny jest tragiczny. Sądze jednak ze druzyna z wegier bedzie oszczedzana do nastepnego, duzo ciezszego meczu, i zwyciezy pewnie ale nie az tak. Chorwaci, lepsi od węgrów, wygrali 23 bramkami ale moglo byc nieco nizej.

// Jaki bukmacher?
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Też długo myślałem nad overem w przypadku Michała Jureckiego i nie zdecyduje się sam zagrać, ale typ jak najbardziej poprawny. Tak jak już wielu wspomniało, drugi taki mecz jak z Białorusią nie powinien mu się przydarzyć. Poza tym z tego co wiem, to jedynym nominalnym zmiennikiem na jego pozycji jest Karol Bielecki (Kubisztal ma w planie grać tylko na środku, a Jurkiewicz tylko w obronie), a to chyba nie jest dobra opcja na obronę 3-3, bo przy jakimkolwiek wysunięciu Kola zaczyna się gubić. Sądzę więc, że przynajmniej połowę spotkania rozegra Jurecki i te 5 bramek może rzucić z łatwością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Kursy​




Słowenia - Polska
Juz jutro w końcu przekonamy się na co stać nasza drużynę w starciu z duzo silniejszym rywalem. Cięzko ocenić nasza grę po spotkaniu z Białorusią oraz po egzotycznej drużynie Arabii Saudyjskiej. Drużyny oceniane na teoretycznie słabsze z którymi musimy wygrać, nieważne jak oby wygrać. Własnie nie, nie o to moim zdanie chodzi. Owszem liczy się wynik ale także styl. Tego stylu na razie nie widzę w odmłodzonej drużynie Michaela Bieglera. Zapewne zaraz mnie ktoś skrytykuje i napisze ze nie mam racji. Ok, każdy ma prawo do wlasnego zdania. Generalnie widzę przyszłosć w tej drużynie, ale nie po kilku miesiacach jej prowadzenia. Jeśli trener dobrze przepracuje czas, to bedziemy coś znaczyć, ale na przyszłych mistrzostwach, czy też igrzyskach. Ambitna młodzież w naszej drużynie dobrze pokazała się w dzisiejszym meczu, jednak z silniejszym przeciwnikiem, bardziej doswiadczonym (mam tu na myśli Słoweńców) i ogranym na tego typu turniejach nasi młodzi chłopcy moga miec kłopoty. Podporę reprezentacji stanowią bracia Shrek i Dzidziuś, Jurkiewicz oraz Krzysio Lijewski. No cuż, Bartosz jako tako się zaprezentował, Michał gdzieś przygaszony, dobrze pokryty, mało sytuacji rzutowych, a jak juz jest to trafia w bramkarza lub słupek imo poprzeczka. Krzysiek miał dzień w meczu z Białorusią, ale dzisiaj juz tak aktywny nie był. Reasumując, jak dla mnie mamy za mało zawodników którzy są w stanie wziąć ciężar gry na siebie. Bramkarze - to nasze atuty, ale wszystkiego nie da się wybronic. Słabo równiez wychodzimy do kontr.
Wiem, bardziej to ględzenie niz analiza, ale jak dla mnie nasza druzyna nie na poziomie tych najlepszych obecnie ekip mundialu do których zaliczyć trzeba zawsze mocną ekipę Słoweni

Niestety meczu druzyny bałkańskiej nie widzialem, wiec pewnie trochę to głupio zabrzmi że typuję na nich, nie widzac ich w akcji. Bardziej zasugerowałem się tym co grają Nasi i na tej opini uznaję, że przegramy ze Słowenią o której mam wyrobione zdanie. Kurs jaki wystawił Bwin - 2,4 na ekipę ze Słoweni trzeba uznać za value. Spróbujmy zatem zagrać w tę stronę
 
boku 24

boku

Użytkownik
Kolejny dzień zmagań MŚ szczypiornistów, osobiście wybrałem trzy typy, które wrzucam do AKO z kursem 3.52.
Na początek Islandia - Macedonia. Na cóż, drużyna z Bałkanów niczym nie przypomina tej sprzed kilku lat, gdzie toczyła wyrównany bój m.in. z Polską. Macedończycy co prawda pierwsze dwa mecze wygrali, ale z kim...
Początkowo pokonali słabiutkie Chile ledwo dwoma trafieniami, dzień później Katar też niezbyt przekonująco, bo czterema, po słabej drugiej połowie.
Islandczycy przeciwnie. Przegrali pierwszy mecz z Rosją pięcioma bramkami, ale naprawdę po walce, nie był to słaby mecz Skandynawów. W drugim rozbili Chile 38:22, co pokazuje różnicę na tle rywali z Ameryki Południowej. Islandia jest po prostu w tej chwili drużyną lepszą i tyle. W sumie to zawsze była. H2H również na ich korzyść 2:0.
Biorę bez zastanowienia czyste zwycięstwo po 1.55.
Drugi mecz na liście, to Egipt-Algieria. Mecz można by rzecz o prym w Afryce. Jednak skupmy się stricte na MŚ. Egipt w pierwszym meczu z Węgrami poległ 9 bramkami, nie był to słaby mecz, ani dobry, porażka dość wyraźna, lecz w meczu z Hiszpanią momentami stawiali bardzo wysokie warunki, ostatecznie przegrywając go pięcioma bramkami. Mecz widziałem dość szczegółowo i Egipcjanie prezentowali się bardzo solidnie. Tego samego nie można powiedzieć o Algierczykach, którzy na inaugurację dostali solidny oklep od gospodarzy (13 bramkami), a później od Chorwatów (11 bramkami). W żadnym z tych spotkań nie zwrócili na mnie szczególnej uwagi, więc wydaje mi się na podstawie transmisji i wyników, że to Egipt powinien spokojnie wygrać w meczu, którego stawką będzie wyjście z grupy. Kurs 1.30.
Ostatni mecz jaki wybieram to Chorwacja-Węgry. Pierwszy fakt na Chorwatów, to ich skład, bałkańska ekipa jest jedną z najlepszych na świecie, co turniej osiągają wielkie sukcesy, rywali takich jak Madziarzy muszą pokonywać, z resztą pokazuje to H2H 4-1-0 na korzyść Chorwacji. Na podstawie samych mistrzostw trudno obie ekipy ocenić, bo grali z out-siderami. W oczy rzucił się fakt, że obydwa teamy miały chwilowe przestoje, mimo to, z doświadczenia stawiam na Chorwatów. Kurs 1.75.

Łącznie w bet365 mamy 3.52.
Być może analiza nie jest napisana idealnie, ale typy wydają mi się pewne w 90%, gram to bardzo chętnie. Polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom